Kalendář akcí

 • 09
  Bře
  2018

  Lázně Bělohrad

  19:00Kulturní sál lázní, Lázně Bělohrad

  Lázně Bělohrad? Pokaždé super! Bezvadní posluchači, príma zvuk a velice laskavá paní kulturní. Těším se.

 • 23
  Bře
  2018

  Lázně Kynžvart

  19:00Léčebné lázně - kulturní sál lázní, Lázně Kynžvart

  Kulturní sál lázní už dobře znám. Príma místo. Když jsem tam loni hrál, přišlo neskutečně bezvadné publikum a ještě večer byla v místní hospůdce "zpívaná". Takže myslím, že si to zase zopakujeme. Fakt se těším.

 • So
  07
  Dub
  2018

  Jesenice u Rakovníka

  20:00Klub "Truhlárna", Jesenice u Rakovníka

  Je to sice soukromá akce, ale protože se hraje jen za to, co se vybere, věřím, že pořadatel pozve ty, co o koncert budou mít zájem a uděláme si společně super večer plný písniček a vyprávění. Těším se.

 • St
  11
  Dub
  2018
  Čt
  12
  Dub
  2018

  BRNO-Výstaviště

  16:00Brněnské výstaviště

  Dva dny na brněnském výstavišti.   Pavilon kde bude obrovská výstava lesnické a myslivecké techniky, zbraní a různých pomůcek. Předloni jsem tam hrál a byla to "špica". Budu mít několik hudebních vstupů a určitě ti, co tam přijdou, nebudou litovat. Čekají na vás stánky se zvěřinovými pochutinami, spousta různých nožů, oblečení, zbraní, venku je k vidění co vše používají lesníci, no chce to vidět. Moje vystoupení je plánováno asi takto: Ve středu cca okolo 16.00 a ve čtvrtek tři vstupy. V 10.00, pak ve 12.30 a nakonec v 15.30. Z předloňského hraní vím, že se na nějakou tu minutu nehledí, takže časy jsou orientační.

 • St
  18
  Dub
  2018

  Mladá Boleslav - FOLKPARÁDA

  19:00Malý divadelní sál

  Je to už hodně let zpátky, kdy jsme jednou hráli s Ríšou Melicharem ve městě aut. Nebylo moc lidí, šéf kultury nasadil vstupné jako na Karla Gotta a tak se hrálo do poloprázdného sálu. Ale vše se mění a já věřím, že tentokrát to bude jiné. Pohodové, úsměvné i vážnější a všichni budou spokojeni. Budu se moc snažit, aby se můj recitál líbil.

 • Čt
  26
  Dub
  2018

  Karlovy Vary - Klub Paderewski

  19:30DIVADLO HUSOVKA - Klub Paderewski

  Tentokrát budu hostem mé nejmilejší kapely. Ano, pozvali mě Roháči z Lokte a to se prostě neodmítá. Uděláme si skvělý večer, protože s nimi jsou večery vážně skvělé. Zazní spousta nových i starších songů, bude pohodička, legrace a všechno jak má být.

 • 27
  Dub
  2018

  Zruč nad Sázavou

  19:00Základní umělecká škola, Zruč nad Sázavou

  Ve Zruči jsme kdysi hráli před pár lety s Ríšou Melicharem. Bylo to moc fajn a určitě to bude fajn i tentokrát.

 • So
  28
  Dub
  2018

  Horšovský Týn

  19:00Sál MKZ

  V krásném údolí řeky Radbuzy, krásné městečko a já se ale hodně moc těším, že diváci přijdou a bude vládnout nádherná atmosféra plná písniček o lidech, pro lidi. Určitě vezmu i nějaké to CD, kdyby náhodou...

 • 04
  Kvě
  2018

  RAKOVNÍK

  19:00Tylovo divadlo

  Rakovnické Tylovo divadlo je vyhlášené svou kulturní úrovní. Věřím, že diváci budou spokojeni i s mým koncertem a přestože už květen láká lidi na zahrádky a ven do přírody, najdou si i cestu za jedním písničkářem. Budu se na vás těšit.

