- Myslím, že se mi už dlouho nechce nic psát.
- Třeba to přijde, až se začne tahle zem uzdravovat.
- Od všech Donaldů, Kimů a Putinů. A Babišů, Okamurů a Turků. Od všech, co v sobě zabili slušnost, cit, úctu a pokoru. Až se najde lék na mír nejen na Ukrajině, ale na celé Zemi.
- Já vím jak se ten lék jmenuje, ale je nutné ho užívat každý den. Hlavně ti co jsou posedlí mocí, nenávistí a zlobou.
- A pak se uzdravíme. Lék se jmenuje tak obyčejně a je k dostání už s mateřským mlékem.
- Láska. K lidem, k přírodě i k sobě samým.
- No, nebo se mýlím a nikdy se toho nedočkám.