Kalendář akcí

 • Čt
  11
  Bře
  2021

  KRASLICE - ZRUŠENO. COVID19. Náhradní termín někdy na podzim.

  19:00Kulturní dům v Kraslicích

  Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 11.března 2021. Ale těším se

 • Čt
  10
  Čvn
  2021

  1. COUNTRY PARNÍK - Poděbrady

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Vyplouváme z přístaviště v Poděbradech, pokusíme se zajistit skvělé počasí, možná pokřtíme vodou z Labe nové CD a hlavně se budeme snažit, aby se vám líbila plavba, muzika i povídání. Budeme na to dva. Skvělý moderátor rádia country Milan Schmidt a moje písničkářská maličkost.

 • So
  26
  Čvn
  2021

  MLADÁ BOLESLAV- Michalovická putna

  19:00Michalovice u Ml.Boleslavi-Letní scéna

  Na letní scéně pod věží Putna představím písničky z nového Cd, přidám i pár starších songů a hlavně věřím, že po té příšerné virové pauze zase budu koukat do očí mému publiku. Tak strašně moc jste mi chyběli. Na jeviště jsem si pozval muzikantské, duo Ty a My a věřím, že se vám budou líbit. A hlavně děkuji kulturnímu středisku v Mladé Boleslavi, že mi umožnila tento koncert.

 • So
  03
  Čvc
  2021

  HEŘMANOVA HUŤ

  17:30HEŘMANOVA HUŤ- HEŘMÁNEK

  Letošní Heřmánek se rozložil do mnoha samostatných večerů, a tak alespoň bude moct zaznít více písniček. Vlastně budeme mít všichni svůj celý recitál.  Představím nové CD a neskutečně se těším. . V hospůdce u Bédi jsou pohodoví lidé a Béďa s Věrkou nemají chybu.

 • Čt
  08
  Čvc
  2021

  2.COUNTRY PARNÍK-Poděbrady-Kolín

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Moje druhá letošní  plavba na lodi Král Jiří. Vůbec nic se nemění. Z přístaviště v Poděbradech přes plavební komory do Kolína a zase zpátky. Písničky, povídání, skvělá nálada, vnímavé publikum, hezké počasí (doufám), bezvadný moderátor Milan Schmidt, co víc si přát.

 • So
  10
  Čvc
  2021

  BRAŽEC u Náchoda

  16:20Festival Na Ostrovech

  Když jsem tu hrál v roce 2017, byl jsem naprosto unešený vnímavým a bezvadným publikem, precizní organizací a super zvukem. A vážím si opětného pozvání od Pavla Maliny. Bude mi ctí,  opět si zahrát na tak krásné akci.

 • Čt
  15
  Čvc
  2021

  TŘEŠŤ náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Už podruhé v krásném městečku, kde náměstí v létě ožívá muzikou. Dokonce i štamgasti v zahrádce nedaleké hospůdky poslouchají a neruší. Dobrý zvuk a laskavá paní kulturní jsou už jen bonusem k pohodě.

 • So
  24
  Čvc
  2021

  Festival HROŠENÍ-Krucemburk

  cca 18.40Kemp Moře u rybníku Řeka

  Každé hraní, každý koncert je opravdovým svátkem. Půst byl sakra dlouhý. A tak mě moc potěšilo, že mi zavolal Honza Hroch a pozval mě na festival, kde jsem vlastně ještě nikdy nebyl. Těším se, že uvidím pár známých, pokecáme, pozpíváme a pevně věřím, že těm, co přijdou, se "Hrošení" bude líbit.

 • So
  31
  Čvc
  2021

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.

   

 • So
  07
  Srp
  2021

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Recitál na náměstí

  19:00Náměstí Velké Meziříčí

  Těžko bych spočítal, kolikrát jsem projížděl po dálnici okolo tohoto města a pokaždé jsem si říkal, jak moc rád bych si v něm zahrál. Takže se mi konečně přání splnilo a moc se těším na koncert, moc se těším na nové, vnímavé posluchače a věřím, že doba už bude ke kultuře příznivá.

