Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

BRAŽEC u Náchoda - Festival Na Ostrovech 2017

08.07.2017 , Bražec- Na Ostrovech, začátek: 18:00

Pavel Malina, vynikající muzikant a spolupořadatel tohoto festivalu mě pozval a velmi mě tím potěšil. Budu věřit, že písničky, které zahraju, se budou líbit. Tak ještě aby bylo příjemné počasí a hodně natěšených lidí.


SPÁLENÉ POŘÍČÍ - Folk na zámku

15.07.2017 , Nádvoří zámku, začátek: 16:00

Hrady a zámky a koncerty na nich miluji. Je tam trochu jiná atmosféra, na člověka dýchnou dějiny a vůbec. Takže se hodně do Spáleného Poříčí těším. Čas mého vystoupení bude asi okolo 20té hodiny.


HOLEŠOV- 5.ročník festivalu

22.07.2017 , Zámecké nádvoří v Holešově, začátek: 14:00

Uteklo to jako voda. Za těch pět let se tu vystřídalo hodně vynikajících muzikantů. Mám radost, že jsem je jako dramaturg směl pozvat a díky kulturnímu středisku je představit zdejšímu publiku. Letošní ročník bude bohužel jen jednodenní, jelikož ekonomická situace je taková, jaká je. Peněz na kulturu je stále míň, zato by se našlo tolik příkladů, kde se bohapustě plýtvá a rozhazuje. No nic. Těšte se letos na Lokálku a Vaška Součka, na vynikající kapelu Marien a bohumínské Sluníčko. Písničky brněnské kapely Přístav se budou líbit určitě a přijede i Jarda Wykrent s kapelou In Blue. Že vás nadchne Duo Groovey s písněmi S&G, o tom nepochybuji. Samozřejmě že přidám i pár svých písniček a připiji si s vámi na sedmý křížek. Tak hezké dny a těším se na vás.


OPATOVCE U TRENČÍNA- FestDobréRybníky

28.07.2017 , Opatovce u Trenčína-Rybníky, začátek: 14:00

Přišla nabídka k hraní na jednom z největších festivalů na Slovensku. Pojedu, ale vůbec nevím, jak mě tam přijmou, co budu hrát, jestli mi budou diváci rozumět co v písních sděluji, no, trochu už teď tréma. Vždyť jsem na Slovensku hrál naposledy asi před 15ti lety. Tak uvidím. Ale těším se.
Přesné informace o festivalu najdete nejlépe na googlu.  OPATOVCE U TRENČÍNA- FestDobréRybníky


VILÉMOV „Country půlení léta“ 2017

29.07.2017 , Fotbalový velkostadion ve Vilémově, začátek: 13:00

S roční přestávkou opět na hřišti. Do Vilémova pojedu rovnou z koncertu na Slovensku. Na vilémském velkostadiónu starosta oslaví 60, já 70, no snad vše proběhne v pohodě. Hlavně aby diváci byli spokojeni a účinkující hráli z celého srdce..


COUNTRY MALÁ LEČICE

04.08.2017 , Malá Lečice okr. Praha západ kousek od B, začátek: 20:00

Co je malé, to je milé. Alespoň se to tak říká. Takže věřím, že festival bude milý v Malé Lečici a svatý Petr nebude blbnout s deštěm a zimou.


BĚLÁ N. RADBŮZOU - festival

05.08.2017 , Country na mostě, začátek: 13:00

Myslím, že už to bude sedmý ročník oblíbeného festiválku na starobylém mostě v Bělé n. Radbůzou. Zahrají renomovaní muzikanti na př. Nezmaři, Veget Brzdaři a další. Věřím, že nás nesmáčí déšť a diváci budou spokojení a vnímaví.


KYJOV

12.08.2017 , Letní kino - Kyjov, začátek: 18:00

Pozvánku na oblíbený a známý festival v Kyjově nelze odmítnout. A navíc se na Moravu těším. Na Moravu a spoustu kamarádů, na Žalmana a Františka Linhárka a další a další...


COUNTRY PARNÍK - PODĚBRADY

24.08.2017 , Poděbrady- country parník, začátek: 19:00

Hlavně aby nám přálo počasí, protože jinak bude vše: moderátor country rádia Honza Macoun, něco k pití, něco k jídlu, laskavý kapitán lodi Král Jiří z Poděbrad, mlčenlivé a romantické Labe a také pár písniček s kytarou.


PUSTOVĚTY u Rakovníka

26.08.2017 , Venkovní pódium restaurace Na ostrově, začátek: 18:00

Už podruhé v malebné vesničce u Berounky. Nádherný kraj, bezva lidi a nekonečně laskaví pořadatelé. Možná že přijedeme už v pátek, ať si užijeme krásné přírody. Léto budiž pochváleno.


MOHELNICE- Mohelnický dostavník

01.09.2017 , Mohelnice- venkovní areál, začátek: 18:00

Po delším čase si opět zahraji na jednom z nejznámějších FC festivalu. K Mohelnici mám hodně srdečný vztah, protože tam mám spoustu kamarádů. Velké poděkování Pavlu Nenkovskému, že mě pozval. Těším se moc.


Festival ŽIVÝ LÍSKOVEC- BRNO

02.09.2017 , Travnatá plocha u ZŠ El. Přemyslovny-Brn, začátek: 18:00

Živý Lískovec je moc pěkný název. Tak věřím, že na trávě u školy Elišky Přemyslovny bude živo a příjemno.


LÁZNĚ BĚLOHRAD

29.09.2017 , kulturní sál lázní, začátek: 19:00

Mohl bych říci, že do Bělohradu už jezdím jako domů. Velmi příjemný sál, pokaždé vnímaví posluchači, ochotná a milá paní kulturní a skvělý zvukař. Co si přát víc.


KDYNĚ

05.10.2017 , Kino Kdyně, začátek: 19:30

Ke Kdyni mám takový, príma vztah. Kdysi tam působilo duo Potemnik a s těmi človíčky jsem zažil neskutečně moc krásného a veselého. A také tam mají dlouholetý festival nazvaný Rýzenburský guláš a je to tam super. Tak proč se tam netěšit, že?


JAROMĚŘ

03.11.2017 , Penzion Expanze, začátek: 19:00

Mám pocit, že v Jaroměři jsem ještě nikdy nehrál a tak to bude další zářez z mého putování. Určitě se budu snažit, aby jaroměřští byli spokojeni.


PLZEŇ - divadélko Jonáš

09.11.2017 , Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš, začátek: 19:00

Potěšil mne zájem pořadatelů znovu udělat recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Takže si ke svým kulatinám nadělím pohodu v Jonášovi a budu se těšit, že mě mí "plzeňáci" nenechají ve štychu.


HORNÍ BEŘKOVICE

14.11.2017 , kostel Sv.Václava, začátek: 19:30

Byl jsem osloven člověkem, který se stará o lidi s poruchami osobnosti, s lidmi, kteří si doslova sáhli na dno. Budu se snažit, aby jim moje písničky alespoň na chvíli otevřeli svět plný pohody a lásky. Chci věřit, že na chvíli zapomenou na bolesti duše. A kdyby jen jediný z nich řekl, že jsem mu pomohl, stačí to k tomu, abych věřil, že jsem písně nepsal zbytečně.


BRNO

21.11.2017 , Klub Omega - Musilova ul., začátek: 19:30

Ačkoli jsem už na jaře oslavil sedmý křížek, tak se nebudu bránit zopakovat si narozeninovou atmosféru ve městě, kde jsou posluchači, kteří folku i trempské písni opravdu rozumí. A tak hlavně díky Vláďovi Chromečkovi, který vše zařídil, přivezu písně o toulání a o životě, veselé i vážnější, dovezu CD, kde jich je vybráno 25 mých hodně oblíbených, po koncertě možná dáme po kalíšku, ale hlavně si přeji, aby nám společně bylo pohodově. Přijďte, vezměte přátele a kamarády a já vám dám kus sebe v písních.


ŽLUTICE

15.12.2017 , Muzeum Žlutice, začátek: 18:00

Nádherné město. Sice žádná rovinka, jen nahoru a dolů, ale historie na vás dýchne z každé uličky, z každého staršího domu. Těším se na adventní koncert a určitě přijdou písně tak trochu do srdíčka, ale i do úsměvu.