Vojta Kiďák Tomáško

Kalendář akcí

DOLNÍ ÚJEZD - ÚJEZDSKÉ BABÍ LÉTO

19.08.2017 , Dolní Újezd u Litomyšle - areál za koupa, začátek: 15:00

Známý a oblíbený festival se spoustou vynikajících muzikantů. Je mi ctí si na tomto pódiu zahrát. Takže díky Jirkovi Malému si již po několikáté zahraji Toulavého a určitě i pár starších i novějších písniček. Těším se.


COUNTRY PARNÍK - PODĚBRADY

24.08.2017 , Poděbrady- country parník, začátek: 19:00

Hlavně aby nám přálo počasí, protože jinak bude vše: moderátor country rádia Honza Macoun, něco k pití, něco k jídlu, laskavý kapitán lodi Král Jiří z Poděbrad, mlčenlivé a romantické Labe a také pár písniček s kytarou.


PUSTOVĚTY u Rakovníka

26.08.2017 , Venkovní pódium restaurace Na ostrově, začátek: 17:00

Už podruhé v malebné vesničce nedaleko Rakovníka. Nádherný kraj, bezva lidi a nekonečně laskaví pořadatelé. Přijedeme včas, ať si užijeme i krásné přírody. Moc se do Pustovět těšíme. Léto budiž pochváleno.


MOHELNICE- Mohelnický dostavník

01.09.2017 , Mohelnice- venkovní areál, začátek: 20:20

Po delším čase si opět zahraji na jednom z nejznámějších FC festivalu. K Mohelnici mám hodně srdečný vztah, protože tam mám spoustu kamarádů. Velké poděkování Pavlu Nenkovskému, že mě pozval. Těším se moc.


Festival ŽIVÝ LÍSKOVEC- BRNO

02.09.2017 , Travnatá plocha u ZŠ El. Přemyslovny-Brn, začátek: 18:00

Živý Lískovec je moc pěkný název. Tak věřím, že na trávě u školy Elišky Přemyslovny bude živo a příjemno.


LÁZNĚ JESENÍK

22.09.2017 , Zrcadlový sál lázeňského domu Priessnitz, začátek: 19:00

Jako už po několikáté se do Jeseníku těším a budu se moc snažit, aby koncert v nádherném, Zrcadlovém sále, byl pro posluchače pohlazením.


LÁZNĚ BĚLOHRAD

29.09.2017 , kulturní sál lázní, začátek: 19:00

Mohl bych říci, že do Bělohradu už jezdím jako domů. Velmi příjemný sál, pokaždé vnímaví posluchači, ochotná a milá paní kulturní a skvělý zvukař. Co si přát víc.


KDYNĚ

05.10.2017 , Kino Kdyně, začátek: 19:30

Ke Kdyni mám takový, príma vztah. Kdysi tam působilo duo Potemnik a s těmi človíčky jsem zažil neskutečně moc krásného a veselého. A také tam mají dlouholetý festival nazvaný Rýzenburský guláš a je to tam super. Tak proč se tam netěšit, že?


JAROMĚŘ

03.11.2017 , Penzion Expanze, začátek: 19:00

Mám pocit, že v Jaroměři jsem ještě nikdy nehrál a tak to bude další zářez z mého putování. Určitě se budu snažit, aby jaroměřští byli spokojeni.


PLZEŇ - divadélko Jonáš

09.11.2017 , Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš, začátek: 19:00

Potěšil mne zájem pořadatelů znovu udělat recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Takže si ke svým kulatinám nadělím pohodu v Jonášovi a budu se těšit, že mě mí "plzeňáci" nenechají ve štychu.


HORNÍ BEŘKOVICE

14.11.2017 , kostel Sv.Václava, začátek: 19:30

Byl jsem osloven člověkem, který se stará o lidi s poruchami osobnosti, s lidmi, kteří si doslova sáhli na dno. Budu se snažit, aby jim moje písničky alespoň na chvíli otevřeli svět plný pohody a lásky. Chci věřit, že na chvíli zapomenou na bolesti duše. A kdyby jen jediný z nich řekl, že jsem mu pomohl, stačí to k tomu, abych věřil, že jsem písně nepsal zbytečně.


BRNO

21.11.2017 , Klub Omega - Musilova ul., začátek: 19:30

Ačkoli jsem už na jaře oslavil sedmý křížek, tak se nebudu bránit zopakovat si narozeninovou atmosféru ve městě, kde jsou posluchači, kteří folku i trempské písni opravdu rozumí. A tak hlavně díky Vláďovi Chromečkovi, který vše zařídil, přivezu písně o toulání a o životě, veselé i vážnější, dovezu CD, kde jich je vybráno 25 mých hodně oblíbených, po koncertě možná dáme po kalíšku, ale hlavně si přeji, aby nám společně bylo pohodově. Přijďte, vezměte přátele a kamarády a já vám dám kus sebe v písních.


ŽLUTICE

15.12.2017 , Muzeum Žlutice, začátek: 18:00

Nádherné město. Sice žádná rovinka, jen nahoru a dolů, ale historie na vás dýchne z každé uličky, z každého staršího domu. Těším se na adventní koncert a určitě přijdou písně tak trochu do srdíčka, ale i do úsměvu.