Kalendář akcí

 • So
  20
  Srp
  2022

  DOLNÍ ÚJEZD u Litomyšle

  cca 19.00Areál v údolí říčky Desná

  29 ročník oblíbeného a velmi navštěvovaného festivalu. Pokaždé tu hrají špičky folkové a country hudby. No a někdy i já. Takže už teď se těším na známé tváře, výborný zvuk a skvělé publikum

 • So
  27
  Srp
  2022

  HRADECKÝ LETOROST- HRADEC KRÁLOVÉ

  18:30Letní kino Širák

  Moc se těším do Hradce Králové. Vzpomenu si na skvělého moderátora a člena hradecké Lokálky, Vaška Součka, možná se potkáme s úžasným kytaristou Milošem Dvořáčkem a samozřejmě tam bude hodně mých skvělých, muzikantských přátel.

 • So
  17
  Zář
  2022

  Hudební klub Truhlárna- Jesenice u Rakovníka

  20:00Truhlárna- hudební klub

  U manželů Louženských v Jesenici u Rakovníka je místo, kde se hraje a zpívá. Nádherný klub s úžasnými posluchači. Už po několikáté se budu snažit, aby všichni byli spokojeni a "Truhlárnou" se nesly tóny a slova pro pohlazení duše.

 • St
  21
  Zář
  2022

  MLADÁ BOLESLAV- RECITÁL 75

  19:00KULTURNÍ DŮM - ML. BOLESLAV

  Jeden z nejpříjemnějších sálů a s perfektním zvukařem. Díky vstřícnosti paní kulturní, představím svůj narozeninový koncert. A mým hodně milým gratulantem bude šansoniérka, Saša Niklíčková. Myslím, že v Boleslavi je velmi oblíbená a já jsem rád, že tohohle príma člověka znám.

 • Čt
  22
  Zář
  2022

  BRNO

  19:00KD MUSILKA

  Po delší odmlce opět v Brně. Brňáci mají k folkové a trampské písni velmi blízko, vždyť tady také  byly a jsou skvělé kapely. Takže věřím, že se i mé písně setkají s uznáním.

 • Čt
  06
  Říj
  2022

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00DIVADELNÍ KLUB MĚSTSKÉHO DIVADLA

  Jestli jde říct, že se někam doopravdy moc těším, tak určitě do divadelního klubu v Krumlově. Krásné prostředí, bezva lidičky, pan ředitel nosí patrně svatozář a město je celé kouzelné. Přijďte se přesvědčit.

 • 21
  Říj
  2022

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Letos už podruhé v místech, kde to miluji. Věřím, že se opět setkám s úžasným publikem, že se můj recitál bude líbit a že nám společně bude příjemně.

 • 11
  Lis
  2022

  PÍSEK- recitál

  19:00Country hospůdka U šesti strun

  Po delší odmlce zase jednou v příjemném prostředí country hospůdky v Písku. Majitelé saloonu "U šesti strun", Lup a jeho Hanka jsou velkými příznivci folkové a country muziky a jsem si jistý, že pozvou spoustu bezvadných posluchačů a uděláme si příjemný večer plný písniček a povídání.

 • 18
  Lis
  2022

  VELHARTICE- recitál

  18:00Kulturní dům Velhartice

  Krásné místo v pošumaví a určitě, jako minule, přijdou skvělí lidé a uděláme si pohodový a veselý večer plný písniček a povídání.

 • St
  23
  Lis
  2022

  PLZEŇ- MĚŠŤANSKÁ BESEDA

  19:00Měšťanská beseda velký sál

  Předvánoční koncert spojený s oslavou mých 75tin. Zahrát a zazpívat přijdou Nezmaři, Míša Leicht a duo Groovay. Plzeňáci, máte se na co těšit. Asi tak moc, jako já se vždy těším na vás.

 • So
  03
  Pro
  2022

  PLANÁ u Mar. Lázní. Nezmaři, já a vy.

  18:00Kino-nekino v Plané u M.L.

  V předvánočním čase trochu pohody, úsměvu a klidu, společně s písničkou a povídáním. Tentokrát na to nebudu sám, ale pozvání přijala i českobudějovická kapela  Nezmaři. Kapela, která je notoricky známá svými nádhernými písněmi. To bude večer, na který se jen tak nezapomíná.

 • So
  10
  Pro
  2022

  LOKET- předvánoční koncert

  18:00Knihovna Loket

  Dalo by se říct, už tradiční předvánoční koncert v loketské knihovně. A jako vždy jsem přemýšlel, jakého hosta vám představit. Tentokrát to bude člověk v této krajině sice méně známý, zato úžasný muzikant. Člověk krásného, hlubokého hlasu, mistr kytary, bručoun a svéráz, můj kamarád PETR RÍMSKÝ. No a možná zkusím ještě maličké překvapení, jestli to ale vyjde, to nevím. Uvidíme.