Kalendář akcí

 • So
  08
  Úno
  2020

  JESENICE U RAKOVNÍKA

  20:00Klub Truhlárna

  Jsou lidé, kteří nedělají nic. A jsou lidi, kteří nevydrží bez toho, aby něco dělali. No a mezi ně platí manželé Louženští, kteří kromě své práce, ještě pořádají večery s hudbou blízkou folkovo-country duším. A já se moc těším na únorový recitál v Truhlárně.

 • St
  12
  Úno
  2020

  PRUŠÁNKY

  19:00Kulturní dům v Prušánkách

  Společně s kapelou Starých časů se pokusím, aby posluchači na chvíli zapomněli na všední starosti. Zahraji jak nové, tak i starší songy a po koncertě asi chvilku posedíme u vínečka a trochu "békneme" ty nádherné, moravské písničky. Však už sa těším.

 • 28
  Úno
  2020

  KLATOVY country salon Beňovy

  18:30Country salon Beňovy

  Po mnoha letech opět v Klatovech. Nějak se dlouho nedařilo najít vhodný termín, ale teď už to vyšlo a já se těším do Country saloonu. Věřím, že přijdou nejen stálí návštěvníci pořadů, ale i další posluchači. Vždyť Klatovy byly vyhlášené folk a country muzikou.

 • So
  07
  Bře
  2020

  PŘIBYSLAV

  19:00Kulturní zařízení Přibyslav

  Přibyslav ve mně evokuje vyňatá slova po "b", ale jinak je to nádherné, starobylé město, kam se moc těším. Ještě nikdy jsem tam nehrál a tak věřím, že posluchači budou hodně spokojeni.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  27
  Čvn
  2020

  KŘELOVICE u Plzně-festival "Sláma v botách"

  18:00Na návsi v Křelovicích

  Festival se loni přestěhoval z Polínek do Křelovic a jak jsem slyšel, bylo to k dobru věci. Jelikož jsem se minule nemohl dostavit a zahrát (zranění ruky), tak věřím, že si to letos o to víc užiju.

 • So
  04
  Čvc
  2020

  HRÁDEK U ROKYCAN- festival Muzika

  14:00Hrádek u Rokycan. Lesní divadlo. http://www.festivalmuzika.cz/

  Hodně vody uplynulo v řece Ohři od doby, kdy jsem naposledy zahrál v úžasném prostředí lesního divadla v Hrádku u Rokycan. Asi se někde něco zadrhlo, což se stává. Ale o to víc se teď budu těšit na diváky. A zároveň mám i trochu obavy, jak mě znovu po těch letech vezmou.  Kromě mojí maličkosti se na jevišti objeví další mí kolegové, jako Cop, Žalman a spol, BlueGate a další, takže je opravdu na co se těšit.

 • 10
  Čvc
  2020

  PÍSEK

  20:00DIVADLO POD ČAROU

  Už podruhé zazní Toulavej, Náklaďák do L.A., Nebe plné koní, Sobotní blues, Florentská brána, Středa a další písničky v příjemném prostředí píseckého divadla Pod čarou. Moc se mi tam minule líbilo a věřím, že atmosféra bude stejná, ne-li lepší, jako minule.

 • 17
  Čvc
  2020

  POTOČNÁ 12 ( Číměř) u Jindř. Hradce

  20:00Klubový recitál v Potočné (Číměř). Pořadatel Jiří Kopejtko

  Zavolal mi člověk jménem Jirka Kopejtko a pozval mě kamsi k Jindřichovu Hradci. To se to rýmuje.

  Recitál v klubu, kde jsem v životě nebyl, v místě zvaném Potočná 12 (Číměř). Jediné co vím, je, že pojedu a budu se těšit. Mám rád neznámá místa, nové lidi, mám rád cesty vlakem kamsi.

 • St
  22
  Čvc
  2020

  POLNÁ u Jihlavy

  19:00Pivovarský dvůr v Polné

  Další člověk, který má rád nejen dobrý, pěnivý mok, ale i kulturu. Pan Pártl z Polné je pro mne chlap, co splní slovo a toho si já vážím. Takže ve středu 22.července si uděláme nádherný, letní podvečer s písničkami a povídáním a nevylučuji, že po koncertě ochutnám, co se to vlastně v Polné točí.

   

 • 24
  Čvc
  2020

  ŽELEZNICE u Jičína

  19:00Vinice Cafe Terasy Železnice (u Jičína)

  Určitě přijedu vlakem do Železnice, protože autobusem by mi to přišlo nedůstojné. Vystoupím a zahraji. To je super. Městečko kousek od Jičína. Krásný kraj, kam moc rád jezdím. Věřím, že diváci budou spokojeni. A upřímně, moc se těším.

 • Čt
  13
  Srp
  2020

  TŘEŠŤ Folk na náměstí

  18:00Náměstí ve Třešti

  Vždycky rád jedu tam, kde jsem ještě nehrál. Jestli ano, tak je to tak dávno, že se mi to vymazalo z paměti. Věřím, že bude hezky, pohoda, hodně lidí, výborný zvuk a uděláme si společné, krásné odpoledne.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • 21
  Srp
  2020

  HUSTOPEČE

  20:00M klub

  I přes to, že nám Covid 19 trochu zkomplikoval situaci, domluvili jsme se s paní kulturní a já se do Hustopečí moc těším. Budu věřit a doufat, že přijdete a já se rozdám z celého srdce.

 • So
  22
  Srp
  2020

  KAMENICE n. LIPOU - RECITÁL NA ZÁMKU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové, podivné něco a člověk najednou pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.

 • Ne
  23
  Srp
  2020

  JIČÍN

  17:00Zámecký park

  V krásném prostředí zámeckého parku v Jičíně  se budu opět snažit, abych posluchačům představil svůj recitál a aby byla taková spokojenost jako minule.

 • So
  29
  Srp
  2020

  KLATOVY- festival Klatovský pařez

  cca 16.10Dolní Lhota u Klatov

  Festival s dlouhou tradicí. Jsem rád, že mě opět po letech pozvali a že budu moci své písničky představit posluchačům. Na řadu bych měl přijít po 16té hodině, pokud nebude nějaký větší skluz. Věřím, že nám bude sv. Petr nakloněn a nebude lejt.

 • Čt
  03
  Zář
  2020

  KALIŠTĚ u Humpolce- penzion Mahler

  19:00Penzion Mahler

  3.září s velikou pokorou naladím kytaru a pokusím se neudělat žádnou chybu. Totiž slavný "kolega" Mahler by se třeba za mne v nebi styděl a to nechci dopustit. Takže se budu snažit a věřím, že posluchači budou spokojeni stejně jako pan skladatel. Také věřím, že laskavý personál tohoto penzionu si nebude mít na co stěžovat. A ráno odjedu na Moravu a po koncertě pozvednu sklenku červeného a připiji všem nebeským muzikantům. Protože jednou...

 • 04
  Zář
  2020

  HRUŠOVANY U BRNA

  19:00Letní kino

  Nastává doba, kdy celá Jižní Morava voní burčákem a já mám to štěstí, že se do té vůně pojedu ponořit. Odehraju recitál a po něm určitě ochutnám trochu té neskutečné dobroty. Těším se. Na koncert, na posluchače, na pohodu...

 • St
  09
  Zář
  2020

  OLOMOUC. Český rozhlas, živý koncert

  18:00

  Můj recitál v olomouckém rozhlase uvede  Sandy Nosek a opravdu se na to velice těším. Vždyť v Olomouci jsem získal svoji první autorskou Portu. V minulém století. To nám to utíká, co?

 • Čt
  17
  Zář
  2020

  KRASLICE

  19:00Kulturní dům Kraslice

  Bohužel je koncert v tomto termínu kvůli Covid 19. zrušen a přeložen na 11.3.2021

   

  .

 • Út
  22
  Zář
  2020

  RUDOLTICE- recitál

  19:00KD v Rudolticích

  Při cestě do Jeseníku se ještě zastavím v malebné obci Rudoltice. Pro mne opět nové místo a pevně věřím, že se lidem písničky budou líbit.

 • St
  23
  Zář
  2020

  JESENÍK LÁZNĚ

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Těžko bych odhadnul, kolikrát už jsem v tom nádherném prostředí Zrcadlového sálu hrál. A pokaždé mě zaráží, že je sál vyprodaný. Tak až si zase sednu naproti divákům, až mě uvede můj přítel František Surmík, budu se snažit, aby nám všem bylo společně krásně a příjemno.

 • Čt
  24
  Zář
  2020

  HLUBOČKY- Mariánské údolí

  17:00KD NA LETNÍM

  Pár kamarádů se prostě rozhodlo, že by bylo fajn udělat můj recitál a jak řekli, tak učinili. A já se neskonale těším, že bude parádní pohoda, hodně písniček a bezvadní a vnímaví posluchači.

 • 09
  Říj
  2020

  MORAVSKÝ KRUMLOV -ZRUŠENO (Covid 19) Náhradní termín bude oznámen včas

  19:00Galerie Knížecí dům

  V Moravském Krumlově je vynikající, rodinná kapela s názvem Švédova trojka. Neplést si to se švédskou trojkou, to je něco úplně  jiného. No a Bořivoj Švéda je ředitelem kulturního domu a hlavně bezvadný člověk. Pozval mě  a já samozřejmě s díky přijal. A už se koncertu nemohu dočkat.

 • 16
  Říj
  2020

  VELKÁ HLEĎSEBE u Mariánských Lázní Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

  cca 19.30kulturní sál Marion ve Velké Hleďsebi

  Kdysi před sokolovským Dostavníkem, bývala ve Velké Hleďsebi předakce, která se jmenovala Přepřahání. Vymyslel ji Wendy Bartůšek a po mnoha letech ji znovu obnovil. Pro každého, kdo tam tenkrát vystupoval, to byla radost a věřím, že radost bude znovu mít dlouhé pokračování.

