Kalendář akcí

 • 23
  Říj
  2020

  RTYNĚ Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kino Na Rychtě

  Město v podkrkonoší, kde jsem před lety asi 2x hrál. Věřím, že jako tenkrát, přijde spousta vnímavých a laskavých lidí. Přivezu nové i starší songy a určitě nám bude ve Rtyni krásně.

 • Čt
  05
  Lis
  2020

  JIHLAVA

  19:¨30DIVADLO NA KOPEČKU-přesunutý koncert z 26.3.

  Jihlavu trochu znám. Byla tam asi třikrát celostátní Porta, bydlí tam člověk, který pořádá neobyčejně krásné "Prázdniny v Telči", pamatuji na jihlavskou kapelu Střepy a vůbec. Vysočina je krásná. A v kulturním domě "Na Kopečku" si uděláme pohodový večer plný písniček o životě, veselých i vážnějších, s trochou povídání a hlavně si budu přát, aby jste šli po koncertě domů s pocitem, že to nebyl zbytečně strávený čas,

 • So
  07
  Lis
  2020

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU. ( ZRUŠENO Covid 19)

  19:00Divadelní sál ve Světlé n.S.

  Původní koncert naplánovaný na únor se musel zrušit, jelikož sólo měl jiný , o hodně tvrdší kapelník. Koronavirus. Ale věřím, že tentokrát už do setkání s príma kapelou Fernet a se spoustou skvělých diváků nic nezasáhne. Takže zazní hodně pohodových písniček, trochu legrace pro vaše úsměvy a po koncertě asi dáme kalíšek něčeho dobrého a asi ještě pozpíváme v příjemné hospůdce.. Takže už se těším.

 • Čt
  12
  Lis
  2020

  ŽDÁR nad Sázavou

  19:00Kavárna u tety Hany

  Jedna z nejhezčích kavárniček. Už minule jsem byl překvapený úžasným zvukem, milými posluchači, laskavou obsluhou a vynikající kávou. Prostě super! To se to bude hrát.

 • 13
  Lis
  2020

  LÁZNĚ BĚLOHRAD - RECITÁL

  19:00kulturní sál lázní Bělohrad

  Pevně věřím, že se z jara přesunutý koncert bude moci uskutečnit. I když je možné, že nám to ta potvora virová zase pokazí. Nechám to na vesmíru a na kompetenci lázeńské kultury. Ale moc bych si tam zase po roce zahrál. Je tam nádherně.

 • St
  18
  Lis
  2020

  MLADÁ BOLESLAV-Bude nový termín, patrně na listopad 2020

  19:00Dům kultury - divadelní sál.

  Měli jsme se setkat už v květnu, ale pro události s konoravirem, se termín recitálu musel přesunout na listopad. Ale nevadí. Jsem rád, že do Boleslavi vůbec mohu přijet.

  Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

 • Čt
  26
  Lis
  2020

  KLADNO--ZRUŠENO (Covid 19) bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kladno- sál restaurace "U Studničků"

   Začíná se pomalu stávat tradicí, že každým rokem jedu do Kladna a recitál v sálku restaurace "U Studničků"  dýchá poezií dávných časů a pivo- pivo je jako křen. A diváci? Absolutně skvostní.

 • So
  12
  Pro
  2020

  PLANÁ u Mariánských Lázní

  19:00Kino-nekino

  Velmi dlouho jsem v Plané nehrál, přestože v okolí mám spoustu kamarádů. Tak jen věřím, že doba už bude naší hudbě příznivá, všichni budou zdrávi a přijdou si poslechnout předvánoční koncert. Sice bez koled ( ty se teď nejvíc hrají v nákupních centrech a v reklamách), ale za to v pokoře a naději v lepší svět. Moc se na vás lidičky těším.

   

 • St
  16
  Pro
  2020

  PLZEŇ

  19:00Měšťanská Beseda- Divadélko Jonáš

  Je tady prosinec. Shánění kaprů, lososů, candátů a kuřecích řízků. Doba bramborových salátů a šílenství, co letos dát svým milým pod stromeček. Měl bych pro vás radu: Dejte jim víc svého času a své lásky. Je to víc, než nenovější mobil, nebo počítač. A zkuste přijít do Měšťanské besedy ve středu 16. prosince. Nabídnu vám celé moře lásky a přátelství v písničkách. Nebudu koukat na čas a pokusím se, aby jste na chvíli zapomněli na vše co vás třeba trápí. Těším se.

   

 • So
  19
  Pro
  2020

  LOKET

  18:00Městská knihovna Loket

  A zase tu bude předvánoční čas a v knihovně nebude k hnutí. Tentokrát opět tradičně nezahraju koledy, ale můj vzácný host až z Bohumína docela jistě vás donutí nějakou tu koledu si brouknout. Kdo to bude neprozradím. Ale kdo ví co znamená zkratka můj OC ten už ví. No a pro velký úspěch si opět pozvu na konec Kamy sesters.

 • Čt
  11
  Bře
  2021

  KRASLICE

  19:00Kulturní dům v Kraslicích

  Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 11.března 2021. Ale těším se

 • So
  08
  Kvě
  2021

  LUBY U CHEBU

  KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2021. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  10
  Čvc
  2021

  BRAŽEC u Náchoda

  cca 18.00Festival Na Ostrovech

  Když jsem tu hrál v roce 2017, byl jsem naprosto unešený vnímavým a bezvadným publikem, precizní organizací a super zvukem. A vážím si opětného pozvání od Pavla Maliny. Bude mi ctí,  opět si zahrát na tak krásné akci.

 • So
  31
  Čvc
  2021

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.