Kalendář akcí

 • 09
  Bře
  2018

  Lázně Bělohrad

  19:00Kulturní sál lázní, Lázně Bělohrad

  Lázně Bělohrad? Pokaždé super! Bezvadní posluchači, príma zvuk a velice laskavá paní kulturní. Těším se.

 • 23
  Bře
  2018

  Lázně Kynžvart

  19:00Léčebné lázně - kulturní sál lázní, Lázně Kynžvart

  Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.

 • So
  07
  Dub
  2018

  Jesenice u Rakovníka

  20:00Klub "Truhlárna", Jesenice u Rakovníka

  Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.

 • St
  11
  Dub
  2018
  Čt
  12
  Dub
  2018

  BRNO-Výstaviště

  16:00Brněnské výstaviště

  Dva dny na brněnském výstavišti.   Pavilon kde bude obrovská výstava lesnické a myslivecké techniky, zbraní a různých pomůcek. Předloni jsem tam hrál a byla to "špica". Budu mít několik hudebních vstupů a určitě ti, co tam přijdou, nebudou litovat. Čekají na vás stánky se zvěřinovými pochutinami, spousta různých nožů, oblečení, zbraní, venku je k vidění co vše používají lesníci, no chce to vidět. Moje vystoupení je plánováno asi takto: Ve středu cca okolo 16.00 a ve čtvrtek tři vstupy. V 10.00, pak ve 12.30 a nakonec v 15.30. Z předloňského hraní vím, že se na nějakou tu minutu nehledí, takže časy jsou orientační.

 • St
  18
  Dub
  2018

  Mladá Boleslav - FOLKPARÁDA

  19:00Malý divadelní sál

  Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.

 • Čt
  26
  Dub
  2018

  Karlovy Vary - Klub Paderewski

  19:30DIVADLO HUSOVKA - Klub Paderewski

  Tentokrát budu hostem mé nejmilejší kapely. Ano, pozvali mě Roháči z Lokte a to se prostě neodmítá. Uděláme si skvělý večer, protože s nimi jsou večery vážně skvělé. Zazní spousta nových i starších songů, bude pohodička, legrace a všechno jak má být.

 • 27
  Dub
  2018

  Zruč nad Sázavou

  19:00Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavou

  Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.

 • So
  28
  Dub
  2018

  Horšovský Týn

  19:00Sál MKZ

  V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...

 • 04
  Kvě
  2018

  RAKOVNÍK

  19:00Tylovo divadlo

  Rakovnické Tylovo divadlo je vyhlášené svou kulturní úrovní. Věřím, že diváci budou spokojeni i s mým koncertem a přestože už květen láká lidi na zahrádky a ven do přírody, najdou si i cestu za jedním písničkářem. Budu se na vás těšit.

 • So
  12
  Kvě
  2018

  Přelouč

  19:00Kino Přelouč

  Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.

 • Ne
  13
  Kvě
  2018

  Dobruška

  15:00DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA

  Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.

 • Po
  14
  Kvě
  2018

  Letohrad

  20:00Myslivecká chata v Bažantnici

  Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.

 • So
  19
  Kvě
  2018

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  13:00Střítěž- Střítežská bota festiválek folk-tremp-country

  Jestli se někam jó moc těším, tak zrovna sem. Můj úhlavní kamarád a nebezpečně hodný člověk, Vláďa Novák, má dar udělat dokonale fungující věci. Pamětníci si určitě vzpomenou na super festivalové dny ve vesničce Příšťpo, kterou do té doby nikdo neznal a potom celá folkovo-country scéna. Mám pocit, že časem bude o Střítežskou botu obrovský zájem.

 • 25
  Kvě
  2018

  PÍSEK

  19:00country hospůdka "U šesti strun"

  Na tuhle štaci mě vlastně navedl můj kamarád Ríša Melichar. Prý se tam Roháčům hodně líbilo a tak jsem tam zavolal, no a ejhle: Prý už se těší až zazní "Toulavej", "Náklaďák do L.A". "Brčko" a další písničky. A tak se těším i já.

 • So
  16
  Čvn
  2018

  NETOLICE - memoriál Tony Hořínka- folkovotrempský festival

  17:00U hotelu Rychta na Starém městě v Netolicích

  Když jsem začínal trempovat, tak snad u všech táboráků se zpívaly písně, které psali staří trempíři a byla to celá řada slavných muzikantů. A mezi tou elitou, jakou byli tenkrát Jarda Mottl, Pedro Mucha, Jenda Korda a další bezpochyby patřil Tony Hořínek. Bude mi ctí se této akce zúčastnit se vší pokorou a uznáním skvělému člověku.

 • 22
  Čvn
  2018

  NASAVRKY - Nasavrkání

  20:00Na letní terase Hotelu Šustr

  V životě jsem netušil, že budu hrát v Nasavrkách. A navíc ten nádherný název festivalu - Nasavrkání. To nemůže skončit jinak, než dobře. Už se začínám těšit. Na Nasavrky, na kolegy muzikanty, na diváky , prostě na všechno.

 • So
  30
  Čvn
  2018

  Kdyně

  15:00přírodní amfiteátr pod hradem Rýzmberk

  Jeden z letitých festivalů FCK a hlavně jeden z festivalů, kde je pohoda, radost a příjemná atmosféra. Těším se na diváky i na muzikanty a doufám v příznivé počasí.

 • Ne
  01
  Čvc
  2018

  Řevnice

  18:00Lesní divadlo v Řevnicích

  V neděli 1.července bude Porta končit poctou Wabimu Daňkovi. A je mi ctí, že svému dlouholetému kamarádovi budu smět poslat do nebeského baru písničku. Chybíš tady příteli, ale jednou se stejně všichni sejdeme.

 • So
  14
  Čvc
  2018

  Jeseník - Folková Katovna

  16:00:Klub Katovna-Jeseník

  Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.

 • St
  18
  Čvc
  2018

  HAVLÍČKŮV BROD

  20:00Náměstí v Havl. Brodě

  Tady jsem moc zvědavý, jak koncert proběhne. Abych se přiznal, nemám v oblibě hraní na náměstích, slavnostech a pod. Ale třeba to zrovna bude super. Přijdou lidi, co chtějí poslouchat, bude výborný zvuk, krásné počasí, děcka nebudou pobíhat před pódiem a křičet a všude pohoda a klídek. Zkusit se má všechno. Takže se docela těším i trochu obávám...

 • Ne
  22
  Čvc
  2018

  JIČÍN

  17:00Zámecký park v Jičíně

  Město pohádek a laskavých lidí. Nevím, jestli cestou potkáte Rumcajse, nebo Manku, ale vím, že vás čeká v zámeckém parku spousta písniček a povídání, že vám jeden starší kluk s kytarou bude chtít pohladit duši a na tváři vykouzlit úsměv.

 • So
  28
  Čvc
  2018

  KESTŘANY- rýžování zlata na Otavě

  15:00Kestřany - kousek od Ražic

  Jižní Čechy jsou známé spoustou aktivit a určitě mezi ně patří už 26. ročník rýžování zlata na Otavě. Otava je odedávna mezi trempy nazývaná Zlatou řekou, takže kde jinde rýžovat, že? No a až se narýžuje, bude se hrát a věřím, že snad i já přispěji svým koncertem k pohodě a dobré náladě. A také se těším, že se tam po delší době potkáme s Věrkou Martinovou a dalšími muzikanty.

 • So
  04
  Srp
  2018

  Hrad Veveří

  14:00Hrad Veveří

  Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.

 • Ne
  05
  Srp
  2018

  TELČ

  cca 19.30Zámecké nádvoří v Telči

  Je to už hodně let, kdy jsem naposledy hrál v Telči.  Nádherné město, nádherný festival, spousta lidí a muzikantů, prostě samé plus. No a pak dlouhá přestávka, ( asi jsem nezapadl do dramaturgie ), ale teď  se znovu mohu těšit na nedělní hraní na zámeckém nádvoří.

 • 17
  Srp
  2018

  VLADISLAV- Vandrobraní

  18:00V areálu vladislavské sokolovny

  Díky malým festiválkům, poznávám místa, kam by jsem se jinak nikdy nedostal. A Vladislavské vandrobraní k nim samozřejmě patří. Dědina kousek od Třebíče u řeky Jihlavy a absolutně bezvadní pořadatelé. A také bezvadní muzikanti. Letos se o to víc těším, jelikož se zase potkám s mými oblíbenci. Stráníci, Ota Maňák, Epydemye a další. A věřím, že bude co poslouchat.

 • So
  25
  Srp
  2018

  PUSTOVĚTY

  17:00Hostinec Na ostrově

  Malá vesnička v údolí Rakovnického potoka, tak asi 10 km od Rakovníka. Nádherné místo. Před hospůdkou Na Ostrově malé jeviště, v hospůdce vaří samé dobroty, pořadatel Karel a spol. mají vše pevně pod kontrolou a večer po koncertě dáme po kalíšku a ještě k tomu nějakou písničku. Tak si udělejte čas a  přijeďte. Vlakem, na koni, na kole, nebo pěšky, bude tam pohodička.

 • Ne
  26
  Srp
  2018

  BAKOV n. Jizerou

  cca 16.00Volnočasový areál v Bakově

  Z Pustovět se v neděli přesunu do Bakova n. Jizerou. Je to opět místo, kde jsem ještě nehrál (alespoň myslím), ale určitě tam bude hezky. Podle mého to je menší folkový festiválek, takže klídek, pohodička, fajn lidičky. Těším se.

 • So
  08
  Zář
  2018

  CHEB - festival Babí léto

  17:00Krajinka (areál pod Chebským hradem)

  Tentokrát nebudu nijak daleko cestovat. Cheb znám, mám odtamtud ženu, zapíchli tam v r. 1624 Valdštejna a bývala tam bezvadná kapela Rychtáři. A taky tam mám svého očního lékaře a pana doktora přes klouby a kosti. V mém věku je to ohromná výhoda.

 • So
  15
  Zář
  2018

  Stříbrná u Kraslic

  17:00Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic

  Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.

 • Čt
  20
  Zář
  2018

  Náchod

  19:00Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod

  Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.

 • 21
  Zář
  2018

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Sál velké jídelny na Libuši

  Letos mám opravdu štěstí. Už zase pojedu tam, kde jsme jako kluci trempovali, kde jsme s naší osadou pili vodu z Bílé Opavy, dali si něco na zub na Barborce, vyšlápli na Praděd a prošli skoro všechny hřebenovky Jeseníků. A Karlova Studánka, to jsou jedny z nejkrásnějších lázní. Už se moc těším.

 • So
  22
  Zář
  2018

  KRNOV-Burčákobraní

  mezi 15-16.00hV zahradě Flemmichovy vily /muzea/ v Krnově

  Tak tady, kousek od Polských hranic, budu hrát poprvé. Trochu jsem na "Burčákobraní " zvědavý, jelikož burčák mi víc pasuje na jižní Moravu, ale co já vím... Doufám jen, že pořadatel nechtěl, abych někde cestou koupil pět litrů burčáku a v Krnově by mi ho sebrali.

 • Čt
  11
  Říj
  2018

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál lázeňského domu

  Městečko které mám moc rád. Bezvadní posluchači, laskavá paní kulturní, dobrý zvuk, takže nezbývá, než-li se těšit a dobře zahrát.

 • 19
  Říj
  2018

  CHORNICE ( okr. Svitavy )

  18:00Kulturní dům v Chornicích

  Další nové místo, kde budu hrát poprvé. Ale jak jsem zjistil, jsou Chornice velmi aktivní a kulturní obec. Tak věřím, že posluchače potěším a uděláme si pohodový a příjemný podvečer.

 • So
  20
  Říj
  2018

  ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST ( pro ty, co nevědí, tak je to kousek od Třemošnice)

  18:00Penzion Žlebská Lhotka u Třemošnice

  Místo, o kterém jsem doteď neměl ani potuchu a najednou si zahraju na minifestiválku. Měl bych být na pódiu asi okolo 20.00hod. Hlavně se těším na skupinu Wyrton, jelikož je znám,. Měl jsem je na svém festivalu "Toulavej" v Holešově a jsou super. Po koncertě asi posedíme a pozpíváme do ranních hodin.

 • St
  31
  Říj
  2018

  Kralupy nad Vltavou

  19:00Kulturní dům Vltava

  Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé a vnímavé obecenstvo. Přivezu sebou také pár písniček na CD a mohl by to být pro někoho hezký dárek pod stromeček. Takže věřím, že ti, co mají rádi pohodu, smích i zamyšlení, opět přijdou.

 • 02
  Lis
  2018

  LUBY - recitál

  19:00MKS Luby

  Kdo  z nás by neznal západočeské městečko Luby. Kytary z Cremony jsme tenkrát měli všichni. O kvalitě raději nemluvím. Ale v Lubech také bydleli úžasní muzikanti se kterými jsme se potkávali nejen u trempských ohňů, ale později i na jevištích. A byli to skvělí parťáci. Namátkou Bizoni z Lubů a jejich nezapomenutelné, zdobené kytary vlastní výroby, po nich suprová kapela Kluci z Lubů a další. Takže  i když nám čas poněkud utekl, rád se do města kytar a malin nezralých podívám a zahraju. Snad někdo ze starých "pardů" přijde.

 • Čt
  08
  Lis
  2018

  Sedlčany

  19:30KD Josefa Suka

  Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.

 • Čt
  15
  Lis
  2018

  Plzeň - divadélko Jonáš

  19:00Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

  Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.

 • 16
  Lis
  2018

  Dolní Cerekev

  19:30Country hospoda El Paso

  Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.

 • Čt
  22
  Lis
  2018

  KLADNO

  19:00V sále restaurace U Studničků na Bressoně (to je kladenská čtvrť).

  Patrně si mě "Kladeňáci" nějak oblíbili, takže už se moc těším na další koncert. Zahraju, posedíme, pokecáme aj pivečko si dáme a hlavně se budu snažit, aby byla pohoda a příjemný večer.

 • 23
  Lis
  2018

  JABLONEC N.NISOU

  20:30Klub Klondike

  Město bižuterie, alespoň jak si vzpomínám ze školních let. Drsný kraj, hlavně v zimě. Tak doufám, že cestou nezapadneme sněhem a dorazíme včas do tepla klubu Klondike.

 • So
  08
  Pro
  2018

  BAKOV n. Jizerou - vánoční recitál

  19:00Muzeum Bkov n. Jizerou

  V Bakově jsem už letos hrál na velmi příjemném festivalu. Takže, když se mi ozvala paní Táňa Dvořáková z městské knihovny, zda-li bych nechtěl zahrát posluchačům i v předvánoční době, tak jsem ani na okamžik nezaváhal. Budu se těšit a věřím, že písničky, které vyberu pro čas pokoje, radosti a rozsvícených stromečků, se budou líbit.

 • Čt
  20
  Pro
  2018

  KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

  18:00Kino v Klášterci n.Ohří

  Společně s mým písničkářským kamarádem, Pepou Štrossem, se pokusíme o předvánoční náladu, o pohodu, klid a mír, o trochu zamyšlení a vzpomínek. Nebude chybět ani vtip a legrace. Takže věříme, že ti co přijdou se vánočně naladí a společně si uděláme nádherný večer.

 • So
  22
  Pro
  2018

  LOKET - Vánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Chvíle klidu a pohody, hodně písniček a povídání, a hlavně v tom předvánočním spěchu a starostí, malé zastavení. Třeba si někdo vezme sebou také kytaru a dáme dohromady alespoň jednu starou a pěknou koledu, nebo vás naučím písničku pod stromeček. Vstupné bude stylem, kdo, co dá.. Tak  jsem na vás zvědavý. A přeji vám vše krásné a nejen o Vánocích.

 • 22
  Úno
  2019

  NOVÉ DVORY u Kutné Hory

  20:00Kulturní sál restaurace U Hájků

  Pozvání od mého muzikantského kolegy a bezvadného člověka nelze odmítnout. Přestože jsem chtěl mít leden a únor roku 2019 bez koncertů a udělat si hlasový klid. Ale, když se ozve Zdenek Vřešťál, tak neumím říct ne. Navíc jsem U Hájků už hrál. Tuším v roce 2017 a líbilo se mi tam. Věřím, že lidičky zase přijdou a bude parádní atmosféra jako tenkrát.

 • 08
  Bře
  2019

  KAŠPERSKÉ HORY

  19:00Kino v Kašperských Horách

  Milovaná Šumava. Jak se netěšit? Věřím, že vám hraním a povídáním zpestřím jarní podvečer. Snad to nebude pro vás ztracený čas. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení. Určitě zahraju "Šumavskou zkratku" a nebude chybět ani Toulavej , Zelená košile, Náklaďák do L.A, Brčko, Sobotní blues a další songy. A samozřejmě věnuji písničku všem přítomným ženám k MDŽ.

 • 22
  Bře
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům

  Už skoro jako domů jezdím hrát do Lázní Kynžvart. Vždycky pohoda, vždycky skvělí pořadatelé a strašně bezvadné publikum. Pevně věřím, že zase přijde hodně těch,, co mají rádi slušný humor a písničky pro radost i zamyšlení. No a pak se ještě zastavím v hospůdce a maličko si s přáteli "zabékáme", jak říkají moraváci.

 • Čt
  18
  Dub
  2019

  STRAKONICE

  19:00Rytířský sál hradu Strakonice

  Do Strakonic jezdím opravdu rád. Za prvé tam mám spoustu přátel, je tam skvělý sál, skvělý zvuk a zvukař, laskaví pořadatelé z kulturního střediska a vnímavé publikum. Takže na viděnou, na slyšenou na strakonickém hradě.

 • So
  27
  Dub
  2019

  HORNÍ JIŘETÍN - Krušnohorské předkolo Porty

  16:00Horní Jiřetín

  Jako jeden z porotců předkola Porty a samozřejmě po náročném vyhlášení vítězů, si ještě zahraji spolu se Stráníkama a Otíkem Maňákem pár písniček a noc bude plná pohody a zpěvu.

 • 03
  Kvě
  2019

  PÍSEK - Country hospůdka "U šesti strun"

  19:00Country hospůdka "U šesti strun"

  Příjemné prostředí, příjemní pořadatelé, příjemní posluchači, tak to je dohromady příjemná a bezvadná hudební hospůdka v jihočeském městě Písek. Už loni se mi tam moc líbilo a věřím, že letos to nebude jinak.

 • So
  11
  Kvě
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  cca 19.00Country golf club Střítež

  Super country golf klub v malé dědině u Třebíče. Super lidi, kteří se o něj starají. Super pořadatelé, kteří chtějí něco pozitivního dělat. A tak na minifestiválek "Střítežská bota" zvou všechny, kdo mají rádi solidní muziku, dobré jídlo a pití a hlavně pohodu. Věřím, že bude sv. Petr milostiv a akce tentokrát neproprší.

 • So
  18
  Kvě
  2019

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU

  19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

  Príma parta muzikantů s lákavým názvem "Fernet" mě pozvala jako hosta k jejich 30tým narozeninám. Celý ten večer zahájím a pak si poslechnu své kolegy.Věřím, že to bude nádherný večer se spoustou písniček a povídání. A jsem přesvědčen, že s "ferneťákama" to nebude nasucho.

 • So
  25
  Kvě
  2019

  NYMBURK - festival pod vodárenskou věží

  cca 18.00hPod vodárenskou věží

  Je to už pár let, kdy jsem si zahrál na velmi příjemném festivalu v Nymburce. Takže vím, že se opět mohu těšit na pohodu a bezva diváky. Jen aby bylo pěkné počasí a málo festivalových rušičů.

 • So
  01
  Čvn
  2019

  SLAVKOV U BRNA - Jarmark

  ODPOEDNÍ HODINYNáměstí

  Pro mne úplně nová zkušenost. Na žádném jarmarku jsem nikdy nehrál. Trochu se obávám, že nikdo nebude mé písně poslouchat, že bude křik a rambajs a trochu se těším, že třeba bude vše naopak. Jak říká Jaro Slávik- nezkusíš, nevíš. V nejhorším si řeknu: Jsem ale na Moravě, hurá.

 • 07
  Čvn
  2019

  KALIŠTĚ u Humpolce - festival Folkaliště 2019

  cca 18.00Chalupa na Bělici

  Tradiční a hodně oblíbený festival. Pohodová atmosféra, bezvadné kapely, milí a vstřícní pořadatelé, skvělý zvuk. Co víc si přát? Budu se snažit, aby se písničky líbily a jednu z nich pošlu tam nahoru, do nebe, pro Jirku Kutiše, který byl nezapomenutelnou duší tohoto festivalu.

 • Čt
  13
  Čvn
  2019
  14
  Čvn
  2019

  ÚSTÍ n.Labem - Porta 2019

  cca 18.00Malá scéna na Laguně

  Kolik let už mám takové mírné mrazení na páteři, když se dozvím, že mám opět hrát na Portě.  V tom slově je ukryto tolik vzpomínek, písniček, přátelství, tolik prozpívaných nocí, tolik muzikantského štěstí... No nic, začínám být nějak sentimentální.  Prostě  ve čtvrtek 13.června zahraji asi hodinku na Malé scéně, které se říká "Na laguně"  a v pátek se ze mne stane jeden z porotců autorské soutěže Junior Song. Těším se na mladé skladatele a budu jim držet palce, aby se jejich skladby líbily jak porotě, tak hlavně posluchačům.

 • So
  15
  Čvn
  2019

  KOSOV u Kamenného Újezdu.- Fesťák na Yukonu

  cca 19.30Bývalý lom osady Yukon

  Yukon, to zní tak nádherně romanticky, voní dálkou a touláním a připomíná dny mého mladického toulání, potlachů a nocí pod hvězdami.Takže dojedu do Budějovic, pak mě odvezou na to nádherné místo a pak ... Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Sobotní blues a ještě mnoho dalších... Jo. Těším se.

 • 21
  Čvn
  2019

  KADAŇ

  19:00VENKOVNÍ ZAHRADA U KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ

  Až budu hrát a zpívat v Kadani, tak pár písniček pošlu do nebeského amfiteátru pro Rudu Koblice. Kamarád, muzikant, skvostný člověk. A také nezapomenutelná, rodinná kapela Verumka. To bylo nádherných akcí, posezení, písniček... Nejde zapomenout.

 • 05
  Čvc
  2019

  Hrad ŠVIHOV

  19:00Nádvoří hradu Švihov

  Hrad Švihov je pro mne jedno z mystických míst a tak se těším nejen na koncert, ale i na večerní, klidné pokoncertní posezení na nádvoří. Těch pár komárů mi náladu v žádném případě nemůže pokazit.

 • So
  13
  Čvc
  2019

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ

  19:00Hudební scéna Pod pergolou

  Pokud nebude jó moc pršet, tak opět si uděláme nádherný podvečer s písničkami a povídáním. Konstantinky jsou moc fajn a rád tam jezdím.

 • 26
  Čvc
  2019

  PÍSEK-DIVADLO POD ČAROU

  20:00Písecké divadlo "Pod čarou"

  Nevím co se stalo, ale letos budu hrát v Písku dokonce dvakrát. Písek je nádherné město s velkou historií a já se tam pokaždé cítím pohodově. Tak věřím, že diváci přijdou  i do divadla Pod čarou. Připravím pohodový a příjemný recitál a už teď se těším na jih Čech.

 • So
  27
  Čvc
  2019

  VILÉMOV- festival Půlení léta

  cca 18.00Fotbalový stadion ve Vilémově.

  Po menší přestávce zase do známých míst. Jako vždy se tam potkám se spoustou známých kolegů, bude pohodová atmosféra, hodně bezvadných písniček, nějaké to pivečko, klobáska a veselý kalíšek na přátelství. Těším se na Jirku Lebedu, dobrou to duši a ředitele festivalu.  A vím, že posluchačů bude zase o dost víc, zvukař udělá dobrý zvuk a svatý Petr pošle nádherné počasí.

 • So
  03
  Srp
  2019

  PUSTOVĚTY - moje oblíbená štace

  17:00Pustovětská hospůdka , patrně na velkém sále, stejně jako to bylo v r.2018

  To se někdy tak stane, že je vám najednou někde skoro jako doma. A jako doma se cítím v Pustovětech. Letos to bude obzvláště zajímavé. Vymysleli jsme se šéfem Karlem, že koncert bude o něco delší, jelikož si ke mě pozve ještě loketské Roháče. A ty já opravdu rád. Každý dáme oficiální hodinku, pak si připijeme a pro ty, co budou chtít ještě poslouchat, nehlučit ale zpívat, tak přijdou písničky na přání a známé songy, prostě zpívaná do půlnoci.

 • 09
  Srp
  2019

  JANOUŠKOVO ÚSTÍ

  cca 20.00vodácké tábořiště Cakle-Ústí n. Orlicí

  Slávek Janoušek se nechal "ukecat", že k slávě a proslulosti tohoto festivalu chybí už jen moje maličkost, a tak se těším na to, jak mu zvednu sledovanost. To bude koukat.

 • So
  10
  Srp
  2019

  SLABCE u Rakovníka - Dobře utajená country

  cca okolo 14.00 hFestivalový areál ve Slabcích

  A opět na známém a oblíbeném místě. Bohužel neuvádím přesný čas mého pobytu na jevišti, ale určitě to nevadí.  Až pořadatel zavelí, tak tam naklušu, sednu, zahraju a budu se domnívat, že se vám to líbí. Moc se těším.

 • So
  17
  Srp
  2019

  ZLÍN - Festival "Toulavej 2019"

  15:00Nádvoří zlínského zámku

  Tak už jsem ani nedoufal, že by se znovu obnovil festival u jehož prvopočátku jsem stál. Pět let jsme se scházeli v Holešově na zámku, pak se něco stalo a po malé, dvouleté pauze, se sejdeme znovu.  Opět na zámku, ale tentokrát ve Zlíně. Díky pochopení zlínských kulturních pracovníků a hlavně Pavla Chmelíka, pozval jsem tyto kapely: AG FLEK, ROHÁČI, MARIEN, SLUNÍČKO, PŘELET MS, PEPA A MATĚJ ŠTROSSOVI  a tak trochu já.Protože jako dramaturg si chci taky vrznout. Tedy zahrát. Přijďte, bude to fajn, což vám potvrdí i moderátor olomouckého rádia Sandy Nosek.

 • So
  24
  Srp
  2019

  PILNÍKOVSKÝ PÍSNIČKÁŘ

  17:00Pilníkov u Trutnova - místní hřiště.

  Zajímavý festiválek na podporu začínajících písničkářů. Nevím, jestli mě berou jako mladého, začínajícího a slibného umělce, nebo jako starou fosílii a odstrašující případ. Každým pádem se do Pilníkova těším a věřím, že mé songy potěší diváky. Alespoň se o to budu ze všech svých ubývajících sil snažit.

 • 30
  Srp
  2019

  PLOUKONICE u Turnova

  19:30Country saloon V jeteli

  Nedaleko Turnova,  v Ploukonicích, se v country saloonu rozezní kytara a budu se snažit zazpívat písničky známé, ale i novější songy a chci věřit, že přijde spousta bezvadných diváků.

 • St
  11
  Zář
  2019

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Lázeňský dům Libuše

  Možná už ani nevím, kolikrát už jsem jel trasu Loket- Karlova Studánka. A pokaždé je to stejné těšení. Na tu nádheru Jeseníků, na pohodové posluchače, na ubytování v Ludvíkově u našich přátel, na hodnou paní kulturní, prostě je mi tam krásně.

 • Čt
  12
  Zář
  2019

  POSTŘELMOV- recitál

  18:00Kulturní dům Postřelmov

  Díky vstřícnosti radnice a kulturního domu, budu opět po několika letech hrát tam, kde jsme kdysi s Ríšou Melicharem měli veliký úspěch. Moc se těším.  Na hraní, na lidičky, na moje milované Jeseníky.

 • 13
  Zář
  2019

  LÁZNĚ JESENÍK

  20:00Zrcadlový sál Priessnitzovy léčebné lázně

  Z Karlovy Studánky se přesunu do Lázní Jeseník, kde je tak nádherně, že si pobyt v mé milované oblasti trochu prodloužím. Den prochodím v Ludvíkově a posedím se známými, pak koncert v lázních a potom bohužel už domů. Ale věřím, že se na známá místa zase brzy podívám.

 • St
  18
  Zář
  2019

  TŘEBOŇ

  19:30lázeňský dům Lázně Aurora

  Velice mě těší, že opět zavítám do Jižních Čech, do kraje rybníků a laskavých lidí. V lázních Třeboň jsme kdysi hráli s mým parťákem Ríšou Melicharem a bylo to moc příjemné. Teď posluchači uslyší trochu jiný program, ale dojde i na starší a známé songy a samozřejmě budu rád, když i nové písničky najdou spřízněné duše.

 • Čt
  19
  Zář
  2019

  SUŠICE

  19:00Kinosál

  Krásné město, bezvadní a vnímaví posluchači. Začínající barevný podzim v podhůří Šumavy... Jak já se těším.

 • Čt
  26
  Zář
  2019

  KOLÍN

  20:00TERASA ZA KULTURNÍM DOMEM

  Velmi vstřícné jednání s panem ředitelem Hejdukem se zúročilo v zářijový recitál. Pevně věřím, že bude komu hrát, jelikož Kolín je kulturní město a moji přátelé přijdou určitě. A samozřejmě zazní píseň věnovaná nebetyčným, kolínským horám.

 • Čt
  03
  Říj
  2019

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

  Všude dobře, ale v Lázních Bělohrad ještě mnohem líp. Příjemná a vstřícná paní kulturní, bezvadný zvukař, skvělé a citlivé publikum, co víc si může písničkář přát? Vážně se moc těším.

 • 11
  Říj
  2019

  BRTNICE

  19:00místní kinosál

  Vždycky jsem si přál zahrát v Brtnici. Nevím proč. Asi se mi městečko líbí, mockrát jsem přes něj jel, ten kraj je nádherný a tak se mi přání vyplnilo. Přivezu spousty písniček a povídání, nějaká CD a uděláme si pohodový večer.

 • So
  12
  Říj
  2019

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  19:00Country Golf Club - Střítež

  Dlouho  jsem se snažil zahrát si po čase v nádherném městě Třebíči. Ale vedení kulturního domu zřejmě už nemá o jednoho písničkáře z Lokte zájem. A tak jsem se domluvil s úžasným člověkem z country clubu ve Stříteži, s Vláďou Novákem a nebyl jediný problém. Tak moji přátelé v Třebíči, máte to cca 2km od města. Přijeďte a já budu hrát jako vždy od srdce k srdcím. Těším se na vás.

 • 18
  Říj
  2019

  VELHARTICE

  19:00Kulturní dům ve Velharticích

  Pro mne opět trochu neznámé místo, ale neznámý kraj to není. V předhůří Šumavy nad říčkou Ostružnou zazní známější i méně známé songy, věřím, že v kuturáku budou samí příjemní a vnímaví posluchači a nikdo nebude litovat ušlého času. Po koncertě se přesunu do Srní, kde bude jako pokaždé zpívaná až do neděle. Těším se, těším.

 • 01
  Lis
  2019

  LÁZNĚ KYNŽVART

  18:00Kulturní dům v Kynžvartě

  Letos už podruhé v kouzelných lázních západních Čech. Hraje se za to, co se vybere a pak ještě přídavek v hospůdce. Pomalu si tam připadám jako doma. A tak je to správné a tak to má být.

 • Čt
  07
  Lis
  2019

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Hudební sál DK

  Nesmírně mě potěšilo, že představím svůj recitál v nádherném prostředí hudebního klubu v Kroměříži. Zazní jak starší songy      ( Toulavej, Nebe plné koní, Sobotní blues, Zelená košile...), tak i novější skladby na př. Hádej, kdo tě má rád, Brčko, Jak dravá voda, Středa, Krámky a mnoho dalších. Těším se moc.

 • So
  16
  Lis
  2019

  SLATIŇANY

  cca 18.30Sokolovna Slatiňany

  Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.

 • Čt
  21
  Lis
  2019

  KLADNO

  19:00Muzikantská hospůdka "U Studničků" www.facebook.com/ustudnicku

  Tak zase po roce bude v milém prostředí "U Studničků" předvánoční recitál. Budu se snažit, aby všichni byli spokojeni, aby zazněly ty pravé písničky a aby panovala výborná nálada, stejně jako loni. Na Kladně je fajn a hlavně mě těší, že "kladeňáci" postoupili de extraligy. Jágr je fenomén. Kdyby tak přišel na koncert, asi bych uronil slzu. Totiž Kladnu fandím od dětství.

 • So
  23
  Lis
  2019

  HROBSKÝ TUPLÁK

  CCA 21.00HROB u Duchcova-Sál restaurace Koruna

  Pozvání do Hrobu. Ještě že na začátku není malé h. I když člověk mého věku by si měl na podobné pozvání přivykat. Ale já věřím, že nebude pohřební nálada, ale naopak bude spousta písniček, legrace, povídání a k dobré náladě přispěji i já. Stařík v Hrobě.

 • 29
  Lis
  2019

  KAMENICE- VŠEDOBROVICE

  17:00BÝVALÁ HASIČÁRNA

  Vůbec jsem netušil, kde nějaké Všedobrovice leží a najednou tam pojedu a budu hrát pro bezvadnou partu seniorů, kterým by vitalitu a chuť do života mohli mnozí třicátníci jen tiše závidět

 • St
  11
  Pro
  2019

  PLZEŇ - Bez koled a přece vánočně

  19:00Měšťanská beseda- divadélko Jonáš

  Čas předvánoční, čas shonu a starostí, co komu koupit a komu raději nedat ani propisku. Čas kdy už nám koledy, znějící od října ve všech nákupních centrech a televizních reklamách, lezou krkem a do Betléma ani zadarmo. Čas, kdy je nutno na chvíli zpomalit, sednout si a maličko se zaposlouchat o čem vlastně jsou svátky klidu a míru. A tak přijďte. Nezazní jediná koleda, ale za to spousta písniček pro zamyšlení i pro úsměv. Těším se na vás. Moc.

 • So
  14
  Pro
  2019

  OSTROV N. OHŘÍ

  19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

  Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

 • St
  18
  Pro
  2019

  LIŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

  cca 19.30Lišov- klub Nanečisto

  Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

 • So
  21
  Pro
  2019

  LOKET - bez koled a přece vánoční

  19:00Městská knihovna v Lokti

  Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.

 • So
  08
  Úno
  2020

  JESENICE U RAKOVNÍKA

  20:00Klub Truhlárna

  Jsou lidé, kteří nedělají nic. A jsou lidi, kteří nevydrží bez toho, aby něco dělali. No a mezi ně platí manželé Louženští, kteří kromě své práce, ještě pořádají večery s hudbou blízkou folkovo-country duším. A já se moc těším na únorový recitál v Truhlárně.

 • St
  12
  Úno
  2020

  PRUŠÁNKY

  19:00Kulturní dům v Prušánkách

  Společně s kapelou Starých časů se pokusím, aby posluchači na chvíli zapomněli na všední starosti. Zahraji jak nové, tak i starší songy a po koncertě asi chvilku posedíme u vínečka a trochu "békneme" ty nádherné, moravské písničky. Však už sa těším.

 • 28
  Úno
  2020

  KLATOVY country salon Beňovy

  18:30Country salon Beňovy

  Po mnoha letech opět v Klatovech. Nějak se dlouho nedařilo najít vhodný termín, ale teď už to vyšlo a já se těším do Country saloonu. Věřím, že přijdou nejen stálí návštěvníci pořadů, ale i další posluchači. Vždyť Klatovy byly vyhlášené folk a country muzikou.

 • So
  07
  Bře
  2020

  PŘIBYSLAV

  19:00Kulturní zařízení Přibyslav

  Přibyslav ve mně evokuje vyňatá slova po "b", ale jinak je to nádherné, starobylé město, kam se moc těším. Ještě nikdy jsem tam nehrál a tak věřím, že posluchači budou hodně spokojeni.

 • So
  20
  Čvn
  2020

  HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

  18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

  Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

 • So
  27
  Čvn
  2020

  KŘELOVICE u Plzně-festival "Sláma v botách"

  18:00Na návsi v Křelovicích

  Festival se loni přestěhoval z Polínek do Křelovic a jak jsem slyšel, bylo to k dobru věci. Jelikož jsem se minule nemohl dostavit a zahrát (zranění ruky), tak věřím, že si to letos o to víc užiju.

 • So
  04
  Čvc
  2020

  HRÁDEK U ROKYCAN- festival Muzika

  14:00Hrádek u Rokycan. Lesní divadlo. http://www.festivalmuzika.cz/

  Hodně vody uplynulo v řece Ohři od doby, kdy jsem naposledy zahrál v úžasném prostředí lesního divadla v Hrádku u Rokycan. Asi se někde něco zadrhlo, což se stává. Ale o to víc se teď budu těšit na diváky. A zároveň mám i trochu obavy, jak mě znovu po těch letech vezmou.  Kromě mojí maličkosti se na jevišti objeví další mí kolegové, jako Cop, Žalman a spol, BlueGate a další, takže je opravdu na co se těšit.

 • 10
  Čvc
  2020

  PÍSEK

  20:00DIVADLO POD ČAROU

  Už podruhé zazní Toulavej, Náklaďák do L.A., Nebe plné koní, Sobotní blues, Florentská brána, Středa a další písničky v příjemném prostředí píseckého divadla Pod čarou. Moc se mi tam minule líbilo a věřím, že atmosféra bude stejná, ne-li lepší, jako minule.

 • 17
  Čvc
  2020

  POTOČNÁ 12 ( Číměř) u Jindř. Hradce

  20:00Klubový recitál v Potočné (Číměř). Pořadatel Jiří Kopejtko

  Zavolal mi člověk jménem Jirka Kopejtko a pozval mě kamsi k Jindřichovu Hradci. To se to rýmuje.

  Recitál v klubu, kde jsem v životě nebyl, v místě zvaném Potočná 12 (Číměř). Jediné co vím, je, že pojedu a budu se těšit. Mám rád neznámá místa, nové lidi, mám rád cesty vlakem kamsi.

 • St
  22
  Čvc
  2020

  POLNÁ u Jihlavy

  19:00Pivovarský dvůr v Polné

  Další člověk, který má rád nejen dobrý, pěnivý mok, ale i kulturu. Pan Pártl z Polné je pro mne chlap, co splní slovo a toho si já vážím. Takže ve středu 22.července si uděláme nádherný, letní podvečer s písničkami a povídáním a nevylučuji, že po koncertě ochutnám, co se to vlastně v Polné točí.

   

 • 24
  Čvc
  2020

  ŽELEZNICE u Jičína

  19:00Vinice Cafe Terasy Železnice (u Jičína)

  Určitě přijedu vlakem do Železnice, protože autobusem by mi to přišlo nedůstojné. Vystoupím a zahraji. To je super. Městečko kousek od Jičína. Krásný kraj, kam moc rád jezdím. Věřím, že diváci budou spokojeni. A upřímně, moc se těším.

 • Čt
  13
  Srp
  2020

  TŘEŠŤ Folk na náměstí

  18:00Náměstí ve Třešti

  Vždycky rád jedu tam, kde jsem ještě nehrál. Jestli ano, tak je to tak dávno, že se mi to vymazalo z paměti. Věřím, že bude hezky, pohoda, hodně lidí, výborný zvuk a uděláme si společné, krásné odpoledne.

 • So
  15
  Srp
  2020

  KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

  13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

  Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

 • 21
  Srp
  2020

  HUSTOPEČE

  20:00M klub

  I přes to, že nám Covid 19 trochu zkomplikoval situaci, domluvili jsme se s paní kulturní a já se do Hustopečí moc těším. Budu věřit a doufat, že přijdete a já se rozdám z celého srdce.

 • So
  22
  Srp
  2020

  KAMENICE n. LIPOU - RECITÁL NA ZÁMKU

  18:00Zámek Kamenice n.Lipou

  Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové, podivné něco a člověk najednou pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.

 • Ne
  23
  Srp
  2020

  JIČÍN

  17:00Zámecký park

  V krásném prostředí zámeckého parku v Jičíně  se budu opět snažit, abych posluchačům představil svůj recitál a aby byla taková spokojenost jako minule.

 • So
  29
  Srp
  2020

  KLATOVY- festival Klatovský pařez

  cca 16.10Dolní Lhota u Klatov

  Festival s dlouhou tradicí. Jsem rád, že mě opět po letech pozvali a že budu moci své písničky představit posluchačům. Na řadu bych měl přijít po 16té hodině, pokud nebude nějaký větší skluz. Věřím, že nám bude sv. Petr nakloněn a nebude lejt.

 • Čt
  03
  Zář
  2020

  KALIŠTĚ u Humpolce- penzion Mahler

  19:00Penzion Mahler

  3.září s velikou pokorou naladím kytaru a pokusím se neudělat žádnou chybu. Totiž slavný "kolega" Mahler by se třeba za mne v nebi styděl a to nechci dopustit. Takže se budu snažit a věřím, že posluchači budou spokojeni stejně jako pan skladatel. Také věřím, že laskavý personál tohoto penzionu si nebude mít na co stěžovat. A ráno odjedu na Moravu a po koncertě pozvednu sklenku červeného a připiji všem nebeským muzikantům. Protože jednou...

 • 04
  Zář
  2020

  HRUŠOVANY U BRNA

  19:00Letní kino

  Nastává doba, kdy celá Jižní Morava voní burčákem a já mám to štěstí, že se do té vůně pojedu ponořit. Odehraju recitál a po něm určitě ochutnám trochu té neskutečné dobroty. Těším se. Na koncert, na posluchače, na pohodu...

 • St
  09
  Zář
  2020

  OLOMOUC. Český rozhlas, živý koncert

  18:00

  Můj recitál v olomouckém rozhlase uvede  Sandy Nosek a opravdu se na to velice těším. Vždyť v Olomouci jsem získal svoji první autorskou Portu. V minulém století. To nám to utíká, co?

 • Čt
  17
  Zář
  2020

  KRASLICE

  19:00Kulturní dům Kraslice

  Bohužel je koncert v tomto termínu kvůli Covid 19. zrušen a přeložen na 11.3.2021

   

  .

 • Út
  22
  Zář
  2020

  RUDOLTICE- recitál

  19:00KD v Rudolticích

  Při cestě do Jeseníku se ještě zastavím v malebné obci Rudoltice. Pro mne opět nové místo a pevně věřím, že se lidem písničky budou líbit.

 • St
  23
  Zář
  2020

  JESENÍK LÁZNĚ

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Těžko bych odhadnul, kolikrát už jsem v tom nádherném prostředí Zrcadlového sálu hrál. A pokaždé mě zaráží, že je sál vyprodaný. Tak až si zase sednu naproti divákům, až mě uvede můj přítel František Surmík, budu se snažit, aby nám všem bylo společně krásně a příjemno.

 • Čt
  24
  Zář
  2020

  HLUBOČKY- Mariánské údolí

  17:00KD NA LETNÍM

  Pár kamarádů se prostě rozhodlo, že by bylo fajn udělat můj recitál a jak řekli, tak učinili. A já se neskonale těším, že bude parádní pohoda, hodně písniček a bezvadní a vnímaví posluchači.

 • 09
  Říj
  2020

  MORAVSKÝ KRUMLOV -ZRUŠENO (Covid 19) Náhradní termín bude oznámen včas

  19:00Galerie Knížecí dům

  V Moravském Krumlově je vynikající, rodinná kapela s názvem Švédova trojka. Neplést si to se švédskou trojkou, to je něco úplně  jiného. No a Bořivoj Švéda je ředitelem kulturního domu a hlavně bezvadný člověk. Pozval mě  a já samozřejmě s díky přijal. A už se koncertu nemohu dočkat.

 • 16
  Říj
  2020

  VELKÁ HLEĎSEBE u Mariánských Lázní Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

  cca 19.30kulturní sál Marion ve Velké Hleďsebi

  Kdysi před sokolovským Dostavníkem, bývala ve Velké Hleďsebi předakce, která se jmenovala Přepřahání. Vymyslel ji Wendy Bartůšek a po mnoha letech ji znovu obnovil. Pro každého, kdo tam tenkrát vystupoval, to byla radost a věřím, že radost bude znovu mít dlouhé pokračování.

 • 23
  Říj
  2020

  RTYNĚ Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kino Na Rychtě

  Město v podkrkonoší, kde jsem před lety asi 2x hrál. Věřím, že jako tenkrát, přijde spousta vnímavých a laskavých lidí. Přivezu nové i starší songy a určitě nám bude ve Rtyni krásně.

 • Čt
  05
  Lis
  2020

  JIHLAVA

  19:¨30DIVADLO NA KOPEČKU-přesunutý koncert z 26.3.

  Jihlavu trochu znám. Byla tam asi třikrát celostátní Porta, bydlí tam člověk, který pořádá neobyčejně krásné "Prázdniny v Telči", pamatuji na jihlavskou kapelu Střepy a vůbec. Vysočina je krásná. A v kulturním domě "Na Kopečku" si uděláme pohodový večer plný písniček o životě, veselých i vážnějších, s trochou povídání a hlavně si budu přát, aby jste šli po koncertě domů s pocitem, že to nebyl zbytečně strávený čas,

 • So
  07
  Lis
  2020

  SVĚTLÁ N. SÁZAVOU. ( ZRUŠENO Covid 19)

  19:00Divadelní sál ve Světlé n.S.

  Původní koncert naplánovaný na únor se musel zrušit, jelikož sólo měl jiný , o hodně tvrdší kapelník. Koronavirus. Ale věřím, že tentokrát už do setkání s príma kapelou Fernet a se spoustou skvělých diváků nic nezasáhne. Takže zazní hodně pohodových písniček, trochu legrace pro vaše úsměvy a po koncertě asi dáme kalíšek něčeho dobrého a asi ještě pozpíváme v příjemné hospůdce.. Takže už se těším.

 • Čt
  12
  Lis
  2020

  ŽDÁR nad Sázavou

  19:00Kavárna u tety Hany

  Jedna z nejhezčích kavárniček. Už minule jsem byl překvapený úžasným zvukem, milými posluchači, laskavou obsluhou a vynikající kávou. Prostě super! To se to bude hrát.

 • 13
  Lis
  2020

  LÁZNĚ BĚLOHRAD - RECITÁL

  19:00kulturní sál lázní Bělohrad

  Pevně věřím, že se z jara přesunutý koncert bude moci uskutečnit. I když je možné, že nám to ta potvora virová zase pokazí. Nechám to na vesmíru a na kompetenci lázeńské kultury. Ale moc bych si tam zase po roce zahrál. Je tam nádherně.

 • St
  18
  Lis
  2020

  MLADÁ BOLESLAV-Bude nový termín, patrně na listopad 2020

  19:00Dům kultury - divadelní sál.

  Měli jsme se setkat už v květnu, ale pro události s konoravirem, se termín recitálu musel přesunout na listopad. Ale nevadí. Jsem rád, že do Boleslavi vůbec mohu přijet.

  Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

 • Čt
  26
  Lis
  2020

  KLADNO--ZRUŠENO (Covid 19) bude přesunuto na jaro 2021

  19:00Kladno- sál restaurace "U Studničků"

   Začíná se pomalu stávat tradicí, že každým rokem jedu do Kladna a recitál v sálku restaurace "U Studničků"  dýchá poezií dávných časů a pivo- pivo je jako křen. A diváci? Absolutně skvostní.

 • So
  12
  Pro
  2020

  PLANÁ u Mariánských Lázní

  19:00Kino-nekino

  Velmi dlouho jsem v Plané nehrál, přestože v okolí mám spoustu kamarádů. Tak jen věřím, že doba už bude naší hudbě příznivá, všichni budou zdrávi a přijdou si poslechnout předvánoční koncert. Sice bez koled ( ty se teď nejvíc hrají v nákupních centrech a v reklamách), ale za to v pokoře a naději v lepší svět. Moc se na vás lidičky těším.

   

 • St
  16
  Pro
  2020

  PLZEŇ

  19:00Měšťanská Beseda- Divadélko Jonáš

  Je tady prosinec. Shánění kaprů, lososů, candátů a kuřecích řízků. Doba bramborových salátů a šílenství, co letos dát svým milým pod stromeček. Měl bych pro vás radu: Dejte jim víc svého času a své lásky. Je to víc, než nenovější mobil, nebo počítač. A zkuste přijít do Měšťanské besedy ve středu 16. prosince. Nabídnu vám celé moře lásky a přátelství v písničkách. Nebudu koukat na čas a pokusím se, aby jste na chvíli zapomněli na vše co vás třeba trápí. Těším se.

   

 • So
  19
  Pro
  2020

  LOKET

  18:00Městská knihovna Loket

  A zase tu bude předvánoční čas a v knihovně nebude k hnutí. Tentokrát opět tradičně nezahraju koledy, ale můj vzácný host až z Bohumína docela jistě vás donutí nějakou tu koledu si brouknout. Kdo to bude neprozradím. Ale kdo ví co znamená zkratka můj OC ten už ví. No a pro velký úspěch si opět pozvu na konec Kamy sesters.

 • Čt
  11
  Bře
  2021

  KRASLICE - ZRUŠENO. COVID19. Náhradní termín někdy na podzim.

  19:00Kulturní dům v Kraslicích

  Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 11.března 2021. Ale těším se

 • Čt
  10
  Čvn
  2021

  1. COUNTRY PARNÍK - Poděbrady

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Vyplouváme z přístaviště v Poděbradech, pokusíme se zajistit skvělé počasí, možná pokřtíme vodou z Labe nové CD a hlavně se budeme snažit, aby se vám líbila plavba, muzika i povídání. Budeme na to dva. Skvělý moderátor rádia country Milan Schmidt a moje písničkářská maličkost.

 • So
  26
  Čvn
  2021

  MLADÁ BOLESLAV- Michalovická putna

  19:00Michalovice u Ml.Boleslavi-Letní scéna

  Na letní scéně pod věží Putna představím písničky z nového Cd, přidám i pár starších songů a hlavně věřím, že po té příšerné virové pauze zase budu koukat do očí mému publiku. Tak strašně moc jste mi chyběli. Na jeviště jsem si pozval muzikantské, duo Ty a My a věřím, že se vám budou líbit. A hlavně děkuji kulturnímu středisku v Mladé Boleslavi, že mi umožnila tento koncert.

 • So
  03
  Čvc
  2021

  HEŘMANOVA HUŤ

  17:30HEŘMANOVA HUŤ- HEŘMÁNEK

  Letošní Heřmánek se rozložil do mnoha samostatných večerů, a tak alespoň bude moct zaznít více písniček. Vlastně budeme mít všichni svůj celý recitál.  Představím nové CD a neskutečně se těším. . V hospůdce u Bédi jsou pohodoví lidé a Béďa s Věrkou nemají chybu.

 • Čt
  08
  Čvc
  2021

  2.COUNTRY PARNÍK-Poděbrady-Kolín

  19:00Výletní loď Král Jiří

  Moje druhá letošní  plavba na lodi Král Jiří. Vůbec nic se nemění. Z přístaviště v Poděbradech přes plavební komory do Kolína a zase zpátky. Písničky, povídání, skvělá nálada, vnímavé publikum, hezké počasí (doufám), bezvadný moderátor Milan Schmidt, co víc si přát.

 • So
  10
  Čvc
  2021

  BRAŽEC u Náchoda

  16:20Festival Na Ostrovech

  Když jsem tu hrál v roce 2017, byl jsem naprosto unešený vnímavým a bezvadným publikem, precizní organizací a super zvukem. A vážím si opětného pozvání od Pavla Maliny. Bude mi ctí,  opět si zahrát na tak krásné akci.

 • Čt
  15
  Čvc
  2021

  TŘEŠŤ náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Už podruhé v krásném městečku, kde náměstí v létě ožívá muzikou. Dokonce i štamgasti v zahrádce nedaleké hospůdky poslouchají a neruší. Dobrý zvuk a laskavá paní kulturní jsou už jen bonusem k pohodě.

 • So
  24
  Čvc
  2021

  Festival HROŠENÍ-Krucemburk

  cca 18.40Kemp Moře u rybníku Řeka

  Každé hraní, každý koncert je opravdovým svátkem. Půst byl sakra dlouhý. A tak mě moc potěšilo, že mi zavolal Honza Hroch a pozval mě na festival, kde jsem vlastně ještě nikdy nebyl. Těším se, že uvidím pár známých, pokecáme, pozpíváme a pevně věřím, že těm, co přijdou, se "Hrošení" bude líbit.

 • So
  31
  Čvc
  2021

  ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

  17:00Zádveřice místní areál.

  V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.

   

 • So
  07
  Srp
  2021

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Recitál na náměstí

  19:00Náměstí Velké Meziříčí

  Těžko bych spočítal, kolikrát jsem projížděl po dálnici okolo tohoto města a pokaždé jsem si říkal, jak moc rád bych si v něm zahrál. Takže se mi konečně přání splnilo a moc se těším na koncert, moc se těším na nové, vnímavé posluchače a věřím, že doba už bude ke kultuře příznivá.

 • Čt
  12
  Srp
  2021

  POLNÁ u Jihlavy

  20:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Po minulém hraní, v době předcoronové, jsme si s slíbili, že zopakujeme koncert společně s s duem Ty a My. Protože to bylo naprosto skvělé. No a tak jsme se opět spojili s laskavým šéfem  Láďou Pártlem a koncert bude. A já vás všechny zvu a jako bonus přivezu fungl nové CD.

 • 13
  Srp
  2021

  ŽATEC

  19:00Žatec- Klášterní zahrada

  Potěšilo mě, že jsem byl osloven s přáním, abych zahrál ve městě piva a chmele. Těším se na všechny, kteří si přijdou poslechnout nové, i starší písničky do Klášterní zahrady a věřím, že to bude příjemné a pohodové setkání.

 • So
  21
  Srp
  2021

  MOST - letní amfiteátr

  18:45Letní amfiteátr

  Jsem zvědavý, jak to v severočeském Mostě bude. Letní amfík neznám, ale věřím, že bude pohodička, dobrý zvuk a spokojení diváci.

 • 27
  Srp
  2021

  PLZEŇ - FESTIVAL NA ULICI

  17:00Na náměstí Republiky

  Znovu obnovené a oblíbené hraní na ulici. Je mi ctí, že jsem byl osloven a pozván. Plzeň je jedna z mých srdečních záležitostí. Věřím, že počasí bude příznivé a diváci natěšení. Zavzpomínáme na plzeňské Porty, zahraju pár starších věcí a hlavně představím nové CD.

 • So
  28
  Srp
  2021

  ČERVENÝ KOSTELEC- festival Brodský kotlík

  14:05Kemp Brodský

  Zase někde poprvé. A vzhledem k tomu, kdo všechno tam zahraje, předpokládám velkou účast a bezvadný zážitek. Jen tak namátkou: Devítka, Pepa Štross, Saša Niklíčková, Poutníci a další. Můj čas přijde asi okolo18.45 a budu mít na sebe tak 40 min. Věřím, že vyberu písničky, aby se vám líbily.

 • Čt
  09
  Zář
  2021

  KOLÍN

  19:00Terasa u kulturního domu

  Po menší přestávce ve městě dechovky a bezvadných lidiček. Jen na tu dechovku nedojde. Představím nové CD, které jsem natočil v době covidové ve Vyšším Brodě, přidám pár starších songů a hlavně věřím, že se vám bude recitál líbit. Tak zatím přeji jen samé skvělé dny bez covidu.

 • So
  18
  Zář
  2021

  CHODOVÁ PLANÁ. Recitál v Čertově mlýně

  18:00CHODOVÁ PLANÁ- Sluneční ulice

  Mám štěstí na kamarády a to je fajn. No a jeden z nich si na své zahradě vybudoval takový mini přírodní kulturní stánek. Nazval ho Čertův mlýn. A aby to nebylo až tak strašidelné, najdete ho ve Sluneční ulici, v Chodové Plané. A protože mi kdysi slíbil, že až to bude vše hotové, budu mít tu čest, zahrát si jako první. A já tam při té příležitosti představím své nové CD. Věřím, že se akce povede a počasí bude příznivé.

 • 24
  Zář
  2021

  LOKET KNIHOVNA

  19:00Knihovna Loket- Křest nového CVD

  Pozval jsem pár muzikantských přátel aby mi pokřtili nové CD "VŠECHNO JE TAK, JAK MÁ BÝT". .Překvapením pro posluchače bude zejména Saša Niklíčková. Pro mne objev roku 2019. A samozřejmě přijede už známý Ota Maňák z Bohumína. Šéf superkapely Sluníčko a můj osobní cikán. Asi bych doporučil zabukovat si místo v knihovně.

 • 01
  Říj
  2021

  KRASLICE

  19:00DK KRASLICE

  V západočeských Kraslicích představí písničky z nového CD a určitě přidám několik starších a známějších songů. CD bude samozřejmě v prodeji.

 • Čt
  07
  Říj
  2021

  ČESKÝ KRUMLOV

  19:30Městské divadlo

  Jeden z dalších křtů nového CD. Tentokrát budou kmotři budějovičtí Nezmaři.

 • So
  16
  Říj
  2021

  RAMZOVÁ - Folkový Pacifik

  19:30Penzion Pacifik na Ramzové

  Ani jsem netušil, že letos pojedu dvakrát do oblasti, kterou miluji od klukovských let. Ramzová, to je v srdci Jeseníků, takže určitě zazní pár písniček z mého ranného textování a toulání, pak přijde čas na novější tvorbu a písničky z nového alba. Věřím, že nám všem bude společně velice příjemno.

 • 29
  Říj
  2021

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Díky skvělému člověku, který se v lázních léta staral o kulturu, zazní mé písně opět v zrcadlovém sále  Priessnitzových lázní. Tentokrát tradiční recitál ozdobí i skladby z nového CD. Moc se těším

 • So
  30
  Říj
  2021

  ROZSOCHATEC

  19:00COUNTRY KLUB K+K

  Velké překvapení, kde to vlastně budu hrát. Ale, jelikož jsem pozván bezva kapelou ze Světlé n. Sázavou, s krásným názvem Ferneti, tak vím, že to nebude v kostele. Takže, Country Klub K+K. Sice je to  je to asi akce pro registrované členy,, ale já si myslím, že na ni  může přijít kdo bude mít zájem. Ať je nás tam víc a já představím i nové album "Všechno je tak, jak má být" Každým pádem se na to dost těším.

 • Čt
  04
  Lis
  2021

  JIHLAVA

  19:00KULTURNÍ DŮM NA KOPEČKU

  Několikrát kvůli covidu odložený recitál se snad už konečně povede. A já svým příznivcům představím nové CD. A pokřtí mi ho Medvěd. Pravý, nefalšovaný jihlavský Medvěd.

 • 05
  Lis
  2021

  MORAVSKÝ KRUMLOV

  19:00Galerie Knížecí dům

  V Moravském Krumlově mám pár muzikantských přátel a díky tomu se opět ocitnu na své milované Moravě. Nové CD pokropí můj kamarád Bořek Švéda dobrým vínečkem a pak už přijde spousta písniček, povídání a pohodové nálady.

 • Čt
  11
  Lis
  2021

  PLZEŇ-Měšťanská beseda

  19:00Měšťanská Beseda - divadélko Jonáš

  Několikrát se musel kvůli Covidu 19 změnit termín koncertu, mezitím jsem si báječně zahrál na plzeňském náměstí a teď už se moc těším do Měšťanské Besedy.. Přijedu, zahraju a dám i písničky ze staršího šuplíku, proložím je novinkami, a hlavně věřím, že přijdete. Bez vás mi bylo skoro rok a půl moc smutno. Navíc plzeňáci folku rozumějí o hodně víc, než kdekoli. Takže  si opět uděláme superkrásný večer.

 • Čt
  18
  Lis
  2021

  ZLÍN-Benefiční koncert " POMÁHÁME ONKOLOGII"

  18:00Kavárna 14/15 Baťův institut ZLÍN

  Smysluplná akce ve městě, ke kterému mám osobní vztah. Vždyť jsem tu před lety nahrál své první album TOULAVEJ. Tentokrát budu hrát proto, aby se vybralo co nejvíc peněz pro ty, co to moc potřebují. Nikdy nevíme, zda jednou nebudeme potřebovat pomoc i my. Akci pořádají lidé, se srdcem na pravém místě a kterým věřím.

  Přeji si, aby vás přišlo co nejvíc. Celá akce začne v 18.00hodin v kavárně Baťova institutu a bude mít velmi zajímavý program. Já přijdu na řadu v cca 19.45, představím nové, ale i starší songy a doufám, že prožijeme krásný večer.

 • So
  27
  Lis
  2021

  HUMPOLEC

  19:00Kulturní sál Mikádo

  Nikdy jsem v sále Mikádo nehrál, spíš jezdívám od Humpolce kousek dál, do Kaliště na festival, ale vzhledem k tomu, že mě pozvalo slavné duo Ty a My, velmi rád v Humpolci představím svůj recitál. A jasně, že duo si zahraje také. Možná přijde i... Hliník.

 • 10
  Pro
  2021

  PLANÁ u Mariánských lázní. Předvánoční recitál

  19:00Kino-nekino

  Blíží se svátky klidu a míru a já budu pečlivě vybírat písně, aby potěšily, zahřály a také pobavily. Nečekejte koledy, těch si užijete až, až už od října v každém nákupním středisku, v rozhlase i v televizi. Pořád jsem přesvědčený, že moje písně jsou o životě takovém, jak ho vidím celý rok a nejen 24.prosince.

 • St
  12
  Led
  2022

  LOKET-předvánoční koncert

  18:00Knihovna Loket

  Jeden z dalších "vánočňáků" v krásném prostředí loketské knihovny. Tentokrát bych rád představil skvostného muzikanta, v našem kraji méně známého, o to víc ale vynikajícího. Petr Rímský, s doprovodnou kapelou, je člověk s nádherným, hlubokým hlasem, chytrými texty a neskonale zvládnutou kytarou. Věřím, že tento večer se bude líbit stejně, jako minulé koncerty s mým osobním "cikánem" Otou Maňákem. Třeba se přijede také podívat. A pak se jde do bistra Nad vodou a bude se kecat, hrát a konzumovat. Když my si náš svět neuděláme pěkný, tak nikdo to za nás dělat nebude. Těšíme se na vás.

 • So
  19
  Úno
  2022

  KARLŠTEJN- recitál

  18:00Restaurace U Janů

  Pozval mě písničkář Míra Paleček a taková krásná pozvání se neodmítají. Takže, mé první hraní v roce 2022 bude pod patronací Karla IV. Snad se mu naše hraní bude líbit a snad už konečně lidé dostanou rozum a ta potvora covidová nás nebude strašit.

 • 18
  Bře
  2022

  KLADNO- recitál

  19:00SVOBODNÁ SCÉNA "POD TŘEŠNÍ"

  Honza Beran  je opravdu hoden svého jména. S beraní zarputilostí dokázal splnit slib, že budu hrát na Kladně. A když to nešlo napoprvé, tak napodruhé to prostě vyjde. Scéna POD TŘEŠNÍ je otevřená všem a já věřím, že do tohoto krásného prostředí přijdete a já se vynasnažím, aby to byl pohodový večer plný písní a povídání.

 • 25
  Bře
  2022

  VRCHLABÍ recitál

  19:00Kartonka 1904 - komorní divadlo Vrchlabí

  Myslím, nebo spíš si to přeji, že už bude doba pro kulturu příznivější a pomalu se budeme vracet k normálnímu životu. Těším se na každou akci, na diváky, na pořadatele a zvukaře, na cesty s kytarou. Věřím lidičky, že přijdete. Ať se mám pro koho rozdat.

 • So
  26
  Bře
  2022

  PŘIBYSLAV -RECITÁL

  19:00Kulturní dům Přibyslav

  Přestože je doba taková, jaká je, muzikanti pořád ještě hrají a snaží se vám, divákům v rouškách, dát to nejlepší co umí. I já se budu snažit aby se vám pod těmi hadříky objevil úsměv, aby jste na chvíli zapomněli na to, co vás trápí, aby nám společně bylo hezky. Přijďte, potřebujeme vás tak, jako stromy potřebují vodu a slunko.

 • 01
  Dub
  2022

  PŘÍBOR

  19:00Kulturní dům Příbor

  Jedna z dalších možností zahrát si v místě, které vůbec neznám. Ale věřím, že koncert bude super a navíc ještě zahraje i oblíbená, místní country kapela. Poznám nové lidi, noví posluchači poznají mne a já se budu snažit, aby čas, který společně strávíme, byl plný pohody a radosti.

 • So
  02
  Dub
  2022

  KROMĚŘÍŽ

  19:00Klub Starý pivovar -Kroměříž

  A ze severní Moravy na jih, do nádherného města, kde už jsem jednou hrál a moc se mi tam líbilo. V klubu Starého pivovaru zazní jak starší a známé songy, tak samozřejmě i písně z nového alba. No a po koncertě třeba přijde čas na pohárek něčeho dobrého a možná ještě na pár lidovek.

 • Čt
  07
  Dub
  2022

  NÁCHOD- KD Beránek

  19:00Kulturní dům Beránek

  Po delším čase si opět rád zahraji v Náchodě. Představím nové i starší písně a pevně doufám, že stejně jako tenkrát se vám budou líbit.

 • So
  09
  Dub
  2022

  LOKET- narozeninový koncert

  18:00Velký sál městské Dvorany

  Všechno nějak rychleji ubíhá a najednou je člověku pětasedmdesát, z čehož víc než padesát let coural po různých jevištích, sálech, klubech a vůbec. A protože už mi dalších 75 nebude, tak jsem si pozval pár milých hostů a v nově opraveném sále secesní Dvorany si udělám kousek muzikantské radosti. Vlastně nejen sobě, ale hlavně všem, co přijdou. Mými gratulanty bude  ŽALMAN A SPOL, LOKETŠTÍ ROHÁČI, písničkář JINDRA KEJAK a určitě si zahraju i já. Pokud budete mít zájem, objednejte si vstupenky včas na  / 776 347 840. nebo na https://www.smsticket.cz/vstupenky/28401-vojta-k-tomasko-zalman-a-spol-rohaci-jindra-kejak  Těším se na vás lidičky.

 • 22
  Dub
  2022

  BLUDOV- recitál

  18:00Kulturní dům Bludov

  V podhůří Jeseníku, v malém městečku, kde jsou dětské lázně a laskavá paní kulturní, kousíček od Postřelmova. Tak tady představím svůj recitál a věřím, že se posluchačům bude líbit a alespoň na chvíli zapomenou, že je něco trápí, že svět ještě není takový, jaký by jsme si přáli mít. A proto dám písničky o radosti, přátelství, naději a lásce.

 • 06
  Kvě
  2022

  JESENÍK LÁZNĚ-RECITÁL

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Jeden z nejhezčích sálů, ve kterých jsem hrál. Letos si opravdu Jesenicko užiji a těším se.

 • 13
  Kvě
  2022

  STRUNOBRANÍ-VELKÁ HLEĎSEBE

  19:30Kulturní dům Marion

  První ročník setkání muzikantů v západočeském městě nedaleko Mariánských Lázní. Společně se mnou vystoupí Frýda&Company a Bernard Blues Band. Pevně věřím, že přijde hodně posluchačů a akce bude mít úspěšné pokračování i v letech příštích.

 • So
  14
  Kvě
  2022

  LUBY U CHEBU

  19:00KULTURNÍ DŮM

  Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

 • So
  28
  Kvě
  2022

  VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

  cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

  Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

 • So
  04
  Čvn
  2022

  FOLKALIŠTĚ

  cca 18.00venkovní areál Kaliště u Humpolce

  Jeden z nejhezčích festivalů folkové muziky. A jsem moc rád, že díky skvělým pořadatelům, budu opět mít možnost představit své písně posluchačům a třeba i oslavit svých 50let na pódiích a 75 let courání po této planetě.

 • 10
  Čvn
  2022

  SETKÁNÍ KYTARISTŮ- Guitar Meeting

  18:00Nové Sedlo u LokteKulturní dům Meteor

  Jako host na zajímavém setkání skvělých kytaristů a zpěváků. Akorát nechápu, proč zrovna já si tam mám udělat ostudu. Nejsem ani skvělý kytarista a už vůbec ne skvělý zpěvák. Ještě že to mám domů kousek.,

 • So
  18
  Čvn
  2022

  HEŘMANOVA HUŤ - Heřmánek pravý se spoustou skvělých muzikantů

  cca 18.00Venkovní prostor v hospůdce u Béďi

  Skvělá akce, skvělí muzikanti a hlavně úžasně skvělá pořadatelská dvojka- Béďa s Věrkou. Béďa je laskavý hromotluk s čistým srdcem malého kluka, miluje folk a country a svoji Věrku a nemá rád pitomce bez názoru a arogantní úředníky. Ale mě má rád a proto tam už poněkolikáté budu hrát.

 • 24
  Čvn
  2022

  HLUBOČKY

  19:00KD Na Letním v Mariánském Údolí

  Pojedu mezi bezvadné kamarády, mezi lidičky, co mají trochu roztoulaná srdce a věří, že život je i přes spousty překážek, krásný. A já se těším, že si s nimi po koncertě ještě na chvíli sednu, popovídám a zvednu skleničku na další setkání.

 • Čt
  30
  Čvn
  2022

  PODĚBRADY- parník rádia country

  19:00Parník Král Jiří- Poděbrady

  A opět vyplouváme na dalekou cestu, aby jsme to u Kolína otočili zpátky a šťastně zakotvili v Poděbradech. A mezitím se bude hrát, zpívat a povídat. Asi si dám sklénečku na těch mých 75 a věřím, že počasí bude příznivé, kapitán střízlivý a pasažéři pozorní a chtiví písniček. Těším se.

 • 01
  Čvc
  2022

  ŠVIHOV

  19:00Nádvoří vodního hradu Švihov

  Známý hrad, kde se filmovala jedna z nejkrásnějších pohádek o Popelce. A já jsem rád, že v tomto nádherném místě už poněkolikáté představím svůj recitál. A také tak trochu oslavím i svých sedmdesát pět let života.

 • So
  09
  Čvc
  2022

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Krásné prostředí pivovaru v Polné, úžasní diváci, super šéf podniku, co víc si muzikant může přát že? No a právě tam oslavím tři čtvrtě století mého života. Určitě nebudu sám, přijedou a zahrají i moji přátelé z Humpolce a možná dojede i vynikající country kapela z Kladna. Takže se je na co těšit.

 • 15
  Čvc
  2022

  TŘEŠŤ

  18:00Náměstí v Třešti

  Skoro jako domů už pojedu do krásného městečka na pomezí Vysočiny a Moravy. A věřím, že zase lidi přijdou, zase si společně zazpíváme a hlavně bude to krásné souznění muzikanta a posluchačů.

 • So
  16
  Čvc
  2022

  PATOKRYJE u Mostu. Malý, ale zato milý trempskofolkový festiválek

  18:00Místní fotbalové hřiště

  Kousek od Mostu je malá dědiny s podivným názvem Patokryje. Ale na rozdíl od obcí s honosnějšími jmény, je tady parta nadšenců, co chtějí pro své občany a přátele něco dělat. A tak tady každoročně v červenci postaví na hřiště kamionový přívěs, pozvou pár kapel a do okolí znějí písničky o lásce, o toulání, o přátelství a naději v lepší svět.

  Budu zde poprvé a doufám, že i moje skladby zapadnou do srdcí posluchačů.

 • So
  23
  Čvc
  2022

  ZÁDVEŘICE u Zlína

  17:00Zádveřice-- festival Bundy zelený

  Už minulý rok se mi festival moc líbil. Skvělí pořadatelé, skvělé publikum, příjemné prostředí a dobrý zvuk.  Co víc si muzikant může přát? A tak mě velice těší, že se tam letos vracím.

 • 29
  Čvc
  2022

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

  19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

  Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.

 • St
  03
  Srp
  2022

  STRAKONICE

  19:00LETNÍ ZAHRADA ( u letního kina)

  Ve Strakonicích jsem už mnohokrát hrál, ale ještě nikdy na venkovní scéně. Věřím, že bude krásné počasí a prožijeme příjemný večer plný písniček, povídání a pohody a tak trochu oslavíme mých 75 let na tomto světě.. Nejde se netěšit.

 • So
  06
  Srp
  2022

  RTYNĚ- festival Rtyňská nota

  17:00Nádvoří Rychty

  Ve Rtyni jsem nehrál, už ani nepamatuji. No a letos jsem pozván na festival Rtyňská nota a těším se, že představím posluchačům nové, ale i prověřené písně. Tak ať vyjde počasí a chcípne covid.

 • So
  20
  Srp
  2022

  DOLNÍ ÚJEZD u Litomyšle

  cca 19.00Areál v údolí říčky Desná

  29 ročník oblíbeného a velmi navštěvovaného festivalu. Pokaždé tu hrají špičky folkové a country hudby. No a někdy i já. Takže už teď se těším na známé tváře, výborný zvuk a skvělé publikum

 • So
  27
  Srp
  2022

  HRADECKÝ LETOROST- HRADEC KRÁLOVÉ

  18:30Letní kino Širák

  Moc se těším do Hradce Králové. Vzpomenu si na skvělého moderátora a člena hradecké Lokálky, Vaška Součka, možná se potkáme s úžasným kytaristou Milošem Dvořáčkem a samozřejmě tam bude hodně mých skvělých, muzikantských přátel.

 • So
  10
  Zář
  2022

  MUKAŘOV u Mnichova Hradiště

  19:00Sál kulturního domu v Mukařově

  Jsem rád, že jsme se nakonec na poslední chvíli domluvili na uskutečnění recitálu. Věřím, že diváci přijdou a uděláme si skvělý večer plný písniček o toulání, o lásce, o přátelství, že se společně zasmějeme  a bude velká pohoda.

 • St
  21
  Zář
  2022

  MLADÁ BOLESLAV

  19:00KD

  Velmi se omlouvám, že chystaný koncert, na který jsem se moc těšil, musím odložit. Tak nějak jsem byl přesvědčen, že ten zatracený covid nemohu dostat, když jsem už třikrát očkovaný, ale zmýlil jsem se. První tři dny jsem myslel, že umřu, ale už je trochu líp, i když nemohu ještě moc mluvit, špatně se my dýchá a jsem jako boxer po těžkém KO. Musím být do pátku v karanténě a pak se uvidí. Snad mě ještě někdy do Boleslavi pozvou a já vám moc rád budu zpívat, povídat a mít radost, že se opět vidíme.  Váš VKT

 • Čt
  22
  Zář
  2022

  BRNO- Musilka

  19:00KD Musilka

  Milí brněnští kamarádi,

  omlouvám se, že můj recitál musím zrušit. Ta "sviňa" covidová mě dostala a já trpím jak zvíře. Nemohu pořádně mluvit, blbě se mi dýchá a jsem jak boxer po těžkém KO.  Je mi to líto, těšil jsem se na vás. Ale dobrá zpráva je, že už jsem domluvený na 8.března 2023, takže musím jen doufat, že vše bude v pohodě.

  VKT

 • Čt
  06
  Říj
  2022

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00DIVADELNÍ KLUB MĚSTSKÉHO DIVADLA

  Jestli jde říct, že se někam doopravdy moc těším, tak určitě do divadelního klubu v Krumlově. Krásné prostředí, bezva lidičky, pan ředitel nosí patrně svatozář a město je celé kouzelné. Přijďte se přesvědčit.

 • 07
  Říj
  2022

  POTOČNÁ-ČÍMĚŘ STODOLA U MAJDY

  20:00Stodola u Majdy

  Pár kilometrů od Jindřichova Hradce je kouzelné místo Potočná-Číměř. A Stodola u Majdy. Už několik let tam laskavý člověk, Jirka Kopejtko, pořádá muzikantská setkání. A já už podruhé budu mít tu čest představit těm, co přijdou, své nové, ale i starší songy. Přivezu poslední CD a tak trochu oslavím svých 75 let na této podivné planetě.

 • So
  08
  Říj
  2022

  BOHUMÍN K3

  18:00Bohumín K3 ( Kino)

  V životě jsem v Bohumíně nebyl, ale mám tam jednoho božího človíčka, muzikanta a hlavně přítele. Mého osobního cikána, Otu Maňáka, který je šéfem úžasné kapely Sluníčko. No a pozvání na koncert k jeho narozeninám se nedá odmítnout. Takže jedu.

 • 21
  Říj
  2022

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Letos už podruhé v místech, kde to miluji. Věřím, že se opět setkám s úžasným publikem, že se můj recitál bude líbit a že nám společně bude příjemně.

 • 04
  Lis
  2022

  HUMPOLEC

  19:00Klub Mikádo

  Před rokem jsme v klubu Mikádo měly fantastický večer společně s místním folkovým duem Ty a My. A protože se to hodně lidem líbilo, řekli jsme si proč to nezopakovat. Pohodový, klidný večer s písničkami o všem, co je kolem nás s úsměvem i zamyšlením s očekáváním, že za chvíli nastane čas vánoční a s vírou, že se svět co nejdříve vrátí do normálních kolejí.  Věřím, že lidé teď mnohem víc budou potřebovat dobré slovo , než žvanění našich politiků. Asi se stejně nic nezmění, ale aspoň vám na chvíli projasníme večer.

 • 11
  Lis
  2022

  PÍSEK- recitál

  19:00Country hospůdka U šesti strun

  Po delší odmlce zase jednou v příjemném prostředí country hospůdky v Písku. Majitelé saloonu "U šesti strun", Lup a jeho Hanka jsou velkými příznivci folkové a country muziky a jsem si jistý, že pozvou spoustu bezvadných posluchačů a uděláme si příjemný večer plný písniček a povídání.

 • 18
  Lis
  2022

  VELHARTICE- recitál

  18:00Kulturní dům Velhartice

  Krásné místo v pošumaví a určitě, jako minule, přijdou skvělí lidé a uděláme si pohodový a veselý večer plný písniček a povídání.

 • St
  23
  Lis
  2022

  PLZEŇ- MĚŠŤANSKÁ BESEDA

  19:00Měšťanská beseda velký sál

  Předvánoční koncert spojený s oslavou mých 75tin. Zahrát a zazpívat přijdou Nezmaři, Míša Leicht a duo Groovay. Plzeňáci, máte se na co těšit. Asi tak moc, jako já se vždy těším na vás.

 • So
  03
  Pro
  2022

  PLANÁ u Mar. Lázní. Nezmaři, já a vy.

  18:00Kino-nekino v Plané u M.L.

  V předvánočním čase trochu pohody, úsměvu a klidu, společně s písničkou a povídáním. Tentokrát na to nebudu sám, ale pozvání přijala i českobudějovická kapela  Nezmaři. Kapela, která je notoricky známá svými nádhernými písněmi. To bude večer, na který se jen tak nezapomíná.

 • So
  10
  Pro
  2022

  LOKET- předvánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Dalo by se říct, už tradiční předvánoční koncert v loketské knihovně. A jako vždy jsem přemýšlel, jakého hosta vám představit. Tentokrát to bude člověk v této krajině sice méně známý, zato úžasný muzikant. Člověk krásného, hlubokého hlasu, mistr kytary, bručoun a svéráz, můj kamarád PETR RÍMSKÝ. No a možná zkusím ještě maličké překvapení, jestli to ale vyjde, to nevím. Uvidíme.

 • Čt
  15
  Pro
  2022

  ŽĎÁR n/Sázavou

  19:00CAFÉ U TETY HANY

  Poslední předvánoční koncert, kam jsem si pozval dva milé muzikanty z Humpolce. Duo Ty a My. Díky laskavosti pana Hrbka, uslyšíte nejen můj recitál, ale i melodie světově známých muzikantů v podání mých hostů. Věřím, že prožijeme krásný večer a alespoň na chvíli uvěříme,, že svět je zase v pořádku. Moc se na vás těším(e).

 • So
  04
  Úno
  2023

  ČESKÁ TŘEBOVÁ

  19:00Malá scéna - Sadová156

  Společně se skupinou Pacifik se budeme snažit, aby jste po koncertě odcházeli s pocitem pohody, klidu a s úsměvem ve tvářích. A protože jsem v Třebové už dlouho nehrál, přivezu i pár CDeček a zahraju nové, ale i starší skladby. Těším se.

 • So
  04
  Bře
  2023

  JESENICE U RAKOVNÍKA-country klub Truhlárna

  20:00country klub truhlárna

  Takže ani ten protivný covid nezabránil tomu, abych se vydal s písničkami a povídáním do velmi příjemného prostředí v country truhlářství u Louženských. Už teď vím, že to tam bude opět skvělé.

 • St
  08
  Bře
  2023

  BRNO KD Musilka

  19:00Kulturní dům MUSILKA

  V září loňského roku jsem se moc těšil do Brna. Na koncert, na známé tváře, na diváky a na pohodu. Jenže jsem někde po cestách potkal covid a bylo po těšení. Ale díky Vláďovi Chromečkovi, se našel okamžitě náhradní termín, a tak pevně věřím, že to konečně vše dobře dopadne a já vám budu moct zahrát známé i novější písničky.

 • 31
  Bře
  2023

  JESENÍK LÁZNĚ

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Jaro v Jeseníkách bude doufám už v plné síle, i když taky může být někde metr sněhu. V horách nikdy nejste jistí. Ale určitě bude pohoda v Zrcadlovém sále a já se hodně těším

 • So
  15
  Dub
  2023

  LOKET-DVORANA

  18:00KD Dvorana Loket

  Po loňském úžasném koncertě ve Dvoraně, jsme se s paní ředitelkou domluvili, že by se něco podobného mohlo zopakovat a případně stát i tradicí. A tak jsme oslovili pár bezvadných muzikantů a zatím pod pracovním názvem "FOLKOVÁ DVORANA", pozvali senzační českobudějovickou kapelu NEZMAŘI, příjemné humpolecké duo TY A MY a nepřekonatelné bohumínské SLUNÍČKO, v čele s Otou Maňákem. Takže je, na co se těšit.  No a když bude trochu času, tak bych s dovolením přidal i já pár písniček.

  A protože loni bylo už dlouho před koncertem vyprodáno a já pak slyšel od "lokeťáků" zvyklých chodit na poslední chvíli, že se do Dvorany už nedostali. tak si vstupenky můžete koupit, nebo zarezervovat již teď na: FOLKOVÁ DVORANA LOKET, Loket – vstupenky na 15.4.2023 | smsticket

 • So
  22
  Dub
  2023

  KLADNO

  20:00Restaurace Sport Kuklík- Kladno Švermov

  Na Kladně je pro mne pokaždé příjemně. Za a) protože fandím Jágrovi a Rytířům, za b) je tam bezva kapela Gladly SW, a za c) je tam publikum, které naší muzice fandí a rozumí ji. Takže společně s Gladly SW se na vás budeme těšit.

 • St
  26
  Dub
  2023

  MLADÁ BOLESLAV

  19Kulturní dům Mladá Boleslav

  Protože jsem musel zrušit loňský koncert, což zavinila ta covidová potvora, našli jsme díky vstřícnosti paní Kaplanové z KD, nový termín. A samozřejmě přijde a zahraje i můj host Saša Niklíčková. Pevně věřím, že se už nic špatného nestane. A já se budu moc snažit, abych potěšil vaše srdce pohodou a radostí.

 • Ne
  30
  Dub
  2023

  HUMPOLEC

  19:00KD Mikádo

  Začíná se stávat tradicí, že na předvánoční koncert jedu hrát do Humpolce, v marné naději, že se dostaví i Hliník. Ten zatím nepřišel, zato přijdou ještě mí kamarádi z folkového dua Ty&My a předvánočně se naladíme.

 • 12
  Kvě
  2023

  PRACHATICE-Galerie Dolní brána

  19:00Galerie Dolní brána.

  Vůbec si nevzpomínám, že bych někdy hrál v Prachaticích. Možné to je, ale nevím. A proto jsem rád, že jsem byl osloven, a že je o recitál zájem. Připravím si program, který bude průřezem mé tvorby, přivezu několik CD a věřím, že posluchači budou spokojeni.

 • So
  13
  Kvě
  2023

  DOLNÍ CEREKEV

  17:00Kino Dolní Cerekev

  V Dolní Cerekvi se mi vždycky moc líbilo. A Vysočina je moje oblíbená část této republiky. Takže věřím, že nás čeká pohodové a příjemné odpoledne s písničkami, povídáním a ještě všichni stihnete zprávy v TV.

 • So
  20
  Kvě
  2023

  LOMNICE NAD POPELKOU-zámecká hudební sobota

  17.00-23.00nádvoří zámku

  Kdo by odmítl pozvání na zámek? Na vyhlášené  zámecké hudební soboty! A Lomnice n/Popelkou je krásné městečko. Takže věřím, že přijde hodně posluchačů a já i ostatní muzikanti se budeme snažit, aby se naše hraní líbilo.

 • So
  27
  Kvě
  2023

  STRAKONICE - Jamboree

  15:00PANSKÁ ZAHRADA u Strakonického hradu

  Vždycky mne lákalo zahrát si na strakonickém Jamboree a konečně se to povedlo. Můj čas na jevišti  bude mezi 17.20-18.30 hod. Čeká nás krásný festival plný skvělé muziky a skvělých muzikantů. Posuďte sami: Blue Gate, Milkeaters, Vobejváci, Přelet MS, Forehand, no prostě je na co se těšit.

 • 02
  Čvn
  2023

  ÚSTÍ n.Labem - Terasy- Interporta 2023

  cca 19.00hPodium u Laguny

  Zase jednou na Portě v Ústí nad Labem.  Zahraju v pátek 2.6. na pódiu U Laguny, což je jedna z nejlepších scén na Portě. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci spokojení a v hojném počtu, zvuk exelentní a všichni se budeme snažit dát do písní nejen umění, ale hlavně srdce.. Tak to přece vždy na Portě bývalo. Těším se.

 • So
  03
  Čvn
  2023

  PODKOPNÁ LHOTA

  18:00Podkopná Lhota- penzion

  Kousek od známých Slušovic je dědina, o které jsem až do dneška neslyšel. Jakási Podkopná Lhota. A tam mě pozval Míra Duroň, člověk, který má na svědomí úžasný festival "Bundy zelený" v Zádveřicích. Tam tenkrát zafungovalo velké přátelství, no a najednou jedu na oslavu jeho šedesátin. A přestože různá pozvání na oslavy jmenin a pod. zásadně odmítám, k Mírovi pojedu rád, zahrát, zazpívat a bude tam moravsky veselo a příjemno.

 • 23
  Čvn
  2023

  OSLAVANY - hudební festival " Hříšné folkové léto

  já-cca 20.00 hod.Zámecký park v Oslavanech

  Kousek od Brna jsou Oslavany, kde pár nadšenců dělá dvoudení setkání muzikantů napříč žánry. No a já si vážím toho, že v pátek 23.června, tak kolem osmé večer, budu sedět na jevišti a pokusím se, aby posluchači dostali to nejlepší, co jsem schopen zahrát. Staré i nové songy, trochu povídání a hlavně pohodu a radost.

 • 30
  Čvn
  2023

  MĚSTEČKO TRNÁVKA

  18:00Hřiště Sokola Trnávka

  Nikdy jsem neměl velké ambice spousty mladých kluků. Stát se fotbalovou hvězdou a hrát třeba za Spartu, nebo za Inter Milán a pod. Raději jsem coural po horách a sobotní večery trávil s kytarou u táborových ohňů s partou stejně trhlých kamarádů.  Přesto doufám, že se se můj program na hřišti Sokola bude líbit a posluchači si se mnou třeba i zazpívají pár známých songů.

 • Čt
  06
  Čvc
  2023

  PODĚBRADY- Parník Rádia Country

  19:00Přístaviště parník Král Jiří

  Jako už po několikáté se zase sejdeme v Poděbradech na parníku a spolu s moderátorem rádia Country, Milanem Schmidtem, si uděláme pohodovou jízdu do Kolína a zpět. Zahraju starší i novější písničky, něco třeba i na přání ( pokud paní skleróza dovolí ), dáme sklénečku něčeho dobrého a řeč o životě a vůbec. Prostě nám bude fajn. Mám slíbené pěkné a teplé počasí, takže už se těším.

 • 14
  Čvc
  2023

  TŘEŠŤ- náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Už jako domů, přijedu do krásného města na vysočině. Na náměstí se od 18.té hodiny ozvou první akordy a první písnička a já se budu moc snažit aby se můj recitál líbil.

 • So
  15
  Čvc
  2023

  LÁZNĚ BĚLOHRAD- Country fest

  18:30Zámecký park

  Mnohokrát jsem měl své recitály přímo v budově lázní, ale teď jsem pozván na známý country-folk festival do zámeckého parku. A samozřejmě se budu snažit, aby se moje hodina písniček nových i starších líbila.

 • So
  22
  Čvc
  2023

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ - u pergoly

  19:00U pergoly

  Tak zase jednou v Konstantinkách. U pergoly bylo vždycky bezvadné hraní, hodně posluchačů a já věřím, že zase přijdou a bude nám příjemno.

 • So
  29
  Čvc
  2023

  LEDEČ NAD SÁZAVOU

  cca 19.00folkcountry festival PŮLENÍ LÉTA - Areál Rujna

  Festival folkové a country muziky s názvem "Půlení léta", se přestěhoval z Vilémova do Ledče nad Sázavou. Věřím, že tam najde pevné zázemí a spoustu spokojených diváků. Přivezu sebou písničky z posledního alba, ale i starší a známé skladby.

 • St
  02
  Srp
  2023

  ANNÍN u Sušice

  19:30Stodola na návsi

  Malá vesnička na Šumavě, kousek od Sušice.  A také - Stodola na návsi. No a tam poprvé zazní moje písně, můj recitál pro ty, co umí naslouchat, co se umí smát i vážně vnímat o čem se zpívá. Moc se na šumavskou vísku těším. A hlavně na vás, co si najdete chvilku na pohodu.

 • So
  05
  Srp
  2023

  TELČ- Prázdniny v Telči

  19:30Zámecké nádvoří

  Pozvání do Telče je pro každého muzikanta jakousi třešničkou na koncertovním dortu. Jsem rád, že si opět na zámeckém nádvoří budu moci zahrát. Jsem rád, že se opět uvidím s Žalmanem a spol a Honzou Friedlem a dalšími přáteli z té naší folkové branže. Tak ať žijou prázdniny v Telči, ale i jinde.

 • Ne
  06
  Srp
  2023

  KADAŇ

  17:30Areál františkánského kláštera

  Nedělní koncert v Kadani bude v nádherném prostředí františkánského kláštera a já se na to moc těším. V Kadani kdysi byla vynikající folkovo-trampská kapela Verumka. Takové, rodinné sdružení okolo Rudy Koblice. Měli jsme je všichni moc rádi a tak si na ně vzpomenu písničkou, kterou oni tenkrát hodně proslavili. Zazní "Česačů bavlny bál" a pak další a další...

 • 11
  Srp
  2023

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar Polná

  Už tradiční srpnový koncert na pivovarském nádvoří. Recitál pro lidi, kteří opravdu umí poslouchat srdcem. Díky mjiteli, panu Pártlovi, zazní v Polné spousta písniček, nejen ode mne, ale i od dalšího trdičního hosta. Humpolecké duo Ty a My jsou bezvadní muzikanti, ale hlavně strašně hodní člověci.

 • So
  12
  Srp
  2023

  KUTNÁ HORA- Kutnohorská kocábka

  17:15V amfiteátru pod Vlašským Dvorem v Kutné Hoře

  Po nějakém čase opět na letitém country festivalu v Kutné Hoře, pod patronací sv. Barbory. Věřím, že počasí nám bude přát, přijde hodně diváků a muzikanti budou hrát, jako o život. Já teda určitě.

 • So
  19
  Srp
  2023

  CHEB

  17:00Klášterní zahrada Cheb

  U nás. Na západě. V Chebu. V Klášterní zahradě. Jen věřím, že počasí bude příznivé a já se budu snažit, aby všichni co přijdou, byli spokojeni.

 • 25
  Srp
  2023

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ náměstí

  18:00Náměstí ve Velkém Meziříčí

  Skoro už tradičně na velkomeziříčském náměstí, kam opravdu chodí super posluchači a já se na koncert moc těším. A až dohraju, tak ještě přijde skvělá kapela Roháči z Lokte. Takže to vypadá na krásný, srpnový podvečer.

 • So
  09
  Zář
  2023

  PIKOVICE festival

  cca 15.00Louka u řeky

  Pikovice už mají dlouholetou tradici. Spousta výborných muzikantů, setkání přátel, několik vyvrknutých palců,a hlavně pohoda. Budu se snažit aby k té pohodě přispěly i moje písničky.

 • 15
  Zář
  2023

  HORŠOVSKÝ TÝN

  18:00Velký sál MKZ

  V Horšovském Týně jsem už dlouhá léta nebyl a tak o to víc se budu těšit na koncert. Přivezu své poslední CD, zahraji pár nových, ale i starších písniček a věřím, že ti co přijdou, budou spokojeni. A vezměte sebou i své přátele, ať mi není na jevišti smutno.

 • St
  20
  Zář
  2023

  LÍŠOV u Č. Budějovic

  20:00Klub Nanečisto

  Jako host skupiny Rybníkáři, si opět zahraji v Líšově. Představím nové CD a určitě dojde i na starší songy a hlavně bude pohoda a dobrá nálada.

 • 22
  Zář
  2023

  LÁZNĚ KYNŽVART

  13:00Dům seniorů v Kynžvartě

  Odpolední koncert pro lidičky tak mého věku, pro lidi, kteří mají své odpracováno, ale třeba je jim zrovna trochu smutno. Tak se budu snažit, abych jim vrátil do tváří i do duše pohodu, úsměv a radost, že ještě máme pro co žít. Těším se.

 • St
  04
  Říj
  2023

  ŽAMBERK

  19:00Divišovo divadlo

  Tak zase jednou na místě, kde budu hrát poprvé. Vím, že velký sál divadla nenaplním, ale stejně se budu snažit,aby ti, co přijdou, neodešli zklamaní. Těším se.

 • Čt
  05
  Říj
  2023

  ZRUČ NAD SÁZAVOU

  18:00Spolkový dům

  Malé městečko nad řekou Sázavou, kraj vodáků a krásné přírody. Prostě se budu moc těšit, že do Spolkového domu přijdou ti, co mají rádi písničky o životě o lásce a přátelství. Pevně věřím, že nás čeká krásný podvečer.

 • 13
  Říj
  2023

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Už jako domů se vracím do mých milovaných Jeseníků. Díky vedení lázní a laskavému Františkovi Surmíkovi, opět zazní v Zrcadlovém sále písničky o lásce, přátelství, o tom co máme rádi i co nás někdy bolí. Těším se.

 • So
  14
  Říj
  2023

  PRUŠÁNKY - dvojkoncert Kiďák a Kapela starých časů

  19:00Kulturní dům v Prušánkách.

  Ze severní Moravy, rovnou na Moravu jižní. Z Jeseníku do Prušánek. Moc se těším na místní kapelu Starých časů. Takže po koncertě všechno řádně probereme u Aleše ve sklepě. Ale před tím zodpovědně zahrajeme a zazpíváme tak, aby posluchači byli spokojeni a odcházeli s pocitem pohodově stráveného večera.

 • Čt
  19
  Říj
  2023

  NERATOVICE

  20:00SPOLDUM- jazz club

  Když jsem měl asi 10-11 let, jezdil jsem na prázdniny k sestře do Mlékojed, což je kousek od Neratovic. Stačí přejít most přes Labe. Švagr pracoval ve Spolaně a tentkrát jsem netušil, že jednou zazní moje skladby v neratovickém Spoldomu. Budu se těšit.

 • 27
  Říj
  2023

  OSTROV n.Ohří

  19:00Podkroví Staré radnice

  Na Ostrov mám krásné vzpomínky. Vždyť tady vzniklav šedesátých letech naše osada Zlatá lilie. A tak se pokaždé těším a doufám, že se někdo z kluků zase přijde podívat a chvilku zavzpomínáme.

 • 10
  Lis
  2023

  KRÁLÍKY- klub Na Střelnici

  19:00KD Králíky - klub Na Střelnici

  Město, kde už není daleko do milovaných Jeseníků. Díky laskavosti vedení Kulturního domu, budu moct představit svůj recitál. Upřesnění místa konání bude na plakátech. No a z Králíků se přemístím na Romzovou do penzionu Pacifik a tam si v sobotu uděláme "zpívanou a povídavou". Hudební nástroje jsou vítány.

 • So
  25
  Lis
  2023

  HUMPOLEC

  19:00KD MIKÁDO

  Tradiční předvánoční koncert společně s místním folkovým duem TY & MY. Pohoda, klídek, romantika, zamyšlení a úsměvy na vašich tvářích. To vše v klubu Mikádo 25. listopadu.

 • So
  25
  Lis
  2023

  VIMPERK

  19:00SÁL KIC Vimperk

  S velikou radostí pojedu na moji milovanou Šumavu. Budu se těšit na koncert, na diváky, na pohodu a věřím, že večer bude plný pohody, smíchu i zamyšlení. No a samozřejmě nebude chybět píseň o mém šumavském bloudění.

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném sále zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni. Přijďte, ať nehraju přesilovku.

 • So
  09
  Pro
  2023

  PLANÁ U MAR. LÁZNÍ

  18:00KINO-NEKINO

  Tentokrát bude mým hostem jedna z nejoblíbenějších folkových stálic. Přijede Žalman a spol a věřím, že vám v předvánočním čase navodíme tu nejkrásnější vánoční náladu. Jenom si prosím zajistěte vstupenky včas. Těším se.

 • Čt
  14
  Pro
  2023

  VÍGLAŠ u Zvolena - RECITÁL

  17:00Víglaš- sál restaurace

  Velmi mile mě překvapilo pozvání do malé obce u Zvolena. Pro mne úplně neznámé místo. Člověk, který mi koncert zprostředkoval, je patrně velký fandy trempské a folkové muziky a k tomu ještě v ten čas oslaví 55 let na tomto světě. Tak se budu snažit, aby se nejen jemu, ale i všem posluchačům koncert líbil a třeba vznikne nové přátelství.

 • So
  16
  Pro
  2023

  LOKET- PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT

  19:00Malý sál KD Dvorana

  Tentokrát nastala změna mého předvánočního koncertu. Z technických důvodů se koncert přesune z knihovny do kulturního domu Dvorana. A jako vždy se budu snažit o příjemného hosta. No a tím bude můj osobní Róm, (nebo-li Cikán), Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Však si ho budete pamatovat, byl tady už několikrát, takže nás čeká pohodový, předvánoční večer.Těším se moc.

 • St
  14
  Úno
  2024

  ČESKÉ BUDĚJOVICE

  19:00Koncertní sál českého rozhlasu. U tří lvů 1.

  Potěšila mne nabídka budějovického rozhlasu na živou nahrávku mého recitálu. Pevně věřím, že se přijde podívat a poslechnout si hodně mých jihočeských přátel. No a já sebudu snažit je nezklamat.

 • 05
  Dub
  2024

  BOUZOV - recitál

  19:00Velký sál hotelu Bouzov

  Hrad Bouzov znám, několikrát jsem na nádvoří koncertoval, ale teď přišlo pozvání od pana starosty do velkého sálu v hotelu a tak uvidíme kolik se nás sejde. Věřím, že se přijedou podívat i mí přátelé z Mohelnice a z bouzovského okolí. Mám ten váš kraj moc rád a budu se snažit, aby ten náš večer byl plný pohody a radosti.

   

 • So
  06
  Dub
  2024

  VIGĽAŠ U Zvolena

  17:00Velký sál místní restaurace

  Nad pozváním do slovenské dědiny Vigľaš jsem chvíli přemýšlel, přece jen je to z Lokte pěkná dálka. Ale nakonec jsem pozvání přijal ( můj kamarád Jarda slíbil, že mě tam i s ženou doveze) a pevně věřím, že na koncert přijde hodně posluchačů a já dám všechny písně, které mám rád.Akce je soukromého zaměření, kde není vstupné. Ale já věřím, že Honza Galdik bude spokojený a jeho přátelé také. Moc se těším na nové kamarády ze Slovenska.

 • So
  13
  Dub
  2024

  LOKET-FOLKOVÁ DVORANA

  18:00KD Dvorana Loket

  Třetí ročník folkového setkání v královském městě Loket nad řekou Ohří.

  V nádherném sále místní Dvorany se kromě mojí maličkosti objeví muzikanti blízcí mému srdci. První dáma naší folkovo-country scény-Pavlína Jíšová a dvě kapely královohradecké scény, plné kvalitní muziky a vynikajícího humoru. Skupiny NADORAZ a LOKÁLKU je zbytečné představovat.Můžeme se jen těšit. To bude večer!!!. Neváhejte a včas si zajistěte vstupenky, ať mi potom zase někdo nevynadá, že se do sálu nedostal. Vstupenky : info@dvoranaloket.cz
  +420 735 718 479

 • Čt
  18
  Dub
  2024

  RUMBURK- RECITÁL

  19:00Čajovna Na kopečku

  Čajovna Na kopečku je pro mne představa,  půl hodinové cesty do strmého kopce, pak se zchváceně zhroutím na židli a sípavým hlasem řeknu: " Bože, tady je krásně". Dostanu šálek vařícího čaje, přestože budu  celou duší toužit po skleničce vychlazené desítky.

  Anebo vše bude jinak. Ale každopádně mám připraveno hodně písniček a trochu toho povídání a hodně těšení do míst, kde jsem ještě nehrál.

 • 19
  Dub
  2024

  BLUDOV

  18:30Kulturní dům- Bludov

  Díky vstřícnému jednání s paní ředitelkou kulturního domu, zazní opět po nějakém čase folkový recitál. Přivezu sebou poslední CD a zazní jak staré, tak i nové songy. Moc se těším do podhůří Jeseníků.

 • So
  11
  Kvě
  2024

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU- jako host kapely Fernet

  19:00Dvadelní sál

  Country kapela Fernet ze Světlé nad/Sázavou oslaví 35 let své existence. To už je pořádná porce koncertů a písniček. A já jsem potěšen, že si mě vybrali jako svého hosta. Mám tuhle partu muzikantů rád a určitě nás čeká skvělý večer. No a vás také.

 • 07
  Čvn
  2024

  ÚSTÍ nad LABEM- Interporta

  19:00Národní dům Ústí n.Labem

  Pokaždé, když se řekne Porta, mám takové milé šimrání u srdce. Těch vzpomínek na místa, kam paní Porta putovala.  Ústí n.L, Sokolov, Svitavy, Třebíč, ČeskáTřebová, Plzeň, Jihlava, Řevnice...), těch dlouhých nocí s kytarou, až do ranního svítání, těch úžasných lídí v hledišti, na jevišti, bezvadných pořadatelů, zvukařů, lidičky ve štábu... no mohl bych vzpomínat dlouho, dlouho. Těším se a přivezu radost a pohodu.

   

 • So
  08
  Čvn
  2024

  CHLUMEC NAD CIDLINOU - COUNTRY PAMĚTNÍK

  16:30v areálu VCS Pamětník u Chlumce nad Cidlinou.

  Že je v Chlumci výborná restaurace La Putyka, to vím, často se tam při cestách zastavujeme, ale že se tam koná country festival, to jsem nevěděl. Ale už vím a dokonce  na něm představím své písně. Věřím, že přijde hodně posluchačů a všichni účinkující budou hrát jako o život. Já teda určitě.

 • 21
  Čvn
  2024

  ČERVENÉ PEČKY- Festival Červenopečecká pecka

  19:45Zámecká zahrada v Červených Pečkách

  Kousek od Kolína pro mne neznámé místo, přestože jsem o festivalu již nějaký čas věděl. Tentokrát si na něm i zahraji a jsem zvědavý na nové diváky, pořadatele i jaké to bude v zámecké zahradě.

 • So
  29
  Čvn
  2024

  ŘEVNICE-PORTA 2024

  14:30Letní kino Řevnice

  Po delší odmlce opět na Portě v krásném areálu řevnického letního divadla. Přivezu pár novinek a nevynechám ani starší a známější songy.

 • 05
  Čvc
  2024

  JESENÍK

  17:00INFO CENTRUM KATOVNA

  Letos mě v Jeseníku čeká koncert v infocentru Katovna. Moje srdeční záležitost. Tam jsem před mnoha lety hrával, poseděl s kamarády a byl šťastný. A tak to bude i teď Zavzpomínám na mé klukovské toulání po jesenicku, zahraju jak starší a známé songy, tak i novinky. Věřím, že se vám přátelé koncert bude líbit. Vždyť ty písničky píšu s láskou a pokorou a bez vás by byly opuštěné někde v šuplíku. Těším se.

 • So
  06
  Čvc
  2024

  BOJNÁ - Fest Dobré -Ranč pod Babicou

  18:00Bojná-Ranč pod Babicou

  Velký slovenský festival se přestěhoval z Opatoviec do Bojné, což je cca 10km od Topolčian a tak zase poznám nové prostředí. Ale věřím, že hlavní pořadatel "Cali", nic neponechá náhodě a na pódiu se představí samí vynikající muzikanti, jak je pro něho typické. Budu se moc těšit. Pevně věřím, že přijde spousta mých skvělých slovenských kamarádů a třeba si i společně zazpíváme. Co třeba, určitě.

 • So
  13
  Čvc
  2024

  FOLKVES POD ZLATNÍKEM-PATOKRYJE (u Mostu )

  cca 18.00Patokryje- festival pod Zlatníkem

  Příjemný festiválek v severních Čechách, kousek od Mostu. Už jednou jsem tam hrál a přestože nebylo "narváno", bylo to příjemné hraní a pohodové kapely. Pevně věřím, že letos se nás sejde víc a  muzikanti jako vždy, zahrají jak nejlépe umí.

 • 19
  Čvc
  2024

  TŘEŠŤ - zahrada u synagogy

  18:00Náměstí v Třešti

  Tak i letos zase v Třešti, tentokrát na zahradě u synagogy.  A jako pokaždé, už se nemohu dočkat těch bezvadných posluchačů, skvělé paní kulturní a pohodového zvukaře. Léto budiž pochváleno.

 • So
  20
  Čvc
  2024

  ZÁDVEŘICE u Zlína BUNDY ZELENÝ

  cca 18.00Zádveřice u Zlína

  Opět jeden z krásných a tradičních festivalů na Moravě. Pokaždé, když jsem tam hrál, bylo krásné počasí a tak věřím, že krásně bude i tentokrát. Už jen proto, že letos bude v Zádveřicích opravdu silná sestava vynikajících muzikantů.  Budu se muset snažit, abych nebyl jen do počtu.

 • So
  27
  Čvc
  2024

  LEDEČ nad Sázavou-festival "Country půlení léta"

  cca 19.00 Areál "Rujna", ul. Zd. M. Kuděje

  Známý festival  "country půlení léta" přestěhovaný z Vilémova do Ledče n. Sázavou má mnoho příznivců a vždy je obsazen skvělými muzikanty. A tak jsem rád, že jsem byl už po několikáté pozván.  Budu se snažit, aby se mé písně posluchačům líbily a třeba si se mnou i nějakou známější zazpívali.

 • Čt
  01
  Srp
  2024

  TURNOV - kavárna

  19:00Kavárna

  Věděl jsem, že se do Turnova podívám a zahraju. Žádná pitomá nemoc mi v tom prostě nezabrání. Takže se uvidíme ve čtvrtek 1.8. a já přivezu plný bágl písniček a povídání. Věřím, že ti co minule chtěli příjít nezanevřou a uvidíme se na koncertě. Těším se na vás.

 • 02
  Srp
  2024

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Nádvoří pivovaru v Polné

  Stalo se to patrně tradicí a já už každoročne v srpnovém týdnu zavítám koncertovat do Polné. Vynikající prostředí, výborný pan zvukař a samozřejmě i majitel a mecenáš Láďa Pártl. No a nelze zapomenout na bezvadné duo Ty & My z Humpolce. A možná přijde i překvapení. Tak se těšte, jako já.

 • So
  10
  Srp
  2024

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ- scéna u pergoly

  19:00Scéna pod pergolou

  Jedno z nejpříjemnějších letních hraní. V Konstantinkách je příjemno, bezvadní posluchači, vynikající zvuk a laskavý šéf. Takže není proč se netěšit.

 • 16
  Srp
  2024

  NEPOMUK- RECITÁL

  20:00Letní scéna

  Krásné prostředí, jako stvořené pro letní podvečer, romantiku, zamyšlení i úsměvy ve městě, které proslavili Černí baroni. Bude pohoda. To už je jasné

 • St
  21
  Srp
  2024

  PROSTĚJOV-RECITÁL

  19:00Nádvoří zámku v Prostějově

  Myslím, že na nádvoří prostějovského zámku jsem ještě nikdy nehrál a o to víc se těším Přivezu spoustu písniček, dobrou náladu, trochu naděje do dalších dnů, nejnovější CD a hodně pohody.

 • Čt
  22
  Srp
  2024

  ZLATÉ HORY- Mistrovství světa v rýžování zlata.

  18:00AREÁL VE ZLATÝCH HORÁCH

  Tentokrát vůbec nemám tušení, co všechno mě čeká. Lidi z celého světa, týden hudby, radosti a zlatých nugetů. Od pondělí do soboty. A já ve čtvrtek. Sám na pódiu s obavou, jestli mě vůbec někdo bude poslouchat. Tak Vojtěchu, drž si palce. Ale věřím, že to tam bude nezapomenutelné. No a navíc, vždyť je to v mých milovaných Jeseníkách.

 • So
  31
  Srp
  2024

  RECITÁL-Ublo u Zlína

  cca 18.00Country klub POD DRNEM

  Nikdy jsem neslyšel, že existuje dědina jménem UBLO. Ale existuje. Prý to značí pramen, nebo studánku. A je to kousek od Zlína. Dokonce tam mají spoustu  bezva věcí, jako na př. tunel, tramvajovou zastávku a mezinárodní přístav bez moře. Nevím co bylo příčinou, ale pozvali mě, abych zahrál pár písniček při slavnostním otevření nového country klubu se sympatickým názvem "Pod drnem".  Společně  se představí i pár místních muzikantů a moji přátelé z Humpolce - Duo TYaMy. Vím že už  nejsem nejmladší, tak si asi musím zkusit, jestli dovedu zahrát třeba i Pod drnem. Skvělá vyhlídka. Přijďte, uvidíte-uslyšíte.

 • 06
  Zář
  2024

  CHEB- Festival Babí léto

  cca 18.00Pod chebským hradem

  Z Lokte je to do Chebu kousek, takže budu hrát skoro doma. Mám na to město nádherné vzpomínky. Spousta kamarádů z čundrů, kytary od Pepíka Kubly, z Chebu mám svou ženu Evu, chebskou kapelu Rychtáři jsem vždy obdivoval a tak se tam zase samozřejmě těším.

 • So
  07
  Zář
  2024

  VELKÝ TÝNEC- Týnecká folková zahrada

  17:00Zahrada místního zámku

  Jeden z menších, ale o to příjemnějších festivalů. Věřím, že bude pohoda, přijde hodně lidí, muzikati budou hrát jako o život, diváci budou pozorně poslouchat a počasí nám bude přát.  Takže všeobecná radost na straně jeviště i hlediště.

 • 13
  Zář
  2024

  JEVÍČKO Kulturní dům Astra

  19:00KD Astra

  Malebné městečko  u Svitav, kulturní dům Astra, zářijový podvečer a spousta písniček, povídání a pohody. Společně se mnou ještě vystoupí známá svitavská kapela "Do větru". Myslím, že nás čeká moc hezký páteční večer.

 • Čt
  19
  Zář
  2024

  NÁCHOD KD BERÁNEK

  19:00KD Beránek- přednáškový sál

  Vím, že v Náchodě folkové muzice rozumí a fandí ji. Už po několikáté se zase sejdeme v přednáškovém sále hotelu Beránek a uděláme si příjemný, zářijový večer.

 • 04
  Říj
  2024

  BRNO

  19:00Kulturní dům Musilka

  Vím, že "brňáci" mají trempskou i folkovou muziku rádi. Milují písničky Wabiho a Mikiho Ryvoly, a tak si na jeviště pozvu na pár vzpomínkových písní místní kapelu Sychravo, která  "ryvolovky" umí a hraje je s láskou, radostí a pokorou. Přesně tak, jak je kdysi hrávali jejich autoři. A stejně tak budu rozdávat své písničky i já. Čeká nás krásný večer.

 • Čt
  10
  Říj
  2024

  VIMPERK-recitál

  19:00Sál KIC

  Tentokrát se vydám na jih, až na úpatí Boubína, do historického Vimperka. A v sále kulturního centra představím svůj recitál. Jak starší a známé songy, tak i pár novinek. Přivezu i poslední CD a hlavně přivezu pohodu a radost ze života.

 • 11
  Říj
  2024

  ČESKÉ BUDĚJOVICE- Večery s...

  19:00Divadlo U Kapličky

  Je to už mnoho let, kdy jsem naposledy hrál v Českých Budějovicích, a tak mě potěšilo pozvání Jardy Hnízdila, do divadla U Kapličky. Mám v Budějovicích hodně přátel a kamarádů, tak věřím, že se potkáme a jsem rád, že budu smět představit své skladby.

 • Čt
  17
  Říj
  2024

  PŘELOUČ

  19:00Kino Přelouč

  Dlouho jsem v Přelouči nebyl a tak se budu těšit na koncert, na posluchače a hlavně na pohodu a příjemně prožitý večer.

 • Út
  22
  Říj
  2024

  LOUNY- Divadlo Vrchlického

  19:00Divadelní kavárna

  V Lounech jsem hrál naposledy asi před devíti lety a o to víc se těším, že představím nový repertoár, ale i starší a známé písně. Přivezu nové CD a uděláme si pěkný večer plný pohody.

 • 08
  Lis
  2024

  ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

  19:00CAFEÉ U TETY HANY

  Žďárská kavárna "U tety Hany" je už léta moje srdeční záležitost. Asi je to tím,že jsem měl rád písně paní Hany Hegerové a tak vždy jedu do Žďáru s jakousi pokorou a podivným mravenčením, jestli by se mé vystoupení paní Hegerové líbilo. Budu se hodně snažit.

 • So
  09
  Lis
  2024

  HUKVALDY-Hukvaldský potlach

  cca 19.00koncertní sál ZŠ Leoše Janáčka

  Tak opět někam, kde to vůbec neznám, kde budu poprvé, kde budu mít mírnou trému, jak mě publikum přijme, jestli se moje písně budou líbit. no...

  Ale těším se moc. Potkám nové tváře, uvidím lašský kraj, tak snad vše dopadne k radosti všech

 • So
  16
  Lis
  2024

  HUMPOLEC- klub Mikádo

  19:00Klub Mikádo

  Skoro už tradičně budu hostem Humpoleckého dua TY a MY. Těším se na známé i neznámé tváře a udělám vše pro to, aby  divákům v sále i nám na jevišti, bylo neskonale příjemno. Asi zařadím i nějakou novinku a pár písniček k předvánoční době.

 • St
  27
  Lis
  2024

  PRAHA - Malostranská Beseda

  20:00Malostranská Beseda

  V Praze opravdu moc často nehraju, ale pozvání od skupiny Pacifik do Malostranské Besedy odmítnout nejde. Vždyť tam jsme kdysi začínali, hráli ty nejkrásnější písničky, poznávali nové muzikantské kamarády a zpívávali někdy až do rozednění. Rád přijedu, zahraju a maličko zavzpomínám.

 • Čt
  28
  Lis
  2024

  KD STOD-recitál

  19:00Kulturní dům ve Stodě

  Nevím, jestli jsem někdy ve Stodě účinkoval, nějak ty koncerty trochu splývají. Ale určitě přivezu spoustu písniček, starších i nových, nějaké to CD a budu se snažit, aby se všem, co přijdou, moje vystoupení líbilo. A po koncertě si možná ještě někde chvilku posedíme u sklénečky vínka.

 • So
  14
  Pro
  2024

  LOKET-předvánoční recitál

  19:00Malý sál loketské dvorany

  Tradiční předvánoční hraní. Trochu nostalgie, trochu úsměvů,trochu vzpomínek a hodně muziky a pohohody. A jako vždy si přivedu malé překvapení. A tentokrát ne moc z daleka. Přímo z Lokte. Bude to miloučké, hezké, usměvavé a víc neprozradím.