Kalendář akcí

 • So
  08
  Čvn
  2024

  CHLUMEC NAD CIDLINOU - COUNTRY PAMĚTNÍK

  16:30v areálu VCS Pamětník u Chlumce nad Cidlinou.

  Že je v Chlumci výborná restaurace La Putyka, to vím, často se tam při cestách zastavujeme, ale že se tam koná country festival, to jsem nevěděl. Ale už vím a dokonce  na něm představím své písně. Věřím, že přijde hodně posluchačů a všichni účinkující budou hrát jako o život. Já teda určitě.

 • 21
  Čvn
  2024

  ČERVENÉ PEČKY- Festival Červenopečecká pecka

  19:45Zámecká zahrada v Červených Pečkách

  Kousek od Kolína pro mne neznámé místo, přestože jsem o festivalu již nějaký čas věděl. Tentokrát si na něm i zahraji a jsem zvědavý na nové diváky, pořadatele i jaké to bude v zámecké zahradě.

 • So
  29
  Čvn
  2024

  ŘEVNICE-PORTA 2024

  14:30Letní kino Řevnice

  Po delší odmlce opět na Portě v krásném areálu řevnického letního divadla. Přivezu pár novinek a nevynechám ani starší a známější songy.

 • 05
  Čvc
  2024

  JESENÍK

  17:00INFO CENTRUM KATOVNA

  Letos mě v Jeseníku čeká koncert v infocentru Katovna. Moje srdeční záležitost. Tam jsem před mnoha lety hrával, poseděl s kamarády a byl šťastný. A tak to bude i teď Zavzpomínám na mé klukovské toulání po jesenicku, zahraju jak starší a známé songy, tak i novinky. Věřím, že se vám přátelé koncert bude líbit. Vždyť ty písničky píšu s láskou a pokorou a bez vás by byly opuštěné někde v šuplíku. Těším se.

 • So
  06
  Čvc
  2024

  MORAVANY nad Váhom- Fest Dobré Moravany

  17:00Kašťiel Moravany nad Váhom

  Velký slovenský festival se přestěhoval z Opatoviec do Moravan nad Váhom a tak zase poznám nové prostředí. Ale věřím, že hlavní pořadatel "Cali", nic neponechá náhodě a na pódiu se představí samí vynikající muzikanti, jak je pro něho typické. Budu se moc těšit.

 • So
  13
  Čvc
  2024

  PATOKRYJE (u Mostu )

  cca 18.00Patokryje- festival pod Zlatníkem

  Příjemný festiválek v severních Čechách, kousek od Mostu. Už jednou jsem tam hrál a přestože nebylo "narváno", bylo to příjemné hraní a pohodové kapely. Pevně věřím, že letos se nás sejde víc a  muzikanti jako vždy, zahrají jak nejlépe umí.

 • 19
  Čvc
  2024

  TŘEŠŤ - náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Tak i letos zase v Třešti na náměstí. A jako pokaždé se nemohu dočkat těch bezvadných posluchačů, skvělé paní kulturní a pohodového zvukaře. Léto budiž pochváleno.

 • So
  20
  Čvc
  2024

  ZÁDVEŘICE u Zlína BUNDY ZELENÝ

  cca 18.00Zádveřice u Zlína

  Opět jeden z krásných a tradičních festivalů na Moravě. Pokaždé, když jsem tam hrál, bylo krásné počasí a tak věřím, že krásně bude i tentokrát. Už jen proto, že letos bude v Zádveřicích opravdu silná sestava vynikajících muzikantů.  Budu se muset snažit, abych nebyl jen do počtu.

 • So
  27
  Čvc
  2024

  LEDEČ nad Sázavou-festival "Country půlení léta"

  cca 19.00 Areál "Rujna", ul. Zd. M. Kuděje

  Známý festival  "country půlení léta" přestěhovaný z Vilémova do Ledče n. Sázavou má mnoho příznivců a vždy je obsazen skvělými muzikanty. A tak jsem rád, že jsem byl už po několikáté pozván.  Budu se snažit, aby se mé písně posluchačům líbily a třeba si se mnou i nějakou známější zazpívali.

