Kalendář akcí

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném sále zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni. Přijďte, ať nehraju přesilovku.

 • So
  09
  Pro
  2023

  PLANÁ U MAR. LÁZNÍ

  18:00KINO-NEKINO

  Tentokrát bude mým hostem jedna z nejoblíbenějších folkových stálic. Přijede Žalman a spol a věřím, že vám v předvánočním čase navodíme tu nejkrásnější vánoční náladu. Jenom si prosím zajistěte vstupenky včas. Těším se.

 • So
  16
  Pro
  2023

  LOKET- PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT

  19:00Malý sál KD Dvorana

  Tentokrát nastala změna mého předvánočního koncertu. Z technických důvodů se koncert přesune z knihovny do kulturního domu Dvorana. A jako vždy se budu snažit o příjemného hosta. No a tím bude můj osobní Róm, (nebo-li Cikán), Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Však si ho budete pamatovat, byl tady už několikrát, takže nás čeká pohodový, předvánoční večer.Těším se moc.

 • So
  13
  Dub
  2024

  LOKET-FOLKOVÁ DVORANA

  18:00KD Dvorana Loket

  Třetí ročník folkového setkání v královském městě Loket nad řekou Ohří.

  V nádherném sále místní Dvorany se kromě mojí maličkosti objeví muzikanti blízcí mému srdci. První dáma naší folkovo-country scény-Pavlína Jíšová a dvě kapely královohradecké scény, plné kvalitní muziky a vynikajícího humoru. Skupiny NADORAZ a LOKÁLKU je zbytečné představovat.Můžeme se jen těšit. To bude večer!!!. Neváhejte a včas si zajistěte vstupenky, ať mi potom zase někdo nevynadá, že se do sálu nedostal. Vstupenky : info@dvoranaloket.cz
  +420 735 718 479

 • 19
  Dub
  2024

  BLUDOV

  18:30Kulturní dům- Bludov

  Díky vstřícnému jednání s paní ředitelkou kulturního domu, zazní opět po nějakém čase folkový recitál. Přivezu sebou poslední CD a zazní jak staré, tak i nové songy. Moc se těším do podhůří Jeseníků.

 • 19
  Čvc
  2024

  ZÁDVEŘICE u Zlína BUNDY ZELENÝ

  cca 18.00Zádveřice u Zlína

  Opět jeden z krásných a tradičních festivalů na Moravě. Pokaždé, když jsem tam hrál, bylo krásné počasí a tak věřím, že krásně bude i tentokrát. Už jen proto, že letos bude v Zádveřicích opravdu silná sestava vynikajících muzikantů, ale nevím proč pozvali i mě. Tak se budu snažit, abych nedostal nahnilým rajčetem do čela.

 • 02
  Srp
  2024

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Nádvoří pivovaru v Polné

  Stalo se to patrně tradicí a já už každoročne v srpnovém týdnu zavítám koncertovat do Polné. Vynikající prostředí, výborný pan zvukař a samozřejmě i majitel a mecenáš Láďa Pártl. No a nelze zapomenout na bezvadné duo Ty & My z Humpolce. A možná přijde i překvapení. Tak se těšte, jako já.

 • So
  10
  Srp
  2024

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ- scéna u pergoly

  19:00Scéna pod pergolou

  Jedno z nejpříjemnějších letních hraní. V Konstantinkách je příjemno, bezvadní posluchači, vynikající zvuk a laskavý šéf. Takže není proč se netěšit.

 • 11
  Říj
  2024

  ČESKÉ BUDĚJOVICE- Večery s...

  19:00Divadlo U Kapličky

  Je to už mnoho let, kdy jsem naposledy hrál v Českých Budějovicích, a tak mě potěšilo pozvání Jardy Hnízdila, do divadla U Kapličky. Mám v Budějovicích hodně přátel a kamarádů, tak věřím, že se potkáme a jsem rád, že budu smět představit své skladby.

 • Čt
  17
  Říj
  2024

  PŘELOUČ

  19:00Kino Přelouč

  Dlouho jsem v Přelouči nebyl a tak se budu těšit na koncert, na posluchače a hlavně na pohodu a příjemně prožitý večer.

 • So
  09
  Lis
  2024

  HUKVALDY-Hukvaldský potlach

  cca 19.00koncertní sál ZŠ Leoše Janáčka

  Tak opět někam, kde to vůbec neznám, kde budu poprvé, kde budu mít mírnou trému, jak mě publikum přijme, jestli se moje písně budou líbit. no...

  Ale těším se moc. Potkám nové tváře, uvidím lašský kraj, tak snad vše dopadne k radosti všech