Kalendář akcí

 • St
  04
  Říj
  2023

  ŽAMBERK

  19:00Divišovo divadlo

  Tak zase jednou na místě, kde budu hrát poprvé. Vím, že velký sál divadla nenaplním, ale stejně se budu snažit,aby ti, co přijdou, neodešli zklamaní. Těším se.

 • Čt
  05
  Říj
  2023

  ZRUČ NAD SÁZAVOU

  18:00Spolkový dům

  Malé městečko nad řekou Sázavou, kraj vodáků a krásné přírody. Prostě se budu moc těšit, že do Spolkového domu přijdou ti, co mají rádi písničky o životě o lásce a přátelství. Pevně věřím, že nás čeká krásný podvečer.

 • 13
  Říj
  2023

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Už jako domů se vracím do mých milovaných Jeseníků. Díky vedení lázní a laskavému Františkovi Surmíkovi, opět zazní v Zrcadlovém sále písničky o lásce, přátelství, o tom co máme rádi i co nás někdy bolí. Těším se.

 • So
  14
  Říj
  2023

  PRUŠÁNKY - dvojkoncert Kiďák a Kapela starých časů

  19:00Kulturní dům v Prušánkách.

  Ze severní Moravy, rovnou na Moravu jižní. Z Jeseníku do Prušánek. Moc se těším na místní kapelu Starých časů. Takže po koncertě všechno řádně probereme u Aleše ve sklepě. Ale před tím zodpovědně zahrajeme a zazpíváme tak, aby posluchači byli spokojeni a odcházeli s pocitem pohodově stráveného večera.

 • Čt
  19
  Říj
  2023

  NERATOVICE

  20:00SPOLDUM- jazz club

  Když jsem měl asi 10-11 let, jezdil jsem na prázdniny k sestře do Mlékojed, což je kousek od Neratovic. Stačí přejít most přes Labe. Švagr pracoval ve Spolaně a tentkrát jsem netušil, že jednou zazní moje skladby v neratovickém Spoldomu. Budu se těšit.

 • 27
  Říj
  2023

  OSTROV n.Ohří

  19:00Podkroví Staré radnice

  Na Ostrov mám krásné vzpomínky. Vždyť tady vzniklav šedesátých letech naše osada Zlatá lilie. A tak se pokaždé těším a doufám, že se někdo z kluků zase přijde podívat a chvilku zavzpomínáme.

 • 10
  Lis
  2023

  KRÁLÍKY

  19:00KD Králíky

  Město v podhůří mých milovaných Jeseníků. Díky laskavosti vedení Kulturního domu, budu moct představit svůj recitál. Upřesnění místa konání bude na plakátech. No a z Králíků se přemístím na Romzovou do penzionu Pacifik a tam si v sobotu uděláme "zpívanou a povídavou". Hudební nástroje jsou vítány.

 • So
  25
  Lis
  2023

  HUMPOLEC

  19:00KD MIKÁDO

  Tradiční předvánoční koncert společně s místním folkovým duem TY & MY. Pohoda, klídek, romantika, zamyšlení a úsměvy na vašich tvářích. To vše v klubu Mikádo 25. listopadu.

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném divadélku zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni.

 • So
  09
  Pro
  2023

  PLANÁ U MAR. LÁZNÍ

  18:00KINO-NEKINO

  Tentokrát bude mým hostem jedna z nejoblíbenějších folkových stálic. Přijede Žalman a spol a věřím, že vám v předvánočním čase navodíme tu nejkrásnější vánoční náladu. Jenom si prosímzajistěte vstupenky včas. Těším se.

 • So
  16
  Pro
  2023

  LOKET- PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT

  19:00Malý sál KD Dvorana

  Tentokrát nastala změna mého předvánočního koncertu. Z technických důvodů se koncert přesune z knihovny do kulturního domu Dvorana. A jako vždy se budu snažit o příjemného hosta. No a tím bude můj osobní Róm, (nebo-li Cikán), Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Však si ho budete pamatovat, byl tady už několikrát, takže nás čeká pohodový, předvánoční večer.Těším se moc.

 • 19
  Čvc
  2024

  ZÁDVEŘICE u Zlína BUNDY ZELENÝ

  cca 18.00Zádveřice u Zlína

  Opět jeden z krásných a tradičních festivalů na Moravě. Pokaždé, když jsem tam hrál, bylo krásné počasí a tak věřím, že krásně bude i tentokrát. Už jen proto, že letos bude v Zádveřicích opravdu silná sestava vynikajících muzikantů, ale nevím proč pozvali i mě. Tak se budu snažit, abych nedostal nahnilým rajčetem do čela.

 • 02
  Srp
  2024

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Nádvoří pivovaru v Polné

  Stalo se to patrně tradicí a já už každoročne v srpnovém týdnu zavítám koncertovat do Polné. Vynikající prostředí, výborný pan zvukař a samozřejmě i majitel a mecenáš Láďa Pártl. No a nelze zapomenout na bezvadné duo Ty & My z Humpolce. A možná přijde i překvapení. Tak se těšte, jako já.

 • So
  10
  Srp
  2024

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ- scéna u pergoly

  19:00Scéna pod pergolou

  Jedno z nejpříjemnějších letních hraní. V Konstantinkách je příjemno, bezvadní posluchači, vynikající zvuk a laskavý šéf. Takže není proč se netěšit.