Kalendář akcí

 • 22
  Úno
  2019

  NOVÉ DVORY u Kutné Hory

  20:00Kulturní sál restaurace U Hájků

  Pozvání od mého muzikantského kolegy a bezvadného člověka nelze odmítnout. Přestože jsem chtěl mít leden a únor roku 2019 bez koncertů a udělat si hlasový klid. Ale, když se ozve Zdenek Vřešťál, tak neumím říct ne. Navíc jsem U Hájků už hrál. Tuším v roce 2017 a líbilo se mi tam. Věřím, že lidičky zase přijdou a bude parádní atmosféra jako tenkrát.

 • 08
  Bře
  2019

  KAŠPERSKÉ HORY

  19:00Kino v Kašperských Horách

  Milovaná Šumava. Jak se netěšit? Věřím, že vám hraním a povídáním zpestřím jarní podvečer. Snad to nebude pro vás ztracený čas. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení. Určitě zahraju "Šumavskou zkratku" a nebude chybět ani Toulavej , Zelená košile, Náklaďák do L.A, Brčko, Sobotní blues a další songy. A samozřejmě věnuji písničku všem přítomným ženám k MDŽ.

 • 22
  Bře
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům

  Už skoro jako domů jezdím hrát do Lázní Kynžvart. Vždycky pohoda, vždycky skvělí pořadatelé a strašně bezvadné publikum. Pevně věřím, že zase přijde hodně těch,, co mají rádi slušný humor a písničky pro radost i zamyšlení. No a pak se ještě zastavím v hospůdce a maličko si s přáteli "zabékáme", jak říkají moraváci.

 • Čt
  18
  Dub
  2019

  STRAKONICE

  19:00Rytířský sál hradu Strakonice

  Do Strakonic jezdím opravdu rád. Za prvé tam mám spoustu přátel, je tam skvělý sál, skvělý zvuk a zvukař, laskaví pořadatelé z kulturního střediska a vnímavé publikum. Takže na viděnou, na slyšenou na strakonickém hradě.

 • So
  27
  Dub
  2019

  HORNÍ JIŘETÍN - Krušnohorské předkolo Porty

  16:00Horní Jiřetín

  Jako jeden z porotců předkola Porty a samozřejmě po náročném vyhlášení vítězů, si ještě zahraji spolu se Stráníkama a Otíkem Maňákem pár písniček a noc bude plná pohody a zpěvu.

 • 03
  Kvě
  2019

  PÍSEK - Country hospůdka "U šesti strun"

  19:00Country hospůdka "U šesti strun"

  Příjemné prostředí, příjemní pořadatelé, příjemní posluchači, tak to je dohromady příjemná a bezvadná hudební hospůdka v jihočeském městě Písek. Už loni se mi tam moc líbilo a věřím, že letos to nebude jinak.

 • So
  11
  Kvě
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  cca 19.00Country golf club Střítež

  Super country golf klub v malé dědině u Třebíče. Super lidi, kteří se o něj starají. Super pořadatelé, kteří chtějí něco pozitivního dělat. A tak na minifestiválek "Střítežská bota" zvou všechny, kdo mají rádi solidní muziku, dobré jídlo a pití a hlavně pohodu. Věřím, že bude sv. Petr milostiv a akce tentokrát neproprší.

 • So
  18
  Kvě
  2019

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  Príma parta muzikantů s lákavým názvem "Fernet" mě pozvala jako hosta k jejich 30tým narozeninám. Celý ten večer zahájím a pak si poslechnu své kolegy.Věřím, že to bude nádherný večer se spoustou písniček a povídání. A jsem přesvědčen, že s "ferneťákama" to nebude nasucho.

 • So
  25
  Kvě
  2019

  NYMBURK - festival pod vodárenskou věží

  cca 18.00hPod vodárenskou věží

  Je to už pár let, kdy jsem si zahrál na velmi příjemném festivalu v Nymburce. Takže vím, že se opět mohu těšit na pohodu a bezva diváky. Jen aby bylo pěkné počasí a málo festivalových rušičů.

 • So
  01
  Čvn
  2019

  SLAVKOV U BRNA - Jarmark

  ODPOEDNÍ HODINYNáměstí

  Pro mne úplně nová zkušenost. Na žádném jarmarku jsem nikdy nehrál. Trochu se obávám, že nikdo nebude mé písně poslouchat, že bude křik a rambajs a trochu se těším, že třeba bude vše naopak. Jak říká Jaro Slávik- nezkusíš, nevíš. V nejhorším si řeknu: Jsem ale na Moravě, hurá.

 • 07
  Čvn
  2019

  KALIŠTĚ u Humpolce - festival Folkaliště 2019

  cca 18.00Chalupa na Bělici

  Tradiční a hodně oblíbený festival. Pohodová atmosféra, bezvadné kapely, milí a vstřícní pořadatelé, skvělý zvuk. Co víc si přát? Budu se snažit, aby se písničky líbily a jednu z nich pošlu tam nahoru, do nebe, pro Jirku Kutiše, který byl nezapomenutelnou duší tohoto festivalu.

 • Čt
  13
  Čvn
  2019
  14
  Čvn
  2019

  ÚSTÍ n.Labem - Porta 2019

  cca 18.00Malá scéna na Laguně

  Kolik let už mám takové mírné mrazení na páteři, když se dozvím, že mám opět hrát na Portě.  V tom slově je ukryto tolik vzpomínek, písniček, přátelství, tolik prozpívaných nocí, tolik muzikantského štěstí... No nic, začínám být nějak sentimentální.  Prostě  ve čtvrtek 13.června zahraji asi hodinku na Malé scéně, které se říká "Na laguně"  a v pátek se ze mne stane jeden z porotců autorské soutěže Junior Song. Těším se na mladé skladatele a budu jim držet palce, aby se jejich skladby líbily jak porotě, tak hlavně posluchačům.

 • So
  15
  Čvn
  2019

  KOSOV u Kamenného Újezdu.- Fesťák na Yukonu

  cca 19.30Bývalý lom osady Yukon

  Yukon, to zní tak nádherně romanticky, voní dálkou a touláním a připomíná dny mého mladického toulání, potlachů a nocí pod hvězdami.Takže dojedu do Budějovic, pak mě odvezou na to nádherné místo a pak ... Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Sobotní blues a ještě mnoho dalších... Jo. Těším se.

 • 21
  Čvn
  2019

  KADAŇ

  19:00VENKOVNÍ ZAHRADA U KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ

  Až budu hrát a zpívat v Kadani, tak pár písniček pošlu do nebeského amfiteátru pro Rudu Koblice. Kamarád, muzikant, skvostný člověk. A také nezapomenutelná, rodinná kapela Verumka. To bylo nádherných akcí, posezení, písniček... Nejde zapomenout.

 • 05
  Čvc
  2019

  Hrad ŠVIHOV

  19:00Nádvoří hradu Švihov

  Hrad Švihov je pro mne jedno z mystických míst a tak se těším nejen na koncert, ale i na večerní, klidné pokoncertní posezení na nádvoří. Těch pár komárů mi náladu v žádném případě nemůže pokazit.

 • So
  13
  Čvc
  2019

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ

  19:00Hudební scéna Pod pergolou

  Pokud nebude jó moc pršet, tak opět si uděláme nádherný podvečer s písničkami a povídáním. Konstantinky jsou moc fajn a rád tam jezdím.

 • 26
  Čvc
  2019

  PÍSEK-DIVADLO POD ČAROU

  20:00Písecké divadlo "Pod čarou"

  Nevím co se stalo, ale letos budu hrát v Písku dokonce dvakrát. Písek je nádherné město s velkou historií a já se tam pokaždé cítím pohodově. Tak věřím, že diváci přijdou  i do divadla Pod čarou. Připravím pohodový a příjemný recitál a už teď se těším na jih Čech.

 • So
  27
  Čvc
  2019

  VILÉMOV- festival Půlení léta

  cca 18.00Fotbalový stadion ve Vilémově.

  Po menší přestávce zase do známých míst. Jako vždy se tam potkám se spoustou známých kolegů, bude pohodová atmosféra, hodně bezvadných písniček, nějaké to pivečko, klobáska a veselý kalíšek na přátelství. Těším se na Jirku Lebedu, dobrou to duši a ředitele festivalu.  A vím, že posluchačů bude zase o dost víc, zvukař udělá dobrý zvuk a svatý Petr pošle nádherné počasí.

 • So
  03
  Srp
  2019

  PUSTOVĚTY - moje oblíbená štace

  17:00Pustovětská hospůdka , patrně na velkém sále, stejně jako to bylo v r.2018

  To se někdy tak stane, že je vám najednou někde skoro jako doma. A jako doma se cítím v Pustovětech. Letos to bude obzvláště zajímavé. Vymysleli jsme se šéfem Karlem, že koncert bude o něco delší, jelikož si ke mě pozve ještě loketské Roháče. A ty já opravdu rád. Každý dáme oficiální hodinku, pak si připijeme a pro ty, co budou chtít ještě poslouchat, nehlučit ale zpívat, tak přijdou písničky na přání a známé songy, prostě zpívaná do půlnoci.

 • 09
  Srp
  2019

  JANOUŠKOVO ÚSTÍ

  cca 20.00vodácké tábořiště Cakle-Ústí n. Orlicí

  Slávek Janoušek se nechal "ukecat", že k slávě a proslulosti tohoto festivalu chybí už jen moje maličkost, a tak se těším na to, jak mu zvednu sledovanost. To bude koukat.

 • So
  10
  Srp
  2019

  SLABCE u Rakovníka - Dobře utajená country

  cca okolo 14.00 hFestivalový areál ve Slabcích

  A opět na známém a oblíbeném místě. Bohužel neuvádím přesný čas mého pobytu na jevišti, ale určitě to nevadí.  Až pořadatel zavelí, tak tam naklušu, sednu, zahraju a budu se domnívat, že se vám to líbí. Moc se těším.

 • So
  17
  Srp
  2019

  ZLÍN - Festival "Toulavej 2019"

  15:00Nádvoří zlínského zámku

  Tak už jsem ani nedoufal, že by se znovu obnovil festival u jehož prvopočátku jsem stál. Pět let jsme se scházeli v Holešově na zámku, pak se něco stalo a po malé, dvouleté pauze, se sejdeme znovu.  Opět na zámku, ale tentokrát ve Zlíně. Díky pochopení zlínských kulturních pracovníků a hlavně Pavla Chmelíka, pozval jsem tyto kapely: AG FLEK, ROHÁČI, MARIEN, SLUNÍČKO, PŘELET MS, PEPA A MATĚJ ŠTROSSOVI  a tak trochu já.Protože jako dramaturg si chci taky vrznout. Tedy zahrát. Přijďte, bude to fajn, což vám potvrdí i moderátor olomouckého rádia Sandy Nosek.

 • So
  24
  Srp
  2019

  PILNÍKOVSKÝ PÍSNIČKÁŘ

  17:00Pilníkov u Trutnova - místní hřiště.

  Zajímavý festiválek na podporu začínajících písničkářů. Nevím, jestli mě berou jako mladého, začínajícího a slibného umělce, nebo jako starou fosílii a odstrašující případ. Každým pádem se do Pilníkova těším a věřím, že mé songy potěší diváky. Alespoň se o to budu ze všech svých ubývajících sil snažit.

