Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

TÝN n. Vltavou

23.02.2018 , MDK Sokolovna, začátek: 18:00

Hezký muzikantský večer si uděláme v kulturním domě Sokolovna. Kromě mojí maličkosti vystoupí i místní kapely a jsem si jistý, že večer bude naprosto skvělý.


Lázně Kynžvart

23.03.2018 , Léčebné lázně- kulturní sál lázní., začátek: 18:00

Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.


JESENICE U RAKOVNÍKA

07.04.2018 , KLUB "TRUHLÁRNA", začátek: 20:00

Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.


MLADÁ BOLESLAV- FOLKPARÁDA

18.04.2018 , MALÝ DIVADELNÍ SÁL, začátek: 19:00

Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.


ZRUČ N. SÁZAVOU

27.04.2018 , Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavo, začátek: 19:00

Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.


HORŠOVSKÝ TÝN

28.04.2018 , Sál MKZ, začátek: 19:00

V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...


PŘELOUČ

12.05.2018 , Kino Přelouč, začátek: 19:00

Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.


DOBRUŠKA

13.05.2018 , DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA, začátek: 15:00

Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.


LETOHRAD

14.05.2018 , Myslivecká chata v Bažantnici, začátek: 20:00

Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.


LÁZNĚ JESENÍK

13.07.2018 , Lázně Jeseník- zrcadlový sál, začátek: 19:00

Každoročně se nemohu dočkat, až mě vlak doveze do kraje mého klukovského toulání. A tentokrát si dokonce dvakrát zahraji přímo v srdci Jeseníků. V pátek udělám koncert v lázeňském domě Priessnitz a den poté na muzikantském setkání v jesenické Katovně. Věřím, že všude to bude zase nádherné a posluchači budou spokojeni. Těším se moc.


JESENÍK- FOLKOVÁ KATOVNA

14.07.2018 , Klub Katovna-Jeseník, začátek: 17:00

Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.


HRAD VEVEŘÍ

04.08.2018 , , začátek: 14:00

Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.


STŘÍBRNÁ U KRASLIC

15.09.2018 , Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic, začátek: 17:00

Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.


NÁCHOD

20.09.2018 , Kulturní dům Beránek, začátek: 19:00

Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.


KRALUPY NAD VLTAVOU

31.10.2018 , Kulturní dům Vltava, začátek: 19:00

Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé obecenstvo. A věřím, že skvělí posluchači opět přijdou.


SEDLČANY

08.11.2018 , KD Josefa Suka, začátek: 19:30

Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.


PLZEŇ - divadélko Jonáš

15.11.2018 , Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš, začátek: 19:00

Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.


DOLNÍ CEREKEV

16.11.2018 , Country hospoda El Paso, začátek: 19:30

Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.


CÍTOV ( u Mělníka)

08.12.2018 , Cítov- restaurace "U Ládi", začátek: 17:00

Místo, kde jsem už několikrát hrál. Bezva lidi a vždycky přátelská atmosféra. Člověk, jako by se vracel do doby kdy se v hospůdkách zpívalo, kde jsou kluci s banjem a s basou a s kytarami, kde se nechce jít spát, kde se nehraje na umění, ale na upřímnost a kde ještě zní to trempské "Umí". Přijeďte, poseďte, pozpívejte. Těším se.