 • Čt
  12
  Srp
  2021

  POLNÁ u Jihlavy

  20:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Po minulém hraní, v době předcoronové, jsme si s slíbili, že zopakujeme koncert společně s s duem Ty a My. Protože to bylo naprosto skvělé. No a tak jsme se opět spojili s laskavým šéfem  Láďou Pártlem a koncert bude. A já vás všechny zvu a jako bonus přivezu fungl nové CD.

 • 13
  Srp
  2021

  ŽATEC

  19:00Žatec- Klášterní zahrada

  Potěšilo mě, že jsem byl osloven s přáním, abych zahrál ve městě piva a chmele. Těším se na všechny, kteří si přijdou poslechnout nové, i starší písničky do Klášterní zahrady a věřím, že to bude příjemné a pohodové setkání.

 • So
  21
  Srp
  2021

  MOST - letní amfiteátr

  18:45Letní amfiteátr

  Jsem zvědavý, jak to v severočeském Mostě bude. Letní amfík neznám, ale věřím, že bude pohodička, dobrý zvuk a spokojení diváci.

 • 27
  Srp
  2021

  PLZEŇ - STRUNY NA ULICI

  cca 18.00Ještě přesně nevím, asi U branky, nebo proluka? Bude upřesněno později

  Znovu obnovené a oblíbené hraní na ulici. Je mi ctí, že jsem byl osloven a pozván. Plzeň je jedna z mých srdečních záležitostí.

 • Čt
  09
  Zář
  2021

  KOLÍN

  19:00Terasa u kulturního domu

  Zase po menší přestávce ve městě dechovky a bezvadných lidiček. Jen na tu dechovku nedojde. Představím nové CD, které jsem natočil v době covidové ve Vyšším Brodě, přidám pár starších songů a hlavně věřím, že se vám bude recitál líbit. Tak zatím přeji jen samé skvělé dny bez covidu.

 • 24
  Zář
  2021

  LOKET KNIHOVNA

  18:00Knihovna Loket- Křest nového CVD

  Pozval jsem pár muzikantských přátel aby mi pokřtili nové CD "VŠECHNO JE TAK, JAK MÁ BÝT". .Překvapením pro posluchače bude zejména Saša Niklíčková. Pro mne objev roku 2019. A samozřejmě přijede už známý Ota Maňák z Bohumína. Šéf superkapely Sluníčko a můj osobní cikán. Asi bych doporučil zabukovat si místo v knihovně.

 • 01
  Říj
  2021

  KRASLICE

  19:00DK KRASLICE

  V západočeských Kraslicích představí písničky z nového CD a určitě přidám několik starších a známějších songů. CD bude samozřejmě v prodeji.

 • Čt
  07
  Říj
  2021

  ČESKÝ KRUMLOV

  19:30Městské divadlo

  Jeden z dalších křtů nového CD. Tentokrát budou kmotři budějovičtí Nezmaři.

 • Čt
  04
  Lis
  2021

  JIHLAVA

  19:00Kulturní dům Na kopečku

  Už poněkolikáté odložené vystoupení, které zhatila pandémie. Tak věřím, že to snad konečně vyjde.

 • 05
  Lis
  2021

  MORAVSKÝ KRUMLOV

  19:00Galerie Knížecí dům

  Bořek Švéda z bývalého úspěšného tria "Švédova trojka" mi pokřtí Cd a toho si velice vážím. Věřím, že přijde hodně lidí a že budou spokojeni.

 • Čt
  11
  Lis
  2021

  PLZEŇ-Měšťanská beseda

  19:00Měšťanská Beseda - divadélko Jonáš

  Sice už po několikáté změna termínu, ale tentokrát už určitě naposledy. Přijedu, zahraju a strašně se na plzeňáky těším. Přivezu nové CD a věřím, že si opět uděláme superkrásný večer.