 • 23
  Říj
  2020

  RTYNĚ Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kino Na Rychtě

  Město v podkrkonoší, kde jsem před lety asi 2x hrál. Věřím, že jako tenkrát, přijde spousta vnímavých a laskavých lidí. Přivezu nové i starší songy a určitě nám bude ve Rtyni krásně.

 • Čt
  05
  Lis
  2020

  JIHLAVA

  19:¨30DIVADLO NA KOPEČKU-přesunutý koncert z 26.3.

  Jihlavu trochu znám. Byla tam asi třikrát celostátní Porta, bydlí tam člověk, který pořádá neobyčejně krásné "Prázdniny v Telči", pamatuji na jihlavskou kapelu Střepy a vůbec. Vysočina je krásná. A v kulturním domě "Na Kopečku" si uděláme pohodový večer plný písniček o životě, veselých i vážnějších, s trochou povídání a hlavně si budu přát, aby jste šli po koncertě domů s pocitem, že to nebyl zbytečně strávený čas,

 • So
  07
  Lis
  2020

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU. ( ZRUŠENO Covid 19)

  19:00Divadelní sál ve Světlé n.S.

  Původní koncert naplánovaný na únor se musel zrušit, jelikož sólo měl jiný , o hodně tvrdší kapelník. Koronavirus. Ale věřím, že tentokrát už do setkání s príma kapelou Fernet a se spoustou skvělých diváků nic nezasáhne. Takže zazní hodně pohodových písniček, trochu legrace pro vaše úsměvy a po koncertě asi dáme kalíšek něčeho dobrého a asi ještě pozpíváme v příjemné hospůdce.. Takže už se těším.

 • Čt
  12
  Lis
  2020

  ŽDÁR nad Sázavou

  19:00Kavárna u tety Hany

  Jedna z nejhezčích kavárniček. Už minule jsem byl překvapený úžasným zvukem, milými posluchači, laskavou obsluhou a vynikající kávou. Prostě super! To se to bude hrát.

 • 13
  Lis
  2020

  LÁZNĚ BĚLOHRAD - RECITÁL

  19:00kulturní sál lázní Bělohrad

  Pevně věřím, že se z jara přesunutý koncert bude moci uskutečnit. I když je možné, že nám to ta potvora virová zase pokazí. Nechám to na vesmíru a na kompetenci lázeńské kultury. Ale moc bych si tam zase po roce zahrál. Je tam nádherně.

 • St
  18
  Lis
  2020

  MLADÁ BOLESLAV-Bude nový termín, patrně na listopad 2020

  19:00Dům kultury - divadelní sál.

  Měli jsme se setkat už v květnu, ale pro události s konoravirem, se termín recitálu musel přesunout na listopad. Ale nevadí. Jsem rád, že do Boleslavi vůbec mohu přijet.

  Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

 • Čt
  26
  Lis
  2020

  KLADNO--ZRUŠENO (Covid 19) bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kladno- sál restaurace "U Studničků"

   Začíná se pomalu stávat tradicí, že každým rokem jedu do Kladna a recitál v sálku restaurace "U Studničků"  dýchá poezií dávných časů a pivo- pivo je jako křen. A diváci? Absolutně skvostní.

 • So
  12
  Pro
  2020

  PLANÁ u Mariánských Lázní

  19:00Kino-nekino

  Velmi dlouho jsem v Plané nehrál, přestože v okolí mám spoustu kamarádů. Tak jen věřím, že doba už bude naší hudbě příznivá, všichni budou zdrávi a přijdou si poslechnout předvánoční koncert. Sice bez koled ( ty se teď nejvíc hrají v nákupních centrech a v reklamách), ale za to v pokoře a naději v lepší svět. Moc se na vás lidičky těším.

   

 • St
  16
  Pro
  2020

  PLZEŇ

  19:00Měšťanská Beseda- Divadélko Jonáš

  Je tady prosinec. Shánění kaprů, lososů, candátů a kuřecích řízků. Doba bramborových salátů a šílenství, co letos dát svým milým pod stromeček. Měl bych pro vás radu: Dejte jim víc svého času a své lásky. Je to víc, než nenovější mobil, nebo počítač. A zkuste přijít do Měšťanské besedy ve středu 16. prosince. Nabídnu vám celé moře lásky a přátelství v písničkách. Nebudu koukat na čas a pokusím se, aby jste na chvíli zapomněli na vše co vás třeba trápí. Těším se.

   

 • So
  19
  Pro
  2020

  LOKET

  18:00Městská knihovna Loket

  A zase tu bude předvánoční čas a v knihovně nebude k hnutí. Tentokrát opět tradičně nezahraju koledy, ale můj vzácný host až z Bohumína docela jistě vás donutí nějakou tu koledu si brouknout. Kdo to bude neprozradím. Ale kdo ví co znamená zkratka můj OC ten už ví. No a pro velký úspěch si opět pozvu na konec Kamy sesters.