 • 30
  Srp
  2019

  PLOUKONICE u Turnova

  19:30Country saloon V jeteli

  Nedaleko Turnova,  v Ploukonicích, se v country saloonu rozezní kytara a budu se snažit zazpívat písničky známé, ale i novější songy a chci věřit, že přijde spousta bezvadných diváků.

 • St
  11
  Zář
  2019

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Lázeňský dům Libuše

  Možná už ani nevím, kolikrát už jsem jel trasu Loket- Karlova Studánka. A pokaždé je to stejné těšení. Na tu nádheru Jeseníků, na pohodové posluchače, na ubytování v Ludvíkově u našich přátel, na hodnou paní kulturní, prostě je mi tam krásně.

 • Čt
  12
  Zář
  2019

  POSTŘELMOV- recitál

  18:00Kulturní dům Postřelmov

  Díky vstřícnosti radnice a kulturního domu, budu opět po několika letech hrát tam, kde jsme kdysi s Ríšou Melicharem měli veliký úspěch. Moc se těším.  Na hraní, na lidičky, na moje milované Jeseníky.

 • 13
  Zář
  2019

  LÁZNĚ JESENÍK

  20:00Zrcadlový sál Priessnitzovy léčebné lázně

  Z Karlovy Studánky se přesunu do Lázní Jeseník, kde je tak nádherně, že si pobyt v mé milované oblasti trochu prodloužím. Den prochodím v Ludvíkově a posedím se známými, pak koncert v lázních a potom bohužel už domů. Ale věřím, že se na známá místa zase brzy podívám.

 • St
  18
  Zář
  2019

  TŘEBOŇ

  19:30lázeňský dům Lázně Aurora

  Velice mě těší, že opět zavítám do Jižních Čech, do kraje rybníků a laskavých lidí. V lázních Třeboň jsme kdysi hráli s mým parťákem Ríšou Melicharem a bylo to moc příjemné. Teď posluchači uslyší trochu jiný program, ale dojde i na starší a známé songy a samozřejmě budu rád, když i nové písničky najdou spřízněné duše.

 • Čt
  19
  Zář
  2019

  SUŠICE

  19:00Kinosál

  Krásné město, bezvadní a vnímaví posluchači. Začínající barevný podzim v podhůří Šumavy... Jak já se těším.

 • Čt
  26
  Zář
  2019

  KOLÍN

  20:00TERASA ZA KULTURNÍM DOMEM

  Velmi vstřícné jednání s panem ředitelem Hejdukem se zúročilo v zářijový recitál. Pevně věřím, že bude komu hrát, jelikož Kolín je kulturní město a moji přátelé přijdou určitě. A samozřejmě zazní píseň věnovaná nebetyčným, kolínským horám.

 • Čt
  03
  Říj
  2019

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

  Všude dobře, ale v Lázních Bělohrad ještě mnohem líp. Příjemná a vstřícná paní kulturní, bezvadný zvukař, skvělé a citlivé publikum, co víc si může písničkář přát? Vážně se moc těším.

 • 11
  Říj
  2019

  BRTNICE

  19:00místní kinosál

  Vždycky jsem si přál zahrát v Brtnici. Nevím proč. Asi se mi městečko líbí, mockrát jsem přes něj jel, ten kraj je nádherný a tak se mi přání vyplnilo. Přivezu spousty písniček a povídání, nějaká CD a uděláme si pohodový večer.

 • So
  12
  Říj
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  19:00Country Golf Club - Střítež

  Dlouho  jsem se snažil zahrát si po čase v nádherném městě Třebíči. Ale vedení kulturního domu zřejmě už nemá o jednoho písničkáře z Lokte zájem. A tak jsem se domluvil s úžasným člověkem z country clubu ve Stříteži, s Vláďou Novákem a nebyl jediný problém. Tak moji přátelé v Třebíči, máte to cca 2km od města. Přijeďte a já budu hrát jako vždy od srdce k srdcím. Těším se na vás.

