MODREJ BEROUN a také NAROZENINOVÝ KONCERT V LOKTI

Začátkem února přijel do Lokte muzikant, zpěvák, moderátor a vynikající zvukař Petr Kratochvíl z Plzně. No, na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže on mě pozval k natočení pár písniček, něco povídání a hodně příjemné pohody. A tak v mé oblíbené hospůdce a bistru „Nad vodou“ se rozsvítila světla, postavily mikrofony a kamera a výsledek si můžete pustit na YouTube- „Modrej Beroun Vojta Kiďák Tomáško“.

A tak, když už jsem se dostal k psaní, chtěl bych vás ještě pozvat do Lokte v dubnu. A to přímo devátého od 18.00hodin. V nádherně opravené, secesní budově Dvorany si dovolím oslavit už 75 let na této planetě. A abych na to nebyl sám, tak jsem si pozval pár milých přátel a kamarádů.

Přijede ŽALMAN a spol. Zahrají loketští ROHÁČI a pozval jsem bezva muzikanta s krásným hlasem, Jindru Kejaka. No a věřím, že zbyde čas i na pár písniček oslavence.

Pokud budete chtít přijet, tak si včas zajistěte místo. Telefon na paní kulturní ve Dvoraně je 776 347 840 nebo knihovna 352 684 229. Budu se na vás moc těšit.