Kalendář akcí

 • 18
  Říj
  2019

  VELHARTICE

  19:00Kulturní dům ve Velharticích

  Pro mne opět trochu neznámé místo, ale neznámý kraj to není. V předhůří Šumavy nad říčkou Ostružnou zazní známější i méně známé songy, věřím, že v kuturáku budou samí příjemní a vnímaví posluchači a nikdo nebude litovat ušlého času. Po koncertě se přesunu do Srní, kde bude jako pokaždé zpívaná až do neděle. Těším se, těším.

 • 01
  Lis
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům v Kynžvartě

  Letos už podruhé v kouzelných lázních západních Čech. Hraje se za to, co se vybere a pak ještě přídavek v hospůdce. Pomalu si tam připadám jako doma. A tak je to správné a tak to má být.

 • Čt
  07
  Lis
  2019

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Hudební sál DK

  Nesmírně mě potěšilo, že představím svůj recitál v nádherném prostředí hudebního klubu v Kroměříži. Zazní jak starší songy      ( Toulavej, Nebe plné koní, Sobotní blues, Zelená košile...), tak i novější skladby na př. Hádej, kdo tě má rád, Brčko, Jak dravá voda, Středa, Krámky a mnoho dalších. Těším se moc.

 • So
  16
  Lis
  2019

  SLATIŇANY

  cca 18.30Sokolovna Slatiňany

  Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.

 • Čt
  21
  Lis
  2019

  KLADNO

  19:00Muzikantská hospůdka !U Studničků" www.facebook.com/ustudnicku

  Tak zase po roce bude v milém prostředí "U Studničků" předvánoční recitál. Budu se snažit, aby všichni byli spokojeni, aby zazněly ty pravé písničky a aby panovala výborná nálada, stejně jako loni. Na Kladně je fajn a hlavně mě těší, že "kladeňáci" postoupili de extraligy. Jágr je fenomén. Kdyby tak přišel na koncert, asi bych uronil slzu. Totiž Kladnu fandím od dětství.

 • So
  23
  Lis
  2019

  HROBSKÝ TUPLÁK

  CCA 21.00HROB u Duchcova-Sál restaurace Koruna

  Pozvání do Hrobu. Ještě že na začátku není malé h. I když člověk mého věku by si měl na podobné pozvání přivykat. Ale já věřím, že nebude pohřební nálada, ale naopak bude spousta písniček, legrace, povídání a k dobré náladě přispěji i já. Stařík v Hrobě.

 • 29
  Lis
  2019

  KAMENICE- VŠEDOBROVICE

  17:00BÝVALÁ HASIČÁRNA

  Vůbec jsem netušil, kde nějaké Všedobrovice leží a najednou tam pojedu a budu hrát pro bezvadnou partu seniorů, kterým by vitalitu a chuť do života mohli mnozí třicátníci jen tiše závidět

 • St
  11
  Pro
  2019

  PLZEŇ - Bez koled a přece vánočně

  19:00Měšťanská beseda- divadélko Jonáš

  Čas předvánoční, čas shonu a starostí, co komu koupit a komu raději nedat ani propisku. Čas kdy už nám koledy, znějící od října ve všech nákupních centrech a televizních reklamách, lezou krkem a do Betléma ani zadarmo. Čas, kdy je nutno na chvíli zpomalit, sednout si a maličko se zaposlouchat o čem vlastně jsou svátky klidu a míru. A tak přijďte. Nezazní jediná koleda, ale za to spousta písniček pro zamyšlení i pro úsměv. Těším se na vás. Moc.

 • So
  14
  Pro
  2019

  OSTROV N. OHŘÍ

  19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

  Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

 • St
  18
  Pro
  2019

  LÍŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

  cca 19.30Líšov- klub Nanečisto

  Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

 • So
  21
  Pro
  2019

  LOKET - bez koled a přece vánoční

  19:00Městská knihovna v Lokti

  Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.

