Kalendář akcí

 • So
  14
  Pro
  2019

  OSTROV N. OHŘÍ

  19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

  Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

 • St
  18
  Pro
  2019

  LÍŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

  cca 19.30Líšov- klub Nanečisto

  Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

 • So
  21
  Pro
  2019

  LOKET - bez koled a přece vánoční

  19:00Městská knihovna v Lokti

  Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.

 • 24
  Led
  2020

  KARLOVY VARY - Husovka klub Paderewski

  19:00Divadlo Husovka - Klub Paderewski

  Začátek roku kousek od baráku. S Pepou a Matějem Štrossových si uděláme pohodový večer v krásném karlovarském klubu. Je tam super zvukař, bezvadní lidi, co to vedou, dobře zásobený bar, tak co chtít víc? My dodáme písničky, vy trochu potlesku a vůbec nebude vadit, jestli náhodou bude venku nevlídno. V klubu prostě bude fajn.

 • So
  08
  Úno
  2020

  JESENICE U RAKOVNÍKA

  20:00Klub Truhlárna

  Jsou lidé, kteří nedělají nic. A jsou lidi, kteří nevydrží bez toho, aby něco dělali. No a mezi ně platí manželé Louženští, kteří kromě své práce, ještě pořádají večery s hudbou blízkou folkovo-country duším. A já se moc těším na únorový recitál v Truhlárně.

 • 28
  Úno
  2020

  KLATOVY country salon Beňovy

  18:30Country salon Beňovy

  Po mnoha letech opět v Klatovech. Nějak se dlouho nedařilo najít vhodný termín, ale teď už to vyšlo a já se těším do Country saloonu. Věřím, že přijdou nejen stálí návštěvníci pořadů, ale i další posluchači. Vždyť Klatovy byly vyhlášené folk a country muzikou.

 • So
  21
  Bře
  2020

  SVĚTLÁ nad Sázavou - Společný koncert se skupinou Fernet

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  S "Fernetama" je dobře jak na jevišti, tak i v hospůdce, nebo jen tak na louce. Prostě prima parta a proto se těším na koncert. Každý dáme tak necelou hodinku, pak si asi ještě chvilku posedíme a pokecáme u pivka, aby jsme zhodnotili, pochválili se a naplánovali třeba nějakou další akci.

 • 03
  Dub
  2020

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Hotel Grand- Kulturní sál lázní

  Těžko spočítám, kolikrát jsem v krásném prostředí Bělohradských lázní hrál. Ale vím, že posluchači jsou neskonale milí a pozorní, že pan zvukař je borec a paní kulturní laskavá a vstřícná. Tak už aby bylo jaro.

 • 17
  Dub
  2020

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00Měst. divadlo v divadelním klubu Ántré

  Jako vždy se nemohu dočkat, až přijedu do nádherného městečka nad řekou Vltavou. Dýchne na mě historie, romantika a tajemno. Prostě mám Krumlov rád a vím, že v klubu Ántré bude opět pohoda.

 • So
  25
  Dub
  2020

  LUBY u Chebu

  19:00Kulturní dům

  Po čase opět ve městě kytar a muzikantů. Moje první kytara nesla název Cremona Luby, stála okolo 250 kč a zaboha nešla pořádně naladit. Ale ta další od mistra Shneidera, z druhé ruky, to bylo jiné kafe. Těším se, že zase přijde pár známých a když nebudu odjíždět domů, tak určitě dáme jedno malé a pokecáme.

 • St
  13
  Kvě
  2020

  MLADÁ BOLESLAV-RECITÁL

  19:00Dům kultury - divadelní sál.

  Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

 • So
  16
  Kvě
  2020

  JABLONEC n. Nisou

  20:30Country klub Klondike

  Už poprvé, když jsem hrál v country klubu, jsem byl mile překvapen. Nejdříve pohoštění - vepřové koleno po místním způsobu-což byla mana nebeská, pivečko a pak koncert s neskonale milým publikem. Šéf klubu je super a vlastně celé to bylo skvělé a příjemné. Takže proč se znovu netěšit, že?

 • 22
  Kvě
  2020

  LOKET - Roháči 45 let

  19:00Terasa hotelu Bílý kůň v Lokti

  Uteklo to neskutečně rychle. Kapela s kterou jsem hrál a napsal pro ni spousty písní, kapela, která má své velké místo v mém srdci, kapela, která má tisíce příznivců. slaví 45 let existence. Jsem pyšný, že jsem byl pozván a dokonce i zahraji i pár písniček. Určitě zavzpomínáme na první koncerty, na plzeňské Porty a samozřejmě nezapomeneme i na ty, kteří kapelou prošli i na ty, co už hrají tam nahoře, v nebeských kapelách. Zazní staré i novější písně a bude nám nostalgicky veselo. Jestli se to tak dá říct.

 • Čt
  28
  Kvě
  2020

  BRNO Leitnerka

  19:00Klub Leitnerka

  Po čase opět v Brně na Leitnerce. Tentokrát diváky čeká malé, muzikantské překvapení, ale nemohu prozradit jaké. Takže se těšte, stejně jako já.

 • So
  06
  Čvn
  2020

  SALAJNSKÝ ŽEBŘIŇÁK

  14:00Salajna u Dolního Žandova- okr. Cheb

  Nemám to až tak daleko, jako když jedu na Moravu, takže pohoda. O tomto festivalu jsem již hodně slyšel, a tak jsem rád, že mě pořadatel pozval a na koncert se moc těším. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci budou víc poslouchat, než se mezi sebou bavit, všichni odehrajeme bez jediné chybičky a bude na co vzpomínat.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  18
  Čvc
  2020

  ZLÍN - TOULAVEJ 2020

  15:00Nádvoří zlínského zámku.

  Sedmý ročník festivalu "TOULAVEJ" se opět odehraje v nádherném prostředí zlínského zámku. Festival, který pět let hostoval v Holešově se po menší pauze přestěhoval do Zlína a doufám, že už tam zůstane. Můžete se už teď těšit na brněnský FOLK TEAM, určitě velký ohlas bude mít zahraniční JIMMY BOZEMAN & THE LAZY PIGS USA s houslistou Pepou Malinou, přijede ostravský BG-STYL a úžasní bubeníci skupiny CAMARA , až slzy smíchu z vás dostane harmonikářka SAŠA NIKLÍČKOVÁ a věřím, že stejný ohlas bude mít i pražský FRANTA KASSL TRIO. Uvádět opět bude Sandy Nosek a věřím, že na jeviště pustí i moji maličkost. Přijďte a sami uvidíte, uslyšíte.

 • St
  22
  Čvc
  2020

  POLNÁ u Jihlavy

  19:00Pivovarský dvůr v Polné

  Další člověk, který má rád nejen dobrý, pěnivý mok, ale i kulturu. Pan Pártl z Polné je pro mne chlap, co splní slovo a toho si já vážím. Takže ve středu 22.července si uděláme nádherný, letní podvečer s písničkami a povídáním a nevylučuji, že po koncertě ochutnám, co se to vlastně v Polné točí.

   

 • So
  25
  Čvc
  2020

  ŽELEZNICE u Jičína

  19:00Vinice Cafe Terasy Železnice (u Jičína)

  Určitě přijedu vlakem do Železnice, protože autobusem by mi to přišlo nedůstojné. Vystoupím a zahraji. To je super. Městečko kousek od Jičína. Krásný kraj, kam moc rád jezdím. Věřím, že diváci budou spokojeni. A upřímně, moc se těším.

 • 31
  Čvc
  2020

  KALIŠTĚ u Humpolce- penzion Mahler

  20:00Penzion Mahler

  Poslední den v červenci s velikou pokorou naladím kytaru a pokusím se neudělat žádnou chybu. Totiž slavný "kolega" Mahler by se třeba za mne v nebi styděl a to nechci dopustit. Takže se budu snažit a věřím, že posluchači budou spokojeni stejně jako pan skladatel. Také věřím, že laskavý personál tohoto penzionu si nebude mít na co stěžovat. A ráno zmizím až na Slovensko.

 • So
  01
  Srp
  2020

  FEST. DOBRÉ RYBNÍKY - Opatovce u Trenčína

  cca 18.00Camping Dobré Rybníky

  Na Slovensko se těším z mnoha důvodů. Jednak mám z poloviny po otci slovenskou krev, druhak, už jsem na Dobrých rybníkách jednou hrál a bylo to tam super a za třetí poveze mě Zdenek Březina z Plzně  a nemusím se tam trmácet vlakmo. A hlavně slovenští diváci mají české písničky rádi, rozumíme si a jsme přátelé.

 • So
  08
  Srp
  2020

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. Od Roháčů jsem se dozvěděl, jak to tam bylo super. Tak věřím, že to super bude i letos.

 • 14
  Srp
  2020

  CHUDENICE recitál

  18:00Zámecké nádvoří v Chudenicích

  Před několika lety jsem v Chudenicích na zámku hrál. Diváci byli super, pomalu se na nádvoří snášel soumrak a já vybíral písničky tak, aby se do té krásy končícího dne hodily. A tak by to mělo být i v tomto roce. Věřím, že zase lidičky přijdou a uděláme si společně nádhernou pohodu.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • So
  22
  Srp
  2020

  KAMENICE n. LIPOU - RECITÁL NA ZÁMKU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové, podivné něco a člověk najednou pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.

 • Ne
  23
  Srp
  2020

  JIČÍN

  17:00Zámecký park

  V krásném prostředí zámeckého parku v Jičíně  se budu opět snažit, abych posluchačům představil svůj recitál a aby byla taková spokojenost jako minule.

 • So
  29
  Srp
  2020

  KLATOVY- festival Šumavský pařez

  cca 19.00Dolní Lhota u Klatov

  Na tento festival si tak trochu vzpomínám. Hrál jsem na něm asi před 30 lety. Uteklo to a jsem zvědavý, jaké to po té době bude. Tenkrát bylo moc dobře a tak věřím, že bude ještě líp.

 • 04
  Zář
  2020

  HRUŠOVANY U BRNA

  19:00Letní kino

  Nastává doba, kdy celá Jižní Morava voní burčákem a já mám to štěstí, že se do té vůně pojedu ponořit. Odehraju recitál a po něm určitě ochutnám trochu té neskutečné dobroty. Těším se. Na koncert, na posluchače, na pohodu...

 • Čt
  10
  Zář
  2020

  ŽDÁR nad Sázavou

  19:00Kavárna u tety Hany

  Jedna z nejhezčích kavárniček. Už minule jsem byl překvapený úžasným zvukem, milými posluchači, laskavou obsluhou a vynikající kávou. Prostě super! To se to bude hrát.

 • Čt
  17
  Zář
  2020

  KRASLICE

  19:00Kulturní dům Kraslice

  Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 17.září 2020. Ale těším se.

 • 02
  Říj
  2020

  RTYNĚ

  19:00Kino Na Rychtě

  Město v podkrkonoší, kde jsem před lety asi 2x hrál. Věřím, že jako tenkrát přijde spousta vnímavých a laskavých lidí. Přivezu nové i starší songy a určitě nám bude ve Rtyni krásně.

 • 16
  Říj
  2020

  VELKÁ HLEĎSEBE u Mariánských Lázní

  cca 19.30kulturní sál Marion ve Velké Hleďsebi

  Kdysi před sokolovským Dostavníkem, bývala ve Velké Hleďsebi předakce, která se jmenovala Přepřahání. Vymyslel ji Wendy Bartůšek a po mnoha letech ji znovu obnovil. Pro každého, kdo tam tenkrát vystupoval, to byla radost a věřím, že radost bude znovu mít dlouhé pokračování.