Kalendář akcí

 • So
  04
  Úno
  2023

  ČESKÁ TŘEBOVÁ

  19:00Malá scéna - Sadová156

  Společně se skupinou Pacifik se budeme snažit, aby jste po koncertě odcházeli s pocitem pohody, klidu a s úsměvem ve tvářích. A protože jsem v Třebové už dlouho nehrál, přivezu i pár CDeček a zahraju nové, ale i starší skladby. Těším se.

 • So
  04
  Bře
  2023

  JESENICE U RAKOVNÍKA-country klub Truhlárna

  20:00country klub truhlárna

  Takže ani ten protivný covid nezabránil tomu, abych se vydal s písničkami a povídáním do velmi příjemného prostředí v country truhlářství u Louženských. Už teď vím, že to tam bude opět skvělé.

 • St
  08
  Bře
  2023

  BRNO KD Musilka

  19:00Kulturní dům MUSILKA

  V září loňského roku jsem se moc těšil do Brna. Na koncert, na známé tváře, na diváky a na pohodu. Jenže jsem někde po cestách potkal covid a bylo po těšení. Ale díky Vláďovi Chromečkovi, se našel okamžitě náhradní termín, a tak pevně věřím, že to konečně vše dobře dopadne a já vám budu moct zahrát známé i novější písničky.

 • 31
  Bře
  2023

  JESENÍK LÁZNĚ

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Jaro v Jeseníkách bude doufám už v plné síle, i když taky může být někde metr sněhu. V horách nikdy nejste jistí. Ale určitě bude pohoda v Zrcadlovém sále a já se hodně těším

 • So
  15
  Dub
  2023

  LOKET-DVORANA

  18:00KD Dvorana Loket

  Po loňském úžasném koncertě ve Dvoraně, jsme se s paní ředitelkou domluvili, že by se něco podobného mohlo zopakovat a případně stát i tradicí. A tak jsme oslovili pár bezvadných muzikantů a zatím pod pracovním názvem "FOLKOVÁ DVORANA", pozvali senzační českobudějovickou kapelu NEZMAŘI, příjemné humpolecké duo TY A MY a nepřekonatelné bohumínské SLUNÍČKO, v čele s Otou Maňákem. Takže je, na co se těšit.  No a když bude trochu času, tak bych s dovolením přidal i já pár písniček.

  A protože loni bylo už dlouho před koncertem vyprodáno a já pak slyšel od "lokeťáků" zvyklých chodit na poslední chvíli, že se do Dvorany už nedostali. tak si vstupenky můžete koupit, nebo zarezervovat již teď na: FOLKOVÁ DVORANA LOKET, Loket – vstupenky na 15.4.2023 | smsticket

 • So
  22
  Dub
  2023

  KLADNO

  20:00Restaurace Sport Kuklík- Kladno Švermov

  Na Kladně je pro mne pokaždé příjemně. Za a) protože fandím Jágrovi a Rytířům, za b) je tam bezva kapela Gladly SW, a za c) je tam publikum, které naší muzice fandí a rozumí ji. Takže společně s Gladly SW se na vás budeme těšit.

 • St
  26
  Dub
  2023

  MLADÁ BOLESLAV

  19Kulturní dům Mladá Boleslav

  Protože jsem musel zrušit loňský koncert, což zavinila ta covidová potvora, našli jsme díky vstřícnosti paní Kaplanové z KD, nový termín. A samozřejmě přijde a zahraje i můj host Saša Niklíčková. Pevně věřím, že se už nic špatného nestane. A já se budu moc snažit, abych potěšil vaše srdce pohodou a radostí.

 • Ne
  30
  Dub
  2023

  HUMPOLEC

  19:00KD Mikádo

  Začíná se stávat tradicí, že na předvánoční koncert jedu hrát do Humpolce, v marné naději, že se dostaví i Hliník. Ten zatím nepřišel, zato přijdou ještě mí kamarádi z folkového dua Ty&My a předvánočně se naladíme.

 • 12
  Kvě
  2023

  PRACHATICE-Galerie Dolní brána

  19:00Galerie Dolní brána.

  Vůbec si nevzpomínám, že bych někdy hrál v Prachaticích. Možné to je, ale nevím. A proto jsem rád, že jsem byl osloven, a že je o recitál zájem. Připravím si program, který bude průřezem mé tvorby, přivezu několik CD a věřím, že posluchači budou spokojeni.

 • So
  13
  Kvě
  2023

  DOLNÍ CEREKEV

  17:00Kino Dolní Cerekev

  V Dolní Cerekvi se mi vždycky moc líbilo. A Vysočina je moje oblíbená část této republiky. Takže věřím, že nás čeká pohodové a příjemné odpoledne s písničkami, povídáním a ještě všichni stihnete zprávy v TV.

 • So
  20
  Kvě
  2023

  LOMNICE NAD POPELKOU-zámecká hudební sobota

  17.00-23.00nádvoří zámku

  Kdo by odmítl pozvání na zámek? Na vyhlášené  zámecké hudební soboty! A Lomnice n/Popelkou je krásné městečko. Takže věřím, že přijde hodně posluchačů a já i ostatní muzikanti se budeme snažit, aby se naše hraní líbilo.

 • So
  27
  Kvě
  2023

  STRAKONICE - Jamboree

  15:00PANSKÁ ZAHRADA u Strakonického hradu

  Vždycky mne lákalo zahrát si na strakonickém Jamboree a konečně se to povedlo. Můj čas na jevišti  bude mezi 17.20-18.30 hod. Čeká nás krásný festival plný skvělé muziky a skvělých muzikantů. Posuďte sami: Blue Gate, Milkeaters, Vobejváci, Přelet MS, Forehand, no prostě je na co se těšit.

 • 02
  Čvn
  2023

  ÚSTÍ n.Labem - Terasy- Interporta 2023

  cca 19.00hPodium u Laguny

  Zase jednou na Portě v Ústí nad Labem.  Zahraju v pátek 2.6. na pódiu U Laguny, což je jedna z nejlepších scén na Portě. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci spokojení a v hojném počtu, zvuk exelentní a všichni se budeme snažit dát do písní nejen umění, ale hlavně srdce.. Tak to přece vždy na Portě bývalo. Těším se.

 • So
  03
  Čvn
  2023

  PODKOPNÁ LHOTA

  18:00Podkopná Lhota- penzion

  Kousek od známých Slušovic je dědina, o které jsem až do dneška neslyšel. Jakási Podkopná Lhota. A tam mě pozval Míra Duroň, člověk, který má na svědomí úžasný festival "Bundy zelený" v Zádveřicích. Tam tenkrát zafungovalo velké přátelství, no a najednou jedu na oslavu jeho šedesátin. A přestože různá pozvání na oslavy jmenin a pod. zásadně odmítám, k Mírovi pojedu rád, zahrát, zazpívat a bude tam moravsky veselo a příjemno.

 • 23
  Čvn
  2023

  OSLAVANY - hudební festival " Hříšné folkové léto

  já-cca 20.00 hod.Zámecký park v Oslavanech

  Kousek od Brna jsou Oslavany, kde pár nadšenců dělá dvoudení setkání muzikantů napříč žánry. No a já si vážím toho, že v pátek 23.června, tak kolem osmé večer, budu sedět na jevišti a pokusím se, aby posluchači dostali to nejlepší, co jsem schopen zahrát. Staré i nové songy, trochu povídání a hlavně pohodu a radost.

 • 30
  Čvn
  2023

  MĚSTEČKO TRNÁVKA

  18:00Hřiště Sokola Trnávka

  Nikdy jsem neměl velké ambice spousty mladých kluků. Stát se fotbalovou hvězdou a hrát třeba za Spartu, nebo za Inter Milán a pod. Raději jsem coural po horách a sobotní večery trávil s kytarou u táborových ohňů s partou stejně trhlých kamarádů.  Přesto doufám, že se se můj program na hřišti Sokola bude líbit a posluchači si se mnou třeba i zazpívají pár známých songů.

 • Čt
  06
  Čvc
  2023

  PODĚBRADY- Parník Rádia Country

  19:00Přístaviště parník Král Jiří

  Jako už po několikáté se zase sejdeme v Poděbradech na parníku a spolu s moderátorem rádia Country, Milanem Schmidtem, si uděláme pohodovou jízdu do Kolína a zpět. Zahraju starší i novější písničky, něco třeba i na přání ( pokud paní skleróza dovolí ), dáme sklénečku něčeho dobrého a řeč o životě a vůbec. Prostě nám bude fajn. Mám slíbené pěkné a teplé počasí, takže už se těším.

 • 14
  Čvc
  2023

  TŘEŠŤ- náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Už jako domů, přijedu do krásného města na vysočině. Na náměstí se od 18.té hodiny ozvou první akordy a první písnička a já se budu moc snažit aby se můj recitál líbil.

 • So
  15
  Čvc
  2023

  LÁZNĚ BĚLOHRAD- Country fest

  18:30Zámecký park

  Mnohokrát jsem měl své recitály přímo v budově lázní, ale teď jsem pozván na známý country-folk festival do zámeckého parku. A samozřejmě se budu snažit, aby se moje hodina písniček nových i starších líbila.

 • So
  22
  Čvc
  2023

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ - u pergoly

  19:00U pergoly

  Tak zase jednou v Konstantinkách. U pergoly bylo vždycky bezvadné hraní, hodně posluchačů a já věřím, že zase přijdou a bude nám příjemno.

 • So
  29
  Čvc
  2023

  LEDEČ NAD SÁZAVOU

  cca 19.00folkcountry festival PŮLENÍ LÉTA - Areál Rujna

  Festival folkové a country muziky s názvem "Půlení léta", se přestěhoval z Vilémova do Ledče nad Sázavou. Věřím, že tam najde pevné zázemí a spoustu spokojených diváků. Přivezu sebou písničky z posledního alba, ale i starší a známé skladby.

 • St
  02
  Srp
  2023

  ANNÍN u Sušice

  19:30Stodola na návsi

  Malá vesnička na Šumavě, kousek od Sušice.  A také - Stodola na návsi. No a tam poprvé zazní moje písně, můj recitál pro ty, co umí naslouchat, co se umí smát i vážně vnímat o čem se zpívá. Moc se na šumavskou vísku těším. A hlavně na vás, co si najdete chvilku na pohodu.

 • So
  05
  Srp
  2023

  TELČ- Prázdniny v Telči

  19:30Zámecké nádvoří

  Pozvání do Telče je pro každého muzikanta jakousi třešničkou na koncertovním dortu. Jsem rád, že si opět na zámeckém nádvoří budu moci zahrát. Jsem rád, že se opět uvidím s Žalmanem a spol a Honzou Friedlem a dalšími přáteli z té naší folkové branže. Tak ať žijou prázdniny v Telči, ale i jinde.

 • Ne
  06
  Srp
  2023

  KADAŇ

  17:30Areál františkánského kláštera

  Nedělní koncert v Kadani bude v nádherném prostředí františkánského kláštera a já se na to moc těším. V Kadani kdysi byla vynikající folkovo-trampská kapela Verumka. Takové, rodinné sdružení okolo Rudy Koblice. Měli jsme je všichni moc rádi a tak si na ně vzpomenu písničkou, kterou oni tenkrát hodně proslavili. Zazní "Česačů bavlny bál" a pak další a další...

 • 11
  Srp
  2023

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar Polná

  Už tradiční srpnový koncert na pivovarském nádvoří. Recitál pro lidi, kteří opravdu umí poslouchat srdcem. Díky mjiteli, panu Pártlovi, zazní v Polné spousta písniček, nejen ode mne, ale i od dalšího trdičního hosta. Humpolecké duo Ty a My jsou bezvadní muzikanti, ale hlavně strašně hodní člověci.

 • So
  12
  Srp
  2023

  KUTNÁ HORA- Kutnohorská kocábka

  17:15V amfiteátru pod Vlašským Dvorem v Kutné Hoře

  Po nějakém čase opět na letitém country festivalu v Kutné Hoře, pod patronací sv. Barbory. Věřím, že počasí nám bude přát, přijde hodně diváků a muzikanti budou hrát, jako o život. Já teda určitě.

 • So
  19
  Srp
  2023

  CHEB

  17:00Klášterní zahrada Cheb

  U nás. Na západě. V Chebu. V Klášterní zahradě. Jen věřím, že počasí bude příznivé a já se budu snažit, aby všichni co přijdou, byli spokojeni.

 • 25
  Srp
  2023

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ náměstí

  18:00Náměstí ve Velkém Meziříčí

  Skoro už tradičně na velkomeziříčském náměstí, kam opravdu chodí super posluchači a já se na koncert moc těším. A až dohraju, tak ještě přijde skvělá kapela Roháči z Lokte. Takže to vypadá na krásný, srpnový podvečer.

 • So
  09
  Zář
  2023

  PIKOVICE festival

  cca 15.00Louka u řeky

  Pikovice už mají dlouholetou tradici. Spousta výborných muzikantů, setkání přátel, několik vyvrknutých palců,a hlavně pohoda. Budu se snažit aby k té pohodě přispěly i moje písničky.

 • 15
  Zář
  2023

  HORŠOVSKÝ TÝN

  18:00Velký sál MKZ

  V Horšovském Týně jsem už dlouhá léta nebyl a tak o to víc se budu těšit na koncert. Přivezu své poslední CD, zahraji pár nových, ale i starších písniček a věřím, že ti co přijdou, budou spokojeni. A vezměte sebou i své přátele, ať mi není na jevišti smutno.

 • St
  20
  Zář
  2023

  LÍŠOV u Č. Budějovic

  20:00Klub Nanečisto

  Jako host skupiny Rybníkáři, si opět zahraji v Líšově. Představím nové CD a určitě dojde i na starší songy a hlavně bude pohoda a dobrá nálada.

 • 22
  Zář
  2023

  LÁZNĚ KYNŽVART

  13:00Dům seniorů v Kynžvartě

  Odpolední koncert pro lidičky tak mého věku, pro lidi, kteří mají své odpracováno, ale třeba je jim zrovna trochu smutno. Tak se budu snažit, abych jim vrátil do tváří i do duše pohodu, úsměv a radost, že ještě máme pro co žít. Těším se.

 • St
  04
  Říj
  2023

  ŽAMBERK

  19:00Divišovo divadlo

  Tak zase jednou na místě, kde budu hrát poprvé. Vím, že velký sál divadla nenaplním, ale stejně se budu snažit,aby ti, co přijdou, neodešli zklamaní. Těším se.

 • Čt
  05
  Říj
  2023

  ZRUČ NAD SÁZAVOU

  18:00Spolkový dům

  Malé městečko nad řekou Sázavou, kraj vodáků a krásné přírody. Prostě se budu moc těšit, že do Spolkového domu přijdou ti, co mají rádi písničky o životě o lásce a přátelství. Pevně věřím, že nás čeká krásný podvečer.

 • 13
  Říj
  2023

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Už jako domů se vracím do mých milovaných Jeseníků. Díky vedení lázní a laskavému Františkovi Surmíkovi, opět zazní v Zrcadlovém sále písničky o lásce, přátelství, o tom co máme rádi i co nás někdy bolí. Těším se.

 • So
  14
  Říj
  2023

  PRUŠÁNKY - dvojkoncert Kiďák a Kapela starých časů

  19:00Kulturní dům v Prušánkách.

  Ze severní Moravy, rovnou na Moravu jižní. Z Jeseníku do Prušánek. Moc se těším na místní kapelu Starých časů. Takže po koncertě všechno řádně probereme u Aleše ve sklepě. Ale před tím zodpovědně zahrajeme a zazpíváme tak, aby posluchači byli spokojeni a odcházeli s pocitem pohodově stráveného večera.

 • Čt
  19
  Říj
  2023

  NERATOVICE

  20:00SPOLDUM- jazz club

  Když jsem měl asi 10-11 let, jezdil jsem na prázdniny k sestře do Mlékojed, což je kousek od Neratovic. Stačí přejít most přes Labe. Švagr pracoval ve Spolaně a tentkrát jsem netušil, že jednou zazní moje skladby v neratovickém Spoldomu. Budu se těšit.

 • 27
  Říj
  2023

  OSTROV n.Ohří

  19:00Podkroví Staré radnice

  Na Ostrov mám krásné vzpomínky. Vždyť tady vzniklav šedesátých letech naše osada Zlatá lilie. A tak se pokaždé těším a doufám, že se někdo z kluků zase přijde podívat a chvilku zavzpomínáme.

 • 10
  Lis
  2023

  KRÁLÍKY- klub Na Střelnici

  19:00KD Králíky - klub Na Střelnici

  Město, kde už není daleko do milovaných Jeseníků. Díky laskavosti vedení Kulturního domu, budu moct představit svůj recitál. Upřesnění místa konání bude na plakátech. No a z Králíků se přemístím na Romzovou do penzionu Pacifik a tam si v sobotu uděláme "zpívanou a povídavou". Hudební nástroje jsou vítány.

 • So
  25
  Lis
  2023

  HUMPOLEC

  19:00KD MIKÁDO

  Tradiční předvánoční koncert společně s místním folkovým duem TY & MY. Pohoda, klídek, romantika, zamyšlení a úsměvy na vašich tvářích. To vše v klubu Mikádo 25. listopadu.

 • So
  25
  Lis
  2023

  VIMPERK

  19:00SÁL KIC Vimperk

  S velikou radostí pojedu na moji milovanou Šumavu. Budu se těšit na koncert, na diváky, na pohodu a věřím, že večer bude plný pohody, smíchu i zamyšlení. No a samozřejmě nebude chybět píseň o mém šumavském bloudění.

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném sále zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni. Přijďte, ať nehraju přesilovku.

 • So
  09
  Pro
  2023

  PLANÁ U MAR. LÁZNÍ

  18:00KINO-NEKINO

  Tentokrát bude mým hostem jedna z nejoblíbenějších folkových stálic. Přijede Žalman a spol a věřím, že vám v předvánočním čase navodíme tu nejkrásnější vánoční náladu. Jenom si prosím zajistěte vstupenky včas. Těším se.

 • Čt
  14
  Pro
  2023

  VÍGLAŠ u Zvolena - RECITÁL

  17:00Víglaš- sál restaurace

  Velmi mile mě překvapilo pozvání do malé obce u Zvolena. Pro mne úplně neznámé místo. Člověk, který mi koncert zprostředkoval, je patrně velký fandy trempské a folkové muziky a k tomu ještě v ten čas oslaví 55 let na tomto světě. Tak se budu snažit, aby se nejen jemu, ale i všem posluchačům koncert líbil a třeba vznikne nové přátelství.

 • So
  16
  Pro
  2023

  LOKET- PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT

  19:00Malý sál KD Dvorana

  Tentokrát nastala změna mého předvánočního koncertu. Z technických důvodů se koncert přesune z knihovny do kulturního domu Dvorana. A jako vždy se budu snažit o příjemného hosta. No a tím bude můj osobní Róm, (nebo-li Cikán), Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Však si ho budete pamatovat, byl tady už několikrát, takže nás čeká pohodový, předvánoční večer.Těším se moc.