Kalendář akcí

 • Čt
  30
  Čvn
  2022

  PODĚBRADY- parník rádia country

  19:00Parník Král Jiří- Poděbrady

  A opět vyplouváme na dalekou cestu, aby jsme to u Kolína otočili zpátky a šťastně zakotvili v Poděbradech. A mezitím se bude hrát, zpívat a povídat. Asi si dám sklénečku na těch mých 75 a věřím, že počasí bude příznivé, kapitán střízlivý a pasažéři pozorní a chtiví písniček. Těším se.

 • 01
  Čvc
  2022

  ŠVIHOV

  19:00Nádvoří vodního hradu Švihov

  Známý hrad, kde se filmovala jedna z nejkrásnějších pohádek o Popelce. A já jsem rád, že v tomto nádherném místě už poněkolikáté představím svůj recitál. A také tak trochu oslavím i svých sedmdesát pět let života.

 • So
  09
  Čvc
  2022

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar v Polné- venkovní hraní

  Krásné prostředí pivovaru v Polné, úžasní diváci, super šéf podniku, co víc si muzikant může přát že? No a právě tam oslavím tři čtvrtě století mého života. Určitě nebudu sám, přijedou a zahrají i moji přátelé z Humpolce a možná dojede i vynikající country kapela z Kladna. Takže se je na co těšit.

 • 15
  Čvc
  2022

  TŘEŠŤ

  18:00Náměstí v Třešti

  Skoro jako domů už pojedu do krásného městečka na pomezí Vysočiny a Moravy. A věřím, že zase lidi přijdou, zase si společně zazpíváme a hlavně bude to krásné souznění muzikanta a posluchačů.

 • So
  16
  Čvc
  2022

  PATOKRYJE u Mostu. Malý, ale zato milý trempskofolkový festiválek

  18:00Místní fotbalové hřiště

  Kousek od Mostu je malá dědiny s podivným názvem Patokryje. Ale na rozdíl od obcí s honosnějšími jmény, je tady parta nadšenců, co chtějí pro své občany a přátele něco dělat. A tak tady každoročně v červenci postaví na hřiště kamionový přívěs, pozvou pár kapel a do okolí znějí písničky o lásce, o toulání, o přátelství a naději v lepší svět.

  Budu zde poprvé a doufám, že i moje skladby zapadnou do srdcí posluchačů.

 • So
  23
  Čvc
  2022

  ZÁDVEŘICE u Zlína

  17:00Zádveřice-- festival Bundy zelený

  Už minulý rok se mi festival moc líbil. Skvělí pořadatelé, skvělé publikum, příjemné prostředí a dobrý zvuk.  Co víc si muzikant může přát? A tak mě velice těší, že se tam letos vracím.

 • 29
  Čvc
  2022

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ- koncert na náměstí

  19:00náměstí ve Velkém Meziříčí

  Po loňském pohodovém vystoupení, jsme se s paní kulturní domluvili, že ve Velkém Meziříčí uděláme letos dvojkoncert. A to s mojí oblíbenou kapelou. Takže v pátek 29.7. zazní spousta písní jak v mém podání, tak i v podání loketské kapely Roháči. Je na co se těšit.

 • So
  30
  Čvc
  2022

  OPATOVCE U TRENČÍNA

  cca 18.00Kemp Dobré Rybníky - Opatovce

  Velký a známý festival na Slovensku, nedaleko Trenčína. Příjemní pořadatelé, dobrý zvuk, bezva diváci. Takže po menší pauze se zase rád budu vracet. Minulý rok mi koncert neumožnil covid, ale letos se budu těšit a představím nové Cd a třeba i oslavím 75 narozky. Můj čas na představení písniček je ve 14.00h.

 • St
  03
  Srp
  2022

  STRAKONICE

  19:00LETNÍ ZAHRADA ( u letního kina)

  Ve Strakonicích jsem už mnohokrát hrál, ale ještě nikdy na venkovní scéně. Věřím, že bude krásné počasí a prožijeme příjemný večer plný písniček, povídání a pohody a tak trochu oslavíme mých 75 let na tomto světě.. Nejde se netěšit.

 • So
  06
  Srp
  2022

  RTYNĚ- festival Rtyňská nota

  17:00Nádvoří Rychty

  Ve Rtyni jsem nehrál, už ani nepamatuji. No a letos jsem pozván na festival Rtyňská nota a těším se, že představím posluchačům nové, ale i prověřené písně. Tak ať vyjde počasí a chcípne covid.

 • So
  20
  Srp
  2022

  DOLNÍ ÚJEZD u Litomyšle

  cca 19.00Areál v údolí říčky Desná

  29 ročník oblíbeného a velmi navštěvovaného festivalu. Pokaždé tu hrají špičky folkové a country hudby. No a někdy i já. Takže už teď se těším na známé tváře, výborný zvuk a skvělé publikum

 • So
  27
  Srp
  2022

  HRADECKÝ LETOROST- HRADEC KRÁLOVÉ

  18:30Letní kino Širák

  Moc se těším do Hradce Králové. Vzpomenu si na skvělého moderátora a člena hradecké Lokálky, Vaška Součka, možná se potkáme s úžasným kytaristou Milošem Dvořáčkem a samozřejmě tam bude hodně mých skvělých, muzikantských přátel.

 • So
  17
  Zář
  2022

  Hudební klub Truhlárna- Jesenice u Rakovníka

  20:00Truhlárna- hudební klub

  U manželů Louženských v Jesenici u Rakovníka je místo, kde se hraje a zpívá. Nádherný klub s úžasnými posluchači. Už po několikáté se budu snažit, aby všichni byli spokojeni a "Truhlárnou" se nesly tóny a slova pro pohlazení duše.

 • St
  21
  Zář
  2022

  MLADÁ BOLESLAV- RECITÁL 75

  19:00KULTURNÍ DŮM - ML. BOLESLAV

  Jeden z nejpříjemnějších sálů a s perfektním zvukařem. Díky vstřícnosti paní kulturní, představím svůj narozeninový koncert. A mým hodně milým gratulantem bude šansoniérka, Saša Niklíčková. Myslím, že v Boleslavi je velmi oblíbená a já jsem rád, že tohohle príma člověka znám.

 • Čt
  22
  Zář
  2022

  BRNO

  19:00KD MUSILKA

  Po delší odmlce opět v Brně. Brňáci mají k folkové a trampské písni velmi blízko, vždyť tady také  byly a jsou skvělé kapely. Takže věřím, že se i mé písně setkají s uznáním.

 • Čt
  06
  Říj
  2022

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00DIVADELNÍ KLUB MĚSTSKÉHO DIVADLA

  Jestli jde říct, že se někam doopravdy moc těším, tak určitě do divadelního klubu v Krumlově. Krásné prostředí, bezva lidičky, pan ředitel nosí patrně svatozář a město je celé kouzelné. Přijďte se přesvědčit.

 • 21
  Říj
  2022

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Letos už podruhé v místech, kde to miluji. Věřím, že se opět setkám s úžasným publikem, že se můj recitál bude líbit a že nám společně bude příjemně.

 • 11
  Lis
  2022

  PÍSEK- recitál

  19:00Country hospůdka U šesti strun

  Po delší odmlce zase jednou v příjemném prostředí country hospůdky v Písku. Majitelé saloonu "U šesti strun", Lup a jeho Hanka jsou velkými příznivci folkové a country muziky a jsem si jistý, že pozvou spoustu bezvadných posluchačů a uděláme si příjemný večer plný písniček a povídání.

 • 18
  Lis
  2022

  VELHARTICE- recitál

  18:00Kulturní dům Velhartice

  Krásné místo v pošumaví a určitě, jako minule, přijdou skvělí lidé a uděláme si pohodový a veselý večer plný písniček a povídání.

 • St
  23
  Lis
  2022

  PLZEŇ- MĚŠŤANSKÁ BESEDA

  19:00Měšťanská beseda velký sál

  Předvánoční koncert spojený s oslavou mých 75tin. Zahrát a zazpívat přijdou Nezmaři, Míša Leicht a duo Groovay. Plzeňáci, máte se na co těšit. Asi tak moc, jako já se vždy těším na vás.

 • So
  03
  Pro
  2022

  PLANÁ u Mar. Lázní. Nezmaři, já a vy.

  18:00Kino-nekino v Plané u M.L.

  V předvánočním čase trochu pohody, úsměvu a klidu, společně s písničkou a povídáním. Tentokrát na to nebudu sám, ale pozvání přijala i českobudějovická kapela  Nezmaři. Kapela, která je notoricky známá svými nádhernými písněmi. To bude večer, na který se jen tak nezapomíná.

 • So
  10
  Pro
  2022

  LOKET- předvánoční koncert

  18:00Knihovna Loket

  Dalo by se říct, už tradiční předvánoční koncert v loketské knihovně. A jako vždy jsem přemýšlel, jakého hosta vám představit. Tentokrát to bude člověk v této krajině sice méně známý, zato úžasný muzikant. Člověk krásného, hlubokého hlasu, mistr kytary, bručoun a svéráz, můj kamarád PETR RÍMSKÝ. No a možná zkusím ještě maličké překvapení, jestli to ale vyjde, to nevím. Uvidíme.