 • So
  12
  Kvě
  2018

  Přelouč

  19:00Kino Přelouč

  Musím se přiznat, že Přelouč moc neznám. Asi jsem tam kdysi dávno zahrál, ale to je opravdu pravěk. Ale to nijak nevadí, aby jsme si udělali krásný večer se spoustou písniček a povídání. Přivezu nějaké to Cd, takže si mě případně mohou odnést placatého a kulatého domů.

 • Ne
  13
  Kvě
  2018

  Dobruška

  15:00DVŮR ROD. DOMKU F.L.VĚKA

  Už od 15.h. zazní na dvoře F.L.Věka recitál, při kterém budu mít smíšené pocity. Přece jen se historická a uznávaná osobnost může koukat z nebe, takže si musím dát pozor, aby vše bylo v pořádku.

 • Po
  14
  Kvě
  2018

  Letohrad

  20:00Myslivecká chata v Bažantnici

  Ještě nikdy jsem v žádné myslivecké chatě nehrál, ale z obrázků na netu to tam je moc pěkné. Připravím pár starších, ale i novějších písní, tak, aby hlavně byla pohoda. Těším se, protože v Letohradu budu vlastně hrát poprvé.

 • So
  19
  Kvě
  2018

  STŘÍTEŽ u Třebíče

  13:00Střítěž- Střítežská bota festiválek folk-tremp-country

  Jestli se někam jó moc těším, tak zrovna sem. Můj úhlavní kamarád a nebezpečně hodný člověk, Vláďa Novák, má dar udělat dokonale fungující věci. Pamětníci si určitě vzpomenou na super festivalové dny ve vesničce Příšťpo, kterou do té doby nikdo neznal a potom celá folkovo-country scéna. Mám pocit, že časem bude o Střítežskou botu obrovský zájem.

 • 25
  Kvě
  2018

  PÍSEK

  19:00country hospůdka "U šesti strun"

  Na tuhle štaci mě vlastně navedl můj kamarád Ríša Melichar. Prý se tam Roháčům hodně líbilo a tak jsem tam zavolal, no a ejhle: Prý už se těší až zazní "Toulavej", "Náklaďák do L.A". "Brčko" a další písničky. A tak se těším i já.

 • So
  16
  Čvn
  2018

  NETOLICE - memoriál Tony Hořínka- folkovotrempský festival

  17:00U hotelu Rychta na Starém městě v Netolicích

  Když jsem začínal trempovat, tak snad u všech táboráků se zpívaly písně, které psali staří trempíři a byla to celá řada slavných muzikantů. A mezi tou elitou, jakou byli tenkrát Jarda Mottl, Pedro Mucha, Jenda Korda a další bezpochyby patřil Tony Hořínek. Bude mi ctí se této akce zúčastnit se vší pokorou a uznáním skvělému člověku.

 • 22
  Čvn
  2018

  NASAVRKY - Nasavrkání

  20:00Na letní terase Hotelu Šustr

  V životě jsem netušil, že budu hrát v Nasavrkách. A navíc ten nádherný název festivalu - Nasavrkání. To nemůže skončit jinak, než dobře. Už se začínám těšit. Na Nasavrky, na kolegy muzikanty, na diváky , prostě na všechno.

 • So
  30
  Čvn
  2018

  Kdyně

  15:00přírodní amfiteátr pod hradem Rýzmberk

  Jeden z letitých festivalů FCK a hlavně jeden z festivalů, kde je pohoda, radost a příjemná atmosféra. Těším se na diváky i na muzikanty a doufám v příznivé počasí.

 • Ne
  01
  Čvc
  2018

  Řevnice

  18:00Lesní divadlo v Řevnicích

  V neděli 1.července bude Porta končit poctou Wabimu Daňkovi. A je mi ctí, že svému dlouholetému kamarádovi budu smět poslat do nebeského baru písničku. Chybíš tady příteli, ale jednou se stejně všichni sejdeme.

 • So
  14
  Čvc
  2018

  Jeseník - Folková Katovna

  16:00:Klub Katovna-Jeseník

  Po mnoha letech se vracím na místo, které bylo Mekou severomoravské folk-country scény. V nově opravené a otevřené "Katovně", po letech zase zazní Toulavej, Nebe plné koní, Náklaďák do L.A. ale i novější skladby. Díky Mirkovi Hrdličkovi, dobré duši Katovny, se mám na co těšit.

 • St
  18
  Čvc
  2018

  HAVLÍČKŮV BROD

  20:00Náměstí v Havl. Brodě

  Tady jsem moc zvědavý, jak koncert proběhne. Abych se přiznal, nemám v oblibě hraní na náměstích, slavnostech a pod. Ale třeba to zrovna bude super. Přijdou lidi, co chtějí poslouchat, bude výborný zvuk, krásné počasí, děcka nebudou pobíhat před pódiem a křičet a všude pohoda a klídek. Zkusit se má všechno. Takže se docela těším i trochu obávám...

 • Ne
  22
  Čvc
  2018

  JIČÍN

  17:00Zámecký park v Jičíně

  Město pohádek a laskavých lidí. Nevím, jestli cestou potkáte Rumcajse, nebo Manku, ale vím, že vás čeká v zámeckém parku spousta písniček a povídání, že vám jeden starší kluk s kytarou bude chtít pohladit duši a na tváři vykouzlit úsměv.

 • So
  28
  Čvc
  2018

  KESTŘANY- rýžování zlata na Otavě

  15:00Kestřany - kousek od Ražic

  Jižní Čechy jsou známé spoustou aktivit a určitě mezi ně patří už 26. ročník rýžování zlata na Otavě. Otava je odedávna mezi trempy nazývaná Zlatou řekou, takže kde jinde rýžovat, že? No a až se narýžuje, bude se hrát a věřím, že snad i já přispěji svým koncertem k pohodě a dobré náladě. A také se těším, že se tam po delší době potkáme s Věrkou Martinovou a dalšími muzikanty.

 • So
  04
  Srp
  2018

  Hrad Veveří

  14:00Hrad Veveří

  Pozvání od šéfa a "božího blázna" Vildy Dvořáka na keltský festiválek mě pravda trochu zaskočilo, ale protože ho velmi dobře znám ( těch cest s cestovkou KUDRNA bylo opravdu hodně), tak věřím, že na hradě Veveří bude prostě pohoda. Zavzpomínám na maďarsko-slovenské Termály, na Slovenský ráj, na Úhornou a další místa, kde bylo fajn, pozdravíme se se starými známými, možná dáme i kalíšek dobrého a keltský pánbůh se bude usmívat pod vousy jak je na Veveří dobře.

 • Ne
  05
  Srp
  2018

  TELČ

  cca 19.30Zámecké nádvoří v Telči

  Je to už hodně let, kdy jsem naposledy hrál v Telči.  Nádherné město, nádherný festival, spousta lidí a muzikantů, prostě samé plus. No a pak dlouhá přestávka, ( asi jsem nezapadl do dramaturgie ), ale teď  se znovu mohu těšit na nedělní hraní na zámeckém nádvoří.

 • 17
  Srp
  2018

  VLADISLAV- Vandrobraní

  18:00V areálu vladislavské sokolovny

  Díky malým festiválkům, poznávám místa, kam by jsem se jinak nikdy nedostal. A Vladislavské vandrobraní k nim samozřejmě patří. Dědina kousek od Třebíče u řeky Jihlavy a absolutně bezvadní pořadatelé. A také bezvadní muzikanti. Letos se o to víc těším, jelikož se zase potkám s mými oblíbenci. Stráníci, Ota Maňák, Epydemye a další. A věřím, že bude co poslouchat.

 • So
  25
  Srp
  2018

  PUSTOVĚTY

  17:00Hostinec Na ostrově

  Malá vesnička v údolí Rakovnického potoka, tak asi 10 km od Rakovníka. Nádherné místo. Před hospůdkou Na Ostrově malé jeviště, v hospůdce vaří samé dobroty, pořadatel Karel a spol. mají vše pevně pod kontrolou a večer po koncertě dáme po kalíšku a ještě k tomu nějakou písničku. Tak si udělejte čas a  přijeďte. Vlakem, na koni, na kole, nebo pěšky, bude tam pohodička.

 • Ne
  26
  Srp
  2018

  BAKOV n. Jizerou

  cca 16.00Volnočasový areál v Bakově

  Z Pustovět se v neděli přesunu do Bakova n. Jizerou. Je to opět místo, kde jsem ještě nehrál (alespoň myslím), ale určitě tam bude hezky. Podle mého to je menší folkový festiválek, takže klídek, pohodička, fajn lidičky. Těším se.

