Kalendář akcí

 • 01
  Říj
  2021

  KRASLICE

  19:00DK KRASLICE

  V západočeských Kraslicích představí písničky z nového CD a určitě přidám několik starších a známějších songů. CD bude samozřejmě v prodeji.

 • Čt
  07
  Říj
  2021

  ČESKÝ KRUMLOV

  19:30Městské divadlo

  Jeden z dalších křtů nového CD. Tentokrát budou kmotři budějovičtí Nezmaři.

 • So
  16
  Říj
  2021

  RAMZOVÁ - Folkový Pacifik

  19:30Penzion Pacifik na Ramzové

  Ani jsem netušil, že letos pojedu dvakrát do oblasti, kterou miluji od klukovských let. Ramzová, to je v srdci Jeseníků, takže určitě zazní pár písniček z mého ranného textování a toulání, pak přijde čas na novější tvorbu a písničky z nového alba. Věřím, že nám všem bude společně velice příjemno.

 • 29
  Říj
  2021

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Už jsem skoro nevěřil, že se letos podívám do mých oblíbených Jeseníků. Ale díky skvělému člověku, který se v lázních léta staralo kulturu, zazní mé písně opět v zrcadlovém sále  Priessnitzových lázní. Tentokrát tradiční recitál ozdobí i skladby z nového CD. Moc se těším

 • So
  30
  Říj
  2021

  ROZSOCHATEC

  19:00Patrně místní kulturní sál.

  Velké překvapení, kde to vlastně budu hrát. Ale, jelikož jsem pozván bezva kapelou ze Světlé n. Sázavou, navíc s krásným názvem Ferneti. Tak předpokládám, že to nebude v kostele. Řekli mi, že je to soukromá akce, na kterou může přijít kdo bude mít zájem.  Každým pádem se na to dost těším.

 • Čt
  04
  Lis
  2021

  JIHLAVA

  19:00KULTURNÍ DŮM NA KOPEČKU

  Několikrát kvůli covidu odložený recitál se snad už konečně povede. A já svým příznivcům představím nové CD. A pokřtí mi ho Medvěd. Pravý, nefalšovaný jihlavský Medvěd.

 • 05
  Lis
  2021

  MORAVSKÝ KRUMLOV

  19:00Galerie Knížecí dům

  V Moravském Krumlově mám pár muzikantských přátel a díky tomu se opět ocitnu na své milované Moravě. Nové CD pokropí můj kamarád Bořek Švéda dobrým vínečkem a pak už přijde spousta písniček, povídání a pohodové nálady.

 • Čt
  11
  Lis
  2021

  PLZEŇ-Měšťanská beseda

  19:00Měšťanská Beseda - divadélko Jonáš

  Několikrát se musel kvůli Covidu 19 změnit termín koncertu, mezitím jsem si báječně zahrál na plzeňském náměstí a teď už se moc těším do Měšťanské Besedy.. Přijedu, zahraju a dám i písničky ze staršího šuplíku, proložím je novinkami, a hlavně věřím, že přijdete. Bez vás mi bylo skoro rok a půl moc smutno. Navíc plzeňáci folku rozumějí o hodně víc, než kdekoli. Takže  si opět uděláme superkrásný večer.

 • 12
  Lis
  2021

  HLUBOČKY- Mariánské údolí

  18:00KULTURNÍ DŮM NA LETNÉ

  Když jsem naposledy hrál v Hlubočkách, byl jsem nesmírně překvapen, jak diváci reagovali na obyčejné, vandrácké písničky. Jako bych znovu seděl u ohně na naší Pasece snů a okolo známá parta kluků a holek a nebe s tisícem hvězd. Tak se nedivte, že se už moc těším. A přivezu nové Cd. Snad se bude líbit.

 • So
  27
  Lis
  2021

  HUMPOLEC

  19:00Kulturní sál Mikádo

  Nikdy jsem v sále Mikádo nehrál, spíš jezdívám od Humpolce kousek dál, do Kaliště na festival, ale vzhledem k tomu, že mě pozvalo slavné duo Ty a My, velmi rád v Humpolci představím svůj recitál. A jasně, že duo si zahraje také. Možná přijde i... Hliník.

 • 10
  Pro
  2021

  PLANÁ u Mariánských lázní. Předvánoční recitál

  19:00Kino-nekino

  Blíží se svátky klidu a míru a já budu pečlivě vybírat písně, aby potěšily, zahřály a také pobavily. Nečekejte koledy, těch si užijete až, až už od října v každém nákupním středisku, v rozhlase i v televizi. Pořád jsem přesvědčený, že moje písně jsou o životě takovém, jak ho vidím celý rok a nejen 24.prosince.

 • So
  14
  Kvě
  2022

  LUBY U CHEBU

  19:00KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  28
  Kvě
  2022

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

  Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

 • 29
  Čvc
  2022

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

  19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

  Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.