Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

ŽLUTICE

15.12.2017 , Muzeum Žlutice, začátek: 18:00

Nádherné město. Sice žádná rovinka, jen nahoru a dolů, ale historie na vás dýchne z každé uličky, z každého staršího domu. Těším se na adventní koncert a určitě přijdou písně tak trochu do srdíčka, ale i do úsměvu.


LOKET - KNIHOVNA

21.12.2017 , KNIHOVNA LOKET, začátek: 19:00

Tak letos bych rád pár písní představil na místě, kam sice chodím, ale kde jsem ještě nikdy nehrál. Předvánoční recitál ve všední den v loketské knihovně. Je to krásné místo, příjemní lidé a tak věřím, že se nás pár sejde a uděláme si pohodu plnou písniček a povídání. Srdečně vás zvu na můj poslední, letošní recitál.


JESENICE U RAKOVNÍKA

07.04.2018 , KLUB "TRUHLÁRNA", začátek: 20:00

Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.


MLADÁ BOLESLAV- FOLKPARÁDA

18.04.2018 , MALÝ DIVADELNÍ SÁL, začátek: 19:00

Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.


HRAD VEVEŘÍ

04.08.2018 , , začátek: 14:00

Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.


KRALUPY NAD VLTAVOU

31.10.2018 , Kulturní dům Vltava, začátek: 19:00

Velmi dlouho jsem v Kralupech nehrál, ale dobře si pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé obecenstvo. A věřím, že skvělí posluchači opět přijdou.


SEDLČANY

08.11.2018 , KD Josefa Suka, začátek: 19:30

Velmi dlouho jsem si přál mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni a i v podzimním počasí je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.