 • 18
  Říj
  2019

  VELHARTICE

  19:00Kulturní dům ve Velharticích

  Pro mne opět trochu neznámé místo, ale neznámý kraj to není. V předhůří Šumavy nad říčkou Ostružnou zazní známější i méně známé songy, věřím, že v kuturáku budou samí příjemní a vnímaví posluchači a nikdo nebude litovat ušlého času. Po koncertě se přesunu do Srní, kde bude jako pokaždé zpívaná až do neděle. Těším se, těším.

 • 01
  Lis
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům v Kynžvartě

  Letos už podruhé v kouzelných lázních západních Čech. Hraje se za to, co se vybere a pak ještě přídavek v hospůdce. Pomalu si tam připadám jako doma. A tak je to správné a tak to má být.

 • Čt
  07
  Lis
  2019

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Hudební sál DK

  Nesmírně mě potěšilo, že představím svůj recitál v nádherném prostředí hudebního klubu v Kroměříži. Zazní jak starší songy      ( Toulavej, Nebe plné koní, Sobotní blues, Zelená košile...), tak i novější skladby na př. Hádej, kdo tě má rád, Brčko, Jak dravá voda, Středa, Krámky a mnoho dalších. Těším se moc.

 • So
  16
  Lis
  2019

  SLATIŇANY

  cca 18.30Sokolovna Slatiňany

  Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.

 • Čt
  21
  Lis
  2019

  KLADNO

  19:00Muzikantská hospůdka "U Studničků" www.facebook.com/ustudnicku

  Tak zase po roce bude v milém prostředí "U Studničků" předvánoční recitál. Budu se snažit, aby všichni byli spokojeni, aby zazněly ty pravé písničky a aby panovala výborná nálada, stejně jako loni. Na Kladně je fajn a hlavně mě těší, že "kladeňáci" postoupili de extraligy. Jágr je fenomén. Kdyby tak přišel na koncert, asi bych uronil slzu. Totiž Kladnu fandím od dětství.

 • So
  23
  Lis
  2019

  HROBSKÝ TUPLÁK

  CCA 21.00HROB u Duchcova-Sál restaurace Koruna

  Pozvání do Hrobu. Ještě že na začátku není malé h. I když člověk mého věku by si měl na podobné pozvání přivykat. Ale já věřím, že nebude pohřební nálada, ale naopak bude spousta písniček, legrace, povídání a k dobré náladě přispěji i já. Stařík v Hrobě.

 • 29
  Lis
  2019

  KAMENICE- VŠEDOBROVICE

  17:00BÝVALÁ HASIČÁRNA

  Vůbec jsem netušil, kde nějaké Všedobrovice leží a najednou tam pojedu a budu hrát pro bezvadnou partu seniorů, kterým by vitalitu a chuť do života mohli mnozí třicátníci jen tiše závidět

 • St
  11
  Pro
  2019

  PLZEŇ - Bez koled a přece vánočně

  19:00Měšťanská beseda- divadélko Jonáš

  Čas předvánoční, čas shonu a starostí, co komu koupit a komu raději nedat ani propisku. Čas kdy už nám koledy, znějící od října ve všech nákupních centrech a televizních reklamách, lezou krkem a do Betléma ani zadarmo. Čas, kdy je nutno na chvíli zpomalit, sednout si a maličko se zaposlouchat o čem vlastně jsou svátky klidu a míru. A tak přijďte. Nezazní jediná koleda, ale za to spousta písniček pro zamyšlení i pro úsměv. Těším se na vás. Moc.

 • So
  14
  Pro
  2019

  OSTROV N. OHŘÍ

  19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

  Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

 • St
  18
  Pro
  2019

  LIŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

  cca 19.30Lišov- klub Nanečisto

  Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

 • So
  21
  Pro
  2019

  LOKET - bez koled a přece vánoční

  19:00Městská knihovna v Lokti

  Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.