Je velmi pravděpodobné, že v roce 2019 se opět objeví plakáty, zvoucí na festival „Toulavej“. Pět ročníku tohoto folk – country festivalu proběhlo na zámku v Holešově. Tentokrát, po dvou letech prázdna se přesuneme do malé dědiny na Vysočině, kousek od Třebíče. Pokud se povede oslovit dostatečný počet mecenášů, tak se 20. července 2019 objeví ve Stříteži kapely, na které se opravdu můžete těšit. Pokusím se zajistit taková jména jako je třeba Žalman a spol, Jaroslav Wykrent s kapelou, AG FLEK, Poutníci, Pavel Dobeš, Roháči,  Stráníci a další.

Zatím to tedy berte, jako zprávu neoficiální, spíš jako slib, že se pokusíme. Protože člověk, který přislíbil, že by do toho šel, je Vláďa Novák, geniální organizátor nezapomenutelných koncertů v Příšťpě, které do té doby neznal nikdo a za pár let kdo tam nehrál, jako by neexistoval. No a tak by to mohlo být i ve Stříteži.

O dalších věcech dám včas vědět.

Ano, vím, že jsem línej, nezodpovědnej a vůbec nic nepíšu. Jenže mě ty nejlepší slova a příběhy napadají před usnutím. A ráno…? kde nic-tu nic.  A psát jen hlouposti by bylo vůči vám nefér.

Takže slibuji, že jen co mě něco zajímavého napadne, napíšu. ČESTNÉ PIONÝRSKÉ.