Kalendář akcí

 • 23
  Bře
  2018

  Lázně Kynžvart

  19:00Léčebné lázně - kulturní sál lázní, Lázně Kynžvart

  Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.

 • So
  07
  Dub
  2018

  Jesenice u Rakovníka

  20:00Klub "Truhlárna", Jesenice u Rakovníka

  Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.

 • St
  11
  Dub
  2018
  Čt
  12
  Dub
  2018

  BRNO-Výstaviště

  16:00Brněnské výstaviště

  Dva dny na brněnském výstavišti. Pavilon kde bude obrovská výstava lesnické a myslivecké techniky, zbraní a různých pomůcek. Předloni jsem tam hrál a byla to "špica". Budu mít několik hudebních vstupů a určitě ti, co tam přijdou, nebudou litovat. Čekají na vás stánky se zvěřinovými pochutinami, spousta různých nožů, oblečení, zbraní, venku je k vidění co vše používají lesníci, no chce to vidět.

 • St
  18
  Dub
  2018

  Mladá Boleslav - FOLKPARÁDA

  19:00Malý divadelní sál

  Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.

 • Čt
  26
  Dub
  2018

  Karlovy Vary - Klub Paderewski

  19:30DIVADLO HUSOVKA - Klub Paderewski

  Tentokrát budu hostem mé nejmilejší kapely. Ano, pozvali mě Roháči z Lokte a to se prostě neodmítá. Uděláme si skvělý večer, protože s nimi jsou večery vážně skvělé. Zazní spousta nových i starších songů, bude pohodička, legrace a všechno jak má být.

 • 27
  Dub
  2018

  Zruč nad Sázavou

  19:00Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavou

  Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.

 • So
  28
  Dub
  2018

  Horšovský Týn

  19:00Sál MKZ

  V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...

 • So
  12
  Kvě
  2018

  Přelouč

  19:00Kino Přelouč

  Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.

 • Ne
  13
  Kvě
  2018

  Dobruška

  15:00DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA

  Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.

 • Po
  14
  Kvě
  2018

  Letohrad

  20:00Myslivecká chata v Bažantnici

  Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.

 • So
  30
  Čvn
  2018

  Kdyně

  15:00přírodní amfiteátr pod hradem Rýzmberk

  Jeden z letitých festivalů FCK a hlavně jeden z festivalů, kde je pohoda, radost a příjemná atmosféra. Těším se na diváky i na muzikanty a doufám v příznivé počasí.

 • Ne
  01
  Čvc
  2018

  Řevnice

  18:00Lesní divadlo v Řevnicích

  V neděli 1.července bude Porta končit poctou Wabimu Daňkovi. A je mi ctí, že svému dlouholetému kamarádovi budu smět poslat do nebeského baru písničku. Chybíš tady příteli, ale jednou se stejně všichni sejdeme.

 • 13
  Čvc
  2018

  Lázně Jeseník

  19:00Lázně Jeseník- zrcadlový sál

  Každoročně se nemohu dočkat, až mě vlak doveze do kraje mého klukovského toulání. A tentokrát si dokonce dvakrát zahraji přímo v srdci Jeseníků. V pátek udělám koncert v lázeňském domě Priessnitz a den poté na muzikantském setkání v jesenické Katovně. Věřím, že všude to bude zase nádherné a posluchači budou spokojeni. Těším se moc.

 • So
  14
  Čvc
  2018

  Jeseník - Folková Katovna

  17:00Klub Katovna-Jeseník

  Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.

 • So
  04
  Srp
  2018

  Hrad Veveří

  14:00Hrad Veveří

  Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.

 • So
  15
  Zář
  2018

  Stříbrná u Kraslic

  17:00Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic

  Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.

 • Čt
  20
  Zář
  2018

  Náchod

  19:00Kulturní dům Beránek

  Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.

 • So
  22
  Zář
  2018

  KRNOV-Burčákobraní

  mezi 15-16.00hV zahradě Flemmichovy vily /muzea/ v Krnově

  Opět jedno místo, kde budu hrát poprvé. Trochu jsem na "Burčákobraní " zvědavý, jelikož burčák mi víc pasuje na jižní Moravu, ale co já vím... Doufám jen, že pořadatel nechtěl, abych někde cestou koupil pět litrů burčáku a v Krnově by mi ho sebrali.

 • St
  31
  Říj
  2018

  Kralupy nad Vltavou

  19:00Kulturní dům Vltava

  Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé obecenstvo. A věřím, že skvělí posluchači opět přijdou.

 • Čt
  08
  Lis
  2018

  Sedlčany

  19:30KD Josefa Suka

  Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.

 • Čt
  15
  Lis
  2018

  Plzeň - divadélko Jonáš

  19:00Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

  Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.

 • 16
  Lis
  2018

  Dolní Cerekev

  19:30Country hospoda El Paso

  Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.

 • So
  08
  Pro
  2018

  Cítov (u Mělníka)

  17:00Cítov- restaurace "U Ládi"

  Místo, kde jsem už několikrát hrál. Bezva lidi a vždycky přátelská atmosféra. Člověk, jako by se vracel do doby kdy se v hospůdkách zpívalo, kde jsou kluci s banjem a s basou a s kytarami, kde se nechce jít spát, kde se nehraje na umění, ale na upřímnost a kde ještě zní to trempské "Umí". Přijeďte, poseďte, pozpívejte. Těším se.