NOVÉ CD-VŠECHNO JE TAK, JAK MÁ BÝT.

Takže se to povedlo.
Nový kotouček s patnácti písničkami je na světě. Jmenuje se  VŠECHNO JE TAK JAK MÁ BÝT a je na něm 15 songů. Novinky i pár starších věcí, které jsem si už dávno přál přezpívat a dát jim trochu jiný, modernější vzhled. Takže, Nebe plné koní, Toulavej, a Nebe je přes léto zavřený, jsou tak, jak je cítím já.
 Díky druhé kytaře, aranžím i vokálu Tondy Hlaváče , díky krásné mandolíně Jirky Macha, díky flétně, klarinetu a citlivé harmonice Pavla Pichy i banju Vojty Zíchy, no  a samozřejmě i vokálové posile Pavla Zajíce je CD připravené pro ty, co si ho budou chtít poslechnout. Jihočeští muzikanti jsou prostě skvělí.
Nádherná práce ve studiu u Honzy Friedla ve Vyšším Brodě. Honza se ve všech těch podivných krabičkách, hejblátkách , ve všech klikyhácích na obrazovce lehce vyzná a já ho za to nesmírně obdivuji. Že je jedním z našich nejlepších zvukařů, netřeba dodávat. Stačí se zeptat třeba Vlasty Rédla, Hradišťanu, Nezmárů a dalších špiček naší folkovo country scény.
Návrh obalu má na svědomí Zdenek Fíša  Fischer, můj kamarád z Lokte. CD vychází u plzeňského vydavatelství AVIK kde šéfuje  Jirka Sláma. V Aviku jsem již vydal několik titulů a nehodlám zatím vítězný tým měnit.
Na zadní straně obalu jsou loga několika milých sponzorů.  Frantou Furchem, na jehož kytary už léta hraju, přes výrobce strun  pana Gorčíka, až k úžasnému vinaři Vítovi Sedláčkovi z Vrbice. Dalším příznivcem je perfektní masér a úhlavní kamarád, Jarda Kamenský, nebo-li  Kamy a také tam jsou mí mediální partneři, Rádio Country a rádio Samson. Neskutečný dík patří ale člověku, kterého mi poslal do cesty Vesmír a který ani nechtěl žádné poděkování. Ale já mu přesto děkuji. Pan Honza Kotek. Nemá logo, ale zato má zlaté srdce. Honzo, neskonalé díky.
Jak se album povedlo musí rozhodnout ti, co ho budou poslouchat. Já jen v skrytu duše doufám, že se líbit bude.
Jestli ano, dejte to vědět dál, vždyť všechny ty písničky jsou už teď vaše. Napište na email tomaskovojtech@gmail.com, nebo pošlete sms, či klidně volejte na 777 334 892.
Ahoj a na viděnou třeba někde na nějakém recitálu, festivalu, nebo v hospůdce na zpívané. Vojta.