Kalendář akcí

 • St
  12
  Led
  2022

  LOKET-předvánoční koncert

  18:00Knihovna Loket

  Jeden z dalších "vánočňáků" v krásném prostředí loketské knihovny. Tentokrát bych rád představil skvostného muzikanta, v našem kraji méně známého, o to víc ale vynikajícího. Petr Rímský, s doprovodnou kapelou, je člověk s nádherným, hlubokým hlasem, chytrými texty a neskonale zvládnutou kytarou. Věřím, že tento večer se bude líbit stejně, jako minulé koncerty s mým osobním "cikánem" Otou Maňákem. Třeba se přijede také podívat. A pak se jde do bistra Nad vodou a bude se kecat, hrát a konzumovat. Když my si náš svět neuděláme pěkný, tak nikdo to za nás dělat nebude. Těšíme se na vás.

 • So
  19
  Úno
  2022

  KARLŠTEJN- recitál

  18:00Restaurace U Janů

  Pozval mě písničkář Míra Paleček a taková krásná pozvání se neodmítají. Takže, mé první hraní v roce 2022 bude pod patronací Karla IV. Snad se mu naše hraní bude líbit a snad už konečně lidé dostanou rozum a ta potvora covidová nás nebude strašit.

 • 18
  Bře
  2022

  KLADNO- recitál

  19:00SVOBODNÁ SCÉNA "POD TŘEŠNÍ"

  Honza Beran  je opravdu hoden svého jména. S beraní zarputilostí dokázal splnit slib, že budu hrát na Kladně. A když to nešlo napoprvé, tak napodruhé to prostě vyjde. Scéna POD TŘEŠNÍ je otevřená všem a já věřím, že do tohoto krásného prostředí přijdete a já se vynasnažím, aby to byl pohodový večer plný písní a povídání.

 • So
  26
  Bře
  2022

  PŘIBYSLAV -RECITÁL

  19:00Kulturní dům Přibyslav

  Přestože je doba taková, jaká je, muzikanti pořád ještě hrají a snaží se vám, divákům v rouškách, dát to nejlepší co umí. I já se budu snažit aby se vám pod těmi hadříky objevil úsměv, aby jste na chvíli zapomněli na to, co vás trápí, aby nám společně bylo hezky. Přijďte, potřebujeme vás tak, jako stromy potřebují vodu a slunko.

 • 01
  Dub
  2022

  PŘÍBOR

  19:00Kulturní dům Příbor

  Jedna z dalších možností zahrát si v místě, které vůbec neznám. Ale věřím, že koncert bude super a navíc ještě zahraje i oblíbená, místní country kapela. Poznám nové lidi, noví posluchači poznají mne a já se budu snažit, aby čas, který společně strávíme, byl plný pohody a radosti.

 • So
  02
  Dub
  2022

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Klub Starý pivovar -Kroměříž

  A ze severní Moravy na jih, do nádherného města, kde už jsem jednou hrál a moc se mi tam líbilo. V klubu Starého pivovaru zazní jak starší a známé songy, tak samozřejmě i písně z nového alba. No a po koncertě třeba přijde čas na pohárek něčeho dobrého a možná ještě na pár lidovek.

 • Čt
  07
  Dub
  2022

  NÁCHOD- KD Beránek

  19:00Kulturní dům Beránek

  Po delším čase si opět rád zahraji v Náchodě. Představím nové i starší písně a pevně doufám, že stejně jako tenkrát se vám budou líbit.

 • 22
  Dub
  2022

  BLUDOV- recitál

  18:00Kulturní dům Bludov

  V podhůří Jeseníku, v malém městečku, kde jsou dětské lázně a laskavá paní kulturní, kousíček od Postřelmova. Tak tady představím svůj recitál a věřím, že se posluchačům bude líbit a alespoň na chvíli zapomenou, že je něco trápí, že svět ještě není takový, jaký by jsme si přáli mít. A proto dám písničky o radosti, přátelství, naději a lásce.

 • So
  14
  Kvě
  2022

  LUBY U CHEBU

  19:00KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  28
  Kvě
  2022

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

  Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

 • Čt
  30
  Čvn
  2022

  PODĚBRADY- parník rádia country

  19:00Parník Král Jiří- Poděbrady

  A opět vyplouváme na dalekou cestu, aby jsme to u Kolína otočili zpátky a šťastně zakotvili v Poděbradech. A mezitím se bude hrát, zpívat a povídat. Asi si dám sklénečku na těch mých 75 a věřím, že počasí bude příznivé, kapitán střízlivý a pasažéři pozorní a chtiví písniček. Těším se.

 • 01
  Čvc
  2022

  ŠVIHOV

  19:00Nádvoří vodního hradu Švihov

  Známý hrad, kde se filmovala jedna z nejkrásnějších pohádek o Popelce. A já jsem rád, že v tomto nádherném místě už poněkolikáté představím svůj recitál. A také tak trochu oslavím i svých sedmdesát pět let života.

 • So
  09
  Čvc
  2022

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Krásné prostředí pivovaru v Polné, úžasní diváci, super šéf podniku, co víc si muzikant může přát že? No a právě tam oslavím tři čtvrtě století mého života. Určitě nebudu sám, přijedou a zahrají i moji přátelé z Humpolce a možná dojede i vynikající country kapela z Kladna. Takže se je na co těšit.

 • 15
  Čvc
  2022

  TŘEŠŤ

  18:00Náměstí v Třešti

  Skoro jako domů už pojedu do krásného městečka na pomezí Vysočiny a Moravy. A věřím, že zase lidi přijdou, zase si společně zazpíváme a hlavně bude to krásné souznění muzikanta a posluchačů.

 • So
  16
  Čvc
  2022

  PATOKRYJE u Mostu. Malý, ale zato milý trempskofolkový festiválek

  18:00Místní fotbalové hřiště

  Kousek od Mostu je malá dědiny s podivným názvem Patokryje. Ale na rozdíl od obcí s honosnějšími jmény, je tady parta nadšenců, co chtějí pro své občany a přátele něco dělat. A tak tady každoročně v červenci postaví na hřiště kamionový přívěs, pozvou pár kapel a do okolí znějí písničky o lásce, o toulání, o přátelství a naději v lepší svět.

  Budu zde poprvé a doufám, že i moje skladby zapadnou do srdcí posluchačů.

 • So
  23
  Čvc
  2022

  ZÁDVEŘICE u Zlína

  17:00Zádveřice-- festival Bundy zelený

  Už minulý rok se mi festival moc líbil. Skvělí pořadatelé, skvělé publikum, příjemné prostředí a dobrý zvuk.  Co víc si muzikant může přát? A tak mě velice těší, že se tam letos vracím.

 • 29
  Čvc
  2022

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

  19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

  Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.

 • St
  03
  Srp
  2022

  STRAKONICE

  19:00LETNÍ ZAHRADA ( u letního kina)

  Ve Strakonicích jsem už mnohokrát hrál, ale ještě nikdy na venkovní scéně. Věřím, že bude krásné počasí a prožijeme příjemný večer plný písniček, povídání a pohody a tak trochu oslavíme mých 75 let na tomto světě.. Nejde se netěšit.