Kalendář akcí

 • St
  12
  Led
  2022

  LOKET-předvánoční koncert

  18:00Knihovna Loket

  Jeden z dalších "vánočňáků" v krásném prostředí loketské knihovny. Tentokrát bych rád představil skvostného muzikanta, v našem kraji méně známého, o to víc ale vynikajícího. Petr Rímský, s doprovodnou kapelou, je člověk s nádherným, hlubokým hlasem, chytrými texty a neskonale zvládnutou kytarou. Věřím, že tento večer se bude líbit stejně, jako minulé koncerty s mým osobním "cikánem" Otou Maňákem. Třeba se přijede také podívat. A pak se jde do bistra Nad vodou a bude se kecat, hrát a konzumovat. Když my si náš svět neuděláme pěkný, tak nikdo to za nás dělat nebude. Těšíme se na vás.

 • So
  19
  Úno
  2022

  KARLŠTEJN- recitál

  18:00Restaurace U Janů

  Pozval mě písničkář Míra Paleček a taková krásná pozvání se neodmítají. Takže, mé první hraní v roce 2022 bude pod patronací Karla IV. Snad se mu naše hraní bude líbit a snad už konečně lidé dostanou rozum a ta potvora covidová nás nebude strašit.

 • 18
  Bře
  2022

  KLADNO- recitál

  19:00SVOBODNÁ SCÉNA "POD TŘEŠNÍ"

  Honza Beran  je opravdu hoden svého jména. S beraní zarputilostí dokázal splnit slib, že budu hrát na Kladně. A když to nešlo napoprvé, tak napodruhé to prostě vyjde. Scéna POD TŘEŠNÍ je otevřená všem a já věřím, že do tohoto krásného prostředí přijdete a já se vynasnažím, aby to byl pohodový večer plný písní a povídání.

 • 25
  Bře
  2022

  VRCHLABÍ recitál

  19:00Kartonka 1904 - komorní divadlo Vrchlabí

  Myslím, nebo spíš si to přeji, že už bude doba pro kulturu příznivější a pomalu se budeme vracet k normálnímu životu. Těším se na každou akci, na diváky, na pořadatele a zvukaře, na cesty s kytarou. Věřím lidičky, že přijdete. Ať se mám pro koho rozdat.

 • So
  26
  Bře
  2022

  PŘIBYSLAV -RECITÁL

  19:00Kulturní dům Přibyslav

  Přestože je doba taková, jaká je, muzikanti pořád ještě hrají a snaží se vám, divákům v rouškách, dát to nejlepší co umí. I já se budu snažit aby se vám pod těmi hadříky objevil úsměv, aby jste na chvíli zapomněli na to, co vás trápí, aby nám společně bylo hezky. Přijďte, potřebujeme vás tak, jako stromy potřebují vodu a slunko.

 • 01
  Dub
  2022

  PŘÍBOR

  19:00Kulturní dům Příbor

  Jedna z dalších možností zahrát si v místě, které vůbec neznám. Ale věřím, že koncert bude super a navíc ještě zahraje i oblíbená, místní country kapela. Poznám nové lidi, noví posluchači poznají mne a já se budu snažit, aby čas, který společně strávíme, byl plný pohody a radosti.

 • So
  02
  Dub
  2022

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Klub Starý pivovar -Kroměříž

  A ze severní Moravy na jih, do nádherného města, kde už jsem jednou hrál a moc se mi tam líbilo. V klubu Starého pivovaru zazní jak starší a známé songy, tak samozřejmě i písně z nového alba. No a po koncertě třeba přijde čas na pohárek něčeho dobrého a možná ještě na pár lidovek.

 • Čt
  07
  Dub
  2022

  NÁCHOD- KD Beránek

  19:00Kulturní dům Beránek

  Po delším čase si opět rád zahraji v Náchodě. Představím nové i starší písně a pevně doufám, že stejně jako tenkrát se vám budou líbit.

 • So
  09
  Dub
  2022

  LOKET- narozeninový koncert

  18:00Velký sál městské Dvorany

  Všechno nějak rychleji ubíhá a najednou je člověku pětasedmdesát, z čehož víc než padesát let coural po různých jevištích, sálech, klubech a vůbec. A protože už mi dalších 75 nebude, tak jsem si pozval pár milých hostů a v nově opraveném sále secesní Dvorany si udělám kousek muzikantské radosti. Vlastně nejen sobě, ale hlavně všem, co přijdou. Mými gratulanty bude  ŽALMAN A SPOL, LOKETŠTÍ ROHÁČI, písničkář JINDRA KEJAK a určitě si zahraju i já. Pokud budete mít zájem, objednejte si vstupenky včas na  / 776 347 840. nebo na https://www.smsticket.cz/vstupenky/28401-vojta-k-tomasko-zalman-a-spol-rohaci-jindra-kejak  Těším se na vás lidičky.

 • 22
  Dub
  2022

  BLUDOV- recitál

  18:00Kulturní dům Bludov

  V podhůří Jeseníku, v malém městečku, kde jsou dětské lázně a laskavá paní kulturní, kousíček od Postřelmova. Tak tady představím svůj recitál a věřím, že se posluchačům bude líbit a alespoň na chvíli zapomenou, že je něco trápí, že svět ještě není takový, jaký by jsme si přáli mít. A proto dám písničky o radosti, přátelství, naději a lásce.

 • 06
  Kvě
  2022

  JESENÍK LÁZNĚ-RECITÁL

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Jeden z nejhezčích sálů, ve kterých jsem hrál. Letos si opravdu Jesenicko užiji a těším se.

 • 13
  Kvě
  2022

  STRUNOBRANÍ-VELKÁ HLEĎSEBE

  19:30Kulturní dům Marion

  První ročník setkání muzikantů v západočeském městě nedaleko Mariánských Lázní. Společně se mnou vystoupí Frýda&Company a Bernard Blues Band. Pevně věřím, že přijde hodně posluchačů a akce bude mít úspěšné pokračování i v letech příštích.

 • So
  14
  Kvě
  2022

  LUBY U CHEBU

  19:00KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  28
  Kvě
  2022

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

  Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

 • So
  04
  Čvn
  2022

  FOLKALIŠTĚ

  cca 18.00venkovní areál Kaliště u Humpolce

  Jeden z nejhezčích festivalů folkové muziky. A jsem moc rád, že díky skvělým pořadatelům, budu opět mít možnost představit své písně posluchačům a třeba i oslavit svých 50let na pódiích a 75 let courání po této planetě.

 • 10
  Čvn
  2022

  SETKÁNÍ KYTARISTŮ- Guitar Meeting

  18:00Nové Sedlo u LokteKulturní dům Meteor

  Jako host na zajímavém setkání skvělých kytaristů a zpěváků. Akorát nechápu, proč zrovna já si tam mám udělat ostudu. Nejsem ani skvělý kytarista a už vůbec ne skvělý zpěvák. Ještě že to mám domů kousek.,

 • So
  18
  Čvn
  2022

  HEŘMANOVA HUŤ - Heřmánek pravý se spoustou skvělých muzikantů

  cca 18.00Venkovní prostor v hospůdce u Béďi

  Skvělá akce, skvělí muzikanti a hlavně úžasně skvělá pořadatelská dvojka- Béďa s Věrkou. Béďa je laskavý hromotluk s čistým srdcem malého kluka, miluje folk a country a svoji Věrku a nemá rád pitomce bez názoru a arogantní úředníky. Ale mě má rád a proto tam už poněkolikáté budu hrát.

 • 24
  Čvn
  2022

  HLUBOČKY

  19:00KD Na Letním v Mariánském Údolí

  Pojedu mezi bezvadné kamarády, mezi lidičky, co mají trochu roztoulaná srdce a věří, že život je i přes spousty překážek, krásný. A já se těším, že si s nimi po koncertě ještě na chvíli sednu, popovídám a zvednu skleničku na další setkání.

 • Čt
  30
  Čvn
  2022

  PODĚBRADY- parník rádia country

  19:00Parník Král Jiří- Poděbrady

  A opět vyplouváme na dalekou cestu, aby jsme to u Kolína otočili zpátky a šťastně zakotvili v Poděbradech. A mezitím se bude hrát, zpívat a povídat. Asi si dám sklénečku na těch mých 75 a věřím, že počasí bude příznivé, kapitán střízlivý a pasažéři pozorní a chtiví písniček. Těším se.

 • 01
  Čvc
  2022

  ŠVIHOV

  19:00Nádvoří vodního hradu Švihov

  Známý hrad, kde se filmovala jedna z nejkrásnějších pohádek o Popelce. A já jsem rád, že v tomto nádherném místě už poněkolikáté představím svůj recitál. A také tak trochu oslavím i svých sedmdesát pět let života.

 • So
  09
  Čvc
  2022

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Krásné prostředí pivovaru v Polné, úžasní diváci, super šéf podniku, co víc si muzikant může přát že? No a právě tam oslavím tři čtvrtě století mého života. Určitě nebudu sám, přijedou a zahrají i moji přátelé z Humpolce a možná dojede i vynikající country kapela z Kladna. Takže se je na co těšit.

 • 15
  Čvc
  2022

  TŘEŠŤ

  18:00Náměstí v Třešti

  Skoro jako domů už pojedu do krásného městečka na pomezí Vysočiny a Moravy. A věřím, že zase lidi přijdou, zase si společně zazpíváme a hlavně bude to krásné souznění muzikanta a posluchačů.

 • So
  16
  Čvc
  2022

  PATOKRYJE u Mostu. Malý, ale zato milý trempskofolkový festiválek

  18:00Místní fotbalové hřiště

  Kousek od Mostu je malá dědiny s podivným názvem Patokryje. Ale na rozdíl od obcí s honosnějšími jmény, je tady parta nadšenců, co chtějí pro své občany a přátele něco dělat. A tak tady každoročně v červenci postaví na hřiště kamionový přívěs, pozvou pár kapel a do okolí znějí písničky o lásce, o toulání, o přátelství a naději v lepší svět.

  Budu zde poprvé a doufám, že i moje skladby zapadnou do srdcí posluchačů.

 • So
  23
  Čvc
  2022

  ZÁDVEŘICE u Zlína

  17:00Zádveřice-- festival Bundy zelený

  Už minulý rok se mi festival moc líbil. Skvělí pořadatelé, skvělé publikum, příjemné prostředí a dobrý zvuk.  Co víc si muzikant může přát? A tak mě velice těší, že se tam letos vracím.

 • 29
  Čvc
  2022

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

  19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

  Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.

 • St
  03
  Srp
  2022

  STRAKONICE

  19:00LETNÍ ZAHRADA ( u letního kina)

  Ve Strakonicích jsem už mnohokrát hrál, ale ještě nikdy na venkovní scéně. Věřím, že bude krásné počasí a prožijeme příjemný večer plný písniček, povídání a pohody a tak trochu oslavíme mých 75 let na tomto světě.. Nejde se netěšit.

 • So
  06
  Srp
  2022

  RTYNĚ- festival Rtyňská nota

  17:00Nádvoří Rychty

  Ve Rtyni jsem nehrál, už ani nepamatuji. No a letos jsem pozván na festival Rtyňská nota a těším se, že představím posluchačům nové, ale i prověřené písně. Tak ať vyjde počasí a chcípne covid.

 • So
  20
  Srp
  2022

  DOLNÍ ÚJEZD u Litomyšle

  cca 19.00Areál v údolí říčky Desná

  29 ročník oblíbeného a velmi navštěvovaného festivalu. Pokaždé tu hrají špičky folkové a country hudby. No a někdy i já. Takže už teď se těším na známé tváře, výborný zvuk a skvělé publikum

 • So
  27
  Srp
  2022

  HRADECKÝ LETOROST- HRADEC KRÁLOVÉ

  18:30Letní kino Širák

  Moc se těším do Hradce Králové. Vzpomenu si na skvělého moderátora a člena hradecké Lokálky, Vaška Součka, možná se potkáme s úžasným kytaristou Milošem Dvořáčkem a samozřejmě tam bude hodně mých skvělých, muzikantských přátel.

 • So
  10
  Zář
  2022

  MUKAŘOV u Mnichova Hradiště

  19:00Sál kulturního domu v Mukařově

  Jsem rád, že jsme se nakonec na poslední chvíli domluvili na uskutečnění recitálu. Věřím, že diváci přijdou a uděláme si skvělý večer plný písniček o toulání, o lásce, o přátelství, že se společně zasmějeme  a bude velká pohoda.

 • St
  21
  Zář
  2022

  MLADÁ BOLESLAV

  19:00KD

  Velmi se omlouvám, že chystaný koncert, na který jsem se moc těšil, musím odložit. Tak nějak jsem byl přesvědčen, že ten zatracený covid nemohu dostat, když jsem už třikrát očkovaný, ale zmýlil jsem se. První tři dny jsem myslel, že umřu, ale už je trochu líp, i když nemohu ještě moc mluvit, špatně se my dýchá a jsem jako boxer po těžkém KO. Musím být do pátku v karanténě a pak se uvidí. Snad mě ještě někdy do Boleslavi pozvou a já vám moc rád budu zpívat, povídat a mít radost, že se opět vidíme.  Váš VKT

 • Čt
  22
  Zář
  2022

  BRNO- Musilka

  19:00KD Musilka

  Milí brněnští kamarádi,

  omlouvám se, že můj recitál musím zrušit. Ta "sviňa" covidová mě dostala a já trpím jak zvíře. Nemohu pořádně mluvit, blbě se mi dýchá a jsem jak boxer po těžkém KO.  Je mi to líto, těšil jsem se na vás. Ale dobrá zpráva je, že už jsem domluvený na 8.března 2023, takže musím jen doufat, že vše bude v pohodě.

  VKT

 • Čt
  06
  Říj
  2022

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00DIVADELNÍ KLUB MĚSTSKÉHO DIVADLA

  Jestli jde říct, že se někam doopravdy moc těším, tak určitě do divadelního klubu v Krumlově. Krásné prostředí, bezva lidičky, pan ředitel nosí patrně svatozář a město je celé kouzelné. Přijďte se přesvědčit.

 • 07
  Říj
  2022

  POTOČNÁ-ČÍMĚŘ STODOLA U MAJDY

  20:00Stodola u Majdy

  Pár kilometrů od Jindřichova Hradce je kouzelné místo Potočná-Číměř. A Stodola u Majdy. Už několik let tam laskavý člověk, Jirka Kopejtko, pořádá muzikantská setkání. A já už podruhé budu mít tu čest představit těm, co přijdou, své nové, ale i starší songy. Přivezu poslední CD a tak trochu oslavím svých 75 let na této podivné planetě.

 • So
  08
  Říj
  2022

  BOHUMÍN K3

  18:00Bohumín K3 ( Kino)

  V životě jsem v Bohumíně nebyl, ale mám tam jednoho božího človíčka, muzikanta a hlavně přítele. Mého osobního cikána, Otu Maňáka, který je šéfem úžasné kapely Sluníčko. No a pozvání na koncert k jeho narozeninám se nedá odmítnout. Takže jedu.

 • 21
  Říj
  2022

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Letos už podruhé v místech, kde to miluji. Věřím, že se opět setkám s úžasným publikem, že se můj recitál bude líbit a že nám společně bude příjemně.

 • 04
  Lis
  2022

  HUMPOLEC

  19:00Klub Mikádo

  Před rokem jsme v klubu Mikádo měly fantastický večer společně s místním folkovým duem Ty a My. A protože se to hodně lidem líbilo, řekli jsme si proč to nezopakovat. Pohodový, klidný večer s písničkami o všem, co je kolem nás s úsměvem i zamyšlením s očekáváním, že za chvíli nastane čas vánoční a s vírou, že se svět co nejdříve vrátí do normálních kolejí.  Věřím, že lidé teď mnohem víc budou potřebovat dobré slovo , než žvanění našich politiků. Asi se stejně nic nezmění, ale aspoň vám na chvíli projasníme večer.

 • 11
  Lis
  2022

  PÍSEK- recitál

  19:00Country hospůdka U šesti strun

  Po delší odmlce zase jednou v příjemném prostředí country hospůdky v Písku. Majitelé saloonu "U šesti strun", Lup a jeho Hanka jsou velkými příznivci folkové a country muziky a jsem si jistý, že pozvou spoustu bezvadných posluchačů a uděláme si příjemný večer plný písniček a povídání.

 • 18
  Lis
  2022

  VELHARTICE- recitál

  18:00Kulturní dům Velhartice

  Krásné místo v pošumaví a určitě, jako minule, přijdou skvělí lidé a uděláme si pohodový a veselý večer plný písniček a povídání.

 • St
  23
  Lis
  2022

  PLZEŇ- MĚŠŤANSKÁ BESEDA

  19:00Měšťanská beseda velký sál

  Předvánoční koncert spojený s oslavou mých 75tin. Zahrát a zazpívat přijdou Nezmaři, Míša Leicht a duo Groovay. Plzeňáci, máte se na co těšit. Asi tak moc, jako já se vždy těším na vás.

 • So
  03
  Pro
  2022

  PLANÁ u Mar. Lázní. Nezmaři, já a vy.

  18:00Kino-nekino v Plané u M.L.

  V předvánočním čase trochu pohody, úsměvu a klidu, společně s písničkou a povídáním. Tentokrát na to nebudu sám, ale pozvání přijala i českobudějovická kapela  Nezmaři. Kapela, která je notoricky známá svými nádhernými písněmi. To bude večer, na který se jen tak nezapomíná.

 • So
  10
  Pro
  2022

  LOKET- předvánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Dalo by se říct, už tradiční předvánoční koncert v loketské knihovně. A jako vždy jsem přemýšlel, jakého hosta vám představit. Tentokrát to bude člověk v této krajině sice méně známý, zato úžasný muzikant. Člověk krásného, hlubokého hlasu, mistr kytary, bručoun a svéráz, můj kamarád PETR RÍMSKÝ. No a možná zkusím ještě maličké překvapení, jestli to ale vyjde, to nevím. Uvidíme.

 • Čt
  15
  Pro
  2022

  ŽĎÁR n/Sázavou

  19:00CAFÉ U TETY HANY

  Poslední předvánoční koncert, kam jsem si pozval dva milé muzikanty z Humpolce. Duo Ty a My. Díky laskavosti pana Hrbka, uslyšíte nejen můj recitál, ale i melodie světově známých muzikantů v podání mých hostů. Věřím, že prožijeme krásný večer a alespoň na chvíli uvěříme,, že svět je zase v pořádku. Moc se na vás těším(e).