Kalendář akcí

 • So
  21
  Bře
  2020

  SVĚTLÁ nad Sázavou - Společný koncert se skupinou Fernet

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  S "Fernetama" je dobře jak na jevišti, tak i v hospůdce, nebo jen tak na louce. Prostě prima parta a proto se těším na koncert. Každý dáme tak necelou hodinku, pak si asi ještě chvilku posedíme a pokecáme u pivka, aby jsme zhodnotili, pochválili se a naplánovali třeba nějakou další akci.

 • 17
  Dub
  2020

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00Měst. divadlo v divadelním klubu Ántré

  Jako vždy se nemohu dočkat, až přijedu do nádherného městečka nad řekou Vltavou. Dýchne na mě historie, romantika a tajemno. Prostě mám Krumlov rád a vím, že v klubu Ántré bude opět pohoda.

 • So
  25
  Dub
  2020

  LUBY u Chebu

  19:00Kulturní dům

  Po čase opět ve městě kytar a muzikantů. Moje první kytara nesla název Cremona Luby, stála okolo 250 kč a zaboha nešla pořádně naladit. Ale ta další od mistra Shneidera, z druhé ruky, to bylo jiné kafe. Těším se, že zase přijde pár známých a když nebudu odjíždět domů, tak určitě dáme jedno malé a pokecáme.

 • So
  06
  Čvn
  2020

  SALAJNSKÝ ŽEBŘIŇÁK

  14:00Salajna u Dolního Žandova- okr. Cheb

  Nemám to až tak daleko, jako když jedu na Moravu, takže pohoda. O tomto festivalu jsem již hodně slyšel, a tak jsem rád, že mě pořadatel pozval a na koncert se moc těším. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci budou víc poslouchat, než se mezi sebou bavit, všichni odehrajeme bez jediné chybičky a bude na co vzpomínat.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  01
  Srp
  2020

  FEST. DOBRÉ RYBNÍKY - Opatovce u Trenčína

  cca 18.00Camping Dobré Rybníky

  Na Slovensko se těším z mnoha důvodů. Jednak mám z poloviny po otci slovenskou krev, druhak, už jsem na Dobrých rybníkách jednou hrál a bylo to tam super a za třetí poveze mě Zdenek Březina z Plzně  a nemusím se tam trmácet vlakmo. A hlavně slovenští diváci mají české písničky rádi, rozumíme si a jsme přátelé.

 • So
  08
  Srp
  2020

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. Od Roháčů jsem se dozvěděl, jak to tam bylo super. Tak věřím, že to super bude i letos.

 • 14
  Srp
  2020

  CHUDENICE recitál

  18:00Zámecké nádvoří v Chudenicích

  Před několika lety jsem v Chudenicích na zámku hrál. Diváci byli super, pomalu se na nádvoří snášel soumrak a já vybíral písničky tak, aby se do té krásy končícího dne hodily. A tak by to mělo být i v tomto roce. Věřím, že zase lidičky přijdou a uděláme si společně nádhernou pohodu.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • 21
  Srp
  2020

  RECITÁL NA ZÁMKU- KAMENICE n. LIPOU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové podivné něco a člověk jakoby pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.