Kalendář akcí

 • Čt
  06
  Říj
  2022

  ČESKÝ KRUMLOV

  20:00DIVADELNÍ KLUB MĚSTSKÉHO DIVADLA

  Jestli jde říct, že se někam doopravdy moc těším, tak určitě do divadelního klubu v Krumlově. Krásné prostředí, bezva lidičky, pan ředitel nosí patrně svatozář a město je celé kouzelné. Přijďte se přesvědčit.

 • 07
  Říj
  2022

  POTOČNÁ-ČÍMĚŘ STODOLA U MAJDY

  20:00Stodola u Majdy

  Pár kilometrů od Jindřichova Hradce je kouzelné místo Potočná-Číměř. A Stodola u Majdy. Už několik let tam laskavý člověk, Jirka Kopejtko, pořádá muzikantská setkání. A já už podruhé budu mít tu čest představit těm, co přijdou, své nové, ale i starší songy. Přivezu poslední CD a tak trochu oslavím svých 75 let na této podivné planetě.

 • So
  08
  Říj
  2022

  BOHUMÍN K3

  18:00Bohumín K3 ( Kino)

  V životě jsem v Bohumíně nebyl, ale mám tam jednoho božího človíčka, muzikanta a hlavně přítele. Mého osobního cikána, Otu Maňáka, který je šéfem úžasné kapely Sluníčko. No a pozvání na koncert k jeho narozeninám se nedá odmítnout. Takže jedu.

 • 21
  Říj
  2022

  LÁZNĚ JESENÍK

  19:00Zrcadlový sál Priessnitzovy lázně Jeseník

  Letos už podruhé v místech, kde to miluji. Věřím, že se opět setkám s úžasným publikem, že se můj recitál bude líbit a že nám společně bude příjemně.

 • 04
  Lis
  2022

  HUMPOLEC

  19:00Klub Mikádo

  Před rokem jsme v klubu Mikádo měly fantastický večer společně s místním folkovým duem Ty a My. A protože se to hodně lidem líbilo, řekli jsme si proč to nezopakovat. Pohodový, klidný večer s písničkami o všem, co je kolem nás s úsměvem i zamyšlením s očekáváním, že za chvíli nastane čas vánoční a s vírou, že se svět co nejdříve vrátí do normálních kolejí.  Věřím, že lidé teď mnohem víc budou potřebovat dobré slovo , než žvanění našich politiků. Asi se stejně nic nezmění, ale aspoň vám na chvíli projasníme večer.

 • 11
  Lis
  2022

  PÍSEK- recitál

  19:00Country hospůdka U šesti strun

  Po delší odmlce zase jednou v příjemném prostředí country hospůdky v Písku. Majitelé saloonu "U šesti strun", Lup a jeho Hanka jsou velkými příznivci folkové a country muziky a jsem si jistý, že pozvou spoustu bezvadných posluchačů a uděláme si příjemný večer plný písniček a povídání.

 • 18
  Lis
  2022

  VELHARTICE- recitál

  18:00Kulturní dům Velhartice

  Krásné místo v pošumaví a určitě, jako minule, přijdou skvělí lidé a uděláme si pohodový a veselý večer plný písniček a povídání.

 • St
  23
  Lis
  2022

  PLZEŇ- MĚŠŤANSKÁ BESEDA

  19:00Měšťanská beseda velký sál

  Předvánoční koncert spojený s oslavou mých 75tin. Zahrát a zazpívat přijdou Nezmaři, Míša Leicht a duo Groovay. Plzeňáci, máte se na co těšit. Asi tak moc, jako já se vždy těším na vás.

 • So
  03
  Pro
  2022

  PLANÁ u Mar. Lázní. Nezmaři, já a vy.

  18:00Kino-nekino v Plané u M.L.

  V předvánočním čase trochu pohody, úsměvu a klidu, společně s písničkou a povídáním. Tentokrát na to nebudu sám, ale pozvání přijala i českobudějovická kapela  Nezmaři. Kapela, která je notoricky známá svými nádhernými písněmi. To bude večer, na který se jen tak nezapomíná.

 • So
  10
  Pro
  2022

  LOKET- předvánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Dalo by se říct, už tradiční předvánoční koncert v loketské knihovně. A jako vždy jsem přemýšlel, jakého hosta vám představit. Tentokrát to bude člověk v této krajině sice méně známý, zato úžasný muzikant. Člověk krásného, hlubokého hlasu, mistr kytary, bručoun a svéráz, můj kamarád PETR RÍMSKÝ. No a možná zkusím ještě maličké překvapení, jestli to ale vyjde, to nevím. Uvidíme.

 • Čt
  15
  Pro
  2022

  ŽĎÁR n/Sázavou

  19:00CAFÉ U TETY HANY

  Poslední předvánoční koncert, kam jsem si pozval dva milé muzikanty z Humpolce. Duo Ty a My. Díky laskavosti pana Hrbka, uslyšíte nejen můj recitál, ale i melodie světově známých muzikantů v podání mých hostů. Věřím, že prožijeme krásný večer a alespoň na chvíli uvěříme,, že svět je zase v pořádku. Moc se na vás těším(e).

 • St
  08
  Bře
  2023

  BRNO KD Musilka

  19:00Kulturní dům MUSILKA

  V září loňského roku jsem se moc těšil do Brna. Na koncert, na známé tváře, na diváky a na pohodu. Jenže jsem někde po cestách potkal covid a bylo po těšení. Ale díky Vláďovi Chromečkovi, se našel okamžitě náhradní termín, a tak pevně věřím, že to konečně vše dobře dopadne a já vám budu moct zahrát známé i novější písničky.