Kalendář akcí

  • 09
    Bře
    2018

    Lázně Bělohrad

    19:00Kulturní sál lázní, Lázně Bělohrad

    Lázně Bělohrad? Pokaždé super! Bezvadní posluchači, príma zvuk a velice laskavá paní kulturní. Těším se.

  • 23
    Bře
    2018

    Lázně Kynžvart

    19:00Léčebné lázně - kulturní sál lázní, Lázně Kynžvart

    Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.

  • So
    07
    Dub
    2018

    Jesenice u Rakovníka

    20:00Klub "Truhlárna", Jesenice u Rakovníka

    Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.

  • St
    11
    Dub
    2018
    Čt
    12
    Dub
    2018

    BRNO-Výstaviště

    16:00Brněnské výstaviště

    Dva dny na brněnském výstavišti.   Pavilon kde bude obrovská výstava lesnické a myslivecké techniky, zbraní a různých pomůcek. Předloni jsem tam hrál a byla to "špica". Budu mít několik hudebních vstupů a určitě ti, co tam přijdou, nebudou litovat. Čekají na vás stánky se zvěřinovými pochutinami, spousta různých nožů, oblečení, zbraní, venku je k vidění co vše používají lesníci, no chce to vidět. Moje vystoupení je plánováno asi takto: Ve středu cca okolo 16.00 a ve čtvrtek tři vstupy. V 10.00, pak ve 12.30 a nakonec v 15.30. Z předloňského hraní vím, že se na nějakou tu minutu nehledí, takže časy jsou orientační.

  • St
    18
    Dub
    2018

    Mladá Boleslav - FOLKPARÁDA

    19:00Malý divadelní sál

    Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.

  • Čt
    26
    Dub
    2018

    Karlovy Vary - Klub Paderewski

    19:30DIVADLO HUSOVKA - Klub Paderewski

    Tentokrát budu hostem mé nejmilejší kapely. Ano, pozvali mě Roháči z Lokte a to se prostě neodmítá. Uděláme si skvělý večer, protože s nimi jsou večery vážně skvělé. Zazní spousta nových i starších songů, bude pohodička, legrace a všechno jak má být.

  • 27
    Dub
    2018

    Zruč nad Sázavou

    19:00Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavou

    Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.

  • So
    28
    Dub
    2018

    Horšovský Týn

    19:00Sál MKZ

    V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...

  • 04
    Kvě
    2018

    RAKOVNÍK

    19:00Tylovo divadlo

    Rakovnické Tylovo divadlo je vyhlášené svou kulturní úrovní. Věřím, že diváci budou spokojeni i s mým koncertem a přestože už květen láká lidi na zahrádky a ven do přírody, najdou si i cestu za jedním písničkářem. Budu se na vás těšit.

  • So
    12
    Kvě
    2018

    Přelouč

    19:00Kino Přelouč

    Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.

  • Ne
    13
    Kvě
    2018

    Dobruška

    15:00DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA

    Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.

  • Po
    14
    Kvě
    2018

    Letohrad

    20:00Myslivecká chata v Bažantnici

    Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.

  • So
    19
    Kvě
    2018

    STŘÍTEŽ u Třebíče

    13:00Střítěž- Střítežská bota festiválek folk-tremp-country

    Jestli se někam jó moc těším, tak zrovna sem. Můj úhlavní kamarád a nebezpečně hodný člověk, Vláďa Novák, má dar udělat dokonale fungující věci. Pamětníci si určitě vzpomenou na super festivalové dny ve vesničce Příšťpo, kterou do té doby nikdo neznal a potom celá folkovo-country scéna. Mám pocit, že časem bude o Střítežskou botu obrovský zájem.

  • 25
    Kvě
    2018

    PÍSEK

    19:00country hospůdka "U šesti strun"

    Na tuhle štaci mě vlastně navedl můj kamarád Ríša Melichar. Prý se tam Roháčům hodně líbilo a tak jsem tam zavolal, no a ejhle: Prý už se těší až zazní "Toulavej", "Náklaďák do L.A". "Brčko" a další písničky. A tak se těším i já.

  • So
    16
    Čvn
    2018

    NETOLICE - memoriál Tony Hořínka- folkovotrempský festival

    17:00U hotelu Rychta na Starém městě v Netolicích

    Když jsem začínal trempovat, tak snad u všech táboráků se zpívaly písně, které psali staří trempíři a byla to celá řada slavných muzikantů. A mezi tou elitou, jakou byli tenkrát Jarda Mottl, Pedro Mucha, Jenda Korda a další bezpochyby patřil Tony Hořínek. Bude mi ctí se této akce zúčastnit se vší pokorou a uznáním skvělému člověku.

  • 22
    Čvn
    2018

    NASAVRKY - Nasavrkání

    20:00Na letní terase Hotelu Šustr

    V životě jsem netušil, že budu hrát v Nasavrkách. A navíc ten nádherný název festivalu - Nasavrkání. To nemůže skončit jinak, než dobře. Už se začínám těšit. Na Nasavrky, na kolegy muzikanty, na diváky , prostě na všechno.

  • So
    30
    Čvn
    2018

    Kdyně

    15:00přírodní amfiteátr pod hradem Rýzmberk

    Jeden z letitých festivalů FCK a hlavně jeden z festivalů, kde je pohoda, radost a příjemná atmosféra. Těším se na diváky i na muzikanty a doufám v příznivé počasí.

  • Ne
    01
    Čvc
    2018

    Řevnice

    18:00Lesní divadlo v Řevnicích

    V neděli 1.července bude Porta končit poctou Wabimu Daňkovi. A je mi ctí, že svému dlouholetému kamarádovi budu smět poslat do nebeského baru písničku. Chybíš tady příteli, ale jednou se stejně všichni sejdeme.

  • So
    14
    Čvc
    2018

    Jeseník - Folková Katovna

    16:00:Klub Katovna-Jeseník

    Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.

  • St
    18
    Čvc
    2018

    HAVLÍČKŮV BROD

    20:00Náměstí v Havl. Brodě

    Tady jsem moc zvědavý, jak koncert proběhne. Abych se přiznal, nemám v oblibě hraní na náměstích, slavnostech a pod. Ale třeba to zrovna bude super. Přijdou lidi, co chtějí poslouchat, bude výborný zvuk, krásné počasí, děcka nebudou pobíhat před pódiem a křičet a všude pohoda a klídek. Zkusit se má všechno. Takže se docela těším i trochu obávám...

  • Ne
    22
    Čvc
    2018

    JIČÍN

    17:00Zámecký park v Jičíně

    Město pohádek a laskavých lidí. Nevím, jestli cestou potkáte Rumcajse, nebo Manku, ale vím, že vás čeká v zámeckém parku spousta písniček a povídání, že vám jeden starší kluk s kytarou bude chtít pohladit duši a na tváři vykouzlit úsměv.

  • So
    28
    Čvc
    2018

    KESTŘANY- rýžování zlata na Otavě

    15:00Kestřany - kousek od Ražic

    Jižní Čechy jsou známé spoustou aktivit a určitě mezi ně patří už 26. ročník rýžování zlata na Otavě. Otava je odedávna mezi trempy nazývaná Zlatou řekou, takže kde jinde rýžovat, že? No a až se narýžuje, bude se hrát a věřím, že snad i já přispěji svým koncertem k pohodě a dobré náladě. A také se těším, že se tam po delší době potkáme s Věrkou Martinovou a dalšími muzikanty.

  • So
    04
    Srp
    2018

    Hrad Veveří

    14:00Hrad Veveří

    Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.

  • Ne
    05
    Srp
    2018

    TELČ

    cca 19.30Zámecké nádvoří v Telči

    Je to už hodně let, kdy jsem naposledy hrál v Telči.  Nádherné město, nádherný festival, spousta lidí a muzikantů, prostě samé plus. No a pak dlouhá přestávka, ( asi jsem nezapadl do dramaturgie ), ale teď  se znovu mohu těšit na nedělní hraní na zámeckém nádvoří.

  • 17
    Srp
    2018

    VLADISLAV- Vandrobraní

    18:00V areálu vladislavské sokolovny

    Díky malým festiválkům, poznávám místa, kam by jsem se jinak nikdy nedostal. A Vladislavské vandrobraní k nim samozřejmě patří. Dědina kousek od Třebíče u řeky Jihlavy a absolutně bezvadní pořadatelé. A také bezvadní muzikanti. Letos se o to víc těším, jelikož se zase potkám s mými oblíbenci. Stráníci, Ota Maňák, Epydemye a další. A věřím, že bude co poslouchat.

  • So
    25
    Srp
    2018

    PUSTOVĚTY

    17:00Hostinec Na ostrově

    Malá vesnička v údolí Rakovnického potoka, tak asi 10 km od Rakovníka. Nádherné místo. Před hospůdkou Na Ostrově malé jeviště, v hospůdce vaří samé dobroty, pořadatel Karel a spol. mají vše pevně pod kontrolou a večer po koncertě dáme po kalíšku a ještě k tomu nějakou písničku. Tak si udělejte čas a  přijeďte. Vlakem, na koni, na kole, nebo pěšky, bude tam pohodička.

  • Ne
    26
    Srp
    2018

    BAKOV n. Jizerou

    cca 16.00Volnočasový areál v Bakově

    Z Pustovět se v neděli přesunu do Bakova n. Jizerou. Je to opět místo, kde jsem ještě nehrál (alespoň myslím), ale určitě tam bude hezky. Podle mého to je menší folkový festiválek, takže klídek, pohodička, fajn lidičky. Těším se.

  • So
    08
    Zář
    2018

    CHEB - festival Babí léto

    17:00Krajinka (areál pod Chebským hradem)

    Tentokrát nebudu nijak daleko cestovat. Cheb znám, mám odtamtud ženu, zapíchli tam v r. 1624 Valdštejna a bývala tam bezvadná kapela Rychtáři. A taky tam mám svého očního lékaře a pana doktora přes klouby a kosti. V mém věku je to ohromná výhoda.

  • So
    15
    Zář
    2018

    Stříbrná u Kraslic

    17:00Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic

    Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.

  • Čt
    20
    Zář
    2018

    Náchod

    19:00Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod

    Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.

  • 21
    Zář
    2018

    KARLOVA STUDÁNKA

    19:00Sál velké jídelny na Libuši

    Letos mám opravdu štěstí. Už zase pojedu tam, kde jsme jako kluci trempovali, kde jsme s naší osadou pili vodu z Bílé Opavy, dali si něco na zub na Barborce, vyšlápli na Praděd a prošli skoro všechny hřebenovky Jeseníků. A Karlova Studánka, to jsou jedny z nejkrásnějších lázní. Už se moc těším.

  • So
    22
    Zář
    2018

    KRNOV-Burčákobraní

    mezi 15-16.00hV zahradě Flemmichovy vily /muzea/ v Krnově

    Tak tady, kousek od Polských hranic, budu hrát poprvé. Trochu jsem na "Burčákobraní " zvědavý, jelikož burčák mi víc pasuje na jižní Moravu, ale co já vím... Doufám jen, že pořadatel nechtěl, abych někde cestou koupil pět litrů burčáku a v Krnově by mi ho sebrali.

  • Čt
    11
    Říj
    2018

    LÁZNĚ BĚLOHRAD

    19:00Kulturní sál lázeňského domu

    Městečko které mám moc rád. Bezvadní posluchači, laskavá paní kulturní, dobrý zvuk, takže nezbývá, než-li se těšit a dobře zahrát.

  • 19
    Říj
    2018

    CHORNICE ( okr. Svitavy )

    18:00Kulturní dům v Chornicích

    Další nové místo, kde budu hrát poprvé. Ale jak jsem zjistil, jsou Chornice velmi aktivní a kulturní obec. Tak věřím, že posluchače potěším a uděláme si pohodový a příjemný podvečer.

  • So
    20
    Říj
    2018

    ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST ( pro ty, co nevědí, tak je to kousek od Třemošnice)

    18:00Penzion Žlebská Lhotka u Třemošnice

    Místo, o kterém jsem doteď neměl ani potuchu a najednou si zahraju na minifestiválku. Měl bych být na pódiu asi okolo 20.00hod. Hlavně se těším na skupinu Wyrton, jelikož je znám,. Měl jsem je na svém festivalu "Toulavej" v Holešově a jsou super. Po koncertě asi posedíme a pozpíváme do ranních hodin.

  • St
    31
    Říj
    2018

    Kralupy nad Vltavou

    19:00Kulturní dům Vltava

    Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé a vnímavé obecenstvo. Přivezu sebou také pár písniček na CD a mohl by to být pro někoho hezký dárek pod stromeček. Takže věřím, že ti, co mají rádi pohodu, smích i zamyšlení, opět přijdou.

  • 02
    Lis
    2018

    LUBY - recitál

    19:00MKS Luby

    Kdo  z nás by neznal západočeské městečko Luby. Kytary z Cremony jsme tenkrát měli všichni. O kvalitě raději nemluvím. Ale v Lubech také bydleli úžasní muzikanti se kterými jsme se potkávali nejen u trempských ohňů, ale později i na jevištích. A byli to skvělí parťáci. Namátkou Bizoni z Lubů a jejich nezapomenutelné, zdobené kytary vlastní výroby, po nich suprová kapela Kluci z Lubů a další. Takže  i když nám čas poněkud utekl, rád se do města kytar a malin nezralých podívám a zahraju. Snad někdo ze starých "pardů" přijde.

  • Čt
    08
    Lis
    2018

    Sedlčany

    19:30KD Josefa Suka

    Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.

  • Čt
    15
    Lis
    2018

    Plzeň - divadélko Jonáš

    19:00Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

    Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.

  • 16
    Lis
    2018

    Dolní Cerekev

    19:30Country hospoda El Paso

    Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.

  • Čt
    22
    Lis
    2018

    KLADNO

    19:00V sále restaurace U Studničků na Bressoně (to je kladenská čtvrť).

    Patrně si mě "Kladeňáci" nějak oblíbili, takže už se moc těším na další koncert. Zahraju, posedíme, pokecáme aj pivečko si dáme a hlavně se budu snažit, aby byla pohoda a příjemný večer.

  • 23
    Lis
    2018

    JABLONEC N.NISOU

    20:30Klub Klondike

    Město bižuterie, alespoň jak si vzpomínám ze školních let. Drsný kraj, hlavně v zimě. Tak doufám, že cestou nezapadneme sněhem a dorazíme včas do tepla klubu Klondike.

  • So
    08
    Pro
    2018

    BAKOV n. Jizerou - vánoční recitál

    19:00Muzeum Bkov n. Jizerou

    V Bakově jsem už letos hrál na velmi příjemném festivalu. Takže, když se mi ozvala paní Táňa Dvořáková z městské knihovny, zda-li bych nechtěl zahrát posluchačům i v předvánoční době, tak jsem ani na okamžik nezaváhal. Budu se těšit a věřím, že písničky, které vyberu pro čas pokoje, radosti a rozsvícených stromečků, se budou líbit.

  • Čt
    20
    Pro
    2018

    KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

    18:00Kino v Klášterci n.Ohří

    Společně s mým písničkářským kamarádem, Pepou Štrossem, se pokusíme o předvánoční náladu, o pohodu, klid a mír, o trochu zamyšlení a vzpomínek. Nebude chybět ani vtip a legrace. Takže věříme, že ti co přijdou se vánočně naladí a společně si uděláme nádherný večer.

  • So
    22
    Pro
    2018

    LOKET - Vánoční koncert

    19:00Knihovna Loket

    Chvíle klidu a pohody, hodně písniček a povídání, a hlavně v tom předvánočním spěchu a starostí, malé zastavení. Třeba si někdo vezme sebou také kytaru a dáme dohromady alespoň jednu starou a pěknou koledu, nebo vás naučím písničku pod stromeček. Vstupné bude stylem, kdo, co dá.. Tak  jsem na vás zvědavý. A přeji vám vše krásné a nejen o Vánocích.

  • 22
    Úno
    2019

    NOVÉ DVORY u Kutné Hory

    20:00Kulturní sál restaurace U Hájků

    Pozvání od mého muzikantského kolegy a bezvadného člověka nelze odmítnout. Přestože jsem chtěl mít leden a únor roku 2019 bez koncertů a udělat si hlasový klid. Ale, když se ozve Zdenek Vřešťál, tak neumím říct ne. Navíc jsem U Hájků už hrál. Tuším v roce 2017 a líbilo se mi tam. Věřím, že lidičky zase přijdou a bude parádní atmosféra jako tenkrát.

  • 08
    Bře
    2019

    KAŠPERSKÉ HORY

    19:00Kino v Kašperských Horách

    Milovaná Šumava. Jak se netěšit? Věřím, že vám hraním a povídáním zpestřím jarní podvečer. Snad to nebude pro vás ztracený čas. Zazní spousta písniček k pousmání i zamyšlení. Určitě zahraju "Šumavskou zkratku" a nebude chybět ani Toulavej , Zelená košile, Náklaďák do L.A, Brčko, Sobotní blues a další songy. A samozřejmě věnuji písničku všem přítomným ženám k MDŽ.

  • 22
    Bře
    2019

    LÁZNĚ KYNŽVART

    18:00Kulturní dům

    Už skoro jako domů jezdím hrát do Lázní Kynžvart. Vždycky pohoda, vždycky skvělí pořadatelé a strašně bezvadné publikum. Pevně věřím, že zase přijde hodně těch,, co mají rádi slušný humor a písničky pro radost i zamyšlení. No a pak se ještě zastavím v hospůdce a maličko si s přáteli "zabékáme", jak říkají moraváci.

  • Čt
    18
    Dub
    2019

    STRAKONICE

    19:00Rytířský sál hradu Strakonice

    Do Strakonic jezdím opravdu rád. Za prvé tam mám spoustu přátel, je tam skvělý sál, skvělý zvuk a zvukař, laskaví pořadatelé z kulturního střediska a vnímavé publikum. Takže na viděnou, na slyšenou na strakonickém hradě.

  • So
    27
    Dub
    2019

    HORNÍ JIŘETÍN - Krušnohorské předkolo Porty

    16:00Horní Jiřetín

    Jako jeden z porotců předkola Porty a samozřejmě po náročném vyhlášení vítězů, si ještě zahraji spolu se Stráníkama a Otíkem Maňákem pár písniček a noc bude plná pohody a zpěvu.

  • 03
    Kvě
    2019

    PÍSEK - Country hospůdka "U šesti strun"

    19:00Country hospůdka "U šesti strun"

    Příjemné prostředí, příjemní pořadatelé, příjemní posluchači, tak to je dohromady příjemná a bezvadná hudební hospůdka v jihočeském městě Písek. Už loni se mi tam moc líbilo a věřím, že letos to nebude jinak.

  • So
    11
    Kvě
    2019

    STŘÍTEŽ u Třebíče

    cca 19.00Country golf club Střítež

    Super country golf klub v malé dědině u Třebíče. Super lidi, kteří se o něj starají. Super pořadatelé, kteří chtějí něco pozitivního dělat. A tak na minifestiválek "Střítežská bota" zvou všechny, kdo mají rádi solidní muziku, dobré jídlo a pití a hlavně pohodu. Věřím, že bude sv. Petr milostiv a akce tentokrát neproprší.

  • So
    18
    Kvě
    2019

    SVĚTLÁ N. SÁZAVOU

    19:00Kino sál ve Světlé n. Sázavou

    Príma parta muzikantů s lákavým názvem "Fernet" mě pozvala jako hosta k jejich 30tým narozeninám. Celý ten večer zahájím a pak si poslechnu své kolegy.Věřím, že to bude nádherný večer se spoustou písniček a povídání. A jsem přesvědčen, že s "ferneťákama" to nebude nasucho.

  • So
    25
    Kvě
    2019

    NYMBURK - festival pod vodárenskou věží

    cca 18.00hPod vodárenskou věží

    Je to už pár let, kdy jsem si zahrál na velmi příjemném festivalu v Nymburce. Takže vím, že se opět mohu těšit na pohodu a bezva diváky. Jen aby bylo pěkné počasí a málo festivalových rušičů.

  • So
    01
    Čvn
    2019

    SLAVKOV U BRNA - Jarmark

    ODPOEDNÍ HODINYNáměstí

    Pro mne úplně nová zkušenost. Na žádném jarmarku jsem nikdy nehrál. Trochu se obávám, že nikdo nebude mé písně poslouchat, že bude křik a rambajs a trochu se těším, že třeba bude vše naopak. Jak říká Jaro Slávik- nezkusíš, nevíš. V nejhorším si řeknu: Jsem ale na Moravě, hurá.

  • 07
    Čvn
    2019

    KALIŠTĚ u Humpolce - festival Folkaliště 2019

    cca 18.00Chalupa na Bělici

    Tradiční a hodně oblíbený festival. Pohodová atmosféra, bezvadné kapely, milí a vstřícní pořadatelé, skvělý zvuk. Co víc si přát? Budu se snažit, aby se písničky líbily a jednu z nich pošlu tam nahoru, do nebe, pro Jirku Kutiše, který byl nezapomenutelnou duší tohoto festivalu.

  • Čt
    13
    Čvn
    2019
    14
    Čvn
    2019

    ÚSTÍ n.Labem - Porta 2019

    cca 18.00Malá scéna na Laguně

    Kolik let už mám takové mírné mrazení na páteři, když se dozvím, že mám opět hrát na Portě.  V tom slově je ukryto tolik vzpomínek, písniček, přátelství, tolik prozpívaných nocí, tolik muzikantského štěstí... No nic, začínám být nějak sentimentální.  Prostě  ve čtvrtek 13.června zahraji asi hodinku na Malé scéně, které se říká "Na laguně"  a v pátek se ze mne stane jeden z porotců autorské soutěže Junior Song. Těším se na mladé skladatele a budu jim držet palce, aby se jejich skladby líbily jak porotě, tak hlavně posluchačům.

  • So
    15
    Čvn
    2019

    KOSOV u Kamenného Újezdu.- Fesťák na Yukonu

    cca 19.30Bývalý lom osady Yukon

    Yukon, to zní tak nádherně romanticky, voní dálkou a touláním a připomíná dny mého mladického toulání, potlachů a nocí pod hvězdami.Takže dojedu do Budějovic, pak mě odvezou na to nádherné místo a pak ... Toulavej, Nebe plné koní, Zelená košile, Sobotní blues a ještě mnoho dalších... Jo. Těším se.

  • 21
    Čvn
    2019

    KADAŇ

    19:00VENKOVNÍ ZAHRADA U KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ

    Až budu hrát a zpívat v Kadani, tak pár písniček pošlu do nebeského amfiteátru pro Rudu Koblice. Kamarád, muzikant, skvostný člověk. A také nezapomenutelná, rodinná kapela Verumka. To bylo nádherných akcí, posezení, písniček... Nejde zapomenout.

  • 05
    Čvc
    2019

    Hrad ŠVIHOV

    19:00Nádvoří hradu Švihov

    Hrad Švihov je pro mne jedno z mystických míst a tak se těším nejen na koncert, ale i na večerní, klidné pokoncertní posezení na nádvoří. Těch pár komárů mi náladu v žádném případě nemůže pokazit.

  • So
    13
    Čvc
    2019

    KONSTANTINOVY LÁZNĚ

    19:00Hudební scéna Pod pergolou

    Pokud nebude jó moc pršet, tak opět si uděláme nádherný podvečer s písničkami a povídáním. Konstantinky jsou moc fajn a rád tam jezdím.

  • 26
    Čvc
    2019

    PÍSEK-DIVADLO POD ČAROU

    20:00Písecké divadlo "Pod čarou"

    Nevím co se stalo, ale letos budu hrát v Písku dokonce dvakrát. Písek je nádherné město s velkou historií a já se tam pokaždé cítím pohodově. Tak věřím, že diváci přijdou  i do divadla Pod čarou. Připravím pohodový a příjemný recitál a už teď se těším na jih Čech.

  • So
    27
    Čvc
    2019

    VILÉMOV- festival Půlení léta

    cca 18.00Fotbalový stadion ve Vilémově.

    Po menší přestávce zase do známých míst. Jako vždy se tam potkám se spoustou známých kolegů, bude pohodová atmosféra, hodně bezvadných písniček, nějaké to pivečko, klobáska a veselý kalíšek na přátelství. Těším se na Jirku Lebedu, dobrou to duši a ředitele festivalu.  A vím, že posluchačů bude zase o dost víc, zvukař udělá dobrý zvuk a svatý Petr pošle nádherné počasí.

  • So
    03
    Srp
    2019

    PUSTOVĚTY - moje oblíbená štace

    17:00Pustovětská hospůdka , patrně na velkém sále, stejně jako to bylo v r.2018

    To se někdy tak stane, že je vám najednou někde skoro jako doma. A jako doma se cítím v Pustovětech. Letos to bude obzvláště zajímavé. Vymysleli jsme se šéfem Karlem, že koncert bude o něco delší, jelikož si ke mě pozve ještě loketské Roháče. A ty já opravdu rád. Každý dáme oficiální hodinku, pak si připijeme a pro ty, co budou chtít ještě poslouchat, nehlučit ale zpívat, tak přijdou písničky na přání a známé songy, prostě zpívaná do půlnoci.

  • 09
    Srp
    2019

    JANOUŠKOVO ÚSTÍ

    cca 20.00vodácké tábořiště Cakle-Ústí n. Orlicí

    Slávek Janoušek se nechal "ukecat", že k slávě a proslulosti tohoto festivalu chybí už jen moje maličkost, a tak se těším na to, jak mu zvednu sledovanost. To bude koukat.

  • So
    10
    Srp
    2019

    SLABCE u Rakovníka - Dobře utajená country

    cca okolo 14.00 hFestivalový areál ve Slabcích

    A opět na známém a oblíbeném místě. Bohužel neuvádím přesný čas mého pobytu na jevišti, ale určitě to nevadí.  Až pořadatel zavelí, tak tam naklušu, sednu, zahraju a budu se domnívat, že se vám to líbí. Moc se těším.

  • So
    17
    Srp
    2019

    ZLÍN - Festival "Toulavej 2019"

    15:00Nádvoří zlínského zámku

    Tak už jsem ani nedoufal, že by se znovu obnovil festival u jehož prvopočátku jsem stál. Pět let jsme se scházeli v Holešově na zámku, pak se něco stalo a po malé, dvouleté pauze, se sejdeme znovu.  Opět na zámku, ale tentokrát ve Zlíně. Díky pochopení zlínských kulturních pracovníků a hlavně Pavla Chmelíka, pozval jsem tyto kapely: AG FLEK, ROHÁČI, MARIEN, SLUNÍČKO, PŘELET MS, PEPA A MATĚJ ŠTROSSOVI  a tak trochu já.Protože jako dramaturg si chci taky vrznout. Tedy zahrát. Přijďte, bude to fajn, což vám potvrdí i moderátor olomouckého rádia Sandy Nosek.

  • So
    24
    Srp
    2019

    PILNÍKOVSKÝ PÍSNIČKÁŘ

    17:00Pilníkov u Trutnova - místní hřiště.

    Zajímavý festiválek na podporu začínajících písničkářů. Nevím, jestli mě berou jako mladého, začínajícího a slibného umělce, nebo jako starou fosílii a odstrašující případ. Každým pádem se do Pilníkova těším a věřím, že mé songy potěší diváky. Alespoň se o to budu ze všech svých ubývajících sil snažit.

  • 30
    Srp
    2019

    PLOUKONICE u Turnova

    19:30Country saloon V jeteli

    Nedaleko Turnova,  v Ploukonicích, se v country saloonu rozezní kytara a budu se snažit zazpívat písničky známé, ale i novější songy a chci věřit, že přijde spousta bezvadných diváků.

  • St
    11
    Zář
    2019

    KARLOVA STUDÁNKA

    19:00Lázeňský dům Libuše

    Možná už ani nevím, kolikrát už jsem jel trasu Loket- Karlova Studánka. A pokaždé je to stejné těšení. Na tu nádheru Jeseníků, na pohodové posluchače, na ubytování v Ludvíkově u našich přátel, na hodnou paní kulturní, prostě je mi tam krásně.

  • Čt
    12
    Zář
    2019

    POSTŘELMOV- recitál

    18:00Kulturní dům Postřelmov

    Díky vstřícnosti radnice a kulturního domu, budu opět po několika letech hrát tam, kde jsme kdysi s Ríšou Melicharem měli veliký úspěch. Moc se těším.  Na hraní, na lidičky, na moje milované Jeseníky.

  • 13
    Zář
    2019

    LÁZNĚ JESENÍK

    20:00Zrcadlový sál Priessnitzovy léčebné lázně

    Z Karlovy Studánky se přesunu do Lázní Jeseník, kde je tak nádherně, že si pobyt v mé milované oblasti trochu prodloužím. Den prochodím v Ludvíkově a posedím se známými, pak koncert v lázních a potom bohužel už domů. Ale věřím, že se na známá místa zase brzy podívám.

  • St
    18
    Zář
    2019

    TŘEBOŇ

    19:30lázeňský dům Lázně Aurora

    Velice mě těší, že opět zavítám do Jižních Čech, do kraje rybníků a laskavých lidí. V lázních Třeboň jsme kdysi hráli s mým parťákem Ríšou Melicharem a bylo to moc příjemné. Teď posluchači uslyší trochu jiný program, ale dojde i na starší a známé songy a samozřejmě budu rád, když i nové písničky najdou spřízněné duše.

  • Čt
    19
    Zář
    2019

    SUŠICE

    19:00Kinosál

    Krásné město, bezvadní a vnímaví posluchači. Začínající barevný podzim v podhůří Šumavy... Jak já se těším.

  • Čt
    26
    Zář
    2019

    KOLÍN

    20:00TERASA ZA KULTURNÍM DOMEM

    Velmi vstřícné jednání s panem ředitelem Hejdukem se zúročilo v zářijový recitál. Pevně věřím, že bude komu hrát, jelikož Kolín je kulturní město a moji přátelé přijdou určitě. A samozřejmě zazní píseň věnovaná nebetyčným, kolínským horám.

  • Čt
    03
    Říj
    2019

    LÁZNĚ BĚLOHRAD

    19:00Kulturní sál Lázní Bělohrad

    Všude dobře, ale v Lázních Bělohrad ještě mnohem líp. Příjemná a vstřícná paní kulturní, bezvadný zvukař, skvělé a citlivé publikum, co víc si může písničkář přát? Vážně se moc těším.

  • 11
    Říj
    2019

    BRTNICE

    19:00místní kinosál

    Vždycky jsem si přál zahrát v Brtnici. Nevím proč. Asi se mi městečko líbí, mockrát jsem přes něj jel, ten kraj je nádherný a tak se mi přání vyplnilo. Přivezu spousty písniček a povídání, nějaká CD a uděláme si pohodový večer.

  • So
    12
    Říj
    2019

    STŘÍTEŽ u Třebíče

    19:00Country Golf Club - Střítež

    Dlouho  jsem se snažil zahrát si po čase v nádherném městě Třebíči. Ale vedení kulturního domu zřejmě už nemá o jednoho písničkáře z Lokte zájem. A tak jsem se domluvil s úžasným člověkem z country clubu ve Stříteži, s Vláďou Novákem a nebyl jediný problém. Tak moji přátelé v Třebíči, máte to cca 2km od města. Přijeďte a já budu hrát jako vždy od srdce k srdcím. Těším se na vás.

  • 18
    Říj
    2019

    VELHARTICE

    19:00Kulturní dům ve Velharticích

    Pro mne opět trochu neznámé místo, ale neznámý kraj to není. V předhůří Šumavy nad říčkou Ostružnou zazní známější i méně známé songy, věřím, že v kuturáku budou samí příjemní a vnímaví posluchači a nikdo nebude litovat ušlého času. Po koncertě se přesunu do Srní, kde bude jako pokaždé zpívaná až do neděle. Těším se, těším.

  • 01
    Lis
    2019

    LÁZNĚ KYNŽVART

    18:00Kulturní dům v Kynžvartě

    Letos už podruhé v kouzelných lázních západních Čech. Hraje se za to, co se vybere a pak ještě přídavek v hospůdce. Pomalu si tam připadám jako doma. A tak je to správné a tak to má být.

  • Čt
    07
    Lis
    2019

    KROMĚŘÍŽ

    19:00Hudební sál DK

    Nesmírně mě potěšilo, že představím svůj recitál v nádherném prostředí hudebního klubu v Kroměříži. Zazní jak starší songy      ( Toulavej, Nebe plné koní, Sobotní blues, Zelená košile...), tak i novější skladby na př. Hádej, kdo tě má rád, Brčko, Jak dravá voda, Středa, Krámky a mnoho dalších. Těším se moc.

  • So
    16
    Lis
    2019

    SLATIŇANY

    cca 18.30Sokolovna Slatiňany

    Malá vesnička  ve Východních Čechách, malý festiválek a velká srdce těch, co to pořádají. S Petrem Šotou a skupinou Strunovrat se už léta znám a tak se těším na podzimní setkání a pokoncertní posezení.

  • Čt
    21
    Lis
    2019

    KLADNO

    19:00Muzikantská hospůdka "U Studničků" www.facebook.com/ustudnicku

    Tak zase po roce bude v milém prostředí "U Studničků" předvánoční recitál. Budu se snažit, aby všichni byli spokojeni, aby zazněly ty pravé písničky a aby panovala výborná nálada, stejně jako loni. Na Kladně je fajn a hlavně mě těší, že "kladeňáci" postoupili de extraligy. Jágr je fenomén. Kdyby tak přišel na koncert, asi bych uronil slzu. Totiž Kladnu fandím od dětství.

  • So
    23
    Lis
    2019

    HROBSKÝ TUPLÁK

    CCA 21.00HROB u Duchcova-Sál restaurace Koruna

    Pozvání do Hrobu. Ještě že na začátku není malé h. I když člověk mého věku by si měl na podobné pozvání přivykat. Ale já věřím, že nebude pohřební nálada, ale naopak bude spousta písniček, legrace, povídání a k dobré náladě přispěji i já. Stařík v Hrobě.

  • 29
    Lis
    2019

    KAMENICE- VŠEDOBROVICE

    17:00BÝVALÁ HASIČÁRNA

    Vůbec jsem netušil, kde nějaké Všedobrovice leží a najednou tam pojedu a budu hrát pro bezvadnou partu seniorů, kterým by vitalitu a chuť do života mohli mnozí třicátníci jen tiše závidět

  • St
    11
    Pro
    2019

    PLZEŇ - Bez koled a přece vánočně

    19:00Měšťanská beseda- divadélko Jonáš

    Čas předvánoční, čas shonu a starostí, co komu koupit a komu raději nedat ani propisku. Čas kdy už nám koledy, znějící od října ve všech nákupních centrech a televizních reklamách, lezou krkem a do Betléma ani zadarmo. Čas, kdy je nutno na chvíli zpomalit, sednout si a maličko se zaposlouchat o čem vlastně jsou svátky klidu a míru. A tak přijďte. Nezazní jediná koleda, ale za to spousta písniček pro zamyšlení i pro úsměv. Těším se na vás. Moc.

  • So
    14
    Pro
    2019

    OSTROV N. OHŘÍ

    19:30T-Klub Ostrov n. Ohří

    Jsem moc rád, že představím svůj vánoční recitál v obnoveném T- klubu. Byl to velmi vyhlášený a vyhledávaný klub a je dobře, že znovu žije. Vánoční koncert bez koled a falešné sentimentality, bude přesto mít náboj poklidu, míru, lásky a pokory. Přijďte se přesvědčit

  • St
    18
    Pro
    2019

    LIŠOV u Č.Budějovic "Vánoční recitál bez koled"

    cca 19.30Lišov- klub Nanečisto

    Pozvání od známé skupiny Rybníkáři mne velmi překvapilo a hlavně potěšilo. Pevně věřím, že to bude krásné, společné vystoupení v předvánočním čase. Přijdu na řadu okolo 21.00h a budu se snažit, aby atmosféra blížících se svátků, zasáhla vaše duše.

  • So
    21
    Pro
    2019

    LOKET - bez koled a přece vánoční

    19:00Městská knihovna v Lokti

    Tak nějak už se to začíná stávat tradicí, že nejen Roháči, ale i já mám "vánočňák" v Lokti. A pokaždé se ho už od října nemohu dočkat. Tolik skvělých lidiček přijde, tolik vzácně krásné a pozitivní energie je najednou v tom malém sále. Pokaždé jsem na konci pořadu mírně dojatý. Ale nikomu to neříkejte. Těšim se, těším se, těším se.

  • So
    08
    Úno
    2020

    JESENICE U RAKOVNÍKA

    20:00Klub Truhlárna

    Jsou lidé, kteří nedělají nic. A jsou lidi, kteří nevydrží bez toho, aby něco dělali. No a mezi ně platí manželé Louženští, kteří kromě své práce, ještě pořádají večery s hudbou blízkou folkovo-country duším. A já se moc těším na únorový recitál v Truhlárně.

  • St
    12
    Úno
    2020

    PRUŠÁNKY

    19:00Kulturní dům v Prušánkách

    Společně s kapelou Starých časů se pokusím, aby posluchači na chvíli zapomněli na všední starosti. Zahraji jak nové, tak i starší songy a po koncertě asi chvilku posedíme u vínečka a trochu "békneme" ty nádherné, moravské písničky. Však už sa těším.

  • 28
    Úno
    2020

    KLATOVY country salon Beňovy

    18:30Country salon Beňovy

    Po mnoha letech opět v Klatovech. Nějak se dlouho nedařilo najít vhodný termín, ale teď už to vyšlo a já se těším do Country saloonu. Věřím, že přijdou nejen stálí návštěvníci pořadů, ale i další posluchači. Vždyť Klatovy byly vyhlášené folk a country muzikou.

  • So
    07
    Bře
    2020

    PŘIBYSLAV

    19:00Kulturní zařízení Přibyslav

    Přibyslav ve mně evokuje vyňatá slova po "b", ale jinak je to nádherné, starobylé město, kam se moc těším. Ještě nikdy jsem tam nehrál a tak věřím, že posluchači budou hodně spokojeni.

  • So
    20
    Čvn
    2020

    HEŘMANOVA HUŤ- festival Muzikantský Heřmánek

    18:00Heřmanova Huť- folkový areálek

    Na festival se těším, protože Béďa s manželkou a partou nadšenců do něj dávají kromě svého času a práce i kus své duše. Tak věřím, že zase bude pohoda a bezva diváci i účinkující.

  • So
    27
    Čvn
    2020

    KŘELOVICE u Plzně-festival "Sláma v botách"

    18:00Na návsi v Křelovicích

    Festival se loni přestěhoval z Polínek do Křelovic a jak jsem slyšel, bylo to k dobru věci. Jelikož jsem se minule nemohl dostavit a zahrát (zranění ruky), tak věřím, že si to letos o to víc užiju.

  • So
    04
    Čvc
    2020

    HRÁDEK U ROKYCAN- festival Muzika

    14:00Hrádek u Rokycan. Lesní divadlo. http://www.festivalmuzika.cz/

    Hodně vody uplynulo v řece Ohři od doby, kdy jsem naposledy zahrál v úžasném prostředí lesního divadla v Hrádku u Rokycan. Asi se někde něco zadrhlo, což se stává. Ale o to víc se teď budu těšit na diváky. A zároveň mám i trochu obavy, jak mě znovu po těch letech vezmou.  Kromě mojí maličkosti se na jevišti objeví další mí kolegové, jako Cop, Žalman a spol, BlueGate a další, takže je opravdu na co se těšit.

  • 10
    Čvc
    2020

    PÍSEK

    20:00DIVADLO POD ČAROU

    Už podruhé zazní Toulavej, Náklaďák do L.A., Nebe plné koní, Sobotní blues, Florentská brána, Středa a další písničky v příjemném prostředí píseckého divadla Pod čarou. Moc se mi tam minule líbilo a věřím, že atmosféra bude stejná, ne-li lepší, jako minule.

  • 17
    Čvc
    2020

    POTOČNÁ 12 ( Číměř) u Jindř. Hradce

    20:00Klubový recitál v Potočné (Číměř). Pořadatel Jiří Kopejtko

    Zavolal mi člověk jménem Jirka Kopejtko a pozval mě kamsi k Jindřichovu Hradci. To se to rýmuje.

    Recitál v klubu, kde jsem v životě nebyl, v místě zvaném Potočná 12 (Číměř). Jediné co vím, je, že pojedu a budu se těšit. Mám rád neznámá místa, nové lidi, mám rád cesty vlakem kamsi.

  • St
    22
    Čvc
    2020

    POLNÁ u Jihlavy

    19:00Pivovarský dvůr v Polné

    Další člověk, který má rád nejen dobrý, pěnivý mok, ale i kulturu. Pan Pártl z Polné je pro mne chlap, co splní slovo a toho si já vážím. Takže ve středu 22.července si uděláme nádherný, letní podvečer s písničkami a povídáním a nevylučuji, že po koncertě ochutnám, co se to vlastně v Polné točí.

     

  • 24
    Čvc
    2020

    ŽELEZNICE u Jičína

    19:00Vinice Cafe Terasy Železnice (u Jičína)

    Určitě přijedu vlakem do Železnice, protože autobusem by mi to přišlo nedůstojné. Vystoupím a zahraji. To je super. Městečko kousek od Jičína. Krásný kraj, kam moc rád jezdím. Věřím, že diváci budou spokojeni. A upřímně, moc se těším.

  • Čt
    13
    Srp
    2020

    TŘEŠŤ Folk na náměstí

    18:00Náměstí ve Třešti

    Vždycky rád jedu tam, kde jsem ještě nehrál. Jestli ano, tak je to tak dávno, že se mi to vymazalo z paměti. Věřím, že bude hezky, pohoda, hodně lidí, výborný zvuk a uděláme si společné, krásné odpoledne.

  • So
    15
    Srp
    2020

    KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA

    13:00Areál kláštera Voršilek v Kutné Hoře

    Úplně prvně na velmi známém festivalu v Kutné Hoře. Tak jsem zvědavý, jak mě diváci přijmou. Pokaždé, když je něco nového, mívám trochu trému. Ale ta zmizí po prvních tónech, po prvním potlesku. Těším se.

  • 21
    Srp
    2020

    HUSTOPEČE

    20:00M klub

    I přes to, že nám Covid 19 trochu zkomplikoval situaci, domluvili jsme se s paní kulturní a já se do Hustopečí moc těším. Budu věřit a doufat, že přijdete a já se rozdám z celého srdce.

  • So
    22
    Srp
    2020

    KAMENICE n. LIPOU - RECITÁL NA ZÁMKU

    18:00Zámek Kamenice n.Lipou

    Jsou místa, kam se vyplatí těšit se. Prostředí hradů a zámků miluji. Dýchne na vás takové, podivné něco a člověk najednou pokorně skloní hlavu před dávnými časy, před historií. Je víc v pokoře a jakoby i víc vnímavý ke slovům, příběhům a tónům. Věřím, že posluchači budou spokojeni a uděláme si společný, krásný podvečer.

  • Ne
    23
    Srp
    2020

    JIČÍN

    17:00Zámecký park

    V krásném prostředí zámeckého parku v Jičíně  se budu opět snažit, abych posluchačům představil svůj recitál a aby byla taková spokojenost jako minule.

  • So
    29
    Srp
    2020

    KLATOVY- festival Klatovský pařez

    cca 16.10Dolní Lhota u Klatov

    Festival s dlouhou tradicí. Jsem rád, že mě opět po letech pozvali a že budu moci své písničky představit posluchačům. Na řadu bych měl přijít po 16té hodině, pokud nebude nějaký větší skluz. Věřím, že nám bude sv. Petr nakloněn a nebude lejt.

  • Čt
    03
    Zář
    2020

    KALIŠTĚ u Humpolce- penzion Mahler

    19:00Penzion Mahler

    3.září s velikou pokorou naladím kytaru a pokusím se neudělat žádnou chybu. Totiž slavný "kolega" Mahler by se třeba za mne v nebi styděl a to nechci dopustit. Takže se budu snažit a věřím, že posluchači budou spokojeni stejně jako pan skladatel. Také věřím, že laskavý personál tohoto penzionu si nebude mít na co stěžovat. A ráno odjedu na Moravu a po koncertě pozvednu sklenku červeného a připiji všem nebeským muzikantům. Protože jednou...

  • 04
    Zář
    2020

    HRUŠOVANY U BRNA

    19:00Letní kino

    Nastává doba, kdy celá Jižní Morava voní burčákem a já mám to štěstí, že se do té vůně pojedu ponořit. Odehraju recitál a po něm určitě ochutnám trochu té neskutečné dobroty. Těším se. Na koncert, na posluchače, na pohodu...

  • St
    09
    Zář
    2020

    OLOMOUC. Český rozhlas, živý koncert

    18:00

    Můj recitál v olomouckém rozhlase uvede  Sandy Nosek a opravdu se na to velice těším. Vždyť v Olomouci jsem získal svoji první autorskou Portu. V minulém století. To nám to utíká, co?

  • Čt
    17
    Zář
    2020

    KRASLICE

    19:00Kulturní dům Kraslice

    Bohužel je koncert v tomto termínu kvůli Covid 19. zrušen a přeložen na 11.3.2021

     

    .

  • Út
    22
    Zář
    2020

    RUDOLTICE- recitál

    19:00KD v Rudolticích

    Při cestě do Jeseníku se ještě zastavím v malebné obci Rudoltice. Pro mne opět nové místo a pevně věřím, že se lidem písničky budou líbit.

  • St
    23
    Zář
    2020

    JESENÍK LÁZNĚ

    19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

    Těžko bych odhadnul, kolikrát už jsem v tom nádherném prostředí Zrcadlového sálu hrál. A pokaždé mě zaráží, že je sál vyprodaný. Tak až si zase sednu naproti divákům, až mě uvede můj přítel František Surmík, budu se snažit, aby nám všem bylo společně krásně a příjemno.

  • Čt
    24
    Zář
    2020

    HLUBOČKY- Mariánské údolí

    17:00KD NA LETNÍM

    Pár kamarádů se prostě rozhodlo, že by bylo fajn udělat můj recitál a jak řekli, tak učinili. A já se neskonale těším, že bude parádní pohoda, hodně písniček a bezvadní a vnímaví posluchači.

  • 09
    Říj
    2020

    MORAVSKÝ KRUMLOV -ZRUŠENO (Covid 19) Náhradní termín bude oznámen včas

    19:00Galerie Knížecí dům

    V Moravském Krumlově je vynikající, rodinná kapela s názvem Švédova trojka. Neplést si to se švédskou trojkou, to je něco úplně  jiného. No a Bořivoj Švéda je ředitelem kulturního domu a hlavně bezvadný člověk. Pozval mě  a já samozřejmě s díky přijal. A už se koncertu nemohu dočkat.

  • 16
    Říj
    2020

    VELKÁ HLEĎSEBE u Mariánských Lázní Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

    cca 19.30kulturní sál Marion ve Velké Hleďsebi

    Kdysi před sokolovským Dostavníkem, bývala ve Velké Hleďsebi předakce, která se jmenovala Přepřahání. Vymyslel ji Wendy Bartůšek a po mnoha letech ji znovu obnovil. Pro každého, kdo tam tenkrát vystupoval, to byla radost a věřím, že radost bude znovu mít dlouhé pokračování.

  • 23
    Říj
    2020

    RTYNĚ Zrušeno (Covid 19) a bude přesunuto na jaro 2021

    19:00Kino Na Rychtě

    Město v podkrkonoší, kde jsem před lety asi 2x hrál. Věřím, že jako tenkrát, přijde spousta vnímavých a laskavých lidí. Přivezu nové i starší songy a určitě nám bude ve Rtyni krásně.

  • Čt
    05
    Lis
    2020

    JIHLAVA

    19:¨30DIVADLO NA KOPEČKU-přesunutý koncert z 26.3.

    Jihlavu trochu znám. Byla tam asi třikrát celostátní Porta, bydlí tam člověk, který pořádá neobyčejně krásné "Prázdniny v Telči", pamatuji na jihlavskou kapelu Střepy a vůbec. Vysočina je krásná. A v kulturním domě "Na Kopečku" si uděláme pohodový večer plný písniček o životě, veselých i vážnějších, s trochou povídání a hlavně si budu přát, aby jste šli po koncertě domů s pocitem, že to nebyl zbytečně strávený čas,

  • So
    07
    Lis
    2020

    SVĚTLÁ N. SÁZAVOU. ( ZRUŠENO Covid 19)

    19:00Divadelní sál ve Světlé n.S.

    Původní koncert naplánovaný na únor se musel zrušit, jelikož sólo měl jiný , o hodně tvrdší kapelník. Koronavirus. Ale věřím, že tentokrát už do setkání s príma kapelou Fernet a se spoustou skvělých diváků nic nezasáhne. Takže zazní hodně pohodových písniček, trochu legrace pro vaše úsměvy a po koncertě asi dáme kalíšek něčeho dobrého a asi ještě pozpíváme v příjemné hospůdce.. Takže už se těším.

  • Čt
    12
    Lis
    2020

    ŽDÁR nad Sázavou

    19:00Kavárna u tety Hany

    Jedna z nejhezčích kavárniček. Už minule jsem byl překvapený úžasným zvukem, milými posluchači, laskavou obsluhou a vynikající kávou. Prostě super! To se to bude hrát.

  • 13
    Lis
    2020

    LÁZNĚ BĚLOHRAD - RECITÁL

    19:00kulturní sál lázní Bělohrad

    Pevně věřím, že se z jara přesunutý koncert bude moci uskutečnit. I když je možné, že nám to ta potvora virová zase pokazí. Nechám to na vesmíru a na kompetenci lázeńské kultury. Ale moc bych si tam zase po roce zahrál. Je tam nádherně.

  • St
    18
    Lis
    2020

    MLADÁ BOLESLAV-Bude nový termín, patrně na listopad 2020

    19:00Dům kultury - divadelní sál.

    Měli jsme se setkat už v květnu, ale pro události s konoravirem, se termín recitálu musel přesunout na listopad. Ale nevadí. Jsem rád, že do Boleslavi vůbec mohu přijet.

    Když jsem tady hrál v r.2018, byl jsem nesmírně překvapen vynikajícím ozvučením, spoustou bezvadných posluchačů a v neposlední řadě milým a vstřícným jednáním asistentky ředitele, paní Kaplanové. Věřím, že opět bude vše tak, jak má být.

  • Čt
    26
    Lis
    2020

    KLADNO--ZRUŠENO (Covid 19) bude přesunuto na jaro 2021

    19:00Kladno- sál restaurace "U Studničků"

     Začíná se pomalu stávat tradicí, že každým rokem jedu do Kladna a recitál v sálku restaurace "U Studničků"  dýchá poezií dávných časů a pivo- pivo je jako křen. A diváci? Absolutně skvostní.

  • So
    12
    Pro
    2020

    PLANÁ u Mariánských Lázní

    19:00Kino-nekino

    Velmi dlouho jsem v Plané nehrál, přestože v okolí mám spoustu kamarádů. Tak jen věřím, že doba už bude naší hudbě příznivá, všichni budou zdrávi a přijdou si poslechnout předvánoční koncert. Sice bez koled ( ty se teď nejvíc hrají v nákupních centrech a v reklamách), ale za to v pokoře a naději v lepší svět. Moc se na vás lidičky těším.

     

  • St
    16
    Pro
    2020

    PLZEŇ

    19:00Měšťanská Beseda- Divadélko Jonáš

    Je tady prosinec. Shánění kaprů, lososů, candátů a kuřecích řízků. Doba bramborových salátů a šílenství, co letos dát svým milým pod stromeček. Měl bych pro vás radu: Dejte jim víc svého času a své lásky. Je to víc, než nenovější mobil, nebo počítač. A zkuste přijít do Měšťanské besedy ve středu 16. prosince. Nabídnu vám celé moře lásky a přátelství v písničkách. Nebudu koukat na čas a pokusím se, aby jste na chvíli zapomněli na vše co vás třeba trápí. Těším se.

     

  • So
    19
    Pro
    2020

    LOKET

    18:00Městská knihovna Loket

    A zase tu bude předvánoční čas a v knihovně nebude k hnutí. Tentokrát opět tradičně nezahraju koledy, ale můj vzácný host až z Bohumína docela jistě vás donutí nějakou tu koledu si brouknout. Kdo to bude neprozradím. Ale kdo ví co znamená zkratka můj OC ten už ví. No a pro velký úspěch si opět pozvu na konec Kamy sesters.

  • Čt
    11
    Bře
    2021

    KRASLICE - ZRUŠENO. COVID19. Náhradní termín někdy na podzim.

    19:00Kulturní dům v Kraslicích

    Jen málokdo z muzikantů nezná firmu Amati Kraslice. Kvalitní hudební, dechové nástroje po celém světě. Žije tady spousta muzikantů. Takže pokaždé, když tady hraji, mám trochu trému a moc se snažím neudělat chybu. Abych se nemusel stydět. A tak to bude i 11.března 2021. Ale těším se

  • Čt
    10
    Čvn
    2021

    1. COUNTRY PARNÍK - Poděbrady

    19:00Výletní loď Král Jiří

    Vyplouváme z přístaviště v Poděbradech, pokusíme se zajistit skvělé počasí, možná pokřtíme vodou z Labe nové CD a hlavně se budeme snažit, aby se vám líbila plavba, muzika i povídání. Budeme na to dva. Skvělý moderátor rádia country Milan Schmidt a moje písničkářská maličkost.

  • So
    26
    Čvn
    2021

    MLADÁ BOLESLAV- Michalovická putna

    19:00Michalovice u Ml.Boleslavi-Letní scéna

    Na letní scéně pod věží Putna představím písničky z nového Cd, přidám i pár starších songů a hlavně věřím, že po té příšerné virové pauze zase budu koukat do očí mému publiku. Tak strašně moc jste mi chyběli. Na jeviště jsem si pozval muzikantské, duo Ty a My a věřím, že se vám budou líbit. A hlavně děkuji kulturnímu středisku v Mladé Boleslavi, že mi umožnila tento koncert.

  • So
    03
    Čvc
    2021

    HEŘMANOVA HUŤ

    17:30HEŘMANOVA HUŤ- HEŘMÁNEK

    Letošní Heřmánek se rozložil do mnoha samostatných večerů, a tak alespoň bude moct zaznít více písniček. Vlastně budeme mít všichni svůj celý recitál.  Představím nové CD a neskutečně se těším. . V hospůdce u Bédi jsou pohodoví lidé a Béďa s Věrkou nemají chybu.

  • Čt
    08
    Čvc
    2021

    2.COUNTRY PARNÍK-Poděbrady-Kolín

    19:00Výletní loď Král Jiří

    Moje druhá letošní  plavba na lodi Král Jiří. Vůbec nic se nemění. Z přístaviště v Poděbradech přes plavební komory do Kolína a zase zpátky. Písničky, povídání, skvělá nálada, vnímavé publikum, hezké počasí (doufám), bezvadný moderátor Milan Schmidt, co víc si přát.

  • So
    10
    Čvc
    2021

    BRAŽEC u Náchoda

    16:20Festival Na Ostrovech

    Když jsem tu hrál v roce 2017, byl jsem naprosto unešený vnímavým a bezvadným publikem, precizní organizací a super zvukem. A vážím si opětného pozvání od Pavla Maliny. Bude mi ctí,  opět si zahrát na tak krásné akci.

  • Čt
    15
    Čvc
    2021

    TŘEŠŤ náměstí

    18:00Náměstí v Třešti

    Už podruhé v krásném městečku, kde náměstí v létě ožívá muzikou. Dokonce i štamgasti v zahrádce nedaleké hospůdky poslouchají a neruší. Dobrý zvuk a laskavá paní kulturní jsou už jen bonusem k pohodě.

  • So
    24
    Čvc
    2021

    Festival HROŠENÍ-Krucemburk

    cca 18.40Kemp Moře u rybníku Řeka

    Každé hraní, každý koncert je opravdovým svátkem. Půst byl sakra dlouhý. A tak mě moc potěšilo, že mi zavolal Honza Hroch a pozval mě na festival, kde jsem vlastně ještě nikdy nebyl. Těším se, že uvidím pár známých, pokecáme, pozpíváme a pevně věřím, že těm, co přijdou, se "Hrošení" bude líbit.

  • So
    31
    Čvc
    2021

    ZÁDVEŘICE- okr. Zlín Festival "Bundy zelený"

    17:00Zádveřice místní areál.

    V Zádveřicích jsem měl hrát už loni, ale bohužel to pro ten zatracený virus nevyšlo, takže se o to víc těším na letošní hraní. A pevně věřím, že už se nic nepo..kazí.

     

  • So
    07
    Srp
    2021

    VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Recitál na náměstí

    19:00Náměstí Velké Meziříčí

    Těžko bych spočítal, kolikrát jsem projížděl po dálnici okolo tohoto města a pokaždé jsem si říkal, jak moc rád bych si v něm zahrál. Takže se mi konečně přání splnilo a moc se těším na koncert, moc se těším na nové, vnímavé posluchače a věřím, že doba už bude ke kultuře příznivá.

  • Čt
    12
    Srp
    2021

    POLNÁ u Jihlavy

    20:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

    Po minulém hraní, v době předcoronové, jsme si s slíbili, že zopakujeme koncert společně s s duem Ty a My. Protože to bylo naprosto skvělé. No a tak jsme se opět spojili s laskavým šéfem  Láďou Pártlem a koncert bude. A já vás všechny zvu a jako bonus přivezu fungl nové CD.

  • 13
    Srp
    2021

    ŽATEC

    19:00Žatec- Klášterní zahrada

    Potěšilo mě, že jsem byl osloven s přáním, abych zahrál ve městě piva a chmele. Těším se na všechny, kteří si přijdou poslechnout nové, i starší písničky do Klášterní zahrady a věřím, že to bude příjemné a pohodové setkání.

  • So
    21
    Srp
    2021

    MOST - letní amfiteátr

    18:45Letní amfiteátr

    Jsem zvědavý, jak to v severočeském Mostě bude. Letní amfík neznám, ale věřím, že bude pohodička, dobrý zvuk a spokojení diváci.

  • 27
    Srp
    2021

    PLZEŇ - FESTIVAL NA ULICI

    17:00Na náměstí Republiky

    Znovu obnovené a oblíbené hraní na ulici. Je mi ctí, že jsem byl osloven a pozván. Plzeň je jedna z mých srdečních záležitostí. Věřím, že počasí bude příznivé a diváci natěšení. Zavzpomínáme na plzeňské Porty, zahraju pár starších věcí a hlavně představím nové CD.

  • So
    28
    Srp
    2021

    ČERVENÝ KOSTELEC- festival Brodský kotlík

    14:05Kemp Brodský

    Zase někde poprvé. A vzhledem k tomu, kdo všechno tam zahraje, předpokládám velkou účast a bezvadný zážitek. Jen tak namátkou: Devítka, Pepa Štross, Saša Niklíčková, Poutníci a další. Můj čas přijde asi okolo18.45 a budu mít na sebe tak 40 min. Věřím, že vyberu písničky, aby se vám líbily.

  • Čt
    09
    Zář
    2021

    KOLÍN

    19:00Terasa u kulturního domu

    Po menší přestávce ve městě dechovky a bezvadných lidiček. Jen na tu dechovku nedojde. Představím nové CD, které jsem natočil v době covidové ve Vyšším Brodě, přidám pár starších songů a hlavně věřím, že se vám bude recitál líbit. Tak zatím přeji jen samé skvělé dny bez covidu.

  • So
    18
    Zář
    2021

    CHODOVÁ PLANÁ. Recitál v Čertově mlýně

    18:00CHODOVÁ PLANÁ- Sluneční ulice

    Mám štěstí na kamarády a to je fajn. No a jeden z nich si na své zahradě vybudoval takový mini přírodní kulturní stánek. Nazval ho Čertův mlýn. A aby to nebylo až tak strašidelné, najdete ho ve Sluneční ulici, v Chodové Plané. A protože mi kdysi slíbil, že až to bude vše hotové, budu mít tu čest, zahrát si jako první. A já tam při té příležitosti představím své nové CD. Věřím, že se akce povede a počasí bude příznivé.

  • 24
    Zář
    2021

    LOKET KNIHOVNA

    19:00Knihovna Loket- Křest nového CVD

    Pozval jsem pár muzikantských přátel aby mi pokřtili nové CD "VŠECHNO JE TAK, JAK MÁ BÝT". .Překvapením pro posluchače bude zejména Saša Niklíčková. Pro mne objev roku 2019. A samozřejmě přijede už známý Ota Maňák z Bohumína. Šéf superkapely Sluníčko a můj osobní cikán. Asi bych doporučil zabukovat si místo v knihovně.

  • 01
    Říj
    2021

    KRASLICE

    19:00DK KRASLICE

    V západočeských Kraslicích představí písničky z nového CD a určitě přidám několik starších a známějších songů. CD bude samozřejmě v prodeji.

  • Čt
    07
    Říj
    2021

    ČESKÝ KRUMLOV

    19:30Městské divadlo

    Jeden z dalších křtů nového CD. Tentokrát budou kmotři budějovičtí Nezmaři.

  • So
    16
    Říj
    2021

    RAMZOVÁ - Folkový Pacifik

    19:30Penzion Pacifik na Ramzové

    Ani jsem netušil, že letos pojedu dvakrát do oblasti, kterou miluji od klukovských let. Ramzová, to je v srdci Jeseníků, takže určitě zazní pár písniček z mého ranného textování a toulání, pak přijde čas na novější tvorbu a písničky z nového alba. Věřím, že nám všem bude společně velice příjemno.

  • 29
    Říj
    2021

    LÁZNĚ JESENÍK

    19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

    Už jsem skoro nevěřil, že se letos podívám do mých oblíbených Jeseníků. Ale díky skvělému člověku, který se v lázních léta staralo kulturu, zazní mé písně opět v zrcadlovém sále  Priessnitzových lázní. Tentokrát tradiční recitál ozdobí i skladby z nového CD. Moc se těším

  • So
    30
    Říj
    2021

    ROZSOCHATEC

    19:00Patrně místní kulturní sál.

    Velké překvapení, kde to vlastně budu hrát. Ale, jelikož jsem pozván bezva kapelou ze Světlé n. Sázavou, navíc s krásným názvem Ferneti. Tak předpokládám, že to nebude v kostele. Řekli mi, že je to soukromá akce, na kterou může přijít kdo bude mít zájem.  Každým pádem se na to dost těším.

  • Čt
    04
    Lis
    2021

    JIHLAVA

    19:00KULTURNÍ DŮM NA KOPEČKU

    Několikrát kvůli covidu odložený recitál se snad už konečně povede. A já svým příznivcům představím nové CD. A pokřtí mi ho Medvěd. Pravý, nefalšovaný jihlavský Medvěd.

  • 05
    Lis
    2021

    MORAVSKÝ KRUMLOV

    19:00Galerie Knížecí dům

    V Moravském Krumlově mám pár muzikantských přátel a díky tomu se opět ocitnu na své milované Moravě. Nové CD pokropí můj kamarád Bořek Švéda dobrým vínečkem a pak už přijde spousta písniček, povídání a pohodové nálady.

  • Čt
    11
    Lis
    2021

    PLZEŇ-Měšťanská beseda

    19:00Měšťanská Beseda - divadélko Jonáš

    Několikrát se musel kvůli Covidu 19 změnit termín koncertu, mezitím jsem si báječně zahrál na plzeňském náměstí a teď už se moc těším do Měšťanské Besedy.. Přijedu, zahraju a dám i písničky ze staršího šuplíku, proložím je novinkami, a hlavně věřím, že přijdete. Bez vás mi bylo skoro rok a půl moc smutno. Navíc plzeňáci folku rozumějí o hodně víc, než kdekoli. Takže  si opět uděláme superkrásný večer.

  • 12
    Lis
    2021

    HLUBOČKY- Mariánské údolí

    18:00KULTURNÍ DŮM NA LETNÉ

    Když jsem naposledy hrál v Hlubočkách, byl jsem nesmírně překvapen, jak diváci reagovali na obyčejné, vandrácké písničky. Jako bych znovu seděl u ohně na naší Pasece snů a okolo známá parta kluků a holek a nebe s tisícem hvězd. Tak se nedivte, že se už moc těším. A přivezu nové Cd. Snad se bude líbit.

  • So
    27
    Lis
    2021

    HUMPOLEC

    19:00Kulturní sál Mikádo

    Nikdy jsem v sále Mikádo nehrál, spíš jezdívám od Humpolce kousek dál, do Kaliště na festival, ale vzhledem k tomu, že mě pozvalo slavné duo Ty a My, velmi rád v Humpolci představím svůj recitál. A jasně, že duo si zahraje také. Možná přijde i... Hliník.

  • 10
    Pro
    2021

    PLANÁ u Mariánských lázní. Předvánoční recitál

    19:00Kino-nekino

    Blíží se svátky klidu a míru a já budu pečlivě vybírat písně, aby potěšily, zahřály a také pobavily. Nečekejte koledy, těch si užijete až, až už od října v každém nákupním středisku, v rozhlase i v televizi. Pořád jsem přesvědčený, že moje písně jsou o životě takovém, jak ho vidím celý rok a nejen 24.prosince.

  • So
    14
    Kvě
    2022

    LUBY U CHEBU

    19:00KULTURNÍ DŮM

    Velmi jsem se těšil už v listopadu 2020, potom v květnu 2021, ale ze známých důvodů,  budu v lubském kulturáku až na jaře 2022. Snad už nám to žádná virová mrcha nezkazí. Těším se do města kytar a starých přátel z klukovských vandrů.

  • So
    28
    Kvě
    2022

    VELKÝ TÝNEC u Olomouce- Týnecká stodola 2022

    cca 17.00Venkovní festival ve Velkém Týnci - Týneská stodola 2022

    Moc jsem se těšil už minulý rok, že si po dlouhé pauze znovu sednu na jeviště před publikum a budu hrát z celého srdce. Radovat se z každého tónu, z každého vašeho úsměvu a potlesku, že představím nové písničky a nové CD. Ta covidová potvora a vládní zmatky bohužel vše odsunuly až na rok 2022. Věřím, že už vše bude v normálu a že na mě publikum snad ještě nezapomnělo. Těším se. Vždyť bez vás a bez muziky, jsem jenom starý, smutný muž.

  • 29
    Čvc
    2022

    VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

    19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

    Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

  • So
    30
    Čvc
    2022

    OPATOVCE U TRENČÍNA

    cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

    Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.