NOVÉ STRÁNKY

Milí přátelé, fanoušci, i náhodní „nakukovatelé“.

Jsou tady nové stránky. Celkem se nic moc nemění. Bude na nich hlavně oznámení kde hraju, můžete si prohlédnout fotky, stáhnout texty písniček, dozvíte se i něco o mě. V rubrice BLOG občas napíšu co mám na srdci, najdete na mě kontakt i nabídkový list a plakát pro pořadatele.

Proč nové stránky?

Protože nějaký z gruntu hodný člověk mi na staré stránky poslal jakési trojské koně a ohrozil mi počítač. Zatím se nic nestalo, ale ten kůň prý nejde nějak odstranit a tak staré stránky přestanou fungovat a zmizí v propadlišti dějin.

Mám štěstí, že je okolo mne pár dobrých lidiček a já se přes Luboše Stráníka dostal ke kapele Isara, kde je jeden velmi šikovný člověk, který se v tvorbě www stránek vyzná. Tak jsem Filipa Šelemberka požádal, on neodmítnul a stránky jsou na světě. Filipe ještě jednou obrovské díky. Isara je od teď na žebříčku mých nejoblíbenějších.

Věřím, že vše už bude v pohodě a hlavně, že vás budu vídat na svých koncertech a když budete mít chuť mi něco napsat, tak je tam i moje emailová adresa, jelikož Facebook neustále tvrdošíjně odmítám. V.