 • So
  08
  Zář
  2018

  CHEB - festival Babí léto

  17:00Krajinka (areál pod Chebským hradem)

  Tentokrát nebudu nijak daleko cestovat. Cheb znám, mám odtamtud ženu, zapíchli tam v r. 1624 Valdštejna a bývala tam bezvadná kapela Rychtáři. A taky tam mám svého očního lékaře a pana doktora přes klouby a kosti. V mém věku je to ohromná výhoda.

 • So
  15
  Zář
  2018

  Stříbrná u Kraslic

  17:00Penzion Márty - Stříbrná u Kraslic

  Malá obec v západočeském kraji, kousek od Kraslic známých výrobou hudebních nástrojů. Festiválek Stříbrská rosa má již letitou tradici. Určitě se zase sejde plejáda dobrých muzikantů a vynikající a znalé obecenstvo. A svatý Petr pošle pěkné počasí.

 • Čt
  20
  Zář
  2018

  Náchod

  19:00Městské divadlo Dr. J. Čížka Náchod

  Matně si vzpomínám, že snad jednou jsem v Náchodě hrál na jakémsi festivalu a bylo to moc příjemné. Takže pevně věřím, že po letech znovu uvidím pár známých tváří a hodně tváří nových. A určitě se budu snažit, aby se mé písně líbily a v hledišti i na jevišti zavládla pohoda a radost.

 • 21
  Zář
  2018

  KARLOVA STUDÁNKA

  19:00Sál velké jídelny na Libuši

  Letos mám opravdu štěstí. Už zase pojedu tam, kde jsme jako kluci trempovali, kde jsme s naší osadou pili vodu z Bílé Opavy, dali si něco na zub na Barborce, vyšlápli na Praděd a prošli skoro všechny hřebenovky Jeseníků. A Karlova Studánka, to jsou jedny z nejkrásnějších lázní. Už se moc těším.

 • So
  22
  Zář
  2018

  KRNOV-Burčákobraní

  mezi 15-16.00hV zahradě Flemmichovy vily /muzea/ v Krnově

  Tak tady, kousek od Polských hranic, budu hrát poprvé. Trochu jsem na "Burčákobraní " zvědavý, jelikož burčák mi víc pasuje na jižní Moravu, ale co já vím... Doufám jen, že pořadatel nechtěl, abych někde cestou koupil pět litrů burčáku a v Krnově by mi ho sebrali.

 • Čt
  11
  Říj
  2018

  LÁZNĚ BĚLOHRAD

  19:00Kulturní sál lázeňského domu

  Městečko které mám moc rád. Bezvadní posluchači, laskavá paní kulturní, dobrý zvuk, takže nezbývá, než-li se těšit a dobře zahrát.

 • 19
  Říj
  2018

  CHORNICE ( okr. Svitavy )

  18:00Kulturní dům v Chornicích

  Další nové místo, kde budu hrát poprvé. Ale jak jsem zjistil, jsou Chornice velmi aktivní a kulturní obec. Tak věřím, že posluchače potěším a uděláme si pohodový a příjemný podvečer.

 • So
  20
  Říj
  2018

  ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST ( pro ty, co nevědí, tak je to kousek od Třemošnice)

  18:00Penzion Žlebská Lhotka u Třemošnice

  Místo, o kterém jsem doteď neměl ani potuchu a najednou si zahraju na minifestiválku. Měl bych být na pódiu asi okolo 20.00hod. Hlavně se těším na skupinu Wyrton, jelikož je znám,. Měl jsem je na svém festivalu "Toulavej" v Holešově a jsou super. Po koncertě asi posedíme a pozpíváme do ranních hodin.

 • St
  31
  Říj
  2018

  Kralupy nad Vltavou

  19:00Kulturní dům Vltava

  Z Kralup si dobře pamatuji, že tam pokaždé bylo skvělé a vnímavé obecenstvo. Přivezu sebou také pár písniček na CD a mohl by to být pro někoho hezký dárek pod stromeček. Takže věřím, že ti, co mají rádi pohodu, smích i zamyšlení, opět přijdou.

