Kalendář akcí

 • Čt
  20
  Pro
  2018

  KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

  18:00Kino v Klášterci n.Ohří

  Společně s mým písničkářským kamarádem, Pepou Štrossem, se pokusíme o předvánoční náladu, o pohodu, klid a mír, o trochu zamyšlení a vzpomínek. Nebude chybět ani vtip a legrace. Takže věříme, že ti co přijdou se vánočně naladí a společně si uděláme nádherný večer.

 • So
  22
  Pro
  2018

  LOKET - Vánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Chvíle klidu a pohody, hodně písniček a povídání, a hlavně v tom předvánočním spěchu a starostí, malé zastavení. Třeba si někdo vezme sebou také kytaru a dáme dohromady alespoň jednu starou a pěknou koledu, nebo vás naučím písničku pod stromeček. Vstupné bude stylem, kdo, co dá.. Tak  jsem na vás zvědavý. A přeji vám vše krásné a nejen o Vánocích.

 • 22
  Úno
  2019

  NOVÉ DVORY u Kutné Hory

  20:00Kulturní sál restaurace U Hájků

  Pozvání od mého muzikantského kolegy a bezvadného člověka nelze odmítnout. Přestože jsem chtěl mít leden a únor roku 2019 bez koncertů a udělat si hlasový klid. Ale, když se ozve Zdenek Vřešťál, tak neumím říct ne. Navíc jsem U Hájků už hrál. Tuším v roce 2017 a líbilo se mi tam. Věřím, že lidičky zase přijdou a bude parádní atmosféra jako tenkrát.

 • 08
  Bře
  2019

  KAŠPERSKÉ HORY

  19:00Kino v Kašperských Horách

  Milovaná Šumava. Jak se netěšit? Věřím, že vám hraním a povídáním zpestřím jarní podvečer. Snad to nebude pro vás ztracený čas. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení. Určitě zahraju "Šumavskou zkratku" a nebude chybět ani Toulavej , Zelená košile, Náklaďák do L.A, Brčko, Sobotní blues a další songy. A samozřejmě věnuji písničku všem přítomným ženám k MDŽ.

 • Čt
  18
  Dub
  2019

  STRAKONICE

  19:00Rytířský sál hradu Strakonice

  Do Strakonic jezdím opravdu rád. Za prvé tam mám spoustu přátel, je tam skvělý sál, skvělý zvuk a zvukař, laskaví pořadatelé z kulturního střediska a vnímavé publikum. Takže na viděnou, na slyšenou na strakonickém hradě.

 • 03
  Kvě
  2019

  PÍSEK - Country hospůdka "U šesti strun"

  19:00Country hospůdka "U šesti strun"

  Příjemné prostředí, příjemní pořadatelé, příjemní posluchači, tak to je dohromady příjemná a bezvadná hudební hospůdka v jihočeském městě Písek. Už loni se mi tam moc líbilo a věřím, že letos to nebude jinak.

 • So
  11
  Kvě
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  cca 19.00Country golf club Střítež

  Super country golf klub v malé dědině u Třebíče. Super lidi, kteří se o něj starají. Super pořadatelé, kteří chtějí něco pozitivního dělat. A tak na mjnifestiválek "Střítežska bota" zvou všechny, kdo mají rádi solidní muziku, dobré jídlo a pití a hlavně pohodu. Věřím, že tentokrát bude sv. Petr milostiv a akce tentokrát neproprší.

 • So
  25
  Kvě
  2019

  NYMBURK - festival pod vodárenskou věží

  cca 18.00hPod vodárenskou věží

  Je to už pár let, kdy jsem si zahrál na velmi příjemném festivalu v Nymburce. Takže vím, že se opět mohu těšit na pohodu a bezva diváky. Jen aby bylo pěkné počasí a málo festivalových rušičů.

 • 07
  Čvn
  2019

  KALIŠTĚ u Humpolce - festival Folkaliště 2019

  cca 18.00Chalupa na Bělici

  Tradiční a hodně oblíbený festival. Pohodová atmosféra, bezvadné kapely, milí a vstřícní pořadatelé, skvělý zvuk. Co víc si přát? Budu se snažit, aby se písničky líbily a jednu z nich pošlu tam nahoru, do nebe, pro Jirku Kutiše, který byl nezapomenutelnou duší tohoto festivalu.

 • Čt
  13
  Čvn
  2019
  14
  Čvn
  2019

  ÚSTÍ n.Labem - Porta 2019

  cca 18.00Malá scéna na Laguně

  Kolik let už mám takové mírné mrazení na páteři, když se dozvím, že mám opět hrát na Portě.  V tom slově je ukryto tolik vzpomínek, písniček, přátelství, tolik prozpívaných nocí, tolik muzikantského štěstí... No nic, začínám být nějak sentimentální.  Prostě  ve čtvrtek 13.června zahraji asi hodinku na Malé scéně, které se říká "Na laguně"  a v pátek se ze mne stane jeden z porotců autorské soutěže Junior Song. Těším se na mladé skladatele a budu jim držet palce, aby se jejich skladby líbily jak porotě, tak hlavně posluchačům.

 • So
  15
  Čvn
  2019

  KAMENICE u Českých Budějovic- Fesťák na Yukonu

  cca 19.30Bývalý lom osady Yukon

  Yukon, to zní tak nádherně romanticky, voní dálkou a touláním a připomíná dny mého mladického toulání, potlachů a nocí pod hvězdami.Takže dojedu do Budějovic, pak mě odvezou na to nádherné místo a pak ... Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Sobotní blues a ještě mnoho dalších... Jo. Těším se.

