Kalendář akcí

 • So
  31
  Čvc
  2021

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.

   

 • So
  07
  Srp
  2021

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Recitál na náměstí

  19:00Náměstí Velké Meziříčí

  Těžko bych spočítal, kolikrát jsem projížděl po dálnici okolo tohoto města a pokaždé jsem si říkal, jak moc rád bych si v něm zahrál. Takže se mi konečně přání splnilo a moc se těším na koncert, moc se těším na nové, vnímavé posluchače a věřím, že doba už bude ke kultuře příznivá.

 • Čt
  12
  Srp
  2021

  POLNÁ u Jihlavy

  20:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Po minulém hraní, v době předcoronové, jsme si s slíbili, že zopakujeme koncert společně s s duem Ty a My. Protože to bylo naprosto skvělé. No a tak jsme se opět spojili s laskavým šéfem  Láďou Pártlem a koncert bude. A já vás všechny zvu a jako bonus přivezu fungl nové CD.

 • 13
  Srp
  2021

  ŽATEC

  19:00Žatec- Klášterní zahrada

  Potěšilo mě, že jsem byl osloven s přáním, abych zahrál ve městě piva a chmele. Těším se na všechny, kteří si přijdou poslechnout nové, i starší písničky do Klášterní zahrady a věřím, že to bude příjemné a pohodové setkání.

 • So
  21
  Srp
  2021

  MOST - letní amfiteátr

  18:45Letní amfiteátr

  Jsem zvědavý, jak to v severočeském Mostě bude. Letní amfík neznám, ale věřím, že bude pohodička, dobrý zvuk a spokojení diváci.

 • 27
  Srp
  2021

  PLZEŇ - FESTIVAL NA ULICI

  17:00Na náměstí Republiky

  Znovu obnovené a oblíbené hraní na ulici. Je mi ctí, že jsem byl osloven a pozván. Plzeň je jedna z mých srdečních záležitostí. Věřím, že počasí bude příznivé a diváci natěšení. Zavzpomínáme na plzeňské Porty, zahraju pár starších věcí a hlavně představím nové CD.

 • Čt
  09
  Zář
  2021

  KOLÍN

  19:00Terasa u kulturního domu

  Zase po menší přestávce ve městě dechovky a bezvadných lidiček. Jen na tu dechovku nedojde. Představím nové CD, které jsem natočil v době covidové ve Vyšším Brodě, přidám pár starších songů a hlavně věřím, že se vám bude recitál líbit. Tak zatím přeji jen samé skvělé dny bez covidu.

 • 24
  Zář
  2021

  LOKET KNIHOVNA

  18:00Knihovna Loket- Křest nového CVD

  Pozval jsem pár muzikantských přátel aby mi pokřtili nové CD "VŠECHNO JE TAK, JAK MÁ BÝT". .Překvapením pro posluchače bude zejména Saša Niklíčková. Pro mne objev roku 2019. A samozřejmě přijede už známý Ota Maňák z Bohumína. Šéf superkapely Sluníčko a můj osobní cikán. Asi bych doporučil zabukovat si místo v knihovně.

 • 01
  Říj
  2021

  KRASLICE

  19:00DK KRASLICE

  V západočeských Kraslicích představí písničky z nového CD a určitě přidám několik starších a známějších songů. CD bude samozřejmě v prodeji.

 • Čt
  07
  Říj
  2021

  ČESKÝ KRUMLOV

  19:30Městské divadlo

  Jeden z dalších křtů nového CD. Tentokrát budou kmotři budějovičtí Nezmaři.

 • Čt
  04
  Lis
  2021

  JIHLAVA

  19:00Kulturní dům Na kopečku

  Už poněkolikáté odložené vystoupení, které zhatila pandémie. Tak věřím, že to snad konečně vyjde.

 • 05
  Lis
  2021

  MORAVSKÝ KRUMLOV

  19:00Galerie Knížecí dům

  Bořek Švéda z bývalého úspěšného tria "Švédova trojka" mi pokřtí Cd a toho si velice vážím. Věřím, že přijde hodně lidí a že budou spokojeni.

 • Čt
  11
  Lis
  2021

  PLZEŇ-Měšťanská beseda

  19:00Měšťanská Beseda - divadélko Jonáš

  Sice už po několikáté změna termínu, ale tentokrát už určitě naposledy. Přijedu, zahraju a strašně se na plzeňáky těším. Přivezu nové CD a věřím, že si opět uděláme superkrásný večer.

 • 12
  Lis
  2021

  HLUBOČKY- Mariánské údolí

  18:00KULTURNÍ DŮM NA LETNÉ

  Když jsem naposledy hrál v Hlubočkách, byl jsem nesmírně překvapen, jak diváci reagovali na obyčejné, vandrácké písničky. Jako bych znovu seděl u ohně na naší Pasece snů a okolo známá parta kluků a holek a nebe s tisícem hvězd. Tak se nedivte, že se už moc těším. A přivezu nové Cd. Snad se bude líbit.

 • So
  14
  Kvě
  2022

  LUBY U CHEBU

  19:00KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  28
  Kvě
  2022

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

  Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky.