Kalendář akcí

 • 02
  Čvn
  2023

  ÚSTÍ n.Labem - Terasy- Interporta 2023

  cca 19.00hPodium u Laguny

  Zase jednou na Portě v Ústí nad Labem.  Zahraju v pátek 2.6. na pódiu U Laguny, což je jedna z nejlepších scén na Portě. Věřím, že počasí bude příznivé, diváci spokojení a v hojném počtu, zvuk exelentní a všichni se budeme snažit dát do písní nejen umění, ale hlavně srdce.. Tak to přece vždy na Portě bývalo. Těším se.

 • So
  03
  Čvn
  2023

  PODKOPNÁ LHOTA

  18:00Podkopná Lhota- penzion

  Kousek od známých Slušovic je dědina, o které jsem až do dneška neslyšel. Jakási Podkopná Lhota. A tam mě pozval Míra Duroň, člověk, který má na svědomí úžasný festival "Bundy zelený" v Zádveřicích. Tam tenkrát zafungovalo velké přátelství, no a najednou jedu na oslavu jeho šedesátin. A přestože různá pozvání na oslavy jmenin a pod. zásadně odmítám, k Mírovi pojedu rád, zahrát, zazpívat a bude tam moravsky veselo a příjemno.

 • 23
  Čvn
  2023

  OSLAVANY - hudební festival " Hříšné folkové léto

  já-cca 20.00 hod.Zámecký park v Oslavanech

  Kousek od Brna jsou Oslavany, kde pár nadšenců dělá dvoudení setkání muzikantů napříč žánry. No a já si vážím toho, že v pátek 23.června, tak kolem osmé večer, budu sedět na jevišti a pokusím se, aby posluchači dostali to nejlepší, co jsem schopen zahrát. Staré i nové songy, trochu povídání a hlavně pohodu a radost.

 • 30
  Čvn
  2023

  MĚSTEČKO TRNÁVKA

  18:00Hřiště Sokola Trnávka

  Nikdy jsem neměl velké ambice spousty mladých kluků. Stát se fotbalovou hvězdou a hrát třeba za Spartu, nebo za Inter Milán a pod. Raději jsem coural po horách a sobotní večery trávil s kytarou u táborových ohňů s partou stejně trhlých kamarádů.  Přesto doufám, že se se můj program na hřišti Sokola bude líbit a posluchači si se mnou třeba i zazpívají pár známých songů.

 • Čt
  06
  Čvc
  2023

  PODĚBRADY- Parník Rádia Country

  19:00Přístaviště parník Král Jiří

  Jako už po několikáté se zase sejdeme v Poděbradech na parníku a spolu s moderátorem rádia Country, Milanem Schmidtem, si uděláme pohodovou jízdu do Kolína a zpět. Zahraju starší i novější písničky, něco třeba i na přání ( pokud paní skleróza dovolí ), dáme sklénečku něčeho dobrého a řeč o životě a vůbec. Prostě nám bude fajn. Mám slíbené pěkné a teplé počasí, takže už se těším.

 • 14
  Čvc
  2023

  TŘEŠŤ- náměstí

  18:00Náměstí v Třešti

  Už jako domů, přijedu do krásného města na vysočině. Na náměstí se od 18.té hodiny ozvou první akordy a první písnička a já se budu moc snažit aby se můj recitál líbil.

 • So
  15
  Čvc
  2023

  LÁZNĚ BĚLOHRAD- Country fest

  18:30Zámecký park

  Mnohokrát jsem měl své recitály přímo v budově lázní, ale teď jsem pozván na známý country-folk festival do zámeckého parku. A samozřejmě se budu snažit, aby se moje hodina písniček nových i starších líbila.

 • So
  22
  Čvc
  2023

  KONSTANTINOVY LÁZNĚ - u pergoly

  19:00U pergoly

  Tak zase jednou v Konstantinkách. U pergoly bylo vždycky bezvadné hraní, hodně posluchačů a já věřím, že zase přijdou a bude nám příjemno.

 • So
  29
  Čvc
  2023

  LEDEČ NAD SÁZAVOU

  cca 18.00-19.00folkcountry festival PŮLENÍ LÉTA

  Festival folkové a country muziky s názvem "Půlení léta", se přestěhoval z Vilémova do Ledče nad Sázavou. Věřím, že tam najde pevné zázemí a spoustu spokojených diváků.

 • So
  05
  Srp
  2023

  TELČ- Prázdniny v Telči

  19:30Zámecké nádvoří

  Pozvání do Telče je pro každého muzikanta jakousi třešničkou na koncertovním dortu. Jsem rád, že si opět na zámeckém nádvoří budu moci zahrát. Jsem rád, že se opět uvidím s Žalmanem a spol a Honzou Friedlem a dalšími přáteli z té naší folkové branže. Tak ať žijou prázdniny v Telči, ale i jinde.

 • Ne
  06
  Srp
  2023

  KADAŇ

  17:30Areál františkánského kláštera

  Nedělní koncert v Kadani bude v nádherném prostředí františkánského kláštera a já se na to moc těším. V Kadani kdysi byla vynikající folkovo-trampská kapela Verumka. Takové, rodinné sdružení okolo Rudy Koblice. Měli jsme je všichni moc rádi a tak si na ně vzpomenu písničkou, kterou oni tenkrát hodně proslavili. Zazní "Česačů bavlny bál" a pak další a další...

 • 11
  Srp
  2023

  POLNÁ u Jihlavy

  18:00Pivovar Polná

  Už tradiční srpnový koncert na pivovarském nádvoří. Recitál pro lidi, kteří opravdu umí poslouchat srdcem. Díky mjiteli, panu Pártlovi, zazní v Polné spousta písniček, nejen ode mne, ale i od dalšího trdičního hosta. Humpolecké duo Ty a My jsou bezvadní muzikanti, ale hlavně strašně hodní člověci.

 • So
  12
  Srp
  2023

  KUTNÁ HORA- Kutnohorská kocábka

  cca 19.00Klášter řádu sv. Voršily - zahrady

  Po nějakém čase opět na známém festivalu v Kutné Hoře, pod patronací sv. Barbory. Věřím, že počasí nám bude přát, přijde hodně diváků a muzikanti budou hrát, jako o život.

 • So
  19
  Srp
  2023

  CHEB

  17:00Klášterní zahrada Cheb

  U nás. Na západě. V Chebu. V Klášterní zahradě. Jen věřím, že počasí bude příznivé a já se budu snažit, aby všichni co přijdou, byli spokojeni.

 • 25
  Srp
  2023

  VELKÉ MEZIŘÍČÍ náměstí

  18:00Náměstí ve Velkém Meziříčí

  Skoro tradičně na velkomeziříčském náměstí, kam opravdu chodí super posluchači a já se na koncert moc těším. A až dohraju, tak ještě přijde skvělá kapela Roháči z Lokte, které docela dobře znám.

 • 15
  Zář
  2023

  HORŠOVSKÝ TÝN

  18:00Velký sál MKZ

  V Horšovském Týně jsem už dlouhá léta nebyl a tak o to víc se budu těšit na koncert. Přivezu své poslední CD, zahraji pár nových, ale i starších písniček a věřím, že ti co přijdou, budou spokojeni. A vezměte sebou i své přátele, ať mi není na jevišti smutno.

 • St
  20
  Zář
  2023

  LÍŠOV u Č. Budějovic

  20:00Klub Nanečisto

  Jako host skupiny Rybníkáři, si opět zahraji v Líšově. Představím nové CD a určitě dojde i na starší songy a hlavně bude pohoda a dobrá nálada.

 • 22
  Zář
  2023

  LÁZNĚ KYNŽVART

  13:00Dům seniorů v Kynžvartě

  Odpolední koncert pro lidičky tak mého věku, pro lidi, kteří mají své odpracováno, ale třeba je jim zrovna trochu smutno. Tak se budu snažit, abych jim vrátil do tváří i do duše pohodu, úsměv a radost, že ještě máme pro co žít. Těším se.

 • St
  04
  Říj
  2023

  ŽAMBERK

  19:00Divišovo divadlo

  Tak zase jednou na místě, kde budu hrát poprvé. Vím, že velký sál divadla nenaplním, ale stejně se budu snažit,aby ti, co přijdou, neodešli zklamaní. Těším se.

 • Čt
  05
  Říj
  2023

  ZRUČ NAS SÁZAVOU

  18:00Spolkový dům

  Malé městečko nad řekou Sázavou, kraj vodáků a krásné přírody. Prostě se budu moc těšit, že do Spolkového domu přijdou ti, co mají rádi písničky o životě o lásce a přátelství. Pevně věřím, že nás čeká krásný podvečer.

 • 13
  Říj
  2023

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Už jako domů se vracím do mých milovaných Jeseníků. Díky vedení lázní a laskavému Františkovi Surmíkovi, opět zazní v Zrcadlovém sále písničky o lásce, přátelství, o tom co máme rádi i co nás někdy bolí. Těším se.

 • So
  14
  Říj
  2023

  PRUŠÁNKY - dvojkoncert Kiďák a Kapela starých časů

  19:00Kulturní dům v Prušánkách.

  Ze severní Moravy, rovnou na Moravu jižní. Z Jeseníku do Prušánek. Moc se těším na místní kapelu Starých časů. Takže po koncertě všechno řádně probereme u Aleše ve sklepě. Ale před tím zodpovědně zahrajeme a zazpíváme tak, aby posluchači byli spokojeni a odcházeli s pocitem pohodově stráveného večera.

 • 10
  Lis
  2023

  KRÁLÍKY

  19:00KD Králíky

  Město v podhůří mých milovaných Jeseníků. Díky laskavosti vedení Kulturního domu, budu moct představit svůj recitál. Upřesnění místa konání bude na plakátech. No a z Králíků se přemístím na Romzovou do penzionu Pacifik a tam si v sobotu uděláme "zpívanou a povídavou". Hudební nástroje jsou vítány.

 • Út
  05
  Pro
  2023

  PLZEŇ - Měšťanská Beseda

  19:00Měšťanská beseda, divadélko Jonáš

  Už se pomalu stává tradicí, že ke konci roku jedu do Plzně, natěšený na plzeňáky, kteří přijdou do divadélka Jonáš. V krásném divadélku zazní opět písničky, které pohladí, rozesmějou, vyvolají vzpomínky třeba na plzeňské Porty, nebo na někoho, kdo se nám zapsal do srdcí.A já věřím, že se svět už opravdu začne uzdravovat. Takže 5.prosince v Plzni.

 • So
  09
  Pro
  2023

  PLANÁ U MAR. LÁZNÍ

  18:00KINO-NEKINO

  Tentokrát bude mým hostem jedna z nejoblíbenějších folkových stálic. Přijede Žalman a spol a věřím, že vám v předvánočním čase navodíme tu nejkrásnější vánoční náladu. Jenom si prosímzajistěte vstupenky včas. Těším se.

 • So
  16
  Pro
  2023

  LOKET- PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT

  19:00Malý sál KD Dvorana

  Tentokrát nastala změna mého předvánočního koncertu. Z technických důvodů se koncert přesune z knihovny do kulturního domu Dvorana. A jako vždy se budu snažit o příjemného hosta. No a tím bude můj osobní Róm, (nebo-li Cikán), Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Však si ho budete pamatovat, byl tady už několikrát, takže nás čeká pohodový, předvánoční večer.Těším se moc.