 • Čt
  01
  Srp
  2024

  TURNOV - kavárna

  19:00Kavárna

  Věděl jsem, že se do Turnova podívám a zahraju. Žádná pitomá nemoc mi v tom prostě nezabrání. Takže se uvidíme ve čtvrtek 1.8. a já přivezu plný bágl písniček a povídání. Věřím, že ti co minule chtěli příjít nezanevřou a uvidíme se na koncertě. Těším se na vás.

 • 02
  Srp
  2024

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Nádvoří pivovaru v Polné

  Stalo se to patrně tradicí a já už každoročne v srpnovém týdnu zavítám koncertovat do Polné. Vynikající prostředí, výborný pan zvukař a samozřejmě i majitel a mecenáš Láďa Pártl. No a nelze zapomenout na bezvadné duo Ty & My z Humpolce. A možná přijde i překvapení. Tak se těšte, jako já.

 • So
  10
  Srp
  2024

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ- scéna u pergoly

  19:00Scéna pod pergolou

  Jedno z nejpříjemnějších letních hraní. V Konstantinkách je příjemno, bezvadní posluchači, vynikající zvuk a laskavý šéf. Takže není proč se netěšit.

 • 16
  Srp
  2024

  NEPOMUK- RECITÁL

  20:00Letní scéna

  Krásné prostředí, jako stvořené pro letní podvečer, romantiku, zamyšlení i úsměvy ve městě, které proslavili Černí baroni. Bude pohoda. To už je jasné

 • St
  21
  Srp
  2024

  PROSTĚJOV-RECITÁL

  19:00Nádvoří zámku v Prostějově

  Myslím, že na nádvoří prostějovského zámku jsem ještě nikdy nehrál a o to víc se těším Přivezu spoustu písniček, dobrou náladu, trochu naděje do dalších dnů, nejnovější CD a hodně pohody.

 • Čt
  22
  Srp
  2024

  ZLATÉ HORY- Mistrovství světa v rýžování zlata.

  18:00AREÁL VE ZLATÝCH HORÁCH

  Tentokrát vůbec nemám tušení, co všechno mě čeká. Lidi z celého světa, týden hudby, radosti a zlatých nugetů. Od pondělí do soboty. A já ve čtvrtek. Sám na pódiu s obavou, jestli mě vůbec někdo bude poslouchat. Tak Vojtěchu, drž si palce. Ale věřím, že to tam bude nezapomenutelné. No a navíc, vždyť je to v mých milovaných Jeseníkách.

 • 06
  Zář
  2024

  CHEB- Festival Babí léto

  cca 18.00Pod chebským hradem

  Z Lokte je to do Chebu kousek, takže budu hrát skoro doma. Mám na to město nádherné vzpomínky. Spousta kamarádů z čundrů, kytary od Pepíka Kubly, z Chebu mám svou ženu Evu, chebskou kapelu Rychtáři jsem vždy obdivoval a tak se tam zase samozřejmě těším.

 • So
  07
  Zář
  2024

  VELKÝ TÝNEC- Týnecká folková zahrada

  17:00Zahrada místního zámku

  Jeden z menších, ale o to příjemnějších festivalů. Věřím, že bude pohoda, přijde hodně lidí, muzikati budou hrát jako o život, diváci budou pozorně poslouchat a počasí nám bude přát.  Takže všeobecná radost na straně jeviště i hlediště.

 • 13
  Zář
  2024

  JEVÍČKO Kulturní dům Astra

  19:00KD Astra

  Malebné městečko  u Svitav, kulturní dům Astra, zářijový podvečer a spousta písniček, povídání a pohody. Společně se mnou ještě vystoupí známá svitavská kapela "Do větru". Myslím, že nás čeká moc hezký páteční večer.

