Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

LITVÍNOV

26.10.2017 , Docela velké divadlo-Litvínov, začátek: 19:00

Na setkání se skupinou Stráníci se vždycky moc těším. Patrně jsme stejná krevní skupina, takže v Litvínově pozpíváme, pokecáme a asi dáme i kapičku z Moravy.


JAROMĚŘ

03.11.2017 , Penzion Expanze, začátek: 19:00

Mám pocit, že v Jaroměři jsem ještě nikdy nehrál a tak to bude další zářez z mého putování. Určitě se budu snažit, aby jaroměřští byli spokojeni.


PLZEŇ - divadélko Jonáš

09.11.2017 , Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš, začátek: 19:00

Potěšil mne zájem pořadatelů znovu udělat recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Takže si ke svým kulatinám nadělím pohodu v Jonášovi a budu se těšit, že mě mí "plzeňáci" nenechají ve štychu.


HORNÍ BEŘKOVICE

14.11.2017 , kostel Sv.Václava, začátek: 19:30

Byl jsem osloven člověkem, který se stará o lidi s poruchami osobnosti, s lidmi, kteří si doslova sáhli na dno. Budu se snažit, aby jim moje písničky alespoň na chvíli otevřeli svět plný pohody a lásky. Chci věřit, že na chvíli zapomenou na bolesti duše. A kdyby jen jediný z nich řekl, že jsem mu pomohl, stačí to k tomu, abych věřil, že jsem písně nepsal zbytečně.


BRNO

21.11.2017 , Klub Omega - Musilova ul., začátek: 19:30

Ačkoli jsem už na jaře oslavil sedmý křížek, tak se nebudu bránit zopakovat si narozeninovou atmosféru ve městě, kde jsou posluchači, kteří folku i trempské písni opravdu rozumí. A tak hlavně díky Vláďovi Chromečkovi, který vše zařídil, přivezu písně o toulání a o životě, veselé i vážnější, dovezu CD, kde jich je vybráno 25 mých hodně oblíbených, po koncertě možná dáme po kalíšku, ale hlavně si přeji, aby nám společně bylo pohodově. Přijďte, vezměte přátele a kamarády a já vám dám kus sebe v písních.


ŽLUTICE

15.12.2017 , Muzeum Žlutice, začátek: 18:00

Nádherné město. Sice žádná rovinka, jen nahoru a dolů, ale historie na vás dýchne z každé uličky, z každého staršího domu. Těším se na adventní koncert a určitě přijdou písně tak trochu do srdíčka, ale i do úsměvu.


LOKET - KNIHOVNA

21.12.2017 , KNIHOVNA LOKET, začátek: 19:00

Tak letos bych rád pár písní představil na místě, kam sice chodím, ale kde jsem ještě nikdy nehrál. Předvánoční recitál ve všední den v loketské knihovně. Je to krásné místo, příjemní lidé a tak věřím, že se nás pár sejde a uděláme si pohodu plnou písniček a povídání. Srdečně vás zvu na můj poslední, letošní recitál.