Kalendář akcí

 • Čt
  11
  Bře
  2021

  KRASLICE - ZRUŠENO. COVID19. Náhradní termín někdy na podzim.

  19:00Kulturní dům v Kraslicích

  Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 11.března 2021. Ale těším se

 • So
  29
  Kvě
  2021

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2021

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci

  V okolí Olomouce se stále něco děje a tak už se moc těším na místo, kde jsem ještě nehrál. Moc děkuji organizátorům za pozvání a věřím, že přijde hodně posluchačů, i kdyby bylo ještě nutno mít roušky. Rozdám se z celého srdce.

 • Čt
  10
  Čvn
  2021

  1. COUNTRY PARNÍK - Poděbrady

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Vyplouváme z přístaviště v Poděbradech, pokusíme se zajistit skvělé počasí, možná pokřtíme vodou z Labe nové CD a hlavně se budeme snažit, aby se vám líbila plavba, muzika i povídání. Budeme na to dva. Skvělý moderátor rádia country Milan Schmidt a moje písničkářská maličkost.

 • Čt
  08
  Čvc
  2021

  2.COUNTRY PARNÍK-Poděbrady-Kolín

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Moje druhá letošní  plavba na lodi Král Jiří. Vůbec nic se nemění. Z přístaviště v Poděbradech přes plavební komory do Kolína a zase zpátky. Písničky, povídání, skvělá nálada, vnímavé publikum, hezké počasí (doufám), bezvadný moderátor Milan Schmidt, co víc si přát.

 • So
  10
  Čvc
  2021

  BRAŽEC u Náchoda

  cca 18.00Festival Na Ostrovech

  Když jsem tu hrál v roce 2017, byl jsem naprosto unešený vnímavým a bezvadným publikem, precizní organizací a super zvukem. A vážím si opětného pozvání od Pavla Maliny. Bude mi ctí,  opět si zahrát na tak krásné akci.

 • So
  24
  Čvc
  2021

  Festival HROŠENÍ-Krucemburk

  cca 18.40Kemp Moře u rybníku Řeka

  Každé hraní, každý koncert je opravdovým svátkem. Půst byl sakra dlouhý. A tak mě moc potěšilo, že mi zavolal Honza Hroch a pozval mě na festival, kde jsem vlastně ještě nikdy nebyl. Těším se, že uvidím pár známých, pokecáme, pozpíváme a pevně věřím, že těm, co přijdou, se "Hrošení" bude líbit.

 • So
  31
  Čvc
  2021

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.

   

 • So
  07
  Srp
  2021

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Recitál na náměstí

  19:00Náměstí Velké Meziříčí

  Těžko bych spočítal, kolikrát jsem projížděl po dálnici okolo tohoto města a pokaždé jsem si říkal, jak moc rád bych si v něm zahrál. Takže se mi konečně přání splnilo a moc se těším na koncert, moc se těším na nové, vnímavé posluchače a věřím, že doba už bude ke kultuře příznivá.

 • 17
  Zář
  2021

  PLZEŇ Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

  19:00Divadélko Jonáš

  Ani nevíte, jak se muzikantům stýská po hraní, po vás, kteří před námi sedíte a my se vám snažíme dát to nejlepší, co je v nás. Už asi popáté se mění termín koncertu v Plzni. Já pevně věřím, že naposled. Že už ta covidová potvora chcípne a bude zase klid. Přijďte, přivezu nové CD a hrát z celého srdce.