Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

JEDINÝ A JEDINEČNÝ VEČER

03.02.2018 , KNIHOVNA LOKET, začátek: 18:00

Jedinečný večer při svíčkách v městské knihovně s úžasnými muzikanty. Ti, co si pamatují loňský koncert k mým sedmdesátinám na loketském hradě, jistě zbystří. Přijedou totiž Luboš a Verunka Stráníkovi a také úžasný muzikant ( můj osobní "cikán"), Ota Maňák ze skupiny Sluníčko z Bohumína. Sedneme si před vás, vážení diváci, a pak už zazní spousta krásných melodií, spousta pohody, několik asi vtipných slov a hlavně nám všem bude krásně po duši i po těle. Moc se na vás těšíme. A nezapomeňte. Kdo dřív přijde, ten si sedne. Vstup je dobrovolný, aby kluci měli na cestu domů nějakou tu korunu. A po koncertě si třeba ještě půjdeme na chvíli posedět do hospůdky. Ale to vše vám řekneme při koncertě.


JESENICE U RAKOVNÍKA

07.04.2018 , KLUB "TRUHLÁRNA", začátek: 20:00

Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.


MLADÁ BOLESLAV- FOLKPARÁDA

18.04.2018 , MALÝ DIVADELNÍ SÁL, začátek: 19:00

Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.


LÁZNĚ JESENÍK

13.07.2018 , Lázně Jeseník- zrcadlový sál, začátek: 19:00

Každoročně se nemohu dočkat, až mě vlak doveze do kraje mého klukovského toulání. A tentokrát si dokonce dvakrát zahraji přímo v srdci Jeseníků. V pátek udělám koncert v lázeňském domě Priessnitz a den poté na muzikantském setkání v jesenické Katovně. Věřím, že všude to bude zase nádherné a posluchači budou spokojeni. Těším se moc.


JESENÍK- FOLKOVÁ KATOVNA

14.07.2018 , Klub Katovna-Jeseník, začátek: 17:00

Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.


HRAD VEVEŘÍ

04.08.2018 , , začátek: 14:00

Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.


KRALUPY NAD VLTAVOU

31.10.2018 , Kulturní dům Vltava, začátek: 19:00

Velmi dlouho jsem v Kralupech nehrál, ale dobře si pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé obecenstvo. A věřím, že skvělí posluchači opět přijdou.


SEDLČANY

08.11.2018 , KD Josefa Suka, začátek: 19:30

Velmi dlouho jsem si přál mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni a i v podzimním počasí je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.


PLZEŇ - divadélko Jonáš

15.11.2018 , Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš, začátek: 19:00

Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.


DOLNÍ CEREKEV

16.11.2018 , Country hospoda El Paso, začátek: 19:30

Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.


CÍTOV ( u Mělníka)

08.12.2018 , Cítov- restaurace "U Ládi", začátek: 17:00

Místo, kde jsem už několikrát hrál. Bezva lidi a vždycky přátelská atmosféra. Člověk, jako by se vracel do doby kdy se v hospůdkách zpívalo, kde jsou kluci s banjem a s basou a s kytarami, kde se nechce jít spát, kde se nehraje na umění, ale na upřímnost a kde ještě zní to trempské "Umí". Přijeďte, poseďte, pozpívejte. Těším se.