 • So
  29
  Čvn
  2019

  POLÍNKA- festival Sláma v botách

  cca 18.00Hřiště v Polínkách

  Nedaleko vesnice Krsy v okresu Plzeň sever, je malá dědina s krásným názvem Polínka. A tam už několik let parta nadšenců pořádá country festival s názvem "Sláma v botách". A z vlastní zkušenosti vím, že se tam schází velice vybraná společnost hlavně západočeských muzikantů. Festival končí country bálem, takže si na své přijdou i tancechtiví návštěvníci. Já jen doufám, že bude teplé a příjemné počasí a přijede hodně diváků, budou poslouchat a veselit se a všichni budou spokojeni. Festival začíná v 16.00h a já bych měl zahrát cca od 18.00 do 18.45. Tak už se těším.

 • 05
  Čvc
  2019

  Hrad ŠVIHOV

  19:00Nádvoří hradu Švihov

  Hrad Švihov je pro mne jedno z mystických míst a tak se těším nejen na koncert, ale i na večerní, klidné pokoncertní posezení na nádvoří. Těch pár komárů mi náladu v žádném případě nemůže pokazit.

 • So
  13
  Čvc
  2019

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ

  19:00Hudební scéna Pod pergolou

  Pokud nebude jó moc pršet, tak opět si uděláme nádherný podvečer s písničkami a povídáním. Konstantinky jsou moc fajn a rád tam jezdím.

 • So
  27
  Čvc
  2019

  VILÉMOV- festival Půlení léta

  cca 18.00Fotbalový stadion ve Vilémově.

  Po menší přestávce zase do známých míst. Jako vždy se tam potkám se spoustou známých kolegů, bude pohodová atmosféra, hodně bezvadných písniček, nějaké to pivečko, klobáska a veselý kalíšek na přátelství. Těším se na Jirku Lebedu, dobrou to duši a ředitele festivalu.  A vím, že posluchačů bude zase o dost víc, zvukař udělá dobrý zvuk a svatý Petr pošle nádherné počasí.

 • So
  03
  Srp
  2019

  PUSTOVĚTY - moje oblíbená štace

  17:00Pustovětská hospůdka , patrně na velkém sále, stejně jako to byla v r.2018

  To se někdy tak stane, že je vám najednou někde skoro jako doma. A jako doma se cítím v Pustovětech. Letos to bude obzvláště zajímavé. Vymysleli jsme se šéfem Karlem, že koncert bude o něco delší, jelikož si ke mě pozve ještě loketské Roháče. A ty já opravdu rád. Každý dáme oficiální hodinku, pak si připijeme a pro ty, co budou chtít ještě poslouchat, nehlučit ale zpívat, tak přijdou písničky na přání a známé songy, prostě zpívaná do půlnoci.

 • 09
  Srp
  2019

  JANOUŠKOVO ÚSTÍ

  cca 20.00vodácké tábořiště Cakle-Ústí n. Orlicí

  Slávek Janoušek se nechal "ukecat", že k slávě a proslulosti tohoto festivalu chybí už jen moje maličkost, a tak se těším na to, jak mu zvednu sledovanost. To bude koukat.

 • So
  10
  Srp
  2019

  SLABCE u Rakovníka - Dobře utajená country

  cca okolo 19.00 hFestivalový areál ve Slabcích

  A opět na známém a oblíbeném místě. Bohužel neuvádím přesný čas mého pobytu na jevišti, ale určitě to nevadí.  Až pořadatel zavelí, tak tam naklušu, sednu, zahraju a budu se domnívat, že se vám to líbí. Moc se těším.

 • So
  24
  Srp
  2019

  PILNÍKOVSKÝ PÍSNIČKÁŘ

  17:00Pilníkov u Trutnova - místní hřiště.

  Zajímavý festiválek na podporu začínajících písničkářů. Nevím, jestli mě berou jako mladého, začínajícího a slibného umělce, nebo jako starou fosílii a odstrašující případ. Každým pádem se do Pilníkova těším a věřím, že mé songy potěší diváky. Alespoň se o to budu ze všech svých ubývajících sil snažit.

 • St
  11
  Zář
  2019

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Lázeňský dům Libuše

  Možná už ani nevím, kolikrát už jsem jel trasu Loket- Karlova Studánka. A pokaždé je to stejné těšení. Na tu nádheru Jeseníků, na pohodové posluchače, na ubytování v Ludvíkově u našich přátel, na hodnou paní kulturní, prostě je mi tam krásně.

 • Čt
  19
  Zář
  2019

  SUŠICE

  19:00Kinosál

  Krásné město, bezvadní a vnímaví posluchači. Začínající barevný podzim v podhůří Šumavy... Jak já se těším.

 • Čt
  03
  Říj
  2019

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

  Všude dobře, ale v Lázních Bělohrad ještě mnohem líp. Příjemná a vstřícná paní kulturní, bezvadný zvukař, skvělé a citlivé publikum, co víc si může písničkář přát? Vážně se moc těším.

 • 11
  Říj
  2019

  BRTNICE

  19:00místní kinosál

  Vždycky jsem si přál zahrát v Brtnici. Nevím proč. Asi se mi městečko líbí, mockrát jsem přes něj jel, ten kraj je nádherný a tak se mi přání vyplnilo. Přivezu spousty písniček a povídání, nějaká CD a uděláme si pohodový večer.

 • So
  16
  Lis
  2019

  SLATIŇANY

  cca 18.30Sokolovna Slatiňany

  Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.