 • 02
  Lis
  2018

  LUBY - recitál

  19:00MKS Luby

  Kdo  z nás by neznal západočeské městečko Luby. Kytary z Cremony jsme tenkrát měli všichni. O kvalitě raději nemluvím. Ale v Lubech také bydleli úžasní muzikanti se kterými jsme se potkávali nejen u trempských ohňů, ale později i na jevištích. A byli to skvělí parťáci. Namátkou Bizoni z Lubů a jejich nezapomenutelné, zdobené kytary vlastní výroby, po nich suprová kapela Kluci z Lubů a další. Takže  i když nám čas poněkud utekl, rád se do města kytar a malin nezralých podívám a zahraju. Snad někdo ze starých "pardů" přijde.

 • Čt
  08
  Lis
  2018

  Sedlčany

  19:30KD Josefa Suka

  Už dlouho jsem chtěl mít recitál v Sedlčanech a nakonec se to snad povede. Věřím, že diváci budou spokojeni i v podzimním čase. Že je rozehřeji písněmi plnými lidského tepla a přátelství.

 • Čt
  15
  Lis
  2018

  Plzeň - divadélko Jonáš

  19:00Měšťanská Beseda- divadélko Jonáš

  Mám radost, že trvá zájem pořadatelů znovu udělat můj recitál v jednom z nejhezčích sálků v západních Čechách. Ale ještě víc mě těší, že "moji Plzeňáci" chodí v plném počtu. A já se budu opravdu všemožně snažit, aby nelitovali, že přišli. Pokaždé se mi to v divadélku líbí víc a víc. A tak už se zase moc a moc těším.

 • 16
  Lis
  2018

  Dolní Cerekev

  19:30Country hospoda El Paso

  Vysočina, kraj který mám moc rád. V Dolní Cerekvi jsem již několikrát účinkoval a pokaždé to bylo příjemné hraní. Ovšem tentokrát budu mít recitál v novém prostředí a moc se těším. Jedu přece tam, kde diváci folkové a country hudbě rozumí a mají ji rádi. Takže věřím, že koncert bude skvělý a pohodový.

 • Čt
  22
  Lis
  2018

  KLADNO

  19:00V sále restaurace U Studničků na Bressoně (to je kladenská čtvrť).

  Patrně si mě "Kladeňáci" nějak oblíbili, takže už se moc těším na další koncert. Zahraju, posedíme, pokecáme aj pivečko si dáme a hlavně se budu snažit, aby byla pohoda a příjemný večer.

 • 23
  Lis
  2018

  JABLONEC N.NISOU

  20:30Klub Klondike

  Město bižuterie, alespoň jak si vzpomínám ze školních let. Drsný kraj, hlavně v zimě. Tak doufám, že cestou nezapadneme sněhem a dorazíme včas do tepla klubu Klondike.

 • So
  08
  Pro
  2018

  BAKOV n. Jizerou - vánoční recitál

  19:00Muzeum Bkov n. Jizerou

  V Bakově jsem už letos hrál na velmi příjemném festivalu. Takže, když se mi ozvala paní Táňa Dvořáková z městské knihovny, zda-li bych nechtěl zahrát posluchačům i v předvánoční době, tak jsem ani na okamžik nezaváhal. Budu se těšit a věřím, že písničky, které vyberu pro čas pokoje, radosti a rozsvícených stromečků, se budou líbit.

 • Čt
  20
  Pro
  2018

  KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

  18:00Kino v Klášterci n.Ohří

  Společně s mým písničkářským kamarádem, Pepou Štrossem, se pokusíme o předvánoční náladu, o pohodu, klid a mír, o trochu zamyšlení a vzpomínek. Nebude chybět ani vtip a legrace. Takže věříme, že ti co přijdou se vánočně naladí a společně si uděláme nádherný večer.

 • So
  22
  Pro
  2018

  LOKET - Vánoční koncert

  19:00Knihovna Loket

  Chvíle klidu a pohody, hodně písniček a povídání, a hlavně v tom předvánočním spěchu a starostí, malé zastavení. Třeba si někdo vezme sebou také kytaru a dáme dohromady alespoň jednu starou a pěknou koledu, nebo vás naučím písničku pod stromeček. Vstupné bude stylem, kdo, co dá.. Tak  jsem na vás zvědavý. A přeji vám vše krásné a nejen o Vánocích.