Kalendář akcí

 • 09
  Bře
  2018

  Lázně Bělohrad

  19:00Kulturní sál lázní, Lázně Bělohrad

  Lázně Bělohrad? Pokaždé super! Bezvadní posluchači, príma zvuk a velice laskavá paní kulturní. Těším se.

 • 23
  Bře
  2018

  Lázně Kynžvart

  19:00Léčebné lázně - kulturní sál lázní, Lázně Kynžvart

  Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.

 • So
  07
  Dub
  2018

  Jesenice u Rakovníka

  20:00Klub "Truhlárna", Jesenice u Rakovníka

  Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.

 • St
  11
  Dub
  2018
  Čt
  12
  Dub
  2018

  BRNO-Výstaviště

  16:00Brněnské výstaviště

  Dva dny na brněnském výstavišti.   Pavilon kde bude obrovská výstava lesnické a myslivecké techniky, zbraní a různých pomůcek. Předloni jsem tam hrál a byla to "špica". Budu mít několik hudebních vstupů a určitě ti, co tam přijdou, nebudou litovat. Čekají na vás stánky se zvěřinovými pochutinami, spousta různých nožů, oblečení, zbraní, venku je k vidění co vše používají lesníci, no chce to vidět. Moje vystoupení je plánováno asi takto: Ve středu cca okolo 16.00 a ve čtvrtek tři vstupy. V 10.00, pak ve 12.30 a nakonec v 15.30. Z předloňského hraní vím, že se na nějakou tu minutu nehledí, takže časy jsou orientační.

 • St
  18
  Dub
  2018

  Mladá Boleslav - FOLKPARÁDA

  19:00Malý divadelní sál

  Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.

 • Čt
  26
  Dub
  2018

  Karlovy Vary - Klub Paderewski

  19:30DIVADLO HUSOVKA - Klub Paderewski

  Tentokrát budu hostem mé nejmilejší kapely. Ano, pozvali mě Roháči z Lokte a to se prostě neodmítá. Uděláme si skvělý večer, protože s nimi jsou večery vážně skvělé. Zazní spousta nových i starších songů, bude pohodička, legrace a všechno jak má být.

 • 27
  Dub
  2018

  Zruč nad Sázavou

  19:00Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavou

  Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.

 • So
  28
  Dub
  2018

  Horšovský Týn

  19:00Sál MKZ

  V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...

 • 04
  Kvě
  2018

  RAKOVNÍK

  19:00Tylovo divadlo

  Rakovnické Tylovo divadlo je vyhlášené svou kulturní úrovní. Věřím, že diváci budou spokojeni i s mým koncertem a přestože už květen láká lidi na zahrádky a ven do přírody, najdou si i cestu za jedním písničkářem. Budu se na vás těšit.

 • So
  12
  Kvě
  2018

  Přelouč

  19:00Kino Přelouč

  Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.

 • Ne
  13
  Kvě
  2018

  Dobruška

  15:00DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA

  Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.

 • Po
  14
  Kvě
  2018

  Letohrad

  20:00Myslivecká chata v Bažantnici

  Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.

 • So
  19
  Kvě
  2018

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  13:00Střítěž- Střítežská bota festiválek folk-tremp-country

  Jestli se někam jó moc těším, tak zrovna sem. Můj úhlavní kamarád a nebezpečně hodný člověk, Vláďa Novák, má dar udělat dokonale fungující věci. Pamětníci si určitě vzpomenou na super festivalové dny ve vesničce Příšťpo, kterou do té doby nikdo neznal a potom celá folkovo-country scéna. Mám pocit, že časem bude o Střítežskou botu obrovský zájem.

 • 25
  Kvě
  2018

  PÍSEK

  19:00country hospůdka "U šesti strun"

  Na tuhle štaci mě vlastně navedl můj kamarád Ríša Melichar. Prý se tam Roháčům hodně líbilo a tak jsem tam zavolal, no a ejhle: Prý už se těší až zazní "Toulavej", "Náklaďák do L.A". "Brčko" a další písničky. A tak se těším i já.

 • So
  16
  Čvn
  2018

  NETOLICE - memoriál Tony Hořínka- folkovotrempský festival

  17:00U hotelu Rychta na Starém městě v Netolicích

  Když jsem začínal trempovat, tak snad u všech táboráků se zpívaly písně, které psali staří trempíři a byla to celá řada slavných muzikantů. A mezi tou elitou, jakou byli tenkrát Jarda Mottl, Pedro Mucha, Jenda Korda a další bezpochyby patřil Tony Hořínek. Bude mi ctí se této akce zúčastnit se vší pokorou a uznáním skvělému člověku.

 • 22
  Čvn
  2018

  NASAVRKY - Nasavrkání

  20:00Na letní terase Hotelu Šustr

  V životě jsem netušil, že budu hrát v Nasavrkách. A navíc ten nádherný název festivalu - Nasavrkání. To nemůže skončit jinak, než dobře. Už se začínám těšit. Na Nasavrky, na kolegy muzikanty, na diváky , prostě na všechno.

 • So
  30
  Čvn
  2018

  Kdyně

  15:00přírodní amfiteátr pod hradem Rýzmberk

  Jeden z letitých festivalů FCK a hlavně jeden z festivalů, kde je pohoda, radost a příjemná atmosféra. Těším se na diváky i na muzikanty a doufám v příznivé počasí.

 • Ne
  01
  Čvc
  2018

  Řevnice

  18:00Lesní divadlo v Řevnicích

  V neděli 1.července bude Porta končit poctou Wabimu Daňkovi. A je mi ctí, že svému dlouholetému kamarádovi budu smět poslat do nebeského baru písničku. Chybíš tady příteli, ale jednou se stejně všichni sejdeme.

 • So
  14
  Čvc
  2018

  Jeseník - Folková Katovna

  16:00:Klub Katovna-Jeseník

  Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.

 • St
  18
  Čvc
  2018

  HAVLÍČKŮV BROD

  20:00Náměstí v Havl. Brodě

  Tady jsem moc zvědavý, jak koncert proběhne. Abych se přiznal, nemám v oblibě hraní na náměstích, slavnostech a pod. Ale třeba to zrovna bude super. Přijdou lidi, co chtějí poslouchat, bude výborný zvuk, krásné počasí, děcka nebudou pobíhat před pódiem a křičet a všude pohoda a klídek. Zkusit se má všechno. Takže se docela těším i trochu obávám...

 • Ne
  22
  Čvc
  2018

  JIČÍN

  17:00Zámecký park v Jičíně

  Město pohádek a laskavých lidí. Nevím, jestli cestou potkáte Rumcajse, nebo Manku, ale vím, že vás čeká v zámeckém parku spousta písniček a povídání, že vám jeden starší kluk s kytarou bude chtít pohladit duši a na tváři vykouzlit úsměv.

 • So
  28
  Čvc
  2018

  KESTŘANY- rýžování zlata na Otavě

  15:00Kestřany - kousek od Ražic

  Jižní Čechy jsou známé spoustou aktivit a určitě mezi ně patří už 26. ročník rýžování zlata na Otavě. Otava je odedávna mezi trempy nazývaná Zlatou řekou, takže kde jinde rýžovat, že? No a až se narýžuje, bude se hrát a věřím, že snad i já přispěji svým koncertem k pohodě a dobré náladě. A také se těším, že se tam po delší době potkáme s Věrkou Martinovou a dalšími muzikanty.

 • So
  04
  Srp
  2018

  Hrad Veveří

  14:00Hrad Veveří

  Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.

 • Ne
  05
  Srp
  2018

  TELČ

  cca 19.30Zámecké nádvoří v Telči

  Je to už hodně let, kdy jsem naposledy hrál v Telči.  Nádherné město, nádherný festival, spousta lidí a muzikantů, prostě samé plus. No a pak dlouhá přestávka, ( asi jsem nezapadl do dramaturgie ), ale teď  se znovu mohu těšit na nedělní hraní na zámeckém nádvoří.

 • 17
  Srp
  2018

  VLADISLAV- Vandrobraní

  18:00V areálu vladislavské sokolovny

  Díky malým festiválkům, poznávám místa, kam by jsem se jinak nikdy nedostal. A Vladislavské vandrobraní k nim samozřejmě patří. Dědina kousek od Třebíče u řeky Jihlavy a absolutně bezvadní pořadatelé. A také bezvadní muzikanti. Letos se o to víc těším, jelikož se zase potkám s mými oblíbenci. Stráníci, Ota Maňák, Epydemye a další. A věřím, že bude co poslouchat.

 • So
  25
  Srp
  2018

  PUSTOVĚTY

  17:00Hostinec Na ostrově

  Malá vesnička v údolí Rakovnického potoka, tak asi 10 km od Rakovníka. Nádherné místo. Před hospůdkou Na Ostrově malé jeviště, v hospůdce vaří samé dobroty, pořadatel Karel a spol. mají vše pevně pod kontrolou a večer po koncertě dáme po kalíšku a ještě k tomu nějakou písničku. Tak si udělejte čas a  přijeďte. Vlakem, na koni, na kole, nebo pěšky, bude tam pohodička.

 • Ne
  26
  Srp
  2018

  BAKOV n. Jizerou

  cca 16.00Volnočasový areál v Bakově

  Z Pustovět se v neděli přesunu do Bakova n. Jizerou. Je to opět místo, kde jsem ještě nehrál (alespoň myslím), ale určitě tam bude hezky. Podle mého to je menší folkový festiválek, takže klídek, pohodička, fajn lidičky. Těším se.

 • So
  08
  Zář
  2018

  CHEB - festival Babí léto

  17:00Krajinka (areál pod Chebským hradem)

  Tentokrát nebudu nijak daleko cestovat. Cheb znám, mám odtamtud ženu, zapíchli tam v r. 1624 Valdštejna a bývala tam bezvadná kapela Rychtáři. A taky tam mám svého očního lékaře a pana doktora přes klouby a kosti. V mém věku je to ohromná výhoda.

 • So
  15
  Zář
  2018

  Stříbrná u Kraslic

  17:00Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic

  Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.

 • Čt
  20
  Zář
  2018

  Náchod

  19:00Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod

  Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.

 • 21
  Zář
  2018

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Sál velké jídelny na Libuši

  Letos mám opravdu štěstí. Už zase pojedu tam, kde jsme jako kluci trempovali, kde jsme s naší osadou pili vodu z Bílé Opavy, dali si něco na zub na Barborce, vyšlápli na Praděd a prošli skoro všechny hřebenovky Jeseníků. A Karlova Studánka, to jsou jedny z nejkrásnějších lázní. Už se moc těším.

 • So
  22
  Zář
  2018

  KRNOV-Burčákobraní

  mezi 15-16.00hV zahradě Flemmichovy vily /muzea/ v Krnově

  Tak tady, kousek od Polských hranic, budu hrát poprvé. Trochu jsem na "Burčákobraní " zvědavý, jelikož burčák mi víc pasuje na jižní Moravu, ale co já vím... Doufám jen, že pořadatel nechtěl, abych někde cestou koupil pět litrů burčáku a v Krnově by mi ho sebrali.

 • Čt
  11
  Říj
  2018

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál lázeňského domu

  Městečko které mám moc rád. Bezvadní posluchači, laskavá paní kulturní, dobrý zvuk, takže nezbývá, než-li se těšit a dobře zahrát.

 • 19
  Říj
  2018

  CHORNICE ( okr. Svitavy )

  18:00Kulturní dům v Chornicích

  Další nové místo, kde budu hrát poprvé. Ale jak jsem zjistil, jsou Chornice velmi aktivní a kulturní obec. Tak věřím, že posluchače potěším a uděláme si pohodový a příjemný podvečer.

 • So
  20
  Říj
  2018

  ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST ( pro ty, co nevědí, tak je to kousek od Třemošnice)

  18:00Penzion Žlebská Lhotka u Třemošnice

  Místo, o kterém jsem doteď neměl ani potuchu a najednou si zahraju na minifestiválku. Měl bych být na pódiu asi okolo 20.00hod. Hlavně se těším na skupinu Wyrton, jelikož je znám,. Měl jsem je na svém festivalu "Toulavej" v Holešově a jsou super. Po koncertě asi posedíme a pozpíváme do ranních hodin.

 • St
  31
  Říj
  2018

  Kralupy nad Vltavou

  19:00Kulturní dům Vltava

  Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé a vnímavé obecenstvo. Přivezu sebou také pár písniček na CD a mohl by to být pro někoho hezký dárek pod stromeček. Takže věřím, že ti, co mají rádi pohodu, smích i zamyšlení, opět přijdou.

 • 02
  Lis
  2018

  LUBY - recitál

  19:00MKS Luby

  Kdo  z nás by neznal západočeské městečko Luby. Kytary z Cremony jsme tenkrát měli všichni. O kvalitě raději nemluvím. Ale v Lubech také bydleli úžasní muzikanti se kterými jsme se potkávali nejen u trempských ohňů, ale později i na jevištích. A byli to skvělí parťáci. Namátkou Bizoni z Lubů a jejich nezapomenutelné, zdobené kytary vlastní výroby, po nich suprová kapela Kluci z Lubů a další. Takže  i když nám čas poněkud utekl, rád se do města kytar a malin nezralých podívám a zahraju. Snad někdo ze starých "pardů" přijde.

 • Čt
  08
  Lis
  2018

  Sedlčany

  19:30KD Josefa Suka

  Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.

 • Čt
  15
  Lis
  2018

  Plzeň - divadélko Jonáš

  19:00Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

  Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.

 • 16
  Lis
  2018

  Dolní Cerekev

  19:30Country hospoda El Paso

  Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.

 • Čt
  22
  Lis
  2018

  KLADNO

  19:00V sále restaurace U Studničků na Bressoně (to je kladenská čtvrť).

  Patrně si mě "Kladeňáci" nějak oblíbili, takže už se moc těším na další koncert. Zahraju, posedíme, pokecáme aj pivečko si dáme a hlavně se budu snažit, aby byla pohoda a příjemný večer.

 • 23
  Lis
  2018

  JABLONEC N.NISOU

  20:30Klub Klondike

  Město bižuterie, alespoň jak si vzpomínám ze školních let. Drsný kraj, hlavně v zimě. Tak doufám, že cestou nezapadneme sněhem a dorazíme včas do tepla klubu Klondike.

 • So
  08
  Pro
  2018

  BAKOV n. Jizerou - vánoční recitál

  19:00Muzeum Bkov n. Jizerou

  V Bakově jsem už letos hrál na velmi příjemném festivalu. Takže, když se mi ozvala paní Táňa Dvořáková z městské knihovny, zda-li bych nechtěl zahrát posluchačům i v předvánoční době, tak jsem ani na okamžik nezaváhal. Budu se těšit a věřím, že písničky, které vyberu pro čas pokoje, radosti a rozsvícených stromečků, se budou líbit.

 • Čt
  20
  Pro
  2018

  KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

  18:00Kino v Klášterci n.Ohří

  Společně s mým písničkářským kamarádem, Pepou Štrossem, se pokusíme o předvánoční náladu, o pohodu, klid a mír, o trochu zamyšlení a vzpomínek. Nebude chybět ani vtip a legrace. Takže věříme, že ti co přijdou se vánočně naladí a společně si uděláme nádherný večer.

 • So
  22
  Pro
  2018

  LOKET - Vánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Chvíle klidu a pohody, hodně písniček a povídání, a hlavně v tom předvánočním spěchu a starostí, malé zastavení. Třeba si někdo vezme sebou také kytaru a dáme dohromady alespoň jednu starou a pěknou koledu, nebo vás naučím písničku pod stromeček. Vstupné bude stylem, kdo, co dá.. Tak  jsem na vás zvědavý. A přeji vám vše krásné a nejen o Vánocích.

 • 22
  Úno
  2019

  NOVÉ DVORY u Kutné Hory

  20:00Kulturní sál restaurace U Hájků

  Pozvání od mého muzikantského kolegy a bezvadného člověka nelze odmítnout. Přestože jsem chtěl mít leden a únor roku 2019 bez koncertů a udělat si hlasový klid. Ale, když se ozve Zdenek Vřešťál, tak neumím říct ne. Navíc jsem U Hájků už hrál. Tuším v roce 2017 a líbilo se mi tam. Věřím, že lidičky zase přijdou a bude parádní atmosféra jako tenkrát.

 • 08
  Bře
  2019

  KAŠPERSKÉ HORY

  19:00Kino v Kašperských Horách

  Milovaná Šumava. Jak se netěšit? Věřím, že vám hraním a povídáním zpestřím jarní podvečer. Snad to nebude pro vás ztracený čas. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení. Určitě zahraju "Šumavskou zkratku" a nebude chybět ani Toulavej , Zelená košile, Náklaďák do L.A, Brčko, Sobotní blues a další songy. A samozřejmě věnuji písničku všem přítomným ženám k MDŽ.

 • 22
  Bře
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům

  Už skoro jako domů jezdím hrát do Lázní Kynžvart. Vždycky pohoda, vždycky skvělí pořadatelé a strašně bezvadné publikum. Pevně věřím, že zase přijde hodně těch,, co mají rádi slušný humor a písničky pro radost i zamyšlení. No a pak se ještě zastavím v hospůdce a maličko si s přáteli "zabékáme", jak říkají moraváci.

 • Čt
  18
  Dub
  2019

  STRAKONICE

  19:00Rytířský sál hradu Strakonice

  Do Strakonic jezdím opravdu rád. Za prvé tam mám spoustu přátel, je tam skvělý sál, skvělý zvuk a zvukař, laskaví pořadatelé z kulturního střediska a vnímavé publikum. Takže na viděnou, na slyšenou na strakonickém hradě.

 • So
  27
  Dub
  2019

  HORNÍ JIŘETÍN - Krušnohorské předkolo Porty

  16:00Horní Jiřetín

  Jako jeden z porotců předkola Porty a samozřejmě po náročném vyhlášení vítězů, si ještě zahraji spolu se Stráníkama a Otíkem Maňákem pár písniček a noc bude plná pohody a zpěvu.

 • 03
  Kvě
  2019

  PÍSEK - Country hospůdka "U šesti strun"

  19:00Country hospůdka "U šesti strun"

  Příjemné prostředí, příjemní pořadatelé, příjemní posluchači, tak to je dohromady příjemná a bezvadná hudební hospůdka v jihočeském městě Písek. Už loni se mi tam moc líbilo a věřím, že letos to nebude jinak.

 • So
  11
  Kvě
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  cca 19.00Country golf club Střítež

  Super country golf klub v malé dědině u Třebíče. Super lidi, kteří se o něj starají. Super pořadatelé, kteří chtějí něco pozitivního dělat. A tak na minifestiválek "Střítežská bota" zvou všechny, kdo mají rádi solidní muziku, dobré jídlo a pití a hlavně pohodu. Věřím, že bude sv. Petr milostiv a akce tentokrát neproprší.

 • So
  18
  Kvě
  2019

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  Príma parta muzikantů s lákavým názvem "Fernet" mě pozvala jako hosta k jejich 30tým narozeninám. Celý ten večer zahájím a pak si poslechnu své kolegy.Věřím, že to bude nádherný večer se spoustou písniček a povídání. A jsem přesvědčen, že s "ferneťákama" to nebude nasucho.

 • So
  25
  Kvě
  2019

  NYMBURK - festival pod vodárenskou věží

  cca 18.00hPod vodárenskou věží

  Je to už pár let, kdy jsem si zahrál na velmi příjemném festivalu v Nymburce. Takže vím, že se opět mohu těšit na pohodu a bezva diváky. Jen aby bylo pěkné počasí a málo festivalových rušičů.

 • So
  01
  Čvn
  2019

  SLAVKOV U BRNA - Jarmark

  ODPOEDNÍ HODINYNáměstí

  Pro mne úplně nová zkušenost. Na žádném jarmarku jsem nikdy nehrál. Trochu se obávám, že nikdo nebude mé písně poslouchat, že bude křik a rambajs a trochu se těším, že třeba bude vše naopak. Jak říká Jaro Slávik- nezkusíš, nevíš. V nejhorším si řeknu: Jsem ale na Moravě, hurá.

 • 07
  Čvn
  2019

  KALIŠTĚ u Humpolce - festival Folkaliště 2019

  cca 18.00Chalupa na Bělici

  Tradiční a hodně oblíbený festival. Pohodová atmosféra, bezvadné kapely, milí a vstřícní pořadatelé, skvělý zvuk. Co víc si přát? Budu se snažit, aby se písničky líbily a jednu z nich pošlu tam nahoru, do nebe, pro Jirku Kutiše, který byl nezapomenutelnou duší tohoto festivalu.

 • Čt
  13
  Čvn
  2019
  14
  Čvn
  2019

  ÚSTÍ n.Labem - Porta 2019

  cca 18.00Malá scéna na Laguně

  Kolik let už mám takové mírné mrazení na páteři, když se dozvím, že mám opět hrát na Portě.  V tom slově je ukryto tolik vzpomínek, písniček, přátelství, tolik prozpívaných nocí, tolik muzikantského štěstí... No nic, začínám být nějak sentimentální.  Prostě  ve čtvrtek 13.června zahraji asi hodinku na Malé scéně, které se říká "Na laguně"  a v pátek se ze mne stane jeden z porotců autorské soutěže Junior Song. Těším se na mladé skladatele a budu jim držet palce, aby se jejich skladby líbily jak porotě, tak hlavně posluchačům.

 • So
  15
  Čvn
  2019

  KOSOV u Kamenného Újezdu.- Fesťák na Yukonu

  cca 19.30Bývalý lom osady Yukon

  Yukon, to zní tak nádherně romanticky, voní dálkou a touláním a připomíná dny mého mladického toulání, potlachů a nocí pod hvězdami.Takže dojedu do Budějovic, pak mě odvezou na to nádherné místo a pak ... Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Sobotní blues a ještě mnoho dalších... Jo. Těším se.

 • 21
  Čvn
  2019

  KADAŇ

  19:00VENKOVNÍ ZAHRADA U KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ

  Až budu hrát a zpívat v Kadani, tak pár písniček pošlu do nebeského amfiteátru pro Rudu Koblice. Kamarád, muzikant, skvostný člověk. A také nezapomenutelná, rodinná kapela Verumka. To bylo nádherných akcí, posezení, písniček... Nejde zapomenout.

 • 05
  Čvc
  2019

  Hrad ŠVIHOV

  19:00Nádvoří hradu Švihov

  Hrad Švihov je pro mne jedno z mystických míst a tak se těším nejen na koncert, ale i na večerní, klidné pokoncertní posezení na nádvoří. Těch pár komárů mi náladu v žádném případě nemůže pokazit.

 • So
  13
  Čvc
  2019

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ

  19:00Hudební scéna Pod pergolou

  Pokud nebude jó moc pršet, tak opět si uděláme nádherný podvečer s písničkami a povídáním. Konstantinky jsou moc fajn a rád tam jezdím.

 • 26
  Čvc
  2019

  PÍSEK-DIVADLO POD ČAROU

  20:00Písecké divadlo "Pod čarou"

  Nevím co se stalo, ale letos budu hrát v Písku dokonce dvakrát. Písek je nádherné město s velkou historií a já se tam pokaždé cítím pohodově. Tak věřím, že diváci přijdou  i do divadla Pod čarou. Připravím pohodový a příjemný recitál a už teď se těším na jih Čech.

 • So
  27
  Čvc
  2019

  VILÉMOV- festival Půlení léta

  cca 18.00Fotbalový stadion ve Vilémově.

  Po menší přestávce zase do známých míst. Jako vždy se tam potkám se spoustou známých kolegů, bude pohodová atmosféra, hodně bezvadných písniček, nějaké to pivečko, klobáska a veselý kalíšek na přátelství. Těším se na Jirku Lebedu, dobrou to duši a ředitele festivalu.  A vím, že posluchačů bude zase o dost víc, zvukař udělá dobrý zvuk a svatý Petr pošle nádherné počasí.

 • So
  03
  Srp
  2019

  PUSTOVĚTY - moje oblíbená štace

  17:00Pustovětská hospůdka , patrně na velkém sále, stejně jako to bylo v r.2018

  To se někdy tak stane, že je vám najednou někde skoro jako doma. A jako doma se cítím v Pustovětech. Letos to bude obzvláště zajímavé. Vymysleli jsme se šéfem Karlem, že koncert bude o něco delší, jelikož si ke mě pozve ještě loketské Roháče. A ty já opravdu rád. Každý dáme oficiální hodinku, pak si připijeme a pro ty, co budou chtít ještě poslouchat, nehlučit ale zpívat, tak přijdou písničky na přání a známé songy, prostě zpívaná do půlnoci.

 • 09
  Srp
  2019

  JANOUŠKOVO ÚSTÍ

  cca 20.00vodácké tábořiště Cakle-Ústí n. Orlicí

  Slávek Janoušek se nechal "ukecat", že k slávě a proslulosti tohoto festivalu chybí už jen moje maličkost, a tak se těším na to, jak mu zvednu sledovanost. To bude koukat.

 • So
  10
  Srp
  2019

  SLABCE u Rakovníka - Dobře utajená country

  cca okolo 14.00 hFestivalový areál ve Slabcích

  A opět na známém a oblíbeném místě. Bohužel neuvádím přesný čas mého pobytu na jevišti, ale určitě to nevadí.  Až pořadatel zavelí, tak tam naklušu, sednu, zahraju a budu se domnívat, že se vám to líbí. Moc se těším.

 • So
  17
  Srp
  2019

  ZLÍN - Festival "Toulavej 2019"

  15:00Nádvoří zlínského zámku

  Tak už jsem ani nedoufal, že by se znovu obnovil festival u jehož prvopočátku jsem stál. Pět let jsme se scházeli v Holešově na zámku, pak se něco stalo a po malé, dvouleté pauze, se sejdeme znovu.  Opět na zámku, ale tentokrát ve Zlíně. Díky pochopení zlínských kulturních pracovníků a hlavně Pavla Chmelíka, pozval jsem tyto kapely: AG FLEK, ROHÁČI, MARIEN, SLUNÍČKO, PŘELET MS, PEPA A MATĚJ ŠTROSSOVI  a tak trochu já.Protože jako dramaturg si chci taky vrznout. Tedy zahrát. Přijďte, bude to fajn, což vám potvrdí i moderátor olomouckého rádia Sandy Nosek.

 • So
  24
  Srp
  2019

  PILNÍKOVSKÝ PÍSNIČKÁŘ

  17:00Pilníkov u Trutnova - místní hřiště.

  Zajímavý festiválek na podporu začínajících písničkářů. Nevím, jestli mě berou jako mladého, začínajícího a slibného umělce, nebo jako starou fosílii a odstrašující případ. Každým pádem se do Pilníkova těším a věřím, že mé songy potěší diváky. Alespoň se o to budu ze všech svých ubývajících sil snažit.

 • 30
  Srp
  2019

  PLOUKONICE u Turnova

  19:30Country saloon V jeteli

  Nedaleko Turnova,  v Ploukonicích, se v country saloonu rozezní kytara a budu se snažit zazpívat písničky známé, ale i novější songy a chci věřit, že přijde spousta bezvadných diváků.

 • St
  11
  Zář
  2019

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Lázeňský dům Libuše

  Možná už ani nevím, kolikrát už jsem jel trasu Loket- Karlova Studánka. A pokaždé je to stejné těšení. Na tu nádheru Jeseníků, na pohodové posluchače, na ubytování v Ludvíkově u našich přátel, na hodnou paní kulturní, prostě je mi tam krásně.

 • Čt
  12
  Zář
  2019

  POSTŘELMOV- recitál

  18:00Kulturní dům Postřelmov

  Díky vstřícnosti radnice a kulturního domu, budu opět po několika letech hrát tam, kde jsme kdysi s Ríšou Melicharem měli veliký úspěch. Moc se těším.  Na hraní, na lidičky, na moje milované Jeseníky.

 • 13
  Zář
  2019

  LÁZNĚ JESENÍK

  20:00Zrcadlový sál Priessnitzovy léčebné lázně

  Z Karlovy Studánky se přesunu do Lázní Jeseník, kde je tak nádherně, že si pobyt v mé milované oblasti trochu prodloužím. Den prochodím v Ludvíkově a posedím se známými, pak koncert v lázních a potom bohužel už domů. Ale věřím, že se na známá místa zase brzy podívám.

 • St
  18
  Zář
  2019

  TŘEBOŇ

  19:30lázeňský dům Lázně Aurora

  Velice mě těší, že opět zavítám do Jižních Čech, do kraje rybníků a laskavých lidí. V lázních Třeboň jsme kdysi hráli s mým parťákem Ríšou Melicharem a bylo to moc příjemné. Teď posluchači uslyší trochu jiný program, ale dojde i na starší a známé songy a samozřejmě budu rád, když i nové písničky najdou spřízněné duše.

 • Čt
  19
  Zář
  2019

  SUŠICE

  19:00Kinosál

  Krásné město, bezvadní a vnímaví posluchači. Začínající barevný podzim v podhůří Šumavy... Jak já se těším.

 • Čt
  26
  Zář
  2019

  KOLÍN

  20:00TERASA ZA KULTURNÍM DOMEM

  Velmi vstřícné jednání s panem ředitelem Hejdukem se zúročilo v zářijový recitál. Pevně věřím, že bude komu hrát, jelikož Kolín je kulturní město a moji přátelé přijdou určitě. A samozřejmě zazní píseň věnovaná nebetyčným, kolínským horám.

 • Čt
  03
  Říj
  2019

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

  Všude dobře, ale v Lázních Bělohrad ještě mnohem líp. Příjemná a vstřícná paní kulturní, bezvadný zvukař, skvělé a citlivé publikum, co víc si může písničkář přát? Vážně se moc těším.

 • 11
  Říj
  2019

  BRTNICE

  19:00místní kinosál

  Vždycky jsem si přál zahrát v Brtnici. Nevím proč. Asi se mi městečko líbí, mockrát jsem přes něj jel, ten kraj je nádherný a tak se mi přání vyplnilo. Přivezu spousty písniček a povídání, nějaká CD a uděláme si pohodový večer.

 • So
  12
  Říj
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  19:00Country Golf Club - Střítež

  Dlouho  jsem se snažil zahrát si po čase v nádherném městě Třebíči. Ale vedení kulturního domu zřejmě už nemá o jednoho písničkáře z Lokte zájem. A tak jsem se domluvil s úžasným člověkem z country clubu ve Stříteži, s Vláďou Novákem a nebyl jediný problém. Tak moji přátelé v Třebíči, máte to cca 2km od města. Přijeďte a já budu hrát jako vždy od srdce k srdcím. Těším se na vás.

 • 18
  Říj
  2019

  VELHARTICE

  19:00Kulturní dům ve Velharticích

  Pro mne opět trochu neznámé místo, ale neznámý kraj to není. V předhůří Šumavy nad říčkou Ostružnou zazní známější i méně známé songy, věřím, že v kuturáku budou samí příjemní a vnímaví posluchači a nikdo nebude litovat ušlého času. Po koncertě se přesunu do Srní, kde bude jako pokaždé zpívaná až do neděle. Těším se, těším.

 • Út
  22
  Říj
  2019

  KARLOVY VARY - Husovka klub Paderewski

  19:00Paderewski

  Zase po čase kousek od baráku. S Pepou a Matějem Štrossových si uděláme pohodový večer v krásném karlovarském klubu. Je tam super zvukař, bezvadní lidi, co to vedou, dobře zásobený bar, tak co chtít víc? My dodáme písničky, vy trochu potlesku a vůbec nebude vadit, jestli náhodou bude venku nevlídno. V klubu prostě bude fajn.

 • 01
  Lis
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům v Kynžvartě

  Letos už podruhé v kouzelných lázních západních Čech. Hraje se za to, co se vybere a pak ještě přídavek v hospůdce. Pomalu si tam připadám jako doma. A tak je to správné a tak to má být.

 • Čt
  07
  Lis
  2019

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Hudební sál DK

  Nesmírně mě potěšilo, že představím svůj recitál v nádherném prostředí hudebního klubu v Kroměříži. Zazní jak starší songy      ( Toulavej, Nebe plné koní, Sobotní blues, Zelená košile...), tak i novější skladby na př. Hádej, kdo tě má rád, Brčko, Jak dravá voda, Středa, Krámky a mnoho dalších. Těším se moc.

 • So
  16
  Lis
  2019

  SLATIŇANY

  cca 18.30Sokolovna Slatiňany

  Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.

 • Čt
  21
  Lis
  2019

  KLADNO

  19:00Muzikantská hospůdka !U Studničků" www.facebook.com/ustudnicku

  Tak zase po roce bude v milém prostředí "U Studničků" předvánoční recitál. Budu se snažit, aby všichni byli spokojeni, aby zazněly ty pravé písničky a aby panovala výborná nálada, stejně jako loni. Na Kladně je fajn a hlavně mě těší, že "kladeňáci" postoupili de extraligy. Jágr je fenomén. Kdyby tak přišel na koncert, asi bych uronil slzu. Totiž Kladnu fandím od dětství.

 • So
  23
  Lis
  2019

  HROBSKÝ TUPLÁK

  CCA 21.00HROB u Duchcova-Sál restaurace Koruna

  Pozvání do Hrobu. Ještě že na začátku není malé h. I když člověk mého věku by si měl na podobné pozvání přivykat. Ale já věřím, že nebude pohřební nálada, ale naopak bude spousta písniček, legrace, povídání a k dobré náladě přispěji i já. Stařík v Hrobě.

 • St
  11
  Pro
  2019

  PLZEŇ - Bez koled a přece vánočně

  19:00Měšťanská beseda- divadélko Jonáš

  Čas předvánoční, čas shonu a starostí, co komu koupit a komu raději nedat ani propisku. Čas kdy už nám koledy, znějící od října ve všech nákupních centrech a televizních reklamách, lezou krkem a do Betléma ani zadarmo. Čas, kdy je nutno na chvíli zpomalit, sednout si a maličko se zaposlouchat o čem vlastně jsou svátky klidu a míru. A tak přijďte. Nezazní jediná koleda, ale za to spousta písniček pro zamyšlení i pro úsměv. Těším se na vás. Moc.

 • So
  14
  Pro
  2019

  OSTROV N. OHŘÍ

  19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

  Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

 • St
  18
  Pro
  2019

  LÍŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

  cca 19.30Líšov- klub Nanečisto

  Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

 • So
  21
  Pro
  2019

  LOKET - bez koled a přece vánoční

  19:00Městská knihovna v Lokti

  Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.

 • So
  21
  Bře
  2020

  SVĚTLÁ nad Sázavou - Společný koncert se skupinou Fernet

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  S "Fernetama" je dobře jak na jevišti, tak i v hospůdce, nebo jen tak na louce. Prostě prima parta a proto se těším na koncert. Každý dáme tak necelou hodinku, pak si asi ještě chvilku posedíme a pokecáme u pivka, aby jsme zhodnotili, pochválili se a naplánovali třeba nějakou další akci.

 • 17
  Dub
  2020

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00Měst. divadlo v divadelním klubu Ántré

  Jako vždy se nemohu dočkat, až přijedu do nádherného městečka nad řekou Vltavou. Dýchne na mě historie, romantika a tajemno. Prostě mám Krumlov rád a vím, že v klubu Ántré bude opět pohoda.

 • So
  25
  Dub
  2020

  LUBY u Chebu

  19:00Kulturní dům

  Po čase opět ve městě kytar a muzikantů. Moje první kytara nesla název Cremona Luby, stála okolo 250 kč a zaboha nešla pořádně naladit. Ale ta další od mistra Shneidera, z druhé ruky, to bylo jiné kafe. Těším se, že zase přijde pár známých a když nebudu odjíždět domů, tak určitě dáme jedno malé a pokecáme.

 • So
  06
  Čvn
  2020

  SALAJNSKÝ ŽEBŘIŇÁK

  14:00Salajna u Dolního Žandova- okr. Cheb

  Nemám to až tak daleko, jako když jedu na Moravu, takže pohoda. O tomto festivalu jsem již hodně slyšel, a tak jsem rád, že mě pořadatel pozval a na koncert se moc těším. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci budou víc poslouchat, než se mezi sebou bavit, všichni odehrajeme bez jediné chybičky a bude na co vzpomínat.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  01
  Srp
  2020

  FEST. DOBRÉ RYBNÍKY - Opatovce u Trenčína

  cca 18.00Camping Dobré Rybníky

  Na Slovensko se těším z mnoha důvodů. Jednak mám z poloviny po otci slovenskou krev, druhak, už jsem na Dobrých rybníkách jednou hrál a bylo to tam super a za třetí poveze mě Zdenek Březina z Plzně  a nemusím se tam trmácet vlakmo. A hlavně slovenští diváci mají české písničky rádi, rozumíme si a jsme přátelé.

 • So
  08
  Srp
  2020

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. Od Roháčů jsem se dozvěděl, jak to tam bylo super. Tak věřím, že to super bude i letos.

 • 14
  Srp
  2020

  CHUDENICE recitál

  18:00Zámecké nádvoří v Chudenicích

  Před několika lety jsem v Chudenicích na zámku hrál. Diváci byli super, pomalu se na nádvoří snášel soumrak a já vybíral písničky tak, aby se do té krásy končícího dne hodily. A tak by to mělo být i v tomto roce. Věřím, že zase lidičky přijdou a uděláme si společně nádhernou pohodu.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • 21
  Srp
  2020

  RECITÁL NA ZÁMKU- KAMENICE n. LIPOU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové podivné něco a člověk jakoby pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.