 • 24
  Led
  2020

  KARLOVY VARY - Husovka klub Paderewski

  19:00Divadlo Husovka - Klub Paderewski

  Začátek roku kousek od baráku. S Pepou a Matějem Štrossových si uděláme pohodový večer v krásném karlovarském klubu. Je tam super zvukař, bezvadní lidi, co to vedou, dobře zásobený bar, tak co chtít víc? My dodáme písničky, vy trochu potlesku a vůbec nebude vadit, jestli náhodou bude venku nevlídno. V klubu prostě bude fajn.

 • So
  21
  Bře
  2020

  SVĚTLÁ nad Sázavou - Společný koncert se skupinou Fernet

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  S "Fernetama" je dobře jak na jevišti, tak i v hospůdce, nebo jen tak na louce. Prostě prima parta a proto se těším na koncert. Každý dáme tak necelou hodinku, pak si asi ještě chvilku posedíme a pokecáme u pivka, aby jsme zhodnotili, pochválili se a naplánovali třeba nějakou další akci.

 • 03
  Dub
  2020

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Hotel Grand- Kulturní sál lázní

  Těžko spočítám, kolikrát jsem v krásném prostředí Bělohradských lázní hrál. Ale vím, že posluchači jsou neskonale milí a pozorní, že pan zvukař je borec a paní kulturní laskavá a vstřícná. Tak už aby bylo jaro.

 • 17
  Dub
  2020

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00Měst. divadlo v divadelním klubu Ántré

  Jako vždy se nemohu dočkat, až přijedu do nádherného městečka nad řekou Vltavou. Dýchne na mě historie, romantika a tajemno. Prostě mám Krumlov rád a vím, že v klubu Ántré bude opět pohoda.

 • So
  25
  Dub
  2020

  LUBY u Chebu

  19:00Kulturní dům

  Po čase opět ve městě kytar a muzikantů. Moje první kytara nesla název Cremona Luby, stála okolo 250 kč a zaboha nešla pořádně naladit. Ale ta další od mistra Shneidera, z druhé ruky, to bylo jiné kafe. Těším se, že zase přijde pár známých a když nebudu odjíždět domů, tak určitě dáme jedno malé a pokecáme.

 • St
  13
  Kvě
  2020

  MLADÁ BOLESLAV-RECITÁL

  19:00Dům kultury - divadelní sál.

  Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

 • So
  16
  Kvě
  2020

  JABLONEC n. Nisou

  20:30Country klub Klondike

  Už poprvé, když jsem hrál v country klubu, jsem byl mile překvapen. Nejdříve pohoštění - vepřové koleno po místním způsobu-což byla mana nebeská, pivečko a pak koncert s neskonale milým publikem. Šéf klubu je super a vlastně celé to bylo skvělé a příjemné. Takže proč se znovu netěšit, že?

 • 22
  Kvě
  2020

  LOKET - Roháči 45 let

  19:00Terasa hotelu Bílý kůň v Lokti

  Uteklo to neskutečně rychle. Kapela s kterou jsem hrál a napsal pro ni spousty písní, kapela, která má své velké místo v mém srdci, kapela, která má tisíce příznivců. slaví 45 let existence. Jsem pyšný, že jsem byl pozván a dokonce i zahraji i pár písniček. Určitě zavzpomínáme na první koncerty, na plzeňské Porty a samozřejmě nezapomeneme i na ty, kteří kapelou prošli i na ty, co už hrají tam nahoře, v nebeských kapelách. Zazní staré i novější písně a bude nám nostalgicky veselo. Jestli se to tak dá říct.

 • So
  06
  Čvn
  2020

  SALAJNSKÝ ŽEBŘIŇÁK

  14:00Salajna u Dolního Žandova- okr. Cheb

  Nemám to až tak daleko, jako když jedu na Moravu, takže pohoda. O tomto festivalu jsem již hodně slyšel, a tak jsem rád, že mě pořadatel pozval a na koncert se moc těším. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci budou víc poslouchat, než se mezi sebou bavit, všichni odehrajeme bez jediné chybičky a bude na co vzpomínat.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  18
  Čvc
  2020

  ZLÍN - TOULAVEJ 2020

  15:00Nádvoří zlínského zámku.

  Sedmý ročník festivalu "TOULAVEJ" se opět odehraje v nádherném prostředí zlínského zámku. Festival, který pět let hostoval v Holešově se po menší pauze přestěhoval do Zlína a doufám, že už tam zůstane. Můžete se už teď těšit na brněnský FOLK TEAM, určitě velký ohlas bude mít zahraniční JIMMY BOZEMAN & THE LAZY PIGS USA s houslistou Pepou Malinou, přijede ostravský BG-STYL a úžasní bubeníci skupiny CAMARA , až slzy smíchu z vás dostane harmonikářka SAŠA NIKLÍČKOVÁ a věřím, že stejný ohlas bude mít i pražský FRANTA KASSL TRIO. Uvádět opět bude Sandy Nosek a věřím, že na jeviště pustí i moji maličkost. Přijďte a sami uvidíte, uslyšíte.

 • St
  22
  Čvc
  2020

  POLNÁ u Jihlavy

  19:00Pivovarský dvůr v Polné

  Další člověk, který má rád nejen dobrý, pěnivý mok, ale i kulturu. Pan Pártl z Polné je pro mne chlap, co splní slovo a toho si já vážím. Takže ve středu 22.července si uděláme nádherný, letní podvečer s písničkami a povídáním a nevylučuji, že po koncertě ochutnám, co se to vlastně v Polné točí.

   

 • 31
  Čvc
  2020

  KALIŠTĚ u Humpolce- penzion Mahler

  20:00Penzion Mahler

  Poslední den v červenci s velikou pokorou naladím kytaru a pokusím se neudělat žádnou chybu. Totiž slavný "kolega" Mahler by se třeba za mne v nebi styděl a to nechci dopustit. Takže se budu snažit a věřím, že posluchači budou spokojeni stejně jako pan skladatel. Také věřím, že laskavý personál tohoto penzionu si nebude mít na co stěžovat. A ráno zmizím až na Slovensko.

 • So
  01
  Srp
  2020

  FEST. DOBRÉ RYBNÍKY - Opatovce u Trenčína

  cca 18.00Camping Dobré Rybníky

  Na Slovensko se těším z mnoha důvodů. Jednak mám z poloviny po otci slovenskou krev, druhak, už jsem na Dobrých rybníkách jednou hrál a bylo to tam super a za třetí poveze mě Zdenek Březina z Plzně  a nemusím se tam trmácet vlakmo. A hlavně slovenští diváci mají české písničky rádi, rozumíme si a jsme přátelé.

 • So
  08
  Srp
  2020

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. Od Roháčů jsem se dozvěděl, jak to tam bylo super. Tak věřím, že to super bude i letos.

 • 14
  Srp
  2020

  CHUDENICE recitál

  18:00Zámecké nádvoří v Chudenicích

  Před několika lety jsem v Chudenicích na zámku hrál. Diváci byli super, pomalu se na nádvoří snášel soumrak a já vybíral písničky tak, aby se do té krásy končícího dne hodily. A tak by to mělo být i v tomto roce. Věřím, že zase lidičky přijdou a uděláme si společně nádhernou pohodu.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • So
  22
  Srp
  2020

  KAMENICE n. LIPOU - RECITÁL NA ZÁMKU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové, podivné něco a člověk najednou pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.

 • Ne
  23
  Srp
  2020

  JIČÍN

  17:00Zámecký park

  V krásném prostředí zámeckého parku v Jičíně  se budu opět snažit, abych posluchačům představil svůj recitál a aby byla taková spokojenost jako minule.