 • Čt
  19
  Zář
  2024

  NÁCHOD KD BERÁNEK

  19:00KD Beránek- přednáškový sál

  Vím, že v Náchodě folkové muzice rozumí a fandí ji. Už po několikáté se zase sejdeme v přednáškovém sále hotelu Beránek a uděláme si příjemný, zářijový večer.

 • 04
  Říj
  2024

  BRNO

  19:00Kulturní dům Musilka

  Vím, že "brňáci" mají trempskou i folkovou muziku rádi. Milují písničky Wabiho a Mikiho Ryvoly, a tak si na jeviště pozvu na pár vzpomínkových písní místní kapelu Sychravo, která  "ryvolovky" umí a hraje je s láskou, radostí a pokorou. Přesně tak, jak je kdysi hrávali jejich autoři. A stejně tak budu rozdávat své písničky i já. Čeká nás krásný večer.

 • Čt
  10
  Říj
  2024

  VIMPERK-recitál

  19:00Sál KIC

  Tentokrát se vydám na jih, až na úpatí Boubína, do historického Vimperka. A v sále kulturního centra představím svůj recitál. Jak starší a známé songy, tak i pár novinek. Přivezu i poslední CD a hlavně přivezu pohodu a radost ze života.

 • 11
  Říj
  2024

  ČESKÉ BUDĚJOVICE- Večery s...

  19:00Divadlo U Kapličky

  Je to už mnoho let, kdy jsem naposledy hrál v Českých Budějovicích, a tak mě potěšilo pozvání Jardy Hnízdila, do divadla U Kapličky. Mám v Budějovicích hodně přátel a kamarádů, tak věřím, že se potkáme a jsem rád, že budu smět představit své skladby.

 • Čt
  17
  Říj
  2024

  PŘELOUČ

  19:00Kino Přelouč

  Dlouho jsem v Přelouči nebyl a tak se budu těšit na koncert, na posluchače a hlavně na pohodu a příjemně prožitý večer.

 • Út
  22
  Říj
  2024

  LOUNY- Divadlo Vrchlického

  19:00Divadelní kavárna

  V Lounech jsem hrál naposledy asi před devíti lety a o to víc se těším, že představím nový repertoár, ale i starší a známé písně. Přivezu nové CD a uděláme si pěkný večer plný pohody.

 • 08
  Lis
  2024

  ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

  19:00CAFEÉ U TETY HANY

  Žďárská kavárna "U tety Hany" je už léta moje srdeční záležitost. Asi je to tím,že jsem měl rád písně paní Hany Hegerové a tak vždy jedu do Žďáru s jakousi pokorou a podivným mravenčením, jestli by se mé vystoupení paní Hegerové líbilo. Budu se hodně snažit.

 • So
  09
  Lis
  2024

  HUKVALDY-Hukvaldský potlach

  cca 19.00koncertní sál ZŠ Leoše Janáčka

  Tak opět někam, kde to vůbec neznám, kde budu poprvé, kde budu mít mírnou trému, jak mě publikum přijme, jestli se moje písně budou líbit. no...

  Ale těším se moc. Potkám nové tváře, uvidím lašský kraj, tak snad vše dopadne k radosti všech

 • So
  16
  Lis
  2024

  HUMPOLEC- klub Mikádo

  19:00Klub Mikádo

  Skoro už tradičně budu hostem Humpoleckého dua TY a MY. Těším se na známé i neznámé tváře a udělám vše pro to, aby  divákům v sále i nám na jevišti, bylo neskonale příjemno. Asi zařadím i nějakou novinku a pár písniček k předvánoční době.

 • So
  14
  Pro
  2024

  LOKET-předvánoční recitál

  19:00Malý sál loketské dvorany

  Tradiční předvánoční hraní. Trochu nostalgie, trochu úsměvů,trochu vzpomínek a hodně muziky a pohohody. A jako vždy si přivedu malé překvapení. A tentokrát ne moc z daleka. Přímo z Lokte. Bude to miloučké, hezké, usměvavé a víc neprozradím.