Kalendář akcí

 • So
  04
  Úno
  2023

  ČESKÁ TŘEBOVÁ

  19:00Malá scéna - Sadová156

  Společně se skupinou Pacifik se budeme snažit, aby jste po koncertě odcházeli s pocitem pohody, klidu a s úsměvem ve tvářích. A protože jsem v Třebové už dlouho nehrál, přivezu i pár CDeček a zahraju nové, ale i starší skladby. Těším se.

 • So
  04
  Bře
  2023

  JESENICE U RAKOVNÍKA-country klub Truhlárna

  20:00country klub truhlárna

  Takže ani ten protivný covid nezabránil tomu, abych se vydal s písničkami a povídáním do velmi příjemného prostředí v country truhlářství u Louženských. Už teď vím, že to tam bude opět skvělé.

 • St
  08
  Bře
  2023

  BRNO KD Musilka

  19:00Kulturní dům MUSILKA

  V září loňského roku jsem se moc těšil do Brna. Na koncert, na známé tváře, na diváky a na pohodu. Jenže jsem někde po cestách potkal covid a bylo po těšení. Ale díky Vláďovi Chromečkovi, se našel okamžitě náhradní termín, a tak pevně věřím, že to konečně vše dobře dopadne a já vám budu moct zahrát známé i novější písničky.

 • So
  15
  Dub
  2023

  LOKET-DVORANA

  18:00KD Dvorana Loket

  Po loňském úžasném koncertě ve Dvoraně, jsme se s paní ředitelkou domluvili, že by se něco podobného mohlo zopakovat a případně i stát tradicí. A tak jsme oslovili pár bezvadných muzikantů a zatím pod pracovním názvem "FOLKOVÁ DVORANA", pozvali senzační českobudějovickou kapelu NEZMAŘI, příjemné humpolecké duo TY A MY a nepřekonatelné bohumínské SLUNÍČKO,. v čele s mým osobním cikánem Otou Maňákem. Takže je, na co se těšit. Jen si prosím včas zajistěte vstupenky. No a když bude trochu času, tak bych s dovolením přidal i já pár písniček.

 • St
  26
  Dub
  2023

  MLADÁ BOLESLAV

  19Kulturní dům Mladá Boleslav

  Protože jsem musel zrušit loňský koncert, což zavinila ta covidová potvora, našli jsme díky vstřícnosti paní Kaplanové z KD, nový termín. A samozřejmě přijde a zahraje můj host Saša Niklíčková.

  Budu se moc těšit a věřím, že už nic špatného nepřijde. A já se budu moc snažit, abych potěšil vaše srdce pohodou a radostí.

 • 23
  Čvn
  2023

  KETKOVICE - hudební festival

  já-cca 21.00hřiště

  Kousek od Brna jsou Ketkovice, kde pár nadšenců dělá dvoudení setkání muzikantů napříč žánry. No a já si vážím toho, že v pátek 23.června, tak kolem deváté večer, budu sedět na jevišti a pokusím se, aby posluchači dostali to nejlepší, co jsem schopen zahrát. Staré i nové songy, trochu povídání a hlavně pohodu a radost.

 • So
  15
  Čvc
  2023

  LÁZNĚ BĚLOHRAD- Country fest

  18:30Zámecký park

  Mnohokrát jsem měl své recitály přímo v budově lázní, ale teď jsem pozván na známý country-folk festival do zámeckého parku. A samozřejmě se budu snažit, aby se moje hodina písniček nových i starších líbila.

 • 25
  Srp
  2023

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ náměstí

  18:00Náměstí ve Velkém Meziříčí

  Skoro tradičně na velkomeziříčském náměstí, kam opravdu chodí super posluchači a já se na koncert moc těším. A až dohraju, tak ještě přijde skvělá kapela Roháči z Lokte, které docela dobře znám.